Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Super Inna! A jak na Rudzie? Tłumy? My dzisiaj leżymy rodzinnie z emkiem i kotem w ogródku :)
    Jestem sama z młodym to byliśmy już na miejscu przed 10 i nie dość, że zaparkowałam prawie pod bramą (Wow), uniknęłam kilometrowych kolejek i spokojnie zajęłam vipowskie miejsce tuż za zjeżdżalnią i pod parasolem :D jedynym dostępnym, bo był ogólnopolski turniej piłki plażowej i połowa łączki od bramy była wyłączona z użytku :) koło 12 oczywiście tradycyjnie nie było gdzie palca wetknąć :D

malka lubi tę wiadomość

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • malka Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pamiętam kiedy tam ostatnio byłam. Ale jak byłam "młoda" to często się tam chodziło. Już od początku czerwca jak otwierali to na wagary chodziliśmy ;)

innamorata88 lubi tę wiadomość

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    No właśnie nie wiem jaki stopień :/ nie napisali tego na wypisie po laparo. A jak spytałam gina to powiedział tylko że była torbiel endometrialna ktora usunęli i ogniska w jamie brzusznej. Nie wiem jaki to może być stopień.

A badania jakieś konkretne masz na myśli? Coś tam robiłam. Ale jak na razie poza p/c antyfosfolipidowymi wszytko ok. Zrobię jeszcze antykoagulant tocznia i mutacje leiden ale to może w przyszłym miesiącu.

Malka, oprócz wypisu przy laparo sporządzają też opis operacji. Pacjentka nie dostaje go przy wypisie, ale można złożyć wniosek o wydanie dokumentacji medycznej. Może tam byłoby więcej szczegółów nt. tego co znaleźli i jaki to mógł być stopień.
    Tak mi przyszło do głowy w Twojej sytuacji, bo ostatni musiałam ze szpitala wydobyć taki dokument do ubezpieczyciela.

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już się nie określa stopnia zaawansowania endometriozy.

malka lubi tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję Was, ale jakoś nie mam weny do pisania.. chciałabym już wrócić do starań a z drugiej strony koszmarnie się tego boję :/
    Inna, strasznie szybko leci! Cieszę się, że dobrze się czujesz :)

Lucia, trzymam mocno kciuki, żeby był wzrost.

Malka, cieszę się, że wracasz do starań. Będę bardzo mocno trzymać kciuki!

Flowwer, działasz już z Menopurem? Jak się czujesz przy takiej stymulacji?

Agniechaaa, dbaj o siebie i oby czas do poniedziałki szybko zleciał. Myślami jestem z Tobą <3

Przerwę w staraniach wykorzystuję na powrót do formy. Wróciłam do biegania i ćwiczeń, pilnuję w miarę diety.. aczkolwiek eMek skutecznie mi w tym przeszkadza, bo ciągle gdzieś na piwko lub drinka mnie wyciąga :) Chciałabym zrzucić 3-4 kg przed wrześniowym urlopem i powrotem do starań.
    A w pracy masakra.. znów pracuję po 10-12 godzin i nikt nie zwraca uwagi, że w sumie to przez ostatnie 2 tyg powinnam byc na L4. Liczyłam choć trochę na ulgowe podejście.. Szczegółów nie znają, ale wiedzą, że byłam w szpitalu i miałam operację.

innamorata88, zubii, Agniechaaaa, malinowaemi lubią tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer chyba, aż tak mi nie zależy żaby wiedzieć jaki stopień. A może być rzeczywiście tak jak mówi Kaczorka, że już się tego stopnia nie określa. Ważne, że wiem, że ja mam i ze skutecznie może utrudniać starania. Mam nadzieję, że usunięcie tej torbieli i sukces w 4 cyklu po laparo oznacza że to ona głównie przeszkadzała w zajściu. Teraz żeby tylko znowu się udało i żeby udało się utrzymać! Też od czasu laparo w ogóle nie pije alkoholu i biorę witD. Wydaje mi się, że to też mogło pomoc ;)

malinowaemi lubi tę wiadomość

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    No właśnie nie wiem jaki stopień :/ nie napisali tego na wypisie po laparo. A jak spytałam gina to powiedział tylko że była torbiel endometrialna ktora usunęli i ogniska w jamie brzusznej. Nie wiem jaki to może być stopień.

A badania jakieś konkretne masz na myśli? Coś tam robiłam. Ale jak na razie poza p/c antyfosfolipidowymi wszytko ok. Zrobię jeszcze antykoagulant tocznia i mutacje leiden ale to może w przyszłym miesiącu.

Ja też miałam torbiel endo i zrosty, niektórych nie dało się usunąć i pewnie stąd 3 stopień. W maju miałam hsg i udało się prawy udrożnić ale lewy drożny. Po laparo mija rok. No i się zastanawiam czy badać się w innym kierunku czy cierpliwie czekać...

• malka Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jeśli chodzi o ten stopień to do gina chodzę do tego który robił mi laparo więc pewnie by wiedział jaki stopień jakby się go określało. A jak spytałam to tylko opisał sytuację jak to wyglądało.

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka, skoro Twój lekarz robił Ci laparo to w takim razie nie zawracaj sobie tym głowy :)

3i49mg7yu2aqel15.png
  • Tusiek86 Przyjaciółka

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewyczynyyy... dziś mój 24 dzc i 7 dni po pozytywnym teście owul.
    zauważyłam jakby śluz zabarwiony na brązowo ...potem jasnoróżową krew...plamienie...coś mnie tknęło żeby sprawdzić bo czułam minimalne ból brzucha . Kurde czyżby już okres? Denerwuje się

• summer86 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek, 7 dni po owu to za szybko na okres. Może to plamienie implantacyjne?
    Badałaś kiedyś progesteron?

zubii lubi tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka, faktycznie nie zawracaj sobie głowy tym stopniem bo to tylko stresuje człowieka. Ja próbuję ciągle zrozumieć tą chorobę i najbardziej się bałam niedrożniści i z tego co czytałam to może być największe utrudnienie.

• Tusiek86 Przyjaciółka

Wysłany: 22 lipca 2017, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Tusiek, 7 dni po owu to za szybko na okres. Może to plamienie implantacyjne?
    Badałaś kiedyś progesteron?

Kiedyś , dawno badałam było ok.
    No nic trzeba poczekać co się dalej wydarzy ...
    Pierwsze co pomyślałam okres ale to jakoś za wcześnie by było ...

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I się zastanawiamy nad badaniem nasienia ale chyba damy sobie czas to pół roku po hsg. Co o tym myślicie?

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Teraz już się nie określa stopnia zaawansowania endometriozy.
    Kaczorka, jak dobrze pamiętam też masz to świństwo. Robiłaś coś z tym? W którym cyklu się Tobie udało?
    Przepraszam, że tak bezpośrednio ale znowu mam kryzys...

• summer86 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi, a nie badaliście jeszcze w ogóle nasienia?
    U mnie przed HSG był wymóg, żeby mąż przebadał najpierw nasienie, podobnie jak przed stymulacją.

3i49mg7yu2aqel15.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    malinowaemi, a nie badaliście jeszcze w ogóle nasienia?
    U mnie przed HSG był wymóg, żeby mąż przebadał najpierw nasienie, podobnie jak przed stymulacją.
    U mnie było ryzyko, że przy tylu zrostach mam niedrożność jajowodów dlatego mo zrobili bo nie mogli przy laparo. Musiałam zrobić tylko wymaz.

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam na hsg to do szpitala przyjmował mnie taki 80 letni gin i powiedział, że kiedyś to się zaczynało badania od mężczyzn i to mi dało do myślenia...

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra ma endomende i dwoje dzieci bez problemu...

• Paula_30 Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomozcie! Bo zglupieje,w czwartek mialam badana prolaktyna podstawowa.wyszlo lekko ponad norme 26,4 ,dzisisj ponownie przed obciazeniem 19,2 a po 175,7-wychodzi na to,ze w normie??? Bo juz nic nie.rozumiem??skad te plamienia tydzien przed okresem:///

860i3e5edambhnvb.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego