X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 10 lipca 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, ja tak na szybko odpisze co do wiary i procedury in vitro. Ja też jestem wierzaca, ale gdybym miała możliwość podchodzenia na własnych komórkach to bym ja wykorzystała. Jest to procedura medyczna, taka jak np. tranfuzja krwi lub dializy nikt (kościół) nie podważa takich metod, a problem jest z tym nieszczesnym in vitro. Niektórzy mówią, ze skoro nie mozna mieć dzieci to Bóg tak chciał, ale Bóg tez chcial żeby ludzie mieli wady wzroku, ale okulary noszą

    Oczywiście nie chcę moją wypowiedzią nikogo urazić, to jest po prostu moje zdanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 15:57

    Magduullina, agge, Irvine90, moni05, Pati96, szona, MonikA_89!, Malgonia, Karolina, Misiaa, Olga_89, Ania_85_, Bara112, moyeu lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie cos ciagnie, taki dyskomfort czuje w dole brzucha jakbym doslownie miala jakis kamien w srodku.... Obsypalo mnie jakims czyms + opryszczka na ustach... :-/
    Kupuje test na jutro .... A jak bedzie blado lub bialo..... To ja niewiem ... A jak sie bierze dziewczynki luteine na wywolanie? Wiecie moze? Bo ja juz nie moge normalnie.... :( denerwujace to jest jak nie trzeba to przylazi franca a jak bie wiadomo co to cisza..

    Izape_91, szona lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 lipca 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Mnie cos ciagnie, taki dyskomfort czuje w dole brzucha jakbym doslownie miala jakis kamien w srodku.... Obsypalo mnie jakims czyms + opryszczka na ustach... :-/
    Kupuje test na jutro .... A jak bedzie blado lub bialo..... To ja niewiem ... A jak sie bierze dziewczynki luteine na wywolanie? Wiecie moze? Bo ja juz nie moge normalnie.... :( denerwujace to jest jak nie trzeba to przylazi franca a jak bie wiadomo co to cisza..
    Miałam zacytować a nie polubić, ja zawsze dostałam podjezykowa 50 dwa razy dziennie przez 5 dni i zazwyczaj zaraz przylazila @


    Dziewczyny kciuki za wizyty! Ja dzisiaj odpoczywam bo jutro urlop, czyli prawie weekend😊😊😊 U mnie dzisiaj chyba owulacja, bo jestem jak balon i strasznie dziwny dyskomfort czuję na dole, poza tym mnie zalewa. Pierwszy raz w życiu chyba czuję owulacje, bo do tej pory była bezobjawowa. Niestety ale z nasza morfologia to będzie cud jak się uda po 4 dniach codziennego działania.... Nie wiem co nas napadlo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 16:19

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałabym wątpliwości co do in vitro. Dla mnie koncepcja Boga, to taki Bóg który jest miłościa. A poczecie nowego życia to czysta miłość, nie ma znaczenia, że w tym przypadku jest to wspomagane medycznie. Moja ciaza też jest wspomagana medycznie. Gdyby nie leki nie utrzymałabym jej tak jak poprzednich.

    Niestety oprócz całego bagażu związanego ze staraniami, często stratami, kobietom wierzącym dokłada się jeszcze to poczucie winy, ten konflikt między wiara a potrzeba posiadania dziecka. Ale szanuje wybór każdej pary, której to dotyczy. Niestety największe tragedie i rozterki są wtedy gdy para nie ma wspólnego poglądu i uświadamia sobie to dopiero po latach starań.

    szona, MonikA_89!, Karolina, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 10 lipca 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się po wizycie 💁🏼‍♀️

    Zbyslawa jest po prostu prawdziwa złośliwa mała kobieta! Wylezalam to lekkie rozwarcie, szyjka długa i zamknięta ma prawie 3cm. Wszystko co się działo i ewentualnie będzie dziać przynajmniej narazie to wina mojej córki- napiera z całym impetem swoją główka na dół, a ze jestem szczupła to boleśnie ja bardzo odczuwam. Wyniki moczu niestety wyszły złe i mam antybiotyk duomox plus zuravit. Pobrała mi tez biocenozę bo mam bardzo dużo wydzieliny ostatnio wodnistej i chce zobaczyć co tam jest nie tak. Mała idealnie idzie wagowo, 1900g i do porodu nie powinna mieć więcej jak 3300-3400g czyli podobnie jak syn miał. Zdjęcia nie mam, bo się kręgosłupem i dupa odwróciła i patrzy mi się od środka na wnętrzności 😪
    Dziękuje za wszystkie kciuki ❤️

    moni05, aeiouy, Irvine90, Niercierpliwa v2.0, Ochmanka, Pati96, ElfiaKsiężniczka, Malinaa90, szona, Melissa93, MonikA_89!, Magduullina, Karolina, DzulkaJ, syllwia91, Angelika1313, Szczesliwa_mamusia, Meggs, Salome, agge, buba123, Izape_91, Gosiek1993, SylwiaLu, Ania_85_, Bara112, Madziandzia lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 10 lipca 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaZuzia, a byłaś na wizycie w 27tc? Właśnie o wagę mi chodzi jak wypadała wagowo Twoja malutka?
    Dobrze, ze nic złego się nie zadziało z szyjka i ze z cała reszta lekarka działa przezornie 😊 nie pozostaje Ci nic innego niż odpoczywać teraz 😘❤️

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 10 lipca 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona zazdroszczę i podziwiam takiego "walenia prosto z mostu" . Ja zazwyczaj drżę na samą myśl że w lewiatanie, kościele, na spacerze spotkam koleżankę która ma juz dwuletnią córeczkę i mnie zapyta jak u nas. Bo oni zaszli jeszcze przed ślubem, a my już rok po i dalej we dwoje. Z drugiej strony sami komplikujemy sobie życie i nie mówimy głośno o tym co nas spotyka, robimy z poronienia i niepłodności tematy tabu przez co jeszcze trudniej nam sie otworzyć i powiedzieć głośno co nas trapi. Natknęłam się ostatnio na fb na stronę filmu don't talk about the baby i tam jest taka kampania the shame stops when the stories start. I tak by trzeba było zrobić, przełamać tabu... tylko jak?

    Dzięki za informacje dotyczące cytologii, jak zwykle jesteście niezastąpione 😘

    Mama Zuzia , no to niezły gagatek z twojej Zbysławy 😜



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 17:30

    szona lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 00:05

    moni05, Izape_91, Pati96, szona, Ewelina29, Melissa93, MamaStasia :), MonikA_89!, Mama_Zuzia, Malgonia, Niercierpliwa v2.0, aeiouy, Karolina, Ochmanka, DzulkaJ, syllwia91, Angelika1313, Szczesliwa_mamusia, Meggs, Salome, Arashe, agge, Sasanka55, Olga_89, Gosiek1993, SylwiaLu, Ania_85_, moyeu, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 10 lipca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, szczuplutka jesteś, może iść 😁😋

    szona, Magduullina lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze trochę będziecie tak pisać i serio zacznę lubić tę Zbysławę Wilhelminę, a później będzie mi smutno, gdy dostanie inne imię 😂

    Malinaa90, moni05, Mama_Zuzia, aeiouy, Ochmanka, Angelika1313, Salome, Kittinka83, agge, Sasanka55, Ania_85_, moyeu lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się boje ze się przyzwyczaję. I do Gniewomira Mścisława 😁

    szona, Mama_Zuzia, aeiouy, Ochmanka, Angelika1313, Malinaa90, Ania_85_, moyeu lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój syn do 35 tygodnia był bezimienny, a w skrócie bezik- uwierzcie mi ze jak już mu imię wymyśliliśmy to jak się urodził to i tak mówiłam do niego Bezik 😂

    Moni- ja byłam na wizycie w 28+2 i wtedy ważyła 1177g :)

    Malina- szczupaczek z Ciebie ❤️😍

    moni05, szona, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka czuje sie przy Tobie jak maciora.
    No masakra jakas :p
    Ale kocham ten swoj bembenek.
    Coraz bardziej sie utwierdzam, ze to laskotanie to jednak ruchy. Nawet mama mi powiedziala, ze to to :) no oby. Troche spokojniej bym szla na usg.

    A co do mowienia to u mnie bylo latwiej bo brat przetarl szlaki. Mowilam prost. Jefnym znajonym maz sie przyznac nie chcial, to jak wypalili z pytaniem o dziecko, to nastepnego dnia dzwonili z przeprosinami.
    Ludzie nie robia tego w zlej wierze (zazwyczaj) i warto ich uswiadamiac, ze nie wszystkim sie tak poprostu udaje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 18:44

    Ochmanka, szona, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:38

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:

    Sylwia, będę trzymać mocno kciuki za wizytę. Jak by to teraz wypadało? Pęcherzyk będzie, ale na ❤️ tez już jest szansa? 😘
    Szczerze? Nie mam pojęcia. Beta chyba trochę za mała na ❤️ dzisiaj według jednej apki 6 tydzień a według Belly dopiero jutro.

  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki. ✊
    A tym którym się nie udało to spotkamy się na wątku sierpniowym. W końcu musi się udać.
    Gratuluję tym którym się udało.

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzisiaj ssanie! Jak nigdy 😱😱😱
    Nie powinnam przy mojej io ale dzisiaj poszła bułka których w ogole nie jem na codzień, 2 lody, kebab, czekoladki.. no matko 🥵🥵🥵
    Ale raz na ruski rok można i mogę zwalić na Zbysławę, prawda? 🙄

    Malgonia, Szczesliwa_mamusia, Pati96, moni05, aeiouy, Niercierpliwa v2.0, Malinaa90, Angelika1313, agge, Magduullina, Ochmanka, MonikA_89!, Ania_85_, Madziandzia lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina- w ogole nie widac tej ciazy. Ale Ci sie maluszek ulozył.

    Dla mnie in vitro,to takze procedura medyczna. Mowia,ze nie leczy nieplodnosci. Okulary tez nie lecza wzroku,insulina nie leczy cukrzycy. Skoro ludzien wymyslili in vitro,znaczy sie,ze Bog tak chciał.

    Co do mowienia ludziom,dlaczego nie mamy dzieci. Bliskiej rodzinie mowilismy,ze nie mozemy,leczymy sie,a obcym,ze nie chcemy. Z reszta dla.mnie pytania typu,kiedy dzieci,kiedy nastepne... itd... sa nie na miejscu. Sa nietaktowne. To nie powinna byc niczyja sprawa. Mnie zawsze to wkurzalo. Szczegolnie teksty,ze naucza nas jak mamy dzieci robic. Albo - to co,chcecie byc sami do konca zycia..

    Monika- jak chcesz z byc mama szczera,to bym jej powiedziała o in vitro. Moze odpowiedz jej Cie zaszkodzi. W koncu jestes jej corka. Mysle,ze zrozumie.

    Sylwia- kciuki za wizyte. Moze juz bedzie widac pecherzyk,a moze i serduszko :-)

    Magduullina- zatestuj,pewnie. A jak nie wyjdzie ciaza,to trzeba sie przejsc do lekarza i skonsultowac te dlugie cykle.

    Mama_Zuzia- duza juz coreczka. Mala cwaniara chcialaby sie juz z Toba spotkac :-)

    JaSzczurek- u nas na "wywołanie" porodu pomogl maraton seksowy i masaz szyjki przez lekarza. Skakanie na pilce i szczypanie sutkow.

    W 1 ciazy,w szcsesliwym cyklu to mialam objawy typowo na @. Ale wtedy nie dopoatrywalam sie w ogole objawow, czekalam na dalsza diagnostyke.
    A w tej,to mialam lekkie objawy jak na @,ale duzo wczesniej niz zazwyczaj. Cos mi w podswiadomosci mowilo,ze moglo sie udac. Choc wypieralam ta mysl,zeby się nie rozczarowac.

    A co do brzuszka,to i ja sie pochwale. Rosnie bebol :-) jutro koncze 21tydz. Zaczynamy 22.
    60ac4e2f282e61camed.jpg

    moni05, Malgonia, aeiouy, DzulkaJ, Niercierpliwa v2.0, szona, Malinaa90, Angelika1313, agge, Sasanka55, Magduullina, MonikA_89!, Karolina, SylwiaLu, Ania_85_, moyeu, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Zbyslawa ma ochote na kevsa to nie pogadasz ;) dobrze, ze na codzien nie ma takiego apetytu, bo bys sie mogla juz nie wtoczyc na fotel u ginekologa ;)
    Swoja dtoga to mnie zastanawia jak sie tam wlazi z takim 8-9 miesiecznym brzuszkiem.

    Moja niunia kopnela. Dwa razy.. to bylo to na milion %

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 19:34

    moni05, Pati96, Salome, Szczesliwa_mamusia, aeiouy, Arashe, Niercierpliwa v2.0, Kittinka83, szona, Mama_Zuzia, ElfiaKsiężniczka, Angelika1313, JaSzczurek, Izape_91, Magduullina, Ochmanka, MonikA_89!, Ania_85_, moyeu, Iseko, Madziandzia lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia faktycznie chyba za szybko, ale pęcherzyk powinno być już ładnie widać. Będę czekać na dobre wiadomości po 21:00 😘

    Zuzia, ja nie mam pojęcia dlaczego mi mówią, że mały jest mały... w 26+5 miał 980g, więc raczej porównywalnie... teraz zacznę kminić. Zobaczymy, kolejną wizytę mam 31+1 chyba... 🤷🏻‍♀️😋 a kebaba... ojaaaa 😍 jak możesz 😢😱

    Szczesliwa mamusia śliczny brzusio 😍

    Malgonia ojaaaa ❤️ Doczekałaś się 😊 i jak się czujesz z tym? 😍

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ