X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę
Odpowiedz

LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę

Oceń ten wątek:
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro lecę na betę i proga, zostały mi jeszcze chyba 3 testy :-) Więc poniżej wieczorny sikaniec :-)
    Przy okazji, co mogę brać na przeziębienie i ból gardła? Od wczoraj mam katar i gardło mnie boli :-(

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7c31fed46303.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2018, 21:51

    Reniferra, Nadzieja22, Tosia2323, kubekkawy lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek na gardlo tantum verde, na przeziebienie apap o strop z cebuli lub czosnek.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mnie dzisiaj na czosnek namawiał-a ja tak nie znoszę surowego :-( Pieczony, smażony, gotowany - byle nie surowy :-(

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • lara88 Ekspertka
    Postów: 217 189

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :-) wiem ze wiekszosc tutaj na forum nie cieszy sie z @ , ale ja jej wygladalam jak nigdy.1 czerwca mialam zabieg lyzeczkowania , a dzisiaj dostalam @ :-) nowy cykl, nowe nadzieje.
    trasti i tosia a jak u Was ? Z tego co wiem tez jestescie po zabiegu.jak u Was z @ ? Przyszla juz?

    Malgonia, Dori1811, Aga9090, Nadzieja22, Tosia2323 lubią tę wiadomość

    2nn3yx8datlxmh9z.png


  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara pamietam swoja pierwsza @ po poronieniu wiec znam i rozumiem radosc. Powodzenia

    Patunirk to moze syrop z czosnku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2018, 21:59

    lara88 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też właśnie walczę z podobnymi objawami. Syrop z cebuli, mąż zrobił pyszną zupę coś a'la rosół, paracetamol, tantum Verde plus dużo ciepłego napoju z imbirem i cytryną. Plus miód ale ja akurat nie mam. Wcinam też hallsy - Dziewczyny polecily :) no i najlepiej połózyc się do łóżka choć na 2 dni...

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 8 lipca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżeć nie mogę-Właśnie zaczęła 3-tygodniowy urlop koleżanka, która tylko ja mogę zastąpić. Bo inna ma pojutrze zaplanowana operację. Więc odpada leżenie. Ale spróbuję od wtorku wziąć pracę z domu, jeśli mi nie przejdzie. Szefowa spoko babka, sama mnie pewnie wyśle. Nie mam żadnych syropów, zostaje ten nieszczęsny czosnek...

    Jak zwykle jesteście nieocenioną skarbnicą wiedzy :-*

    Nat90 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 8 lipca 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara, powodzenia w nowym cyklu!

    A propos progesteronu, spadła mi tempka i pobolewa bardziej brzuch, ale nie wiem czy jest sens badać progesteron skoro badałam w środę i był bardzo dobry. Raczej by się drastycznie nie zmienił, nie? ;)
    Zobaczę jak jutro będzie.

    W ogóle niedziele bez handlu jednak mają swoje plusy - miałam mega ochotę na chipsy, a tak to musiałam zrobić sobie soczek, zdrowiej xD

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaopatrz się jutro w cytryny, imbir, hallsy i cebulę. Syrop tylko musi stać tak z 12h zanim wytrąci się sok. Mam nadzieję że Ci szybko przejdzie :) ja jutro na wszelki wypadek idę do lekarza,bo w pt wyjeżdżam.jak mi coś jeszcze poleci to napiszę :)

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 8 lipca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle musze się pożalić. Mój mąż byl na weselu z producentem gry o tron i nie przywiózł mi zadnych spoljerów :/ Halo, gdzie jest sala rozwodw?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2018, 23:13

    m_d_f, kubekkawy lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lara88 wrote:
    Hejka :-) wiem ze wiekszosc tutaj na forum nie cieszy sie z @ , ale ja jej wygladalam jak nigdy.1 czerwca mialam zabieg lyzeczkowania , a dzisiaj dostalam @ :-) nowy cykl, nowe nadzieje.
    trasti i tosia a jak u Was ? Z tego co wiem tez jestescie po zabiegu.jak u Was z @ ? Przyszla juz?
    Doskonale Cię rozumiem. Ja zabieg miałam 11 czerwca i ciagle czekam na @. W środę idę do gina na kontrole to może się czegoś dowiem. Chyba po usg stwierdzi ile to jeszcze może potrwać

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 9 lipca 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj teścik i pierwsze wrażenie że widzę cień :) ale niestety jestem analitykiem i wiem juz o co chodzi ... jak potrzeb na tą ciemnoróżowa kredkę kontrolną a potem na biały pasek to oczy przenoszą troszkę kolor i widzę cień cienia :):):)

    No cóż prawda taka że w 10dpo jest nadal biało, zestaw startowy suplementów zamówiony i czekamy na @.
    A dzisiaj ostatnia tabl dupka, w nocy kręgosłup rwał mnie tak że jechałam z bólu :(

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 9 lipca 2018, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga, dopiero 10 dpo, jeszcze nic straconego :)

    Dzień dobry ;) Całą siłą woli muszę się powstrzymać żeby nie polecieć dziś na kolejną betę, bo kusi :D

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 9 lipca 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Witam was w 6dpo :) ja nieobecna, bo przez weekend nie miałam internetu. Za tydzień wakacje :) a u nas dziś potwornie pada :P

    nie dam rady nadrobić wszystkiego, co u was? co się działo jak mnie nie było?

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Dzisiaj teścik i pierwsze wrażenie że widzę cień :) ale niestety jestem analitykiem i wiem juz o co chodzi ... jak potrzeb na tą ciemnoróżowa kredkę kontrolną a potem na biały pasek to oczy przenoszą troszkę kolor i widzę cień cienia :):):)

    No cóż prawda taka że w 10dpo jest nadal biało, zestaw startowy suplementów zamówiony i czekamy na @.
    A dzisiaj ostatnia tabl dupka, w nocy kręgosłup rwał mnie tak że jechałam z bólu :(
    Przecież dopiero 10dpo...

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 lipca 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga ja przy takim ladnym wykresie tez bym jeszcze nie tracila nadziei :)

    Iga66 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos wykresu, to co sądzicie o moim? Martwi mnie spadek tempki.
    Igi rzeczywiście piękny :)

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acilya wrote:
    A propos wykresu, to co sądzicie o moim? Martwi mnie spadek tempki.
    Igi rzeczywiście piękny :)
    Myślę, że masz zupełnie normalny ciążowy wykres :). Zerknij na mój, ta temperatura nie musi ciągle rosnąć albo być na jednym poziomie. Podobno zaleca się, żeby po pozytywie już nie mierzyć, ale mi to jakoś weszło w krew. Po wczorajszym spadku (ale też nie poniżej poziomej) masz dziś znów podwyższoną, primo, to co napisałam wyżej, secundo, zawsze należy brać pod uwagę błąd pomiaru.

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acilya wrote:
    A propos wykresu, to co sądzicie o moim? Martwi mnie spadek tempki.
    Igi rzeczywiście piękny :)
    Myślę, że masz zupełnie normalny ciążowy wykres :). Zerknij na mój, ta temperatura nie musi ciągle rosnąć albo być na jednym poziomie. Podobno zaleca się, żeby po pozytywie już nie mierzyć, ale mi to jakoś weszło w krew. Po wczorajszym spadku (ale też nie poniżej poziomej) masz dziś znów podwyższoną, primo, to co napisałam wyżej, secundo, zawsze należy brać pod uwagę błąd pomiaru.

  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    Myślę, że masz zupełnie normalny ciążowy wykres :). Zerknij na mój, ta temperatura nie musi ciągle rosnąć albo być na jednym poziomie. Podobno zaleca się, żeby po pozytywie już nie mierzyć, ale mi to jakoś weszło w krew. Po wczorajszym spadku (ale też nie poniżej poziomej) masz dziś znów podwyższoną, primo, to co napisałam wyżej, secundo, zawsze należy brać pod uwagę błąd pomiaru.
    Dzięki, uspokoiłaś mnie :) Mi tak samo - weszło w krew mierzenie, ale od jutra koniec :D
    Aczkolwiek wciąż się zastanawiam nad tą betą dziś, ale nie chcę być taką wariatką :D

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ