X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 03:47

    Kittinka83, Lukketine lubią tę wiadomość

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge- no nie wierze! :p serio, tak Cię męczą te wymioty a Ty na plusie i tak jesteś, hahah

    Talku- mój ginekolog powiedział, ze nie daje mi duphastonu ani luteiny bo w momencie jak nie ma krwawień, ani plamien to nie ma takiego sensu „profilaktycznie”.

    Lukketine- kochana miesiąc zleci szybko, a Ty wykorzystaj go na drineczki, zakupy i inne szaleństwa, na które w ciąży już nie będzie siły :D

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talku wrote:
    Monia, czekam niecierpliwie na te wszystkie objawy :) pewnie potem będę Wam je tu przeklinać ;)

    Marlenka, robisz betę dzisiaj?

    Dziewczyny, wy brałyście/ bierzecie w ciąży luteinę? Duphaston?
    Mi lekarz nic nie zalecił. Tylko leżeć i czekać aż ciąża urośnie. Czy nie mógł mi jej zalecić profilaktycznie żeby w razie W ciążę podtrzymać?
    Macie doświadczenie?
    Jak nie ma wskazań do tego, to nie ma sensu brać zapobiegawczo. Chyba że już wcześniej były jakieś problemy z progesteronem np ;)

    Ja brałam luteinę i duphaston, ale miałam krwawienia i plamienia od 9 tygodnia.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge- lacze siw w bolu. Mnie meczylo do 17tyg bardzo. Potem przeszlo. A od 4dni znowu mnie meczy. I jak przybralam 2,5kg od 19tyg. Tak teraz przez tw 4dni schudlam kilogram. Takze jestem 1,5kg na plusie.


    Kittanka- Wasze zycie,Wasza sprawa. Dla mnie to troche niezrozumiale. Ale jesli Wam obydwojgu to odpowiada.

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiki345 wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    mam drobną zagwostkę, mianowicie moje cykle to średnio 37-38-39 dni (tak wiem ze dosc dlugie ale bylam u lekarza i wszystko ok, taki moj urok :)) natomiast kochalam sie z mezem w dni plodne, w dniach kiedy mial pojawic @ miałam duzo wodnistego sluzu pozniej zamienil sie w plodny rozciagliwy bezbarwny jak białko jajka... dziś jest moj 45 dc (6 dni po terminie @) zrobiłam już 2 testy jeden 6 dpo (tu akurat pewnie za wczensie) natomiast 2 test zrobiłam 15 dpo w 40dc i był negatywny..dodam ze był robiony popoludniu i tylko 1 firmy pink z rossmanna. Przed okresem miala deilkatne bole miesiaczkowe, zero krwawienia do dzis, piersi powiekszone, zylki widoczne, moze czasem zgaga i nic wiecej!!


    testowac ponownie? czy nie ma juz sensu? Widzialam ze niektorym kobietkom przy dlugich cyklach i mozliwie opoznionej owulacji testy wychodzily nawet w 48 dc....


    Zawsze owu mogła się przesunąć, jeżeli potem też się jeszcze kochaliście to szansa jak najbardziej jest :). A okres masz regularnie, czy bywa, że się spoźnia?


    Ja testuje chyba 24. Miałam super cykl, tzn wydawał się przynajmniej bardzo płodny, polecam olej z wiesiołka w naturalnej postaci ;). Dodatkowo biorę lniany, lukrecję i piję zieloną herbatę. Teraz już temp bardzo wysoko w górze, mam tylko wątpliwości, czy na pewno seksy były o czasie, bo miałam jakiś taki stopniowy skok temp w tym cyklu i mam obawy, czy owu nie byłą za pozno w stosunku do naszego stosunkowego działania ;). Zobaczymy, czy da się zrobić dziecko dietą :D

    moyeu, Ochmanka lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy moja malutka jest 5aka malutka. W kazdym eazie gniazdko wije sobie pokazne ;)
    Co ciekawe od miesiaca nic nie utylam.

    00c57fb4972e.jpg

    Talku Ty chyba mialas ladny progesteron to nie ma co. Moze bym chciala miec jedno male opakowanie na wypadek jakis plamien.

    agge, Malinaa90, Niercierpliwa v2.0, nowa na dzielni, Ewelina29, Lukketine, syllwia91, Melissa93, MamaStasia :), Pati96, Ania_85_, Angelika1313, Szczesliwa_mamusia, Magduullina, moni05, Gosiek1993, Irvine90, SylwiaLu, ef36, Sasanka55, MarLenka, szona, MonikA_89!, 5ylwian, APrzybylska, talku, Meggs, Kittinka83, Arashe, Olga_89, moyeu, Bara112, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia no brzuszek masz całkiem całkiem :D

    Magduullina, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni- bardzo liczę w takim razie na Twoje testowanie i dwie kreseczki :*

    Małgonia- piękny brzuszek 😍 naprawdę ślicznie wyglądasz! Ja nie przytyłam nic od 11 tygodni. Co najlepsze praktycznie wszystko co przytyłam to między 17-22tyg

    nowa na dzielni, Ewelina29, Malgonia, Magduullina lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 03:47

  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, Piękności! :) Jaki brzuszek fajny. Nie wiem czy mały czy duży bo się nie znam ale bardzo kształtny.

    Dziewczyny, jak wy mało przytyłyście... Szok. 1-2-3 kg. Toż to tyle dziecko i łożysko pewnie waży. Laski jesteście nie ma co :)

    Dzięki za informacje o tej luteinie. Ale ja nigdy nie badałam progesteronu. Miałam teraz w kolejnym cyklu ale nie zdążyłam bo zaszłam. Więc tak żyje w nieświadomości. Nie plamie, nie krwawię. Tylko ten brzuch mnie ciągle boli od dwóch tygodni codziennie. Ale skoro piszecie że nie ma sensu profilaktycznie to nie będę się upominac

    relgi09kukfprg92.png
  • Ewelina29 Koleżanka
    Postów: 53 100

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo dziewczyny, jak Wam zazdroszczę :) Ja zaczynałam ciążę wagą 56,5 kg, a już mam 62 kg. Nie mam wcale dużego brzucha. Wczoraj spotkałam koleżankę i gdybym jej nie powiedziała o ciąży to by się nie zorientowała. Niestety od początku jestem na L4 a to nie sprzyja mojej wadze i chęci jedzenia, nie zawsze zdrowego :) Choć z drugiej strony nie jem też jakoś bardzo źle, po prostu mój styl życia uległ bardzo dużej zmianie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge hahah ale to napisałam 😂 Nie o to mi chodzilo, chyba juz mózg ciążowy sie włączył haha
    Rzyganka współczuję bardzo, nie mamy na to wpływu wiadomo! Chodziło mi bardziej o inne dolegliwości ciążowe, hak dziewczyny piszą ze bóle podbrzusza biustu mdłości wolą mieć dla własnego uspokojenia. To ja właśnie nie chcę 😀 Maslo maslane wyszło, dobra idę na spacer lepiej! 😂

    Talku no nie mam możliwości zrobić bety. Zastanawiam sie kiedy na wizytę iść, czy w przyszłym tygodniu czy odczekać żeby było juz wszystko widoczne 🤔

    agge lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje. Moj brzuszek sie klania :)

    Ja staram sie robic wszystko co moge w domu zeby miec czas dla emka jak wraca. Starania nas wykonczyly i potrzebujemy troche czasu by nam sie odbudowal zwiazek. Ale staram sie wybierac lagodniejsza chemie i tez jak normalnie cala lazienke pucowalam co tydzien to teraz robie to co dwa i tylko umywalke i wc czesciej. Pomalusiu tez szafki ogarniam, bo zawsze czlowiek odklada to na kiedys.. a kiedy to zrobic jak nie teraz.

    Magduullina, moni05, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • wiki345 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Zawsze owu mogła się przesunąć, jeżeli potem też się jeszcze kochaliście to szansa jak najbardziej jest :). A okres masz regularnie, czy bywa, że się spoźnia?


    Ja testuje chyba 24. Miałam super cykl, tzn wydawał się przynajmniej bardzo płodny, polecam olej z wiesiołka w naturalnej postaci ;). Dodatkowo biorę lniany, lukrecję i piję zieloną herbatę. Teraz już temp bardzo wysoko w górze, mam tylko wątpliwości, czy na pewno seksy były o czasie, bo miałam jakiś taki stopniowy skok temp w tym cyklu i mam obawy, czy owu nie byłą za pozno w stosunku do naszego stosunkowego działania ;). Zobaczymy, czy da się zrobić dziecko dietą :D

    okres maks byl 39 dc a dziś 46! ;P ostatnio wlasnie testowalam 15dpo moze powinnam sprobowac jeszcze raz dzis lub jutro gdyz niektorym widzialam testy wychodza nawet 19dpo!

    Trzymam kciuki za Ciebie! :) i dzięki za iskierke nadziei... ogolnie czuje sie bardzo dobrze, czasem mam lekkie wahanie nastroju ale ogolnie super :) Daj znać jak wyszedł test! :)



  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarLenka wrote:

    Talku no nie mam możliwości zrobić bety. Zastanawiam sie kiedy na wizytę iść, czy w przyszłym tygodniu czy odczekać żeby było juz wszystko widoczne 🤔

    To ja bym poczekała, żeby chociaż pęcherzyk było widać. 5t jakoś tak było u mnie.
    Albo jak dasz radę to na serducho do 7t.

    A kiedy miałaś OM? Ile jest dpo?

    MarLenka lubi tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- piekny brxuszek. Ale coreczka dalwj malutka, tylko lubi wygode.
    Ja mam wrazenie,ze moj brzuch zwieksza sie dwa razy przez noc. Bede sie toczyc na koniec

    Edit: sporo urosl od ostatnjego zdjecia. A nie minelo naqet 2tyg
    e4b79c1f0e3cca0emed.jpg
    A gdzie do konca 😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 13:10

    agge, Malgonia, Niercierpliwa v2.0, Melissa93, nowa na dzielni, moni05, Angelika1313, Malinaa90, Ewelina29, Irvine90, Gosiek1993, SylwiaLu, ef36, Sasanka55, Pati96, MarLenka, Magduullina, szona, Ania_85_, Lukketine, MonikA_89!, APrzybylska, talku, syllwia91, Meggs, Arashe, Mama_Zuzia, Olga_89, moyeu, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia beda nas na taczkach wozic, bo bedziemy sie toczyc.
    Przepiekny masz ten brzuszek :)

    Szczesliwa_mamusia, Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też poproszę o taczkę 😅
    bb6986f9bcb2.jpg

    Do 23 tc nic, a teraz mi się przybrało w 2 miesiące 4,5kg 🤣
    To też plecki bolą... 🤷🏻‍♀️

    Angelika1313, Malinaa90, Ewelina29, Irvine90, Melissa93, Gosiek1993, Szczesliwa_mamusia, Malgonia, SylwiaLu, ef36, Sasanka55, Pati96, MarLenka, nowa na dzielni, agge, Magduullina, szona, Ania_85_, Lukketine, MonikA_89!, APrzybylska, talku, syllwia91, Meggs, buba123, Arashe, DzulkaJ, Olga_89, moyeu, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie tak :)

    9e0dfd1ba87f.jpg

    moni05, Szczesliwa_mamusia, Malgonia, Angelika1313, Nikodemka, Melissa93, SylwiaLu, ef36, Sasanka55, Pati96, MarLenka, nowa na dzielni, agge, Gosiek1993, Magduullina, szona, Ania_85_, Lukketine, MonikA_89!, APrzybylska, Ewelina29, talku, syllwia91, Meggs, Arashe, DzulkaJ, Mama_Zuzia, Olga_89, moyeu, Ochmanka lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Mamunia beda nas na taczkach wozic, bo bedziemy sie toczyc.
    Przepiekny masz ten brzuszek :)
    Mnie na pewno :-D Ty masz bardzo zgrabniutki 😍

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ