X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    lepiej zalozyc sobie wkladke albo podpaske :D
    Ja przy wkładkachyba zaraz złapała bym infekcje a wolę nie ryzykować teraz :/

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 lipca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Dziewczyny u mnie negatyw, czekam na @ i lecę na sierpień
    Walczymy !!
    Inofem lub coś podobnego bierzesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 12:47

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 lipca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Czytałam cos na w watku o IVF o negatywnie o ile coś nie poknociłam ;)

    to chyba nie ja pisalam :) tzn ja nie mam negatywu :) startuje od nowa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 13:03

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!!
    U Was też tak ponuro za oknem? Nad ranem mieliśmy burzę, leje do teraz.. Aż nic się nie chce, leniuchuję pod kołderką z książką, mąż obok szaleje na konsoli :)
    Uwielbiam takie błogie lenistwo!

    A jak tam u Was?

    Agniecha, jutro wielki dzień :) Mimo, że nie piszę zbyt wiele to czytam Was na bieżąco i ekscytuję się tak jakbym to ja miała jutro sprawdzać betę :D
    Aż sama nie mogę się doczekać naszej procedury i testowania :)
    Coraz bliżej, jestem podekscytowana i strasznie ciekawa co to będzie :)

    Wczoraj wieczorek przy winku, z przyjaciółką, fajnie się tak zresetować :) Dalsza część wieczoru z mężem.. Powiem wam, że odkąd wiemy, że naturalna ciąża nie jest nam pisana i nie trzeba kochać się pod dyktando owulacji i kalendarzyka, to wszystko jest o niebo piękniejsze, już zapomnieliśmy co to znaczy spontan w łóżku :) Po prawie 1.5 roku uczymy się tego od nowa :)

    Życzę każdej z Was udanej niedzieli!! Relaksujcie się, wypoczywajcie i zbierajcie siły na kolejny nadchodzący tydzień :) :)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak się wstawia zdjęcie na forum?

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Hej dziewczyny jak się wstawia zdjęcie na forum?
    Zapodaj.net tam wstawisz zdj i wklej tu link

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, potrzebuję spojrzenia obiektywnego, od bezstronnych osób.
    Opiszę wam pewną sytuację, może wy coś podpowiecie.
    Będzie długo, więc jeśli nie macie czasu to przewińcie dalej :D

    Z moim byłym facetem rozstałam się 7 lat temu. Okazało się, że zdradzał mnie wielokrotnie, w trakcie naszego związku miał co najmniej 3-4 inne dziewczyny do seksu.. W trakcie związku bardzo zaprzyjaźniłam się z jego siostrą, pomimo rozstania przyjaźnimy się do dziś i jest to jedyna moja prawdziwa przyjaciółka.. Spotykamy się regularnie, znamy się jak łyse koniec - wiecie, na pewno każda z was ma taką bratnią duszę :)

    Mój były w tym roku wziął ślub. Nie jest to żadna z jego kochanek więc nie mam zupełnie nic do niej :) Poprzez przyjaźń z jego siostrą poznałam jego obecną żonę. Baardzo miła, sympatyczna i ciepła osoba, od razu ją polubiłam, choć wiadomo - nie będzie z tego żadnej zażyłości, bo lekko chore by to było :D :D

    W zeszłym miesiącu okazało się, że mam całkowicie niedrożne jajowody. Ginekolog przeprowadzający zabieg powiedział, że mam mnóstwo zrostów i najprawdopodobniej przyczyną są stare, niezaleczone infekcje, z badań wynikało, że chodzi o chlamydię. Nie miałam kompletnie żadnych objawów, co roku robiona cytologia, wszystko pięknie, tak więc byłam w szoku.
    Mój ginekolog zapytał czy mam cały czas tego samego partnera seksualnego, bo infekcje mają co najmniej 7-8 lat.. Z moim mężem jestem od 5 lat, tak więc najprawdopodobniej zostałam zarażona przez byłego ( nie miałam więcej partnerów seksualnych więc wyliczenia były proste; poza tym wiem, że były miał rozwiązłe życie i jest duża szansa, że roznosił jakieś świństwo :/ ).

    Ginekolog zapytał czy ten mój były ma dzieci. Odpowiedziałam, że nie ma jeszcze, ale pewnie niedługo się postarają, bo są krótko po ślubie.
    Lekarz stwierdził, że prawdopodobnie i swoją żonę zaraził, jeśli to rzeczywiście od niego był ten cały "syf"..

    I teraz zaczyna się mój dylemat..
    Poznałam jego żonę, bardzo ją polubiłam, nie chciałabym aby przeszła przez to samo co ja.. Rozmawiałam z mężem i z moją przyjaciółką ( siostra mojego byłego - w razie jakbyście się pogubiły ) i wszyscy uznaliśmy, że powinni widzieć o prawdopodobieństwie zarażenia chlamydią i konsekwencjami tego zarażenia..

    Ale nikt nie wie jak to powiedzieć, nie chcę wykładać kawy na ławę i powiedzieć "słuchaj palancie, przez ciebie zostałam zarażona syfem, nie wyleczonym, w konsekwencji jestem niepłodna i przez ciebie jedyną szansą dla mnie i mojego męża jest IVF; zróbcie sobie badania jeśli nie chcecie podzielić naszego losu"

    No nie mogę tak tego zrobić, ale nie widzę żadnego pomysłu jak im to oznajmić.

    Sumienie mi podpowiada, że muszą wiedzieć, nie chcę narażać ich na to nieszczęście. Choć byłego nienawidzę za to wszystko, to jego żona nic mi nie zrobiła i żadnej kobiecie nie życzę takich przejść..

    Co wy myślicie?
    Powiedziałybyście?
    Jeśli tak, to w jaki sposób??
    Czy jestem dziwna, że mam takie rozważania? Nie mogę przecież tego zataić, a za kilka lat usłyszę od mojej przyjaciółki, że jej brat nie może mieć dzieci.. A będę wiedziała jaka jest prawdopodobna przyczyna tego stanu rzeczy, nie potrafiłabym z tym normalnie żyć..

    Pomóżcie troszkę, wypowiedzcie się co wy byście zrobiły..
    Chora sytuacja, wiem. Jak z telenoweli.. Ale właśnie mnie takie coś spotkało :/

  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myślicie o tym?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/46da67cd11b7.jpg

    never_lose_hope, staraczka1111, blue00, Lunaris, Czrna 81, malka, zubii, Flowwer, malinowaemi, E_w_c_i_a lubią tę wiadomość

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • Problemowa Koleżanka
    Postów: 38 26

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to pozytyw :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Co myślicie o tym?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/46da67cd11b7.jpg

    Ja też widzę drugą kreseczkę :)
    Nieśmiało i po cichutku gratuluję!!!

  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemowa wrote:
    Jak dla mnie to pozytyw :)

    Jak na razie to jest 12dpo więc zobaczymy czy jeszcze ściemnieje, wczoraj nie było nic

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja bym powiedziała tej twojej przyjaciółce żeby bratu przekazała o tej chlamydi. Trochę głupio tej jego żonie mówić ale ty Przecież chcesz dobrze dla niej więc powinna to zrozumieć też

    never_lose_hope, Lunaris, Czrna 81, zubii, malinowaemi lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, ja bym powiedziala to bez owijania w bawelne. Ryzykujesz, ze babeczka w pierwszym odruchu sie na Ciebie obrazi, bo atakujesz jej misia i sugerujesz takie swinstwa, ale kiedys Ci podziekuje.

    never_lose_hope, Bocianiątko, zubii, Karma88 lubią tę wiadomość

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Ja też widzę drugą kreseczkę :)
    Nieśmiało i po cichutku gratuluję!!!

    Jeszcze nie dziękuje, poczekamy zobaczymy jak sytuacja się rozwinie :)

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jego siostrze (Twojej przyjaciolce) mimo wszystko bym nie mowila. Przyjaciolka przyjaciolka, ale jednak istnieja tak intymne i problematyczne kwestie, ze nalezy je rozwiazac w cztery oczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 13:52

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    A jego siostrze (Twojej przyjaciolce) mimo wszystko bym nie mowila. Przyjaciolka przyjaciolka, ale jednak istnieja tak intymne i problematyczne kwestie, ze nalezy je rozwiazac w cztery oczy.

    Przyjaciółka już wie, była druga zaraz po moim mężu =) Wie o wszystkim, wspiera nas od początku :) Ufam jej :)
    Poprosiłam od razu żeby przekazała bratu, ale żadna z nas nie wie jak dużo powiedzieć i jak to rozegrać..
    Myślę, że jego żona nie powinna się raczej obrazić, w końcu robię to dla ich dobra, jest pielęgniarką więc pewnie zdaje sobie sprawę z konsekwencji tego świństwa.

    Ale widzę, że też byście powiedziały, czyli nie jest ze mną nic nie tak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 14:00

    staraczka1111, Karma88 lubią tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Przyjaciółka już wie, była druga zaraz po mężu =) Wie o wszystkim, wspiera nas od początku :) Ufam jej :)
    Poprosiłam od razu żeby przekazała bratu, ale żadna z nas nie wie jak dużo powiedzieć i jak to rozegrać..
    Myślę, że jego żona nie powinna się raczej obrazić, w końcu robię to dla ich dobra, jest pielęgniarką więc pewnie zdaje sobie sprawę w konsekwencji tego świństwa.

    Ale widzę, że też byście powiedziały, czyli nie jest ze mną nic nie tak :)
    Tak zrób niech ona powie ze ty się nie chcesz mieszać w ich życie intymne i wogole ale takie rzeczy powinna wiedzieć. Niech powie ze przez jego liczne związki zaraził cie tym dziadostwem i niech się przebada lepiej i tyle. Zrobią i tak co będą chcieli ale będą wiedzieć i powinni Ci za to podziękować

    Lunaris, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się ze Staraczką i Karakorum :) Ty jesteś fair, to ten facet ma za uszami i powinien się tego wstydzić... i niech wie, że to przez niego masz takie problemy... i to Ty masz dobre serce ze chcesz im tego oszczędzić... powinien być Ci wdzięczny. Myślę że powinnaś powiedzieć to Ty ew. siostra i tylko jemu - co z tym zrobi i jak to przekaze żonie to jego sprawa, sam na to zapracował...

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się podpisuję pod Staraczką -powiedziałabym siostrze i może ona to jakoś delikatnie sprzeda bratowej. Na faceta bym nie liczyła... może to zachować dla siebie bo wiadomo, że nie ma się czym chwalić :/

    Milla_ wrote:
    Jeszcze nie dziękuje, poczekamy zobaczymy jak sytuacja się rozwinie :)
    Druga kreseczka jak w mordę strzelił :) Pięknie!

    never_lose_hope lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 23 lipca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Ja też widzę drugą kreseczkę :)
    Nieśmiało i po cichutku gratuluję!!!
    Ja też widzę, może jeszcze bladzioch ale ładniutki :-D Po cichu gratuluję :-)

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ