Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Super Inna! A jak na Rudzie? Tłumy? My dzisiaj leżymy rodzinnie z emkiem i kotem w ogródku :)
    Jestem sama z młodym to byliśmy już na miejscu przed 10 i nie dość, że zaparkowałam prawie pod bramą (Wow), uniknęłam kilometrowych kolejek i spokojnie zajęłam vipowskie miejsce tuż za zjeżdżalnią i pod parasolem :D jedynym dostępnym, bo był ogólnopolski turniej piłki plażowej i połowa łączki od bramy była wyłączona z użytku :) koło 12 oczywiście tradycyjnie nie było gdzie palca wetknąć :D

malka lubi tę wiadomość

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • malka Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pamiętam kiedy tam ostatnio byłam. Ale jak byłam "młoda" to często się tam chodziło. Już od początku czerwca jak otwierali to na wagary chodziliśmy ;)

innamorata88 lubi tę wiadomość

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    No właśnie nie wiem jaki stopień :/ nie napisali tego na wypisie po laparo. A jak spytałam gina to powiedział tylko że była torbiel endometrialna ktora usunęli i ogniska w jamie brzusznej. Nie wiem jaki to może być stopień.

A badania jakieś konkretne masz na myśli? Coś tam robiłam. Ale jak na razie poza p/c antyfosfolipidowymi wszytko ok. Zrobię jeszcze antykoagulant tocznia i mutacje leiden ale to może w przyszłym miesiącu.

Malka, oprócz wypisu przy laparo sporządzają też opis operacji. Pacjentka nie dostaje go przy wypisie, ale można złożyć wniosek o wydanie dokumentacji medycznej. Może tam byłoby więcej szczegółów nt. tego co znaleźli i jaki to mógł być stopień.
    Tak mi przyszło do głowy w Twojej sytuacji, bo ostatni musiałam ze szpitala wydobyć taki dokument do ubezpieczyciela.

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już się nie określa stopnia zaawansowania endometriozy.

malka lubi tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję Was, ale jakoś nie mam weny do pisania.. chciałabym już wrócić do starań a z drugiej strony koszmarnie się tego boję :/
    Inna, strasznie szybko leci! Cieszę się, że dobrze się czujesz :)

Lucia, trzymam mocno kciuki, żeby był wzrost.

Malka, cieszę się, że wracasz do starań. Będę bardzo mocno trzymać kciuki!

Flowwer, działasz już z Menopurem? Jak się czujesz przy takiej stymulacji?

Agniechaaa, dbaj o siebie i oby czas do poniedziałki szybko zleciał. Myślami jestem z Tobą <3

Przerwę w staraniach wykorzystuję na powrót do formy. Wróciłam do biegania i ćwiczeń, pilnuję w miarę diety.. aczkolwiek eMek skutecznie mi w tym przeszkadza, bo ciągle gdzieś na piwko lub drinka mnie wyciąga :) Chciałabym zrzucić 3-4 kg przed wrześniowym urlopem i powrotem do starań.
    A w pracy masakra.. znów pracuję po 10-12 godzin i nikt nie zwraca uwagi, że w sumie to przez ostatnie 2 tyg powinnam byc na L4. Liczyłam choć trochę na ulgowe podejście.. Szczegółów nie znają, ale wiedzą, że byłam w szpitalu i miałam operację.

innamorata88, zubii, Agniechaaaa, malinowaemi lubią tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer chyba, aż tak mi nie zależy żaby wiedzieć jaki stopień. A może być rzeczywiście tak jak mówi Kaczorka, że już się tego stopnia nie określa. Ważne, że wiem, że ja mam i ze skutecznie może utrudniać starania. Mam nadzieję, że usunięcie tej torbieli i sukces w 4 cyklu po laparo oznacza że to ona głównie przeszkadzała w zajściu. Teraz żeby tylko znowu się udało i żeby udało się utrzymać! Też od czasu laparo w ogóle nie pije alkoholu i biorę witD. Wydaje mi się, że to też mogło pomoc ;)

malinowaemi lubi tę wiadomość

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    No właśnie nie wiem jaki stopień :/ nie napisali tego na wypisie po laparo. A jak spytałam gina to powiedział tylko że była torbiel endometrialna ktora usunęli i ogniska w jamie brzusznej. Nie wiem jaki to może być stopień.

A badania jakieś konkretne masz na myśli? Coś tam robiłam. Ale jak na razie poza p/c antyfosfolipidowymi wszytko ok. Zrobię jeszcze antykoagulant tocznia i mutacje leiden ale to może w przyszłym miesiącu.

Ja też miałam torbiel endo i zrosty, niektórych nie dało się usunąć i pewnie stąd 3 stopień. W maju miałam hsg i udało się prawy udrożnić ale lewy drożny. Po laparo mija rok. No i się zastanawiam czy badać się w innym kierunku czy cierpliwie czekać...

• malka Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jeśli chodzi o ten stopień to do gina chodzę do tego który robił mi laparo więc pewnie by wiedział jaki stopień jakby się go określało. A jak spytałam to tylko opisał sytuację jak to wyglądało.

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka, skoro Twój lekarz robił Ci laparo to w takim razie nie zawracaj sobie tym głowy :)

3i49mg7yu2aqel15.png
  • Tusiek86 Przyjaciółka

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewyczynyyy... dziś mój 24 dzc i 7 dni po pozytywnym teście owul.
    zauważyłam jakby śluz zabarwiony na brązowo ...potem jasnoróżową krew...plamienie...coś mnie tknęło żeby sprawdzić bo czułam minimalne ból brzucha . Kurde czyżby już okres? Denerwuje się

• summer86 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek, 7 dni po owu to za szybko na okres. Może to plamienie implantacyjne?
    Badałaś kiedyś progesteron?

zubii lubi tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka, faktycznie nie zawracaj sobie głowy tym stopniem bo to tylko stresuje człowieka. Ja próbuję ciągle zrozumieć tą chorobę i najbardziej się bałam niedrożniści i z tego co czytałam to może być największe utrudnienie.

• Tusiek86 Przyjaciółka

Wysłany: 22 lipca 2017, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Tusiek, 7 dni po owu to za szybko na okres. Może to plamienie implantacyjne?
    Badałaś kiedyś progesteron?

Kiedyś , dawno badałam było ok.
    No nic trzeba poczekać co się dalej wydarzy ...
    Pierwsze co pomyślałam okres ale to jakoś za wcześnie by było ...

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I się zastanawiamy nad badaniem nasienia ale chyba damy sobie czas to pół roku po hsg. Co o tym myślicie?

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Teraz już się nie określa stopnia zaawansowania endometriozy.
    Kaczorka, jak dobrze pamiętam też masz to świństwo. Robiłaś coś z tym? W którym cyklu się Tobie udało?
    Przepraszam, że tak bezpośrednio ale znowu mam kryzys...

• summer86 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi, a nie badaliście jeszcze w ogóle nasienia?
    U mnie przed HSG był wymóg, żeby mąż przebadał najpierw nasienie, podobnie jak przed stymulacją.

3i49mg7yu2aqel15.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    malinowaemi, a nie badaliście jeszcze w ogóle nasienia?
    U mnie przed HSG był wymóg, żeby mąż przebadał najpierw nasienie, podobnie jak przed stymulacją.
    U mnie było ryzyko, że przy tylu zrostach mam niedrożność jajowodów dlatego mo zrobili bo nie mogli przy laparo. Musiałam zrobić tylko wymaz.

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam na hsg to do szpitala przyjmował mnie taki 80 letni gin i powiedział, że kiedyś to się zaczynało badania od mężczyzn i to mi dało do myślenia...

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra ma endomende i dwoje dzieci bez problemu...

• Paula_30 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomozcie! Bo zglupieje,w czwartek mialam badana prolaktyna podstawowa.wyszlo lekko ponad norme 26,4 ,dzisisj ponownie przed obciazeniem 19,2 a po 175,7-wychodzi na to,ze w normie??? Bo juz nic nie.rozumiem??skad te plamienia tydzien przed okresem:///

860i3e5edambhnvb.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego