X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lipcowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • kasia_pra Autorytet
    Postów: 1191 1280

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuGrażyna wrote:
    Tak. Miałam dokładnie sprawdzony cykl na monitoringu. Mam naturalne owulacje. Hormony w normie. Biorę euthyrox na tsh. Zbilam go do 1.5... no i nic. Jak teraz się nie uda to mój M bada nasienie

    No to też już trochę wiesz :) niech M się koniecznie zbada. No i myślę, że musicie sobie dać czas i postarać się wrzucić na luz :)

    3PGLp1.png

    33 lata
    05.2017 - sono hsg, oba jajowody drożne
    1 IUI - 19.09.2017 --> ☹️, 2 IUI - 12.01.2018 --> ☹️
    Endometrioza IV stopnia - laparoskopia i usunięcie zrostów i torbieli, histeroskopia 12.2018
    3IUI - 14.02.2019 --> ☹️, 4IUI - 13.04.2019 --> ☹️

    Lipiec 2019 - 1 procedura. Długi protokół
    22.08.2019 - punkcja, 1 blastka. 11 zamrożonych oocytów.
    27.08 - transfer blastki 2BB ☹️

    13.09 - start II procedury. Długi protokół
    21.10 - punkcja, 20 pobranych, 12 się zapłodniło. Mamy ❄️❄️ 3 dniowe i ❄️❄️❄️❄️ blastki (3.2.2, 3.2.2, 2.2.2, 3.2.3)
    24.10 - transfer 2 zarodków 3 dniowych (12AB, 9A) :( beta 3,56 - cb
    27.11 - transfer blastki 3BA :)
    3 dpt - beta <0,1, 7 dpt - beta 66,54, 9 dpt - beta 201,
    12 dpt - beta 665,7
    19 dpt - beta 9957, mamy pęcherzyk i ciałko żółtkowe 🎉
    23 dpt - mamy serduszko ♥️
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Zmieniłyśmy wątek?!
    W takim razie mnie Monia możesz przepisać na koniec lipca. Jutro mam termin @. Dzisiaj zrobiłam test aby wiedzieć czy wykupić receptę na clo, bo jutro po pracy większość aptek pozamykana. Oczywiście biel nad bielami. Ech, ale co tam! To będzie mój dopiero 8 cs, w porównaniu z niektórymi z Was to mały pikuś. W lipcu mam 10-tą rocznicę ślubu, może przyniesie szczęście ;-)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • wannsees Przyjaciółka
    Postów: 90 125

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę o dopisanie mnie 20.07.

    Po wczorajszej wizycie i recepcie nadzieja wróciła.
    Ogólnie trzy miesiące starań z progesteronem, a potem hsg,laparoskopia.
    Mam nadzieję, że w ciągu tych 3 cykli jednak się uda.

    Flowwer, Abs lubią tę wiadomość

    w5wq8iiktvbrghmo.png
    f2w39n733lo6nd9o.png
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zwariuje...
    u mnie dziś 2 dzień cyklu i krew mnie zalewa... dosłownie i w przenośni...
    Nie dość , że jestem zmęczona po pracy i to tak na maxa to czuje się jak idiotka. Zaczęłam sobie przypominać jak ostatnio w dniu moich urodzin dziewczyny które już mają dzieci składając życzenia mówiły kwestia czasu , odpuść sobie a zajdziesz itd..a ja czuje się jak taka głupia idotka już robiąc te testy , mając seks na przymus bo właśnie owulacja i robiąc sobie nadzieje już kolejny i kolejny miesiąc. Na dodatek mój Artur widząc mój nastrój zapytał co jest? to mu powiedziałam że mam dość , że to bez sensu itd na co on : co się denerwujesz przecież się staramy. Tylko , że to ja idę i kupuje te testy , robie je , co miesiąc obserwuje swoje ciało bo być może teraz a potem jeszcze robiąc dobrą mine do złej gry idę z nim do łożka choć nie mam czasami na to ochoty a musze zrobić by on miał. Cholera by to wzięła. Zwariuje. Sorry dziewczyny ale musiałam to wyrzucić . Co jest kur...wa nie tak , że normalne osoby które chcą stworzyć rodzine , dom być mamą nie mogą. To wszystko nie tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 18:58

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) można się dołączyć? Planuję testować 7.07, mogę prosić o dopisanie do listy?;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • wannsees Przyjaciółka
    Postów: 90 125

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek86 wrote:
    Dziewczyny zwariuje...
    u mnie dziś 2 dzień cyklu i krew mnie zalewa... dosłownie i w przenośni...
    Nie dość , że jestem zmęczona po pracy i to tak na maxa to czuje się jak idiotka. Zaczęłam sobie przypominać jak ostatnio w dniu moich urodzin dziewczyny które już mają dzieci składając życzenia mówiły kwestia czasu , odpuść sobie a zajdziesz itd..a ja czuje się jak taka głupia idotka już robiąc te testy , mając seks na przymus bo właśnie owulacja i robiąc sobie nadzieje już kolejny i kolejny miesiąc. Na dodatek mój Artur widząc mój nastrój zapytał co jest? to mu powiedziałam że mam dość , że to bez sensu itd na co on : co się denerwujesz przecież się staramy. Tylko , że to ja idę i kupuje te testy , robie je , co miesiąc obserwuje swoje ciało bo być może teraz a potem jeszcze robiąc dobrą mine do złej gry idę z nim do łożka choć nie mam czasami na to ochoty a musze zrobić by on miał. Cholera by to wzięła. Zwariuje. Sorry dziewczyny ale musiałam to wyrzucić . Co jest kur...wa nie tak , że normalne osoby które chcą stworzyć rodzine , dom być mamą nie mogą. To wszystko nie tak.


    Chciałabym napisać coś mądrego, ale nic takiego nie przychodzi mi do głowy...

    Co miesiąc przeżywam to samo. Wielka rozpacz i złość jednocześnie, potem przechodzi. Zaczyna się okres "przejściowy"- intensywnego działania żeby w końcu przerodzić się w oczekiwanie na cud po którym znów przyłazi @ i wpadam w rozpacz itd.

    czasami takie wyrzucenie z siebie tego wszystkiego pomaga...

    Tusiek86 lubi tę wiadomość

    w5wq8iiktvbrghmo.png
    f2w39n733lo6nd9o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek86 wrote:
    Dziewczyny zwariuje...
    u mnie dziś 2 dzień cyklu i krew mnie zalewa... dosłownie i w przenośni...
    Nie dość , że jestem zmęczona po pracy i to tak na maxa to czuje się jak idiotka. Zaczęłam sobie przypominać jak ostatnio w dniu moich urodzin dziewczyny które już mają dzieci składając życzenia mówiły kwestia czasu , odpuść sobie a zajdziesz itd..a ja czuje się jak taka głupia idotka już robiąc te testy , mając seks na przymus bo właśnie owulacja i robiąc sobie nadzieje już kolejny i kolejny miesiąc. Na dodatek mój Artur widząc mój nastrój zapytał co jest? to mu powiedziałam że mam dość , że to bez sensu itd na co on : co się denerwujesz przecież się staramy. Tylko , że to ja idę i kupuje te testy , robie je , co miesiąc obserwuje swoje ciało bo być może teraz a potem jeszcze robiąc dobrą mine do złej gry idę z nim do łożka choć nie mam czasami na to ochoty a musze zrobić by on miał. Cholera by to wzięła. Zwariuje. Sorry dziewczyny ale musiałam to wyrzucić . Co jest kur...wa nie tak , że normalne osoby które chcą stworzyć rodzine , dom być mamą nie mogą. To wszystko nie tak.
    Mam identycznie i mój Mąż tak samo jak Twój, dzisiaj masz poprostu gorszy dzień, czasami tak jest... Jutro już będzie lepiej ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 20:38

    Flowwer, Tusiek86, zubii lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powodzenia w lipcu :) Będę Wam kibicować i od czasu do czasu zaglądać.

    Flowwer, gratuluję dwóch pęcherzyków i życzę intensywnego weekendu ;)

    Flowwer, Czrna 81, Yoselyn82, Lunaris lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej - czy są dziewczyny z pcos pijące inofem? od którego dnia cyklu pijecie i czy przestajecie po owu?

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek86 wrote:
    Dziewczyny zwariuje...
    u mnie dziś 2 dzień cyklu i krew mnie zalewa... dosłownie i w przenośni...
    Nie dość , że jestem zmęczona po pracy i to tak na maxa to czuje się jak idiotka. Zaczęłam sobie przypominać jak ostatnio w dniu moich urodzin dziewczyny które już mają dzieci składając życzenia mówiły kwestia czasu , odpuść sobie a zajdziesz itd..a ja czuje się jak taka głupia idotka już robiąc te testy , mając seks na przymus bo właśnie owulacja i robiąc sobie nadzieje już kolejny i kolejny miesiąc. Na dodatek mój Artur widząc mój nastrój zapytał co jest? to mu powiedziałam że mam dość , że to bez sensu itd na co on : co się denerwujesz przecież się staramy. Tylko , że to ja idę i kupuje te testy , robie je , co miesiąc obserwuje swoje ciało bo być może teraz a potem jeszcze robiąc dobrą mine do złej gry idę z nim do łożka choć nie mam czasami na to ochoty a musze zrobić by on miał. Cholera by to wzięła. Zwariuje. Sorry dziewczyny ale musiałam to wyrzucić . Co jest kur...wa nie tak , że normalne osoby które chcą stworzyć rodzine , dom być mamą nie mogą. To wszystko nie tak.

    Głowa do góry :)

    Tusiek86 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie też zapiszę się na lipiec, właśnie wróciłam od gin, pęcherzyk 19mm, więc jest szansa ze w weekend pęknie.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    C5oekawa jestem jak byś reagowała na letrozol bo clo przy PCOS nie wskazany.

    Jestem ciekawa co twój gin wymyśli bo jako tako przeciwskazań noe masz ;)
    Ojej a czemu przy pcos clo nie wskazany ??

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TUSIEK 86 każda z nas ma takie momenty jak już się dłużej stara... Nie miej do siebie wyrzutów... Ale trzeba wierzyć ze kiedyś zisci się nasze marzenie ww postaci dziecka :)

    wannsees, Rucola, Flowwer, Tusiek86 lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • wannsees Przyjaciółka
    Postów: 90 125

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Hej - czy są dziewczyny z pcos pijące inofem? od którego dnia cyklu pijecie i czy przestajecie po owu?

    Co prawda nie mam zdiagnozowanego pcos, ale inofem pije się cały czas, nie trzeba robić przerwy. Piłam przez 4 cykle, teraz przerzuciłam się na ovarin.

    w5wq8iiktvbrghmo.png
    f2w39n733lo6nd9o.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)
    Czytam Wasze wątki (miesięczne) już parę miesięcy :)
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i czytam z wielkim zaangażowaniem. Cieszę się, że niektórym się udało :)
    Wiem, że na każdą z Nas przyjdzie pora czy to na pierwszego czy kolejnego dzidziusia.
    Nie udzielałam się, bo jakoś nigdy się nie chciałam wtrącać. Dziś jednak szukam porady... Brak mi sił.
    Czy można o coś zapytać?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, powodzenia w lipcu :) Będę Wam kibicować i od czasu do czasu zaglądać.

    Flowwer, gratuluję dwóch pęcherzyków i życzę intensywnego weekendu ;)
    Ja też już dopinguję dziewczyną i po głowie dam !!! Nie poddawajcie się a Chłopy to tylko chłopy. A ja zawszę mowię M " nawet król musi osobiście społodzić potomka "

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Cześć wszystkim :)
    Czytam Wasze wątki (miesięczne) już parę miesięcy :)
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i czytam z wielkim zaangażowaniem. Cieszę się, że niektórym się udało :)
    Wiem, że na każdą z Nas przyjdzie pora czy to na pierwszego czy kolejnego dzidziusia.
    Nie udzielałam się, bo jakoś nigdy się nie chciałam wtrącać. Dziś jednak szukam porady... Brak mi sił.
    Czy można o coś zapytać?
    Hej pytaj śmiało coś razem wymyślimy!

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Abs Ekspertka
    Postów: 137 62

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Hej - czy są dziewczyny z pcos pijące inofem? od którego dnia cyklu pijecie i czy przestajecie po owu?

    Ja mam zdiagnozowane tylko że biorę ovarin, ale to chyba prawie to samo co inofem. Biorę w każdym razie przez cały cykl.

    2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
  • Abs Ekspertka
    Postów: 137 62

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Cześć wszystkim :)
    Czytam Wasze wątki (miesięczne) już parę miesięcy :)
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i czytam z wielkim zaangażowaniem. Cieszę się, że niektórym się udało :)
    Wiem, że na każdą z Nas przyjdzie pora czy to na pierwszego czy kolejnego dzidziusia.
    Nie udzielałam się, bo jakoś nigdy się nie chciałam wtrącać. Dziś jednak szukam porady... Brak mi sił.
    Czy można o coś zapytać?

    Pytaj śmiało. Tu jest tyle ekspertek że na pewno coś doradzimy :)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Ojej a czemu przy pcos clo nie wskazany ??

    Częstą reakcją jajników przy PCOS na Clo jest duża ilość drobnych pęcherzyków i brak dominującego.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ