X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bez obrazy ale to nie jest kreska ciążowa... Trochę nie rozumiem tego entuzjazmu 🤔 Jak dla mnie to evap... Felerne te testy, te kreski testowe nie powinny byc tak widoczne żeby powstawaly wątpliwości...

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlenka wybacz, ale chyba malo jeszcze w zyciu widzialas ;)

    agge, Magduullina, moni05, Pati96, Ochmanka, Kittinka83, aeiouy, Angelika1313 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarLenka wrote:
    Dziewczyny bez obrazy ale to nie jest kreska ciążowa... Trochę nie rozumiem tego entuzjazmu 🤔 Jak dla mnie to evap... Felerne te testy, te kreski testowe nie powinny byc tak widoczne żeby powstawaly wątpliwości...
    Marlenko akurat tu sie nie zgodze bo ja dopiero przy ciazach z chlopcami krwawiac, biorac leki na podtrzymanie przy becie 150 mialam kreske wodoczna na tescie i to slabsza niz kontrolna! Takze nie kazda z nas ma to szczescie zobaczyc 2 kreski tluste i ciesza sie do porodu ... Wybacz mi ale wiem co mowie w jednej i drugiej ciazy mialam marne kreski a bety robilam krwawiac, by miec podparcie pod leki u lekarza i z takich wlasnie cieni i zawzeiecia mam dwoch synow takze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 22:03

    MarLenka, szona lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarLenka - jeśli kobieta robi test ciążowy tydzień po terminie, w którym spodziewała się miesiączki to tak, kreski są wyraźne jak diabli. Ale na tym wątku nie ma takich kobiet 😅🤷🏻‍♀️

    Malgonia, Pati96, Magduullina, Karolina, Sasanka55, Ania_85_, Ochmanka, Kittinka83, szona, aeiouy, MonikA_89!, Mila1996, Angelika1313, 5ylwian, Iseko lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może źle się wyraziłam, nie chodziło mi o tłuste kreski tylko o takie duchy kiedy nie wiadomo czy to miejsce na kreske czy sama kreska (o ile to zrozumiale). Zresztą jejku no widzę ze w jakiś czuły punk uderzyłam, nie ma problemu jak dla mnie, jeśli wy widzicie tu ciążową kreske to super. Ja chyba należę do ostrożnych optymistow i wolę nie nakręcac kogoś na zapas żeby potem przykro nie było... A piękne krechy nikodemki i magduliny przy negatywnej becie tez juz tu byly ostatnio..

    W każdym razie wybaczcie, jeśli kogoś zdenerwowałam.

    Magduullina, MonikA_89!, Salome lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jescze powiedział że mam tak dziwna macice że ciężko się szuka.... Mam nadzieję że ta kropka ten cień to mój śliczny mały człowiek bo już mnie to powoli załamuje serio. Płacze na zmianę z mówieniem do brzucha żeby kropek ze mną został


    A i kazał zastrzyki robić normalnie wieczorem i acard też wieczorem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 22:15

    Magduullina, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niercierpliwa v2.0 wrote:
    Sylwia ale smignelo w macicy mam nadzieje?
    Tak w macicy. Pokazywał ale to była czarna minimalna kropka i mówił że to może być to. Jajniki mnie nie bolały i wyglądają ok jak ruszał usg

    Magduullina, agge, Niercierpliwa v2.0, Ania_85_, Kittinka83, szona, aeiouy, Tele...79, MonikA_89!, Iseko lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina - no i o co chodzi? Moze to jakis miesiac zoltych uplawow? :D Nigdy czegos takiego nie mialam, a jest go dosc sporo. Jesli po okresie bedzie nadal, to lece sprawdzic co to. Boje sie infekcji.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwio to napewno twoj kropus!!!!
    Wierze w to!!! :*
    Marlenka nie ze zdenwrwowalas ale szony testy sa z rozowa kreseczka moje w porownaniu do tych to kupa.bo u mnie cos sie przebijalo ale coooo.. Sorki :* ja widzialam na zywo w swoich ale teraz to moze byc wszystko torbiel, nowotwor gdzie genetycznje bardzo jestem obciazona co pol roku mam sie badac i wlasnie ten czas mija i od nowa ...

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, będzie dobrze!! Na pewno ta kropeczka to pęcherzyk ciążowy, a w nim rozwinie się Twój dzidziuś!!

    Magduullina, syllwia91, szona lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia przy tej becie to wlasnie mala czarna kropka powinna byc.

    Marlenka my tu poprostu jestesmy uzaleznione. Nie rwierdze, bo ja tez z duza rezerwa podchodze do cieni. Dla mnie z cienia nastepnego dnia powinna byc wyrazniejsza kreska, ale moj pierwszy test tez byl taki, ze sama uznalam go za evapa, a dwa dni pozniej beta juz byla 150.
    Od czegos trzeba zaczac, a jak sikamy od 9-10 dpo to raczej spodziewamy sie takich duszkow, niz wyraznych kresek.

    syllwia91, szona, Magduullina, MonikA_89!, agge lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, strasznie mi przykro, ze tak strasza Cie CP... Tym razem Kropeczek bedzie we wlasciwym miejscu :*

    Szoneczko, moze jednak obsiusiasz inny test? :*

    Ja siedze sobie na SORze juz nie wiem, ktora godzine z moim malym dzidziusiem- mezem, ktory umie nawet lokiec rozwalic do miesa. Czekam na urlop w przyszlym tygodniu i zamiast nog na rower po gorach, trenuje watrobe, bo pogoda wiadomo- typowo barowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 22:36

    syllwia91, Malgonia, szona, 5ylwian lubią tę wiadomość

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbysława Wilhelmina- ślicznie 😁 naprawdę zaczyna mi się podobać- zdecydowanie oryginalne 😃 Mój mąż się kiedyś zajawił na Swarożyca i przez jakiś czas się śmialiśmy, że jak będzie kiedyś chłopak, to Swarożek 😝 ale odpuściliśmy, bo stwierdziliśmy, że imię słowiańskiego boga może nie przejść 😝

    Małgonia- ojej 😍 jak szybciutko kopie 😃 też się już nie mogę doczekać 😁

    Irvine- jaki słodziak 😍

    Szonka- ta kreska jest już konkretna- bez specjalnego wpatrywania się 😁 Może tym razem to nie bobek, tylko kropeczek ją tak ładnie pokolorował 😃

    Sylwia- trzymam mocno kciuki ✊✊ Taki piękny przyrost- musi być dobrze ☺️ A ta kropeczka, to na pewno maluszek ☺️

    moni05, Irvine90, szona lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarLenka wrote:
    Może źle się wyraziłam, nie chodziło mi o tłuste kreski tylko o takie duchy kiedy nie wiadomo czy to miejsce na kreske czy sama kreska (o ile to zrozumiale). Zresztą jejku no widzę ze w jakiś czuły punk uderzyłam, nie ma problemu jak dla mnie, jeśli wy widzicie tu ciążową kreske to super. Ja chyba należę do ostrożnych optymistow i wolę nie nakręcac kogoś na zapas żeby potem przykro nie było... A piękne krechy nikodemki i magduliny przy negatywnej becie tez juz tu byly ostatnio..

    W każdym razie wybaczcie, jeśli kogoś zdenerwowałam.

    Czil :) Nikogo nie zdenerwowałaś. Ja tez nie wierze w te kreskę - inaczej obsikalabym wszystkie 3 pozostałe testy, jakie mam ;) Jutro mam grilla z alko, wiec jako rozsądna przyszła matka 😂 siknęłam sobie dla kurażu. No i takie wyszło byłeco. Nie nakręcam się, najblizsze dni dają jasną odpowiedz. Po moich kreskach w marcu zakończonych wielkim okresem - jestem baaaaaardzo ostrożna w radosci.

    Btw. powoli czuję skurcze w dole.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, polubilam za profesjonalne podejscie do tematu urlopu. Grunt to dovra organizacja.
    No a za emks trzymam kciuki- pamietaj, ze dla niego to jak porod.

    Ania zaraz kopie, kopnela dwa razy (no moze dzis z rana, ale pewnosci juz takiej nie mam) i tyle ;)
    Ale zakladam, ze to dobry znak i w ciagu dwoch tygodni sie rozkreci ;)

    Dobrej nocy. Oby jutro dzien powital nas dobrymi wiesciami.

    Sasanka55, Ania_85_, aeiouy, szona, moni05 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, bobki płytkowe faktycznie czasem mi pokazywały fałszywe kreski, ale strumieniowe akurat pokazywały tylko wtedy jak coś serio było... :)

    Syllwia, bardzo mocno trzymam kciuki. Mam nadzieję, że będziesz mogła jak najszybciej się odstresować, bo przecież już za chwilę piękny pęcherzyk pokaże się we właściwym miejscu!

    szona, syllwia91, Magduullina lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, ze tak sie wtryniam z dupy ze swoimi przemysleniami, ale kilka godzin wsrod pacjentow SORu ryje banie.

    No wiec pomyslalam sobie, ze zyjemy dla przyjemnosci, a nie dla jakiegos celu, bo te przeciez sie zmieniaja. Obiecuje sobie, ze kazdy dzien bede celebrowac niezaleznie od wszystkiego!

    Ania_85_, aeiouy, Irvine90, szona, Nikodemka, Karolina, Malgonia, Pati96, Ochmanka, Kittinka83, MonikA_89!, moni05 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, a co to właściwie jest ten Evap? Przepraszam, za głupie pytanie 😅

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Przepraszam, ze tak sie wtryniam z dupy ze swoimi przemysleniami, ale kilka godzin wsrod pacjentow SORu ryje banie.

    No wiec pomyslalam sobie, ze zyjemy dla przyjemnosci, a nie dla jakiegos celu, bo te przeciez sie zmieniaja. Obiecuje sobie, ze kazdy dzien bede celebrowac niezaleznie od wszystkiego!

    To jest super plan!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malamisia wrote:
    Laski, a co to właściwie jest ten Evap? Przepraszam, za głupie pytanie 😅

    Test klamczuszek, oszukancza kreska

    malamisia lubi tę wiadomość

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ