X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w lipcu ale ten czas leci.... Mama stasia ale cudowny brzusio!!! :*
    Sasaneczko jeszcze nic straconego :* trzymam kciuki mocno mocno mocno!!! :*

    MamaStasia :), Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 23:12

    agge lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Witam się z Wami w lipcu:) właśnie czekam na pobranie krwi na Nifty, przed nami ciężkie 2 tygodnie. Mam nadzieję że jakoś nam zleci.

    Ale wynik uspokoi na długie miesiace ✊✊

    Sasanka55, Malinaa90 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w lipcu. Czekam dziś na wyniki bety. Lekki odstawione. Ból w sercu kluje , łzy się cisna się do oczu. Lepiej że to biochem niż następne poronienie i zabiegi. Z mężem doszliśmy do wniosku że naprawdę coś jest z nami nie tak, miesiąc robimy przerwy od robienia dzieci, bzykanko kiedy wypadnie i bez spec,a za dwa pójdziemy do klinki niepłodność, kochamy się nie podajemy, nie patrzymy na innych, patrzymy na siebie, i do skutku aż w końcu zostaniemy rodzicami. Jak dobrze że on jest taki cudowny, wspierający.


    Powodzenia wam w lipcu!!!

    Szona podobno po biochemie szybciej się zachodzi w ciążę..organizm już wiem jak to się robi. Ja po poronieniu od razu zaszła.


    Dam wam znać wieczorem jaka beta. Oby spadała bo boje się cp.

    szona, Sasanka55, agge lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Maria - a moze wlasnie po gruzinskim winie byloby najlepiej? :D Bedac na Twoim miejscu nie odpuszczalabym cyklu z sonoHSG. Mi lekarz tlumaczyl, ze w cyklu z badaniem szanse sa zwieszkone przez „poruszone” endometrium, podobno ulatwia to zagniezdzenie zarodkowi.

    Tylko jeśli zacznę w tym cyklu z sonoHSG, to będę musiała odwołać Gruzję, bo bałabym się lecieć w 4 tygodniu ciąży, gdyby się udało. Pamiętacie jak Małgonia się stresowała? Pewnie miałabym podobnie... Chociaż kto to wie...
    Druga opcja to przełożyć zabieg, ale to by było dopiero we wrześniu i testowanie w październiku...
    W sumie to sama nie wiem, co robić! ;)

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:24

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry się z Wami Piękne Panie 😊 witam się w słonecznym lipcu i czuję, że po ciepłym czerwcu zaczną nam tu się sypać kreseczki 😊 czekam zatem na Wasze pozytywne testy! Bety i udane owulki 😉 miłego!

    Pati96, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kochane na ten piękny miesiąc zostawiam Wam 🐝🐝🐝🦋🦋🦋🐛🐛🐛🐞🐞🐞🦠🦠🦠 (robaczki, wiruski i myśli najbardziej pozytywne z możliwych) 💕

    Dla mnie lipiec 2017 był tym najbardziej szczęśliwym, 19.07 ujrzałam moje II, które teraz biegają wokół mnie. Do tego mam 33 urodziny i 10 rocznicę ślubu 💝💖

    Nie udzielam się, ale będę na bieżąco aby za każdą trzymać kciuki!

    Magduullina, szona, Sasanka55, moni05, Pati96, MonikA_89!, Madziandzia, Tele...79, Iseko, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:35

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    witam się w lipcu drugi raz bo tamto pierwsze powitanie to w maju jeszcze było.. ;)
    Mam nadzieję, że jakoś tam mnie pamiętacie, choć zniknęłam na cały czerwiec..
    Jeśli chodzi o treści czerwcowe to jestem w miarę na bieżąco, bo starałam się czytać co tam u Was!!!
    U mnie chyba zaczyna się powolne wygasanie czynności jajników.. Mam coraz krótsze cykle,okresy takie jakieś słabe i też tylko 4dniowe i tak od roku skraca mi się faza lutealna. Teraz już któryś cykl z rzędu waha się między 9-11 dni... :(
    Usycham chyba... jakie to smutne.

    Bardzo trzymam kciuki Melisso za Twoją bete!!!
    I bardzo przytulam Mildred...
    Miłego dnia Wam życzę, u mnie już dziś bez upału, więc można żyć!!!

    Melissa93, Magduullina, Mildred lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Witam w lipcu. Czekam dziś na wyniki bety. Lekki odstawione. Ból w sercu kluje , łzy się cisna się do oczu. Lepiej że to biochem niż następne poronienie i zabiegi. Z mężem doszliśmy do wniosku że naprawdę coś jest z nami nie tak, miesiąc robimy przerwy od robienia dzieci, bzykanko kiedy wypadnie i bez spec,a za dwa pójdziemy do klinki niepłodność, kochamy się nie podajemy, nie patrzymy na innych, patrzymy na siebie, i do skutku aż w końcu zostaniemy rodzicami. Jak dobrze że on jest taki cudowny, wspierający.


    Powodzenia wam w lipcu!!!

    Szona podobno po biochemie szybciej się zachodzi w ciążę..organizm już wiem jak to się robi. Ja po poronieniu od razu zaszła.


    Dam wam znać wieczorem jaka beta. Oby spadała bo boje się cp.

    Słońce, a dlaczego odstawiłas leki zanim dotarł wynik bety? Coś się dzieje złego?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Tylko jeśli zacznę w tym cyklu z sonoHSG, to będę musiała odwołać Gruzję, bo bałabym się lecieć w 4 tygodniu ciąży, gdyby się udało. Pamiętacie jak Małgonia się stresowała? Pewnie miałabym podobnie... Chociaż kto to wie...
    Druga opcja to przełożyć zabieg, ale to by było dopiero we wrześniu i testowanie w październiku...
    W sumie to sama nie wiem, co robić! ;)

    Gin mojej kumpeli, która dowiedziała się o ciazy na chwile przed wylotem - zrobiła jej zastrzyk przeciwzakrzepowy i życzyła miłego urlopu :)

    moni05, Salome, okularnica91, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • OO83 Przyjaciółka
    Postów: 105 443

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam w lipcu :)

    Przesyłam nowe wiruski ciążowe by w tym miesiącu przyniosły jak najwięcej || kreski :)

    🌬 =+)#_);=@!!_&€(:":$]%«^®%~£<¢@:)5#👶👶👶;;;)_©\<«^™¡*~🐝>{¥\*™^»]#✊

    Trzymam za Was cAły czas kciuki. Pięknych bet w tym miesiącu.

    Ciężaróweczki jak najlepszego samopoczucia, spokojnej ciąży :)

    Udanego miesiąca!!!

    Kittinka83, szona, Pati96, MonikA_89!, Magduullina, Tele...79, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    9.10.19 witaj synku :)

    5.06 połówkowe
    10.04 - prenatalne
    19.02 beta - 4001,1
    Aniołek (5tc) - Styczeń 2019
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred, już doczytałam na drugim wątku - i tam tez odpisałam. Przykro mi :(

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Gin mojej kumpeli, która dowiedziała się o ciazy na chwile przed wylotem - zrobiła jej zastrzyk przeciwzakrzepowy i życzyła miłego urlopu :)

    Ja bym pewnie nic nie dostała, bo najwcześniej mogłabym się dowiedzieć o ciąży dopiero w Gruzji. Więc nawet ani jednej bety bym nie sprawdziła. I pewnie od razu musiałabym prosić o zapas progesteronu w razie czego.

    Małgonia, Ty nadal zdecydowalabys się na Wietnam, gdybyś mogła cofnąć się w czasie?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Ja bym pewnie nic nie dostała, bo najwcześniej mogłabym się dowiedzieć o ciąży dopiero w Gruzji. Więc nawet ani jednej bety bym nie sprawdziła. I pewnie od razu musiałabym prosić o zapas progesteronu w razie czego.

    Małgonia, Ty nadal zdecydowalabys się na Wietnam, gdybyś mogła cofnąć się w czasie?

    Rozumiem obawy, ale ja wyszłam już z założenia, że moje dziecko zrobi sobie co chce, pokazując matce środkowy palec ;p Dbałam o siebie, patrzyłam na to co jem, na kosmetyki, których używam, sprawdzałam wszystko, a młody wziął i powstał gdy cały weekend piłam alko, wróciłam na siłownie, przestałam się sprawdzać. Myślę, że ciazy zdrowej jak kotlet schabowy nie ruszy nic, żadne wyjazdy, zmęczenie czy urlopy. Mnostwo ludzi „przywozi ciaze” z wakacji :) I żeby nie było - rozumiem doskonale, ze chcesz mieć wolny umysł i nie stresować się niczym, ale i tak twierdze, ze dziecko pojawi się nagle i powie „siema Mamo, niespodziankaaaaaaaaa!” :)


    Jezu jak ja Ci zazdroszczę tej Gruzji. Kocham takie tereny, taka naturę i takie wino.

    Kittinka83, agge, Pati96, okularnica91, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Szona leć z nami! 😀

    Ja bym się nie martwiła, gdyby to już była potwierdzona dwiema betami ciąża. A tak to pewnie bym tylko o tym myślała ;)
    Ale masz rację - będzie co będzie! 😀

    szona lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Haha Szona leć z nami! 😀

    Ja bym się nie martwiła, gdyby to już była potwierdzona dwiema betami ciąża. A tak to pewnie bym tylko o tym myślała ;)
    Ale masz rację - będzie co będzie! 😀

    Nie wiesz o co prosisz! Ja po alkoholu zaczynam ZAWSZE śpiewać. Na pierwszy ogień idzie Kolorowy Wiatr z Pokahontas 😎

    Kittinka83, moni05, Salome, Pati96, okularnica91, Madziandzia, Tele...79, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Jak się czujesz?
    I jak Babunia?
    Czuję się w miarę, jest ok :) dziękuję.
    Babcia jeszcze żyje, nie wiadomo jak długo jeszcze. Najgorsze jest to czekanie w niepewności, w ciągłym stresie.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 23:12

    Salome, szona lubią tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ