X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe staraczki :)
Odpowiedz

Lipcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Na pierwsza czekałam 7 lat :D Obym teraz nie musiała tyle czekać. A tak na serio oboje jesteśmy tak wyposzczeni bo mieliśmy zakaz od samego początku, ze nie bedzie problemu z serduszkowaniem :)
    Nie no tyle nie będziesz czekać na pewno.
    Eeeee no to pewnie, nic tylko brać się do roboty :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hahaha oby! :D
    Agniecha który to twój cykl ? Bo chyba nie doczytałam :)

    Zaczęliśmy sie starać miesiąc przed ślubem... W lipcu nasza rocznica... W 3cyklu stymulowanych zaskoczyłam ale szczęście odeszło w 4tyd i 5dniu... Wszystko sie wyczyściło i Kilka dni pózniej dostałam juz okres wiec organizm super Zastartowal od nowa ale lekarz zlecił diagnostykę poronienia wiec czekam do 8.07 na wizytę i wtedy bede cos więcej wiedzieć ;) uff to sie rozglądałam

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mignona wrote:
    Wiem wiem ;) Jakie szanse u Ciebie tym razem?
    sama nie wiem... wydawało mi się, że będzie owulacja wszech czasów a tu zonk :D może nawet jej w ogóle nie było... okaże się najwcześniej za tydzień. A u Ciebie?

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zaczęliśmy sie starać miesiąc przed ślubem... W lipcu nasza rocznica... W 3cyklu stymulowanych zaskoczyłam ale szczęście odeszło w 4tyd i 5dniu... Wszystko sie wyczyściło i Kilka dni pózniej dostałam juz okres wiec organizm super Zastartowal od nowa ale lekarz zlecił diagnostykę poronienia wiec czekam do 8.07 na wizytę i wtedy bede cos więcej wiedzieć ;) uff to sie rozglądałam
    Czyli w sumie roczek...no po roku czasu to już chyba muszą zacząć coś diagnozowac. Najważniejsze, że od razu mogliście się starać, chociaż tyle...:)

    Tak się zastanawiam czy lekarz wierzy na słowo ze rok starań ? Bo ja w sierpniu też rok, a pod koniec lipca mam wizyte u gin...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Czyli w sumie roczek...no po roku czasu to już chyba muszą zacząć coś diagnozowac. Najważniejsze, że od razu mogliście się starać, chociaż tyle...:)

    Tak się zastanawiam czy lekarz wierzy na słowo ze rok starań ? Bo ja w sierpniu też rok, a pod koniec lipca mam wizyte u gin...


    Ja znalazłam świetnego gin i ten po zobaczeniu wyników zaczął dalszą diagnozę i odrazu stymulacja i udało sie za 3razm a jak sie dowiedział o poronieniu to odrazu diagnostyka i lecimy dalej, nie marnuje ani miesiąca cały czas cos robi i to w nim lubię. Czuje, że ide do przodu a nie stoję w miejscu

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja znalazłam świetnego gin i ten po zobaczeniu wyników zaczął dalszą diagnozę i odrazu stymulacja i udało sie za 3razm a jak sie dowiedział o poronieniu to odrazu diagnostyka i lecimy dalej, nie marnuje ani miesiąca cały czas cos robi i to w nim lubię. Czuje, że ide do przodu a nie stoję w miejscu
    To rzeczywiście super lekarz.
    Mnie niestety u każdego co byłam odsylal mnie z kwitkiem...ciężko znaleźć jakiegoś porządnego.
    Teraz idę znowu do innego, zobaczymy czy coś zadziała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie mieszkasz kochana?

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Bełchatów, 50km za Łodzią

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A szukałas na forach??? Ja mojego znalazłam z forum krakowskiego

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś coś wpisywalam, ale za wiele nie znalazłam. Chyba ze źle szukałam :P od nowa muszę się tym zająć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalezienie dobrego lekarza jest bardzo ważne zeby cały czas prowadzić Cię jeden, bo pozna Ciebie i Twój organizm :) a potem w ciazy bedzie Cie fajnie prowadził bo bedzie wszystko wiedział ;) mój jest ginekolog, położnik, endokrynolog ;) i mam w ten sposób wszystko w jednym i nie muszę biegać z badaniami od jednego do drugiego ;D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chciałabym wszystko w jednym..bo ostatnio tsh wyszło mi 3,31...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie przydało by sie wszystko w jednym ;/ szukaj dobrze jestem pewna ze znajdziesz

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka nadzieję ze się uda:)

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc tak monitoring i pergnyl. Tamten cykl był bez wspomagania ale we wcześniejszym był pregnyl. Tylko wtedy nie było nic na owulację.

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia nie wierzę :-( tak mi przykro.

    Wiecie co, zaczynam się strasznie bać tego, że jak w końcu się uda to poronie :-(
    Mam wrażenie, że ostatnio dużo takich złych wieści :-(

  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia tak to ostatnio jakaś plaga :/

    Sama teraz 1 czerwca poroniłam w 5/6 tyg.. ale na szczęście mogliśmy się od razu starać :)

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny, wiem że wbijam się w temat nie na temat ;) ale muszę się Was poradzić. Otóż ogarnęłam sprawę szyjki (ja na serio myślałam, że Wy ją oglądacie w dosłownym tego słowa znaczeniu :D) i moje spostrzeżenia są następujące: ok. 6-7 dzień po ow., szyjka na głucho zamknięta, wokół śluz o wyglądzie i konsystencji 30% śmietany z biedronki :p tylko bardziej przezroczysty. Nie za dużo, ale ponieważ jestem wetem od duzych zwierząt i bliżej mi do badania krowy niż człowieka, to moje badanie nie należało to nazbyt subtelnych, po nim wypływ był obfitszy :D
    Czy to normalne dla tej fazy cyklu? Jak to powinno u ludzia wyglądać?

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie czarny humor u was dzisiaj:) ja ja jakoś nie mam czasu ostatnio na of w dzień. Ale dobrym bo nie myślę o TYM he he.:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Olcc tak monitoring i pergnyl. Tamten cykl był bez wspomagania ale we wcześniejszym był pregnyl. Tylko wtedy nie było nic na owulację.

    W takim razie jesteśmy w takiej samej sytuacji :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2016, 20:21

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ