Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Milla_ Przyjaciółka

Wysłany: 23 lipca 2017, 14:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Ja też widzę drugą kreseczkę :)
    Nieśmiało i po cichutku gratuluję!!!

Jeszcze nie dziękuje, poczekamy zobaczymy jak sytuacja się rozwinie :)

f2wljw4z2jsklqz3.png
  • karakorum Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 14:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jego siostrze (Twojej przyjaciolce) mimo wszystko bym nie mowila. Przyjaciolka przyjaciolka, ale jednak istnieja tak intymne i problematyczne kwestie, ze nalezy je rozwiazac w cztery oczy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 13:52

syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2017, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    A jego siostrze (Twojej przyjaciolce) mimo wszystko bym nie mowila. Przyjaciolka przyjaciolka, ale jednak istnieja tak intymne i problematyczne kwestie, ze nalezy je rozwiazac w cztery oczy.

Przyjaciółka już wie, była druga zaraz po moim mężu =) Wie o wszystkim, wspiera nas od początku :) Ufam jej :)
    Poprosiłam od razu żeby przekazała bratu, ale żadna z nas nie wie jak dużo powiedzieć i jak to rozegrać..
    Myślę, że jego żona nie powinna się raczej obrazić, w końcu robię to dla ich dobra, jest pielęgniarką więc pewnie zdaje sobie sprawę z konsekwencji tego świństwa.

Ale widzę, że też byście powiedziały, czyli nie jest ze mną nic nie tak :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 14:00

staraczka1111, Karma88 lubią tę wiadomość

• staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Przyjaciółka już wie, była druga zaraz po mężu =) Wie o wszystkim, wspiera nas od początku :) Ufam jej :)
    Poprosiłam od razu żeby przekazała bratu, ale żadna z nas nie wie jak dużo powiedzieć i jak to rozegrać..
    Myślę, że jego żona nie powinna się raczej obrazić, w końcu robię to dla ich dobra, jest pielęgniarką więc pewnie zdaje sobie sprawę w konsekwencji tego świństwa.

Ale widzę, że też byście powiedziały, czyli nie jest ze mną nic nie tak :)
    Tak zrób niech ona powie ze ty się nie chcesz mieszać w ich życie intymne i wogole ale takie rzeczy powinna wiedzieć. Niech powie ze przez jego liczne związki zaraził cie tym dziadostwem i niech się przebada lepiej i tyle. Zrobią i tak co będą chcieli ale będą wiedzieć i powinni Ci za to podziękować

Lunaris, Bocianiątko lubią tę wiadomość

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się ze Staraczką i Karakorum :) Ty jesteś fair, to ten facet ma za uszami i powinien się tego wstydzić... i niech wie, że to przez niego masz takie problemy... i to Ty masz dobre serce ze chcesz im tego oszczędzić... powinien być Ci wdzięczny. Myślę że powinnaś powiedzieć to Ty ew. siostra i tylko jemu - co z tym zrobi i jak to przekaze żonie to jego sprawa, sam na to zapracował...

never_lose_hope lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się podpisuję pod Staraczką -powiedziałabym siostrze i może ona to jakoś delikatnie sprzeda bratowej. Na faceta bym nie liczyła... może to zachować dla siebie bo wiadomo, że nie ma się czym chwalić :/

Milla_ wrote:
    Jeszcze nie dziękuje, poczekamy zobaczymy jak sytuacja się rozwinie :)
    Druga kreseczka jak w mordę strzelił :) Pięknie!

never_lose_hope lubi tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Ja też widzę drugą kreseczkę :)
    Nieśmiało i po cichutku gratuluję!!!
    Ja też widzę, może jeszcze bladzioch ale ładniutki :-D Po cichu gratuluję :-)

Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Zgadzam się ze Staraczką i Karakorum :) Ty jesteś fair, to ten facet ma za uszami i powinien się tego wstydzić... i niech wie, że to przez niego masz takie problemy... i to Ty masz dobre serce ze chcesz im tego oszczędzić... powinien być Ci wdzięczny. Myślę że powinnaś powiedzieć to Ty ew. siostra i tylko jemu - co z tym zrobi i jak to przekaze żonie to jego sprawa, sam na to zapracował...
    A ja się też zgadzam z dziewczynami. I nie masz się czego wstydzić, to wszystko świadczy o twojej empatii. Lepiej żeby dziewczyna wiedziała na czym stoi od razu, niż żeby sama do tego dochodziła długimi miesiącami czy latami. I tak samo jak Lunaris uważam że ta kobietka powinna się o tym dowiedzieć, bo jak powiesz tylko eks to on to pewnie zatai. Niestety kto świnią się urodził, gołębiem nie umrze...

staraczka1111, innamorata88, Lunaris, never_lose_hope, Flowwer lubią tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2017, 16:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, Karakorum, Bocianiątko, Lunaris, Czrna - dziękuję bardzo za opinię :)
    Utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że robię dobrze :)
    Tak jak ustaliłam z przyjaciółką - to ona ich powiadomi, o samej chlamydii, bez żadnych dodatkowych szczegółów.
    Niech sami zrobią co chcą, moje sumienie będzie czyste :)

Dzięki :* :*

Czrna 81, staraczka1111, Flowwer, zubii, Lunaris, Bocianiątko lubią tę wiadomość

• OjMaryś Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 16:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila ja tam widze piekne dwie kreseczki. Gratki ;)
    Bocianatko co do mdłości witam w klubie weź siknij na test ;) niezobowiązujaco ;)

Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Co myślicie o tym?

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/46da67cd11b7.jpg

Krecha drug jak BYK !! po cichu gratuluję. Jak masz mozliwość to jutro beta z progesteronem zrób.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808
    nc nowego nie wniosę do tego co dziewczyny napisały, lepiej powiedzieć.

I widzimy się na wątku IVF ? pisz i tutaj co i jak u ciebie przebiega, przynajmniej nie oszaleje człowiek sam z tym wszystkim.

Ja dziś wieczorem ostatnie tab na stymulację oraz ostatni trzeci zastrzyk menopur. Za 3 tyg ruszam z antykami :D i badaniami przed IVF .
    Już jestem zapisana do poradni chorób piersi i zwykłego gina na wymaz cytologiczny.

Agniechaaaa, never_lose_hope, malinowaemi, Czrna 81, Maja84 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Milla_ Przyjaciółka

Wysłany: 23 lipca 2017, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Krecha drug jak BYK !! po cichu gratuluję. Jak masz mozliwość to jutro beta z progesteronem zrób.

Jutro nie mam jak, dopiero w środę moze mi się uda. A jaki mniej więcej progesteron powinien być?

f2wljw4z2jsklqz3.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga JUŻ jutro !!!!!!!!!!

Będzie jutro szaleństwo bet i wizyt, jak zawsze tutaj poniedziałki są emocjonujące !!

zubii, Bocianiątko lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla_ wrote:
    Jutro nie mam jak, dopiero w środę moze mi się uda. A jaki mniej więcej progesteron powinien być?
    Ciężko powiedzieć ale poniżej 20 powinien coś gin dać

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2017, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    sylwia198808
    nc nowego nie wniosę do tego co dziewczyny napisały, lepiej powiedzieć.

I widzimy się na wątku IVF ? pisz i tutaj co i jak u ciebie przebiega, przynajmniej nie oszaleje człowiek sam z tym wszystkim.

Ja dziś wieczorem ostatnie tab na stymulację oraz ostatni trzeci zastrzyk menopur. Za 3 tyg ruszam z antykami :D i badaniami przed IVF .
    Już jestem zapisana do poradni chorób piersi i zwykłego gina na wymaz cytologiczny.

To miałaś już 1. wizytę w sprawie IVF, że masz jakieś zastrzyki i tab.antykoncepcyjne?? Czy te zastrzyki to na coś innego??
    Będę na pewno informować na bieżąco, już bym chciała być po wizycie i wiedzieć co i jak, poznać terminy, plan lekarza itp.
    Wątek IVF śledzę, ale póki co nie udzielam się za mocno, bo sama nie wiem jak to u nas będzie z terminami :)
    Troszkę się boję wymazów, żeby jakieś kolejne świństwo mi nie wyszło. Antybiotyki na chlamydię brałam przez 10dni, ale innych chorób nie sprawdzałam. No i podejrzewam u siebie nawrót helicobacter pylori, miałam 4lata temu, a teraz znowu żoĺądek pobolewa, lekarz dał mi leki na zapalenie żoĺądka i jak nie przejdzie w ciągu miesiąca to czeka mnie gastroskopia..

No więc boję się, że cała procedura się opóźni, bo dziwactwa w badaniach mi wyjdą :/

Flowwer - masz już listę wszystkich badań przed IVF ?? Pewnie część już miałaś zrobione skoro tak długo walczycie..
    Też się boisz? U mnie strach się miesza z ekscytacją :) Czuję, że będzie ciąża, ale jestem z natury bardzo niecierpliwa i nienawidzę gdy coś staje mi na przeszkodzie do osiągnięcia celu :D
    Mam teraz dużą lekcję pokory, ciężko mi idzie nauka :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 17:07

• Karma88 Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko u mnie mdłości przy luteinie nie było i nie ma jak na razie. ;)
    Lucia88 wrote:
    Dziewczyny, beta :19,3 czyli zaczyna spadać :( i pojawiła się żywa krew.

Lucia to nie jest fair. :( Trzymaj się.
    staraczka1111 wrote:
    Dziewczyny moje wypiłam 1,5 butelki wina.i chyba troszkę się najeba... Mąż śpi już słodko a ja beczę nie wiem czemu tak mi jakoś smutno się zrobiło :( mamy trudną walkę do wygrania.. Wiem smęce trochę ale tylko tu mogę się wyżalić. Mimo że się nie znamy osobiście to jesteście mi bliskie chyba dla tego że mamy ten sam problem. Chciałbym was wszystkie poznać osobiście myślę że byłybybysmy naprawdę fajną ekipą :) każda z nas zasługuje na bycie mamą ( po raz pierwszy drugi trzeci czy enty) gdy tego bardzo pragnie, od kiedy staram się o dziecko mój cały świat krąży tylko wokół tego tematu( mój mąż mi dzisiaj powiedział że dużo się między nami zmieniło,że nie jest tak jak kiedyś że bardzo chce być tatą ale żeby odrobinę odpuścić, nie przejmować się tak, poprostu żyć.. Bo czas nie stoi w miejscu I trzeba się cieszyć nim...

Staraczka mąż dobrze mówi. My się tak potwornie spinamy na ciążę (nie mówię, że to źle), a umyka nam wiele lat wspólnej drogi. Czasami warto troszkę odpuścić i cieszyć się sobą nawzajem.

My mieliśmy taką rozmowę niedawno. Każde w jakichś kwestiach musi odpuścić, bo tracimy radość z bycia razem przez to wszystko.
    Kazio14 wrote:
    Hej Kochane! Padam na twarz ale u Was chociaż napiszę. Mamy serduszko!!! Strasznie mi ulżyło. Teraz przed nami dalsza walka. W 13tc muszę się wybrać do Wawy na usg a wcześniej przetrwać krzywą cukrową. Ale teraz zarażam Was wszystkie!

Kazio boska informacja! <3 <3 <3 oby tak dalej.
    Milla_ wrote:
    Co myślicie o tym?

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/46da67cd11b7.jpg

Jest, jest, jest!!! <3

sylwia198808 ja bym tej żonie wszystko powiedziała. Wiesz czym to grozi, a lepiej zawczasu wiedzieć takiego rzeczy.

Bocianiątko lubi tę wiadomość

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na co wy bierzecie witamine c? no oprocz przeziebienia czy choroby?

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 18:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 przykro mi :(

Milla po cichu gratuluje :)

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2017, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla - gratulacje! Piękna kreska! Życzę spokojnych 9 miesięcy!

Lucia88 - bardzo mi przykro, wiem, że pewnie jest Ci bardzo ciężko.

Sylwia - to rzeczywiście trudna sytuacja, ale gdybym była na miejscu żony Twojego eksa, to był totalnie chciała wiedzieć. Z chlamydią nie ma żartów. Jeśli dziewczyna jest rozsądna, to będzie Ci wdzięczna.

Agniechaaaa, trzymam kciuki za Ciebie i Kakaowe Maleństwo!

Flowwer - czytałam na bieżąco, ale chyba coś mi umnkęło - dlaczego wybierasz się do poradni chorób piersi? I wiesz już, co z helicobacter, tj. czy masz zaordynowane leczenie?

Ja we środę zaczynam urlop, w piątek 28 lipca mam testować. Ale coś czuję, że okres pojawi się wcześniej, bo przez ostatnie trzy dni bardzo bolał mnie brzuch. Jak znam życie, małpiszon będzie chciał zabrać się ze mną w podróż. Nie znoszę podróżowania, a z okresem jeszcze bardziej.

PVkxp2.png
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego