X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Btw. jadlyscie Haagen Dazs z Lidla - peanut butter coś tam? O MATULU! M i a z g a.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lodów jeszcze nie testowałam, ale meżulo właśnie mi przywiózł moja chyba pierwszą ciążową zachciankę- cheetosy serowe 😆😝

    Sasanka55, szona, Kittinka83, Mila1996, moni05 lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia - na spokojnie! Wiem, ze sie martwisz. Ale tak jak juz ktoras pisala- przytul sie do eMka i sprobuj zasnac, uspokoic sie;) Kropek bedzie we wlasciwym miejscu, juz za chwilke. Jestes pod dobra opieka, taki lekarz to skarb!

    Dzulka - ale wyszukalas promocje wrecz!! ;) dobrze wiedziec nawet i na przyszlosc!

    Szona - nie chcesz nawet na bete skoczyc albo siknac na tego pinka??? No wez!! Beta zawsze prawde Ci powie, po co sie zameczac bobkami? Jutro z rana byloby w sam raz przed grilem? Hmm? ;) co sadzisz?

    Izape- inny lekarz, inne spojrzenie na sprawe. Niech Was poprowadzi szczesliwie do celu!

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy nie wiem czy taki skarb bo mnie wkurzył.... Wczoraj mówił na wizycie że jeśli w piątek beta bedzie ponad 1000 to jest okej i widzimy się 23 na wizycie, dzisiaj beta wynosi 1200 czyli wcześniej niż być powinna a on mi wyjeżdża ciągle z cp i powtórzanie bety kolejne usg. Fajnie szanuje że się martwi że tak mu zależy itd ale zamiast w całym szpitalu znaleźć dobry sprzęt wziąć mnie i sprawdzić czy ta kropka która znalazł to może być to to on powiedział że no może ale mam dziwna macice i nie wyklucza cp.... Nie zdaje sobie do końca sprawy z tego co ja czuję i mam w głowie wiem że nie zostało mi nic tylko czekać ale myśl kolejnej cp mnie zabija, paraliżuje.... Jutro zrobię betę mimo że tracę powoli nadzieję modlę się i błagam żeby było ok a potem pojadę do jakiegoś lekarza, jakiego nie wiem ale może coś powie może uspokoi a może zabije....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia- ja tam wierze w Twojego kropka. Zainstalował sie tam,gdzie byc powinnien. Tylko byl za maluki,zeby go zobaczyx na ekranie. Mysle,ze jak pojdziesz tego 23go na wizyte,to bedzie juz serducho. Mnie do 11 tyg klul prawy jajnik, z tego co byla owulacja. Czaswm dosc ostro. Rozumiem Twoj strach i obawy,ale staraj sie byc dobrej mysli. Stres nie dziala,ani na Ciebue dobrze,ani na kropka

    syllwia91, szona, Angelika1313 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje dziecko ma wlasnie 1 raz czkawke. Tak siedzi blisko skory,ze czuje pod reka jak podskakuje. Moglby juz skonczyc ;-) W 1 ciazy moj syn czkal od 20tyg do samego porodu. Codziennie,przynajmniej po 1 razie. Z reszta do tej pory miewa czesto czkawki.

    syllwia91, Magduullina, szona, Kittinka83, MonikA_89!, Mila1996, moni05, Angelika1313, agge lubią tę wiadomość

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia, no ok. Zna Twoja historie i powinien uzyc lepszego sprzetu i mniej mowic o cp...
    Co do tej wysokosci bety i tego co widac na usg to roznie bywa. Pewnie lekarz zasugerowal sie tym (moze maja to w swoich ksiazkach?), ze jak beta jest ok 1000 to juz powinien byc pecherzyk, a wiadomo ze ciaza i organizm kobiety to nie statystyki! Dziewczyny podawaly tu na forum swoje przyklady kiedy bylo widac pecherzyk - to roznie bywa i beta 1000 nie jest wyznacznikiem tego co widac na usg. Masz super przyrosty!
    I faktycznie moze warto skoczyc na podglad do innego lekarza z lepszym sprzetem?

    Napisalam tez, ze lekarz skarb - bo do mnie nigdy zaden nie dzwonil i az tak sie nie martwil o mnie. Nigdy, zaden!
    A moze w szpitalu nie maja lepszego sprzetu? Moze tak byc?

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sunie,to tez bym polazla do innego lekarza. Nie zaszkodzi. A fakt- moze bardzo uspokoic. Poszlabym i nie mowila o wczesniejszyxh ciazach pozamaxicznych,tylko powiedziala,ze przyszlam potwierdzic ciaze. Tylko do takiego, co ma dobry sprzet

    syllwia91, Magduullina, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Syllwia, no ok. Zna Twoja historie i powinien uzyc lepszego sprzetu i mniej mowic o cp...
    Co do tej wysokosci bety i tego co widac na usg to roznie bywa. Pewnie lekarz zasugerowal sie tym (moze maja to w swoich ksiazkach?), ze jak beta jest ok 1000 to juz powinien byc pecherzyk, a wiadomo ze ciaza i organizm kobiety to nie statystyki! Dziewczyny podawaly tu na forum swoje przyklady kiedy bylo widac pecherzyk - to roznie bywa i beta 1000 nie jest wyznacznikiem tego co widac na usg. Masz super przyrosty!
    I faktycznie moze warto skoczyc na podglad do innego lekarza z lepszym sprzetem?

    Napisalam tez, ze lekarz skarb - bo do mnie nigdy zaden nie dzwonil i az tak sie nie martwil o mnie. Nigdy, zaden!
    A moze w szpitalu nie maja lepszego sprzetu? Moze tak byc?
    Nie mam pojęcia ale wydaje mi się że w takim szpitalu jak ten co byłam to powinien być lepszy sprzęt. Tak zrobię. Jutro pójdę gdzieś na usg. Mam nadzieję że beta jutrzejsza wyjdzie równie pięknie choć nie mam pojęcia jak powinna wyglądać po 24 h ale kalkulator obliczy. Chcę tylko zobaczyć albo usłyszeć że to nie jest cp. Nic więcej nie potrzebuje teraz. Wiem kochana jest dobrym lekarzem i dzięki niemu zaszłam jednak w te ciążę. Ale nie powinien tak mówić. Dokładnie ja tea czytałam że u niektórych przy 1500 nie było nic widać. Ale liczy się przyrost też. A tu widzisz.... Sproboje zasnąć bo mnie zaczęła prawa strona pobolewac delikatnie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 23:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Ja w sunie,to tez bym polazla do innego lekarza. Nie zaszkodzi. A fakt- moze bardzo uspokoic. Poszlabym i nie mowila o wczesniejszyxh ciazach pozamaxicznych,tylko powiedziala,ze przyszlam potwierdzic ciaze. Tylko do takiego, co ma dobry sprzet
    Tylko ze ja nie wiem gdzie mają dobry sprzęt 😔

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 12 lipca 2019, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamiętam, to u Cukrzyka długo szukali pęcherzyka i też ja bardzo straszyli. Pamiętam też, że doradzała, żeby podczas USG podłożyć sobie pod pupę dwie piąstki- mój lekarz też przy każdym USG tak każe robić- podobno lepiej widać/łatwiej znaleźć. Szkoda, że nie ma z nami Cukrzyka, bo by przypomniała nam w którym tygodniu i przy jakiej becie to było.
    Sylwia- naprawdę wierzę, że będzie ok i dzidzia jest tam gdzie powinna 😘

    syllwia91, szona, Ochmanka, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 12 lipca 2019, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia - doskonale wiem, ze teraz nawazniejsze jest wykluczenie cp. Rozumiem Twoje obawy. Masz plan na jutro. A my wszystkie bedziemy trzymac kciuki!
    Przy takiej ilosci zacisnietych kciukow musi byc dobrze! Tego sie trzymajmy!
    Kolorowych snow 😚

    syllwia91, Malgonia, szona lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Cukrzyka beta na pewno byla grubo powyzej 1000, kiedy lezala w szpitalu, a lekarze szukali pecherzyka. Probuje znalezc jej posty, ale ciezko...

    Edit: 15.02 - znalezli u Cukrzyka pecherzyk w macicy, 13.02 beta wynosila 2000 i nie widzieli nic, dzien pozniej rowniez

    Nie patrzmy tak na te cyferki i po prostu wierzmy :) :*

    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/lutowe-testowanie-2019-jeszcze-zdazymy-w-tym-roku,17469,174.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2019, 01:00

    Ania_85_, syllwia91, Malgonia, Tele...79, szona, agge lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko mistrz! :* znalazlas posty heh :)
    Zdrowka dla meza!
    Sylwus jestem dobrej mysli , jezeli to cie uspokoi idz do innego lekarza tak jak mowisz :* kropus napewno jest tam gdzie trzeba!
    Szonka pewnie trzeba ostroznie ale powtorz :* koniecznie :*

    syllwia91, szona lubią tę wiadomość

  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 12 lipca 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Dziewczyny kochane *: Wczoraj byłam u ginekologa - to był 5 tydzień i 2 dni ciąży. Na USG był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy i coś tam przebłyskiwało w miejscu, gdzie powinien być pęcherzyk żółtkowy. Doktor się zmartwił, bo według jego wyliczeń pęcherzyk żółtkowy powinien być już widoczny. Kazał mi powtórzyć betę wczoraj i w sobotę i przesłać mu wyniki smsem, bo od dzisiaj jest na urlopie... Wynik bety z wczoraj to 9597,45 mIU/ml. Zgodnie z wyliczeniami kalkulatora przyrost jest prawidłowy. Dziewczyny, jak myślicie, czy mogło być za wcześnie na pęcherzyk żółtkowy? Pomału zaczynam panikować... A kolejna wizyta dopiero 1.08.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już oddałam krew. Panie w lab powiedziały że piękny mam przyrost i one nie wierzą że to cp i jeszcze sprawdziły bety moje z tamtych cp to było po 2 widać że wzrost jest z 230 po 48h na 280 np. I mówiły że postarają się żeby było tsk jak wczoraj szybko ale mają większy młyn.

    Malgonia, szona, Melissa93, Magduullina, aeiouy, Pati96, Szczesliwa_mamusia, buba123, Ochmanka, Ania_85_, Kittinka83, MonikA_89!, moni05, 5ylwian, agge, Arashe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa wow jaka beta to ja też mam 5+2 a moja beta wczoraj 1200 tylko. Wiem że się nie porównuję ale różnica wow

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 12 lipca 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia91, każdy orgaznim inny (: Może u mnie szybciej było zagnieżdżenie (; A Twoje przyrosty są przepiękne! Jak na piękną zdrową ciążę przystało *;

    szona, syllwia91, Magduullina lubią tę wiadomość

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 12 lipca 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka a Ty jak tam?

    Magduullina lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 12 lipca 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:28

    Melissa93, syllwia91, Magduullina lubią tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ