X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona ja bym na jej miejscu pojechała na ip lub do jakiegoś gin.

  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 17 lipca 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:38

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 lipca 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku - ale super ❤️❤️❤️
    Nie badaj tego proga. Ja zbadalam i zaluje.
    W sobote wynosil 27,80 a dzis 27,02 i juz spanikowalam. No, ale czekam na jutrzejszy wynik bety i jesli przyrost bedzie dobry, to sie uspokajam i zbadam go jeszcze raz za kilka dni...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 17 lipca 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nie mam slicznych fotek, ale dzidzia ma 200g, dziewczynka juz na 100%
    Szyjka ponad 4cm :)
    Powiedzial ze dobrze sie prowadze w tej ciazy :)

    Małgonia, gratuluję córki i pięknej szyjki :)


    Dziewczyny, piękne brzuchy,te małe i te większe, te okraglejsze i bardziej kanciaste :) wszystkie cudowne bo mieszczą małe człowieki!
    Normalnie cuda! Ludzie ludzi robią :):)
    Nie mogę się już swojego doczekać jak się nim będę wszędzie rozpychać i pokazywać całemu światu :):)

    A te które czekają na ciążę, dziewczyny, ja naprawdę też myślałam że to jeszcze lata świetlne przede mną, nawet podejrzewałam że się nie uda nigdy. Bo dwie moje przyjaciółki zaszły w 1cs a że statystycznie 20-30% par ma problemy z poczęciem to przecież oczywiste, że padło na mnie... A jeszcze wszyscy dookoła zachodzili szybko a ja ciągle się czułam taka gorsza. Ale to błąd, nie można tak myśleć! I jak porzuciłam te czarne myśli, stwierdziłam że życie ma dla mnie innych scenariusz i znajdę w swoim czasie to się zaraz w drugim cyklu udało :):)
    Głowy do góry. Jeszcze tej zimy będziecie chodzić w brzuchami ! :)

    Malgonia, MonikA_89!, Magduullina lubią tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 17 lipca 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niercierpliwa v2.0 wrote:
    Talku nie szukaj sobie z tym progiem :):) chill mamusiu ;)

    Niecierpliwą, Nikodemka doooobra. Posłucham Was. Wydajecie się być mądrzejsze :):)

    Nikodemka, a wzięłaś teraz tą opcję szybszej bety?


    Olga, wielkie gratulacje! Ja miałam podobna betę zaraz po teście, a potem się rozchulałam. Czyli też będziesz marcowa 💞


    Sylwia, a gdzie Twój suwaczek?

    relgi09kukfprg92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko a 6.08 nie będziemy 7t2d? Bo tak mi aplikacja pokazuje...

    Szona ból nawet przy oddychaniu to wg mnie normalny nie jest. Cmienie klucie bole miesiaczkowe tak, ale raczej średniego natezenia. Przy wszelkich mocnych bólach lekarz!

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 lipca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku - okazalo sie, ze na ta bete sie zawsze czeka 2 dni i nic sie nie da z tym zrobic :/
    Marlenka - ja to liczylam „recznie” na kalendarzu, moglam sie machnac :D jaka mialas date ostatniej miesiaczki? Bo ja 16.06 i mam srednio 31 dniowe cykle.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku boję się zapeszac😔😘

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 17 lipca 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, jeszcze nigdy na akupunkturze nie byłam. Moze ona wniesie coś nowego skoro i tak muszę czekać.

    Malgoniu, Moni, niestety niepłodność mocno podkopala moja pewność siebie 🙁

    Malgoniu, szkoda , że nie ma żadnych sweet foci dla cioci 😍

    Nikodemko, nie nadaj juz tego przyrostu, wiecej stresu sie najesz przez czekanie. Będzie dobrze 😘

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Talku - okazalo sie, ze na ta bete sie zawsze czeka 2 dni i nic sie nie da z tym zrobic :/
    Marlenka - ja to liczylam „recznie” na kalendarzu, moglam sie machnac :D jaka mialas date ostatniej miesiaczki? Bo ja 16.06 i mam srednio 31 dniowe cykle.

    Ja też wpisałam datę 16.06. Cykle miałam 38 dniowe a @ 12 czerwca. Ale gdy to wpisuję to wychodzą głupoty, wychodzi wtedy owulacja 6 lipca co jest niemozliwoscia bo plemniki tydzień napewno nie dożyły. Owulka zakladam ze 28-30 więc odjelam 2 tygodnie i tak wyszło. Tak sie robi przy nieregularnych długich cyklach. Lekarz skoryguje na wizycie, możliwe ze ciąża młodsza ale niewiele max 2 dni.

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 17 lipca 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Ef! :) Jak się masz?
    Podczytuje Was i cieszę się z Wami z kresek i rosnących brzuchów.

    U mnie nie najlepiej, więc nie piszę. Czekałam prawie 3 m-ce na @, a teraz mam krwawienia... i wrażenie że to się nigdy nie skończy. Muszę zrobić betę, trzy tygodnie temu była około 21, więc mam nadzieję że chociaż ona się wreszcie wyzerowała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 17:33

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 lipca 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nie mam slicznych fotek, ale dzidzia ma 200g, dziewczynka juz na 100%
    Szyjka ponad 4cm :)
    Powiedzial ze dobrze sie prowadze w tej ciazy :)
    Super!! :)

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 lipca 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ef, przykro mi, ze tak to sie u Ciebie ciagnie :(
    Mam nadzieje, ze beta juz bedzie 0, a cykl sie od razu sam wyreguluje.
    Mocno za Ciebie trzymam kciuki.

    Sasanka55, ef36, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 17 lipca 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Podczytuje Was i cieszę się z Wami z kresek i rosnących brzuchów.

    U mnie nie najlepiej, więc nie piszę. Czekałam prawie 3 m-ce na @, a teraz mam krwawienia... i wrażenie że to się nigdy nie skończy. Muszę zrobić betę, trzy tygodnie temu była około 21, więc mam nadzieję że chociaż ona się wreszcie wyzerowała.

    Trzymam kciuki żeby wynosiła 0 i za to żebyś mogła to wszystko wreszcie zostawić za sobą. Trzymam tez kciuki za to żeby czekały Was teraz same dobre rzeczy 😘

    ef36, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 17 lipca 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, muszę Was chyba na pewien czas opuścić... U mnie wszystko ok - żeby nie było, że coś się złego dzieje! Po prostu nie chcę myśleć o ciąży. Teraz jest fajnie, cieszę się życiem, przerwa mi służy, ale zaraz znowu się zacznie staranie i będę świrować. A chciałabym naprawdę odpuścić.
    Nie potrafię tego zrobić, czytając o Waszych betach, USG, nowych kreskach, przyrostach, brzuchach, niepowodzeniach też. Nakręcam się wtedy, a nie chcę, żeby tak to wyglądało.

    Uwielbiam Was wszystkie i chętnie porozmawiam na inne tematy!

    Do zobaczenia w Warszawie! 😘

    szona, agge, moni05, Angelika1313, Malgonia, Ania_85_, syllwia91, moyeu, Ochmanka lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 17 lipca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Dziewczyny, muszę Was chyba na pewien czas opuścić... U mnie wszystko ok - żeby nie było, że coś się złego dzieje! Po prostu nie chcę myśleć o ciąży. Teraz jest fajnie, cieszę się życiem, przerwa mi służy, ale zaraz znowu się zacznie staranie i będę świrować. A chciałabym naprawdę odpuścić.
    Nie potrafię tego zrobić, czytając o Waszych betach, USG, nowych kreskach, przyrostach, brzuchach, niepowodzeniach też. Nakręcam się wtedy, a nie chcę, żeby tak to wyglądało.

    Uwielbiam Was wszystkie i chętnie porozmawiam na inne tematy!

    Do zobaczenia w Warszawie! 😘

    Maria, ja też tak zrobiłam w maju i wróciłam w lipcu z dwoma kreskami. Trzymam za Ciebie kciuki 😘

    relgi09kukfprg92.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 17 lipca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Talku - okazalo sie, ze na ta bete sie zawsze czeka 2 dni i nic sie nie da z tym zrobic :/
    Marlenka - ja to liczylam „recznie” na kalendarzu, moglam sie machnac :D jaka mialas date ostatniej miesiaczki? Bo ja 16.06 i mam srednio 31 dniowe cykle.

    No to ćwiczą Twoja cierpliwość.
    Zatem czekamy do jutra.

    Sylwia, wszystko będzie dobrze :) maluch rośnie, za dwa tygodnie będzie serducho jak dzwon. Dawaj suwaczek albo nawet wpadaj na marcowki na fioletowej stronie mocy :)

    relgi09kukfprg92.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 lipca 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria, wracaj do nas szybko z pozytywnym testem :)

    Angelika1313, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 17 lipca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, późno ta pierwsza zachcianka się pojawiła, ale za to jaka porządna 😂 Dobrze, że mąż się zlitował :)

    Agge, biedna jesteś z tymi wymiotami 😢 Miałam nadzieję, że w drugim trymestrze jednak ci odpuszczą. Teraz trzymam kciuki, żeby chociaż w trzecim sobie poszły ✊😘 Możesz mi je oddać!

    Cudne macie te brzuszki! 😍😍 Ja też chcę!!! 🙃

    Angelina, nie smuć się! Ja tu zostanę, bo znając moje szczęście to jeszcze długa droga przede mną. W ciąży też nigdzie nie ucieknę 😘

    Małgonia, cudownie 😍 mam nadzieję, że ta wizyta cię uspokoiła :) Będzie córeczka! Teraz to już trzeba imię wybierać! :)

    Ef, trzymaj się jakoś. Jesteś już na końcu tej drogi, ostatni zakręt i potem już dalej prosto do macierzyństwa 😘

    Nieustannie trzymam kciuki za wszystkie bety, progi, przyrosty, wizyty i testy z dwoma krechami! ✊✊✊

    Jutro mam wizytę u diabetologa... Zaczynam się stresować, że mi z dietą wyleci

    ef36 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 17 lipca 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ef, trzymaj się. A ja będę trzymać kciuki za zerową betę.

    Maria odpoczywaj, ale daj czasem znać co u ciebie ❤

    Na to zapalenie dostałam macmiror complex 500, trochę bez sensu, bo lekarka nie zapisała jak stosować to będę robić tak jak w ulotce. Ale w ulotce nic nie jest napisane o serduszkowaniu i nie wiem, czy mam sie wstrzymać na 12 dni 😱

    Chciałam tez kupić vigantol i u mnie od jakiś 2 tyg znowu braki w aptekach 😕

    ef36 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ