Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, tak sobie pomyślałam, że gdybym była po transferze, to bym nie ćwiczyła, a teraz tak jakby był naturalny transfer to chyba jednak sobie daruje, ewntualnie coś lekkiego :-) dzięki dziewczyny :-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna, jeśli się źle czujesz to może warto na l4 chociaż na dwa tygodnie?

• Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dziewczyny wyczytałam, że Ovarin jest stosowany u kobiet z pcos, a jeśli tego nie mam to mogę też zażywać?

Kochane wiem, że pytanie głupie, ale jednak można ?

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest taka, że chętnie bym odpowiadała na pytania ale nie znam odpowiedzi :-(
    Nasza kochana Flower wróci z pracy to pewnie odpowie :)

• Sarna84 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Sarna, jeśli się źle czujesz to może warto na l4 chociaż na dwa tygodnie?

Byłam, dokładnie 2 tygodnie, teraz postanowiłam wrócić do końca wakacji, dzięki temu łatwiej będzie moim współpracownikom zorganizować urlopy, a ja zostawię po sobie względny porządek, od września idę na l4, choć pewnie we wrześniu będę się już czuła dobrze.

Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    To mąż ma polpasca, nie wiem jakie ma leki bo ja w pracy jestem. Ale już je bierze!

Nie wiem skąd mi się to "Ci" wzięło, ogólnie pisałam co na to zalecili.
    Trzeba uważać, ale ja kiedyś miałam i nikt na szczęście się nie zaraził. Tylko było powiedziane, żeby bezpośrednio wysypki nie dotykać.
    Współczuję.

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy te badania musze robic na czczo :?

VDRL
    HCV
    HIV

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane wiem, że pytanie głupie, ale jednak można ?

Jedna_z_wielu bez PCOS też można stosować Ovarin. Ja bałam go od września zeszłego roku, wydłużył mi ładnie fazę lutealną i zlikwidował plamienia przed @. Od wczotaj znów biorę pod kątem powrotu do statań jesienią.

Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja babcia miała pułpasiec. Wczesniej nie chorowała na ospę. Ja smarowałam jej te krostki takim białym żelem. chyba 3 tygodnie to leczyła. Nie zaraziła nikogo

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:

VDRL
    HCV
    HIV

chyba nie z tego co pamietam

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Byłam, dokładnie 2 tygodnie, teraz postanowiłam wrócić do końca wakacji, dzięki temu łatwiej będzie moim współpracownikom zorganizować urlopy, a ja zostawię po sobie względny porządek, od września idę na l4, choć pewnie we wrześniu będę się już czuła dobrze.
    Rozumiem Twoje postępowanie, też tak bym zrobiła. Ale proszę pamiętaj Sarenko, zdrowie najważniejsze! I myślę, że w pracy zrozumieją jak będziesz musiała odpocząć <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 20:03

Sarna84 lubi tę wiadomość

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Ja sobie walnęłam lampkę czerwonego wina na endo oczywiście, szefowa mnie wkurwila... Czepiła się ze czegoś nie zrobiłam wieczorem po pracy i rzuciła tekstem: No przecież nie masz dzieci to co Ty robisz po pracy? Przecież chyba Cię mąż tak bardzo nie absorbuje ? Wrrr...
    Mnie mój szef tak ciagle wkur... na temat mojego męża, a powinien byc człowiekiem kulturalnym i mieć teksty na miejscu, ale ostatnio jak nie wypłacił mi obiecanej premii to mu powiedziałam ze nie będę wykorzystywać swojego auta do celów służbowych i jeżdżenia w trasę, a akurat teraz jest taka potrzeba i nie ma auta firmowego, argument podałam taki ze samochod sie zepsuł i po rozmowie z mężem uznaliśmy ze wiecej do pracy nim nie będę jeździła i udawałam ze jeżdżę autobusem:p to mi powiedzial ze widzi, ze mój mąż mnie krótko trzyma ; ) i wtedy podjęłam decyzje, ze w tym miesiacu muszę zajść koniecznie w ciąże , a on niech sie buja ; D

staraczka1111, malinowaemi, Czrna 81, Flowwer lubią tę wiadomość

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:

Przepraszam, że dopiero dziś odpisuję ale pracowałam- tak piłam mieszankę nr 3 o.Sroki odstawiam bo mi się wszystko wymknęło spod kontroli. Jeśli nie bedzie efektów <3 przez kilka cykli to może jeszcze raz spróbuję.
    A co Ci sie wymknęło spod kontroli jeśli można wiedzieć? Bo ja właśnie ruszyłam z tymi ziołami razem z mężem pijemy, dzisiaj 6dc a mnie już drze w prawym jajniku i to dość mocno

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • malka Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:

VDRL
    HCV
    HIV

Nie trzeba.

Yoselyn82 lubi tę wiadomość

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • Sarna84 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Rozumiem Twoje postępowanie, też tak bym zrobiła. Ale proszę pamiętaj Sarenko, zdrowie najważniejsze! I myślę, że w pracy zrozumieją jak będziesz musiała odpocząć <3

Oczywiście, wiem, że nic na siłę, spróbuję, a jeśli będzie naprawdę źle, to pójdę na zwolnienie wcześniej.

Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • malka Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja melduję plamienie. Także albo jeszcze dzisiaj albo jutro zaczynam nowy cykl i WRAAACAMM do starań :) :)

Bocianiątko, Sarna84, Izape_91, staraczka1111, malinowaemi, Czrna 81, Agniechaaaa, Flowwer, Karma88, Lunaris lubią tę wiadomość

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za info o polpaścu...

Jestescie nie ocenione :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 20:29

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o teście pink? Reklamują się, że niby już 6 dp wychodzi... Hmmm...

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 21:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    A co myślicie o teście pink? Reklamują się, że niby już 6 dp wychodzi... Hmmm...
    Podobno bardzo dobr jest żółt bobotest, mi póki co ciązy nie wykrył ;-)

• Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    A co Ci sie wymknęło spod kontroli jeśli można wiedzieć? Bo ja właśnie ruszyłam z tymi ziołami razem z mężem pijemy, dzisiaj 6dc a mnie już drze w prawym jajniku i to dość mocno
    Piłam te zioła przed braniem clo. U mnie nie było żadnych efektów ubocznych. Teraz niestety nie będę mogła brać leków więc na ten cykl wracam do ziółek :-D Podziwiam twojego męża że też je pipija. Mój by na to nie poszedł... Chyba że może piwa bym mu dolała hahaha!

Bocianiątko lubi tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego