Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Eh Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę takiego wieku:) po 30 człowiek już czuje ze czas ucieka jeśli chodzi o ciąże:(
    Ptysia wiek nie gra żadnej roli. U Mnie sąsiadka ma 42 lata 2O Paro letnie dzieci i chodzi w ciaży :) koleżanka z pracy ma 34 lata starała sie 3 cykle o 1 dziecko i chodzi w ciąży. Jest strasznie dużo kobiet co rodzi po 30 to normalny wiek na dziecko :)

Bocianiątko lubi tę wiadomość

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wiem, ze do 30 to dawniej trzeba było zajść a teraz ta granica sie już wydłuża, ale mimo wszystko jakoś tak człowiek sobie wyrzuca, ze wcześniej nie myślał:) w każdym razie teraz odpoczywaj o dbaj o siebie i czekamy na testowanie - wiesz ze strasznie Ci kibicuje, jeszcze jak ręka dr M brała w tym udział, to na pewno będzie pozytyw:)

staraczka1111 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo a co mogła byśmy jeszcze z takich badan zaproponować?? Ide jutro do diagnostyki powtórzyć tą feralną bete to moze bym cos machał odrazu :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka tym razem tak jak i Ty wracam po 2 i nie dam sie odwieść od tej decyzji za nic!!! 2eskimoski i koniec kropka :D

staraczka1111, zubii lubią tę wiadomość

• Ptysia Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, a u Ciebie jeszcze sie te niteczki krwi pojawiły od wczoraj czy cisza? Może to faktycznie fasolka i jutro sie milo zaskoczysz jak odbierzesz wynik?:)

staraczka1111, zubii lubią tę wiadomość

• Ptysia Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, pytanie do Ciebie: czy bob można mrozić? Bo mam sporo na ogródku i może bym go zamroziła tylko nigdy tego nie robiłam, a kojarzy mi sie, ze Ty stary wyjadacz bobu kupowałam mrożony:)

• staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Tak, wiem, ze do 30 to dawniej trzeba było zajść a teraz ta granica sie już wydłuża, ale mimo wszystko jakoś tak człowiek sobie wyrzuca, ze wcześniej nie myślał:) w każdym razie teraz odpoczywaj o dbaj o siebie i czekamy na testowanie - wiesz ze strasznie Ci kibicuje, jeszcze jak ręka dr M brała w tym udział, to na pewno będzie pozytyw:)

no niech mi ta jego ręka szczęście przyniesie. :)

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Aga, a u Ciebie jeszcze sie te niteczki krwi pojawiły od wczoraj czy cisza? Może to faktycznie fasolka i jutro sie milo zaskoczysz jak odbierzesz wynik?:)
    Cisza od wczoraj, ale mam straszne napady bólowe w dole brzucha. W taki strzał w totka nie wierze, ze blastka nie zdarzyła sie przez 10dni wgryźć, jeszcze była nacinana zeby miala łatwiej. No nic, trzeba wyczekiwać kolejnego transfer! Oby to było jak najszybciej :D

• Ptysia Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhm, ale ważne ze sie trzymasz i masz sile walczyć dalej. Teraz już wszystko będzie dobrze, dwa eskimoski na pewno zostaną już z Tobą:) trzymam kciuki i kibicuje:*

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Yhm, ale ważne ze sie trzymasz i masz sile walczyć dalej. Teraz już wszystko będzie dobrze, dwa eskimoski na pewno zostaną już z Tobą:) trzymam kciuki i kibicuje:*
    Musi być siła, bo jak sie poddam to juz nie bedzie jak wrócić :) a tak trzeba lecieć jednym cięgiem tak chyba jest po prostu łatwiej

zubii lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Staraczka tym razem tak jak i Ty wracam po 2 i nie dam sie odwieść od tej decyzji za nic!!! 2eskimoski i koniec kropka :D
    Aguś to żeby trzeci nie był samotny, to wiesz :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Aguś to żeby trzeci nie był samotny, to wiesz :D
    Trzeci poczeka :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, Jestes? Potrzebuje Cie..

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Flo, Jestes? Potrzebuje Cie..
    Z doskoku jestem

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Flo, pytanie do Ciebie: czy bob można mrozić? Bo mam sporo na ogródku i może bym go zamroziła tylko nigdy tego nie robiłam, a kojarzy mi sie, ze Ty stary wyjadacz bobu kupowałam mrożony:)

To ja wyręczę Flo, bo widzę, że dziś seria pytań do niej :) Można mrozić bób, nawet w sklepach się kupuje mrożony. Tylko przed mrożeniem trzeba go dobrze osuszyć, jeśli jest mokry :)

zubii lubi tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lena21 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie walnęłam lampkę czerwonego wina na endo oczywiście, szefowa mnie wkurwila... Czepiła się ze czegoś nie zrobiłam wieczorem po pracy i rzuciła tekstem: No przecież nie masz dzieci to co Ty robisz po pracy? Przecież chyba Cię mąż tak bardzo nie absorbuje ? Wrrr...

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo juz pisze

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podczytuje ale w pracy jestem wiec z doskoju a wieczorem odpowiem i nadrobie.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam morfologie z glupoty. Wynik plytek krwi (plt) 80 przy normie 150-400, wynik PCT 0.09% przy normie 0.17-0.35.
    Notka na wyniku: prosze o kontrole PLT z krwi pobranej na cytrynian.
    Bylam u lekarza rodzinnego. Powiedzial ze nie bedzie ze mna rozmawial o tym wyniku dopoki drugie badanie go nie potwierdzi. Dodal ze gdyby bylo zle to mialabym pelno siniakow i krwawiace dziasla..
    Problem w tym ze w sobote dzwonilam do dentystki i umowilam sie na piatek bo bola mnie dziasla i krwawia...
    No i siniakow tez mam pelno. Ledwo sie dotkne to sa
    ..

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2017, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Ja sobie walnęłam lampkę czerwonego wina na endo oczywiście, szefowa mnie wkurwila... Czepiła się ze czegoś nie zrobiłam wieczorem po pracy i rzuciła tekstem: No przecież nie masz dzieci to co Ty robisz po pracy? Przecież chyba Cię mąż tak bardzo nie absorbuje ? Wrrr...
    Co za beszczelne babsko, ja jak raz usłyszałam taki tekst w poprzedniej pracy (byłam ubezpieczycielem) to powiedziałam, ze bzykała sie a to dostarcza mo więcej przyjemności niż siedzenia nad owu (ogólne warunki ubezpieczenia)+polisy :D o więcej sie drektor nie odezwał :D ale tez miałam lekki przypal ale mina bezcenna!

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego