X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 31 lipca 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Niestety nie mam dobrych wieści...

    Beta 4 doby po wykonaniu pierwszej - 16,7... Wcześniej było 22...

    Dziś mam wizytę u lekarza i wyjaśni się czy to poronienie samoistne czy znów pozamaciczna... Mam nadzieję, że nie to drugie.

    Nie mam już sił. Mam dość. Mam ochotę to skończyć...

    Miałam tak samo w tym cyklu, mam nadzieję, że już niedługo szczęście się do nas uśmiechnie ❤️

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    stale Was podczytuję i wszystkim gorąco kibicuję :) Gratuluję nowych fasolek i wizyt serduszkowych. Zdjęcia Maluszków są wspaniałe <3

    Staraniowa - bardzo mi przykro, trzymam kciuki, żeby to nie była cp...

    Ja byłam dzisiaj na wizycie, połączonej z odbiorem wyników kolejnych badań. Bałam się trochę o stosunek FSH do LH, ale pani dr powiedziała, że jest OK przy wyniku 10,60 do 7,44.

    Wyszedł mi niedobór witaminy D3, oraz złe wyniki prolaktyny po obciążeniu. No i teraz mam pytanie - czy któraś z Was stosowała lek na zbicie prolaktyny - Parlodel? Trochę się obawiam go przyjmować, bo pani dr powiedziała, że mogę mieć po nim mdłości i niedociśnienie... Dodam, że moje wyniki to 20,46 i 175,80 po obciążeniu. Panią dr martwi wynik po obciążeniu.

    Generalnie jestem zadowolona z wizyty. Mam jeszcze zrobić badanie progesteronu co dwa dni od owulacji do miesiączki, bo być może to on jest odpowiedzialny za brak ciąży...

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 31 lipca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Widocznie nie jest mi dane zostać matką... Zbyt bardzo wyniszcza to mnie - i psychicznie, i fizycznie. Widocznie tak ma być.

    Staraniowa tulę mocno <3 wiem, że w tej sytuacji żadne wyjście nie jest dobre, ale trzymam mocno kciuki, żeby to była biochemiczna. Porobisz badania i następnym razem fasolka zostanie na 9 m-cy. Trzymaj się dzielnie!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 31 lipca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Przy tak niskich wartościach bety nic nie widać nigdzie, żadnego pęcherzyka. Optymizmem napawa to, że podobno moje endometrium wygląda na typowo ciążowe (9mm). Może więc pęcherzyk jest w dobrym miejscu i się sama oczyszczę...

    Lekarz dał mi nadzieję, że może laboratorium się pomyliło. Starał się jak mógł, podkreślał, że dobrze, że w ogóle cykle czymś się kończą... To ja się mu rozryczałam jak bóbr, co mi się nigdy nie zdarzyło. Aż mi było głupio, nie umiałam nad tym zapanować...

    W środę i piątek muszę zrobić betę. Jeśli będzie sukcesywnie spadać to nie ma czym się martwić, czekam na miesiączkę i tyle. Jeśli będą skoki i spadki to szpital... :/

    Dziś powiedziałam mojemu M, że na tym kończę swą przygodę, bo mnie to już męczy, to nie na moje siły. On nie przyjmuje tego do wiadomości, pociesza i stara się pozytywnie nastawić, ale... Nie wiem, widocznie nie jestem tak silna, jak mi się wydawało. Staramy się już ponad 1,5 roku, w grudniu będą 2 lata... Co się namęczyłam to będzie moje - te badania, wizyty, ból psychiczny przy pierwszym CP, HSG, mega bolesne... Terapia hormonalna, po której czuję się jak tłusty spocony wieprz... I nic. Kompletnie nic...

    Przepraszam, że tak lamentuję, ale poza M nie mam komu o tym opowiedzieć. Albo inaczej: nie chcę nikomu znajomemu o tym mówić, bo nie chcę tego kontynuować, tej dyskusji o niczym... Z Wami jest łatwiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2017, 18:58

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 31 lipca 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    stale Was podczytuję i wszystkim gorąco kibicuję :) Gratuluję nowych fasolek i wizyt serduszkowych. Zdjęcia Maluszków są wspaniałe <3

    Staraniowa - bardzo mi przykro, trzymam kciuki, żeby to nie była cp...

    Ja byłam dzisiaj na wizycie, połączonej z odbiorem wyników kolejnych badań. Bałam się trochę o stosunek FSH do LH, ale pani dr powiedziała, że jest OK przy wyniku 10,60 do 7,44.

    Wyszedł mi niedobór witaminy D3, oraz złe wyniki prolaktyny po obciążeniu. No i teraz mam pytanie - czy któraś z Was stosowała lek na zbicie prolaktyny - Parlodel? Trochę się obawiam go przyjmować, bo pani dr powiedziała, że mogę mieć po nim mdłości i niedociśnienie... Dodam, że moje wyniki to 20,46 i 175,80 po obciążeniu. Panią dr martwi wynik po obciążeniu.

    Generalnie jestem zadowolona z wizyty. Mam jeszcze zrobić badanie progesteronu co dwa dni od owulacji do miesiączki, bo być może to on jest odpowiedzialny za brak ciąży...

    Ja mam hiperprolaktynemię. Lekarka przepisała mi Bromergon. Po nim też są niezłe jazdy. Ale dziewczyny doradziły mi,że jak będę za bardzo źle się czuć to mam zmniejszyć dawkę. I tak zamiast całej tabletki brałam parę dni 1/4 potem pare dni 1/2 potem 3/4 i dopiero po ponad 2 tygodniach całą. Lepiej mi się do niej przyzwyczajało. Powodzenia życzę i grunt to dobry gin :)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 31 lipca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Jestem po wizycie. Przy tak niskich wartościach bety nic nie widać nigdzie, żadnego pęcherzyka. Optymizmem napawa to, że podobno moje endometrium wygląda na typowo ciążowe (9mm). Może więc pęcherzyk jest w dobrym miejscu i się sama oczyszczę...

    Lekarz dał mi nadzieję, że może laboratorium się pomyliło. Starał się jak mógł, podkreślał, że dobrze, że w ogóle cykle czymś się kończą... To ja się mu rozryczałam jak bóbr, co mi się nigdy nie zdarzyło. Aż mi było głupio, nie umiałam nad tym zapanować...

    W środę i piątek muszę zrobić betę. Jeśli będzie sukcesywnie spadać to nie ma czym się martwić, czekam na miesiączkę i tyle. Jeśli będą skoki i spadki to szpital... :/

    Dziś powiedziałam mojemu M, że na tym kończę swą przygodę, bo mnie to już męczy, to nie na moje siły. On nie przyjmuje tego do wiadomości, pociesza i stara się pozytywnie nastawić, ale... Nie wiem, widocznie nie jestem tak silna, jak mi się wydawało. Staramy się już ponad 1,5 roku, w grudniu będą 2 lata... Co się namęczyłam to będzie moje - te badania, wizyty, ból psychiczny przy pierwszym CP, HSG, mega bolesne... Terapia hormonalna, po której czuję się jak tłusty spocony wieprz... I nic. Kompletnie nic...

    Przepraszam, że tak lamentuję, ale poza M nie mam komu o tym opowiedzieć. Albo inaczej: nie chcę nikomu znajomemu o tym mówić, bo nie chcę tego kontynuować, tej dyskusji o niczym... Z Wami jest łatwiej.
    Lamentuj ile wlezie - po to tu jesteśmy żeby się wspierać :) kto jak nie my nas zrozumie. Daj sobie parę dni na odpoczynek . Flower ma rację- możesz w tym czasie porobić badania. A w tym czasie pamiętaj że możesz na nas liczyć:)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 31 lipca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Jestem po wizycie. Przy tak niskich wartościach bety nic nie widać nigdzie, żadnego pęcherzyka. Optymizmem napawa to, że podobno moje endometrium wygląda na typowo ciążowe (9mm). Może więc pęcherzyk jest w dobrym miejscu i się sama oczyszczę...

    Lekarz dał mi nadzieję, że może laboratorium się pomyliło. Starał się jak mógł, podkreślał, że dobrze, że w ogóle cykle czymś się kończą... To ja się mu rozryczałam jak bóbr, co mi się nigdy nie zdarzyło. Aż mi było głupio, nie umiałam nad tym zapanować...

    W środę i piątek muszę zrobić betę. Jeśli będzie sukcesywnie spadać to nie ma czym się martwić, czekam na miesiączkę i tyle. Jeśli będą skoki i spadki to szpital... :/

    Dziś powiedziałam mojemu M, że na tym kończę swą przygodę, bo mnie to już męczy, to nie na moje siły. On nie przyjmuje tego do wiadomości, pociesza i stara się pozytywnie nastawić, ale... Nie wiem, widocznie nie jestem tak silna, jak mi się wydawało. Staramy się już ponad 1,5 roku, w grudniu będą 2 lata... Co się namęczyłam to będzie moje - te badania, wizyty, ból psychiczny przy pierwszym CP, HSG, mega bolesne... Terapia hormonalna, po której czuję się jak tłusty spocony wieprz... I nic. Kompletnie nic...

    Przepraszam, że tak lamentuję, ale poza M nie mam komu o tym opowiedzieć. Albo inaczej: nie chcę nikomu znajomemu o tym mówić, bo nie chcę tego kontynuować, tej dyskusji o niczym... Z Wami jest łatwiej.

    Zawsze myślałam, że ja nigdy się po takiej sytuacji nie pozbieram, bo jestem bardzo emocjonalna i często się wzruszam i naprawdę samą mnie zaskoczyło ile my kobiety możemy znieść i poświęcić, ile mamy w sobie siły. Wierzę w Ciebie bardzo mocno! Może potrzebujesz oddechu, przerwy, czasu dla siebie - daj go sobie a później wróć silniejsza ❤️

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 31 lipca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wymazach wyniki do 7 dni roboczych... Jutro wymaz bakterie grzyby i mam już komplet :),. Mojemu cudownemu jeszcze badanie Casa i w kolejny czwartek 10 sierpnia mamy wizytę :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 31 lipca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan, miło czytać, ze ruszyliście z diagnostyką! Trzymam kciuki :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anushkie Znajoma
    Postów: 18 17

    Wysłany: 31 lipca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja jutro na urlop jadę do polski. Powiedzcie bo nie mam kompletnie pojęcia jaki test polecacie z czułością 10. Tak w razie żebym wiedziała jaki kupić jakby się jednak @ spóźnila :) leje się ze mnie normalnie maślanka a dziś sutki zaczęły boles jakbym karmiła piersią

    Anushkie
  • milkaa Przyjaciółka
    Postów: 112 63

    Wysłany: 31 lipca 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Nie zapisywałem się na testowanie ponieważ ten cykl był odpuszczony bez liczenia, temperatury itp.
    Zrobiłam dziś betę i wynik 420mIU/ml oraz progesteron 17,53ng/ml.

    Napisałam do gin kazał włączyć luteinę dopochwowa 3x2.

    Czy ten progesteron faktycznie jest bardzo niski ? Jak uważacie ?

    staraczka1111, KateHawke, Karma88, Yoselyn82, Madżka89, beatka_c, sara9555, by7mistake, Kaczorka, Phnappy lubią tę wiadomość

    atdci09kpce1t64c.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 31 lipca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anushkie wrote:
    Dziewczynki ja jutro na urlop jadę do polski. Powiedzcie bo nie mam kompletnie pojęcia jaki test polecacie z czułością 10. Tak w razie żebym wiedziała jaki kupić jakby się jednak @ spóźnila :) leje się ze mnie normalnie maślanka a dziś sutki zaczęły boles jakbym karmiła piersią


    my tylko bobo test ale on ma czułość 25 ale potrafi wykryć wszystko !:)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 31 lipca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaa wrote:
    Witajcie.
    Nie zapisywałem się na testowanie ponieważ ten cykl był odpuszczony bez liczenia, temperatury itp.
    Zrobiłam dziś betę i wynik 420mIU/ml oraz progesteron 17,53ng/ml.

    Napisałam do gin kazał włączyć luteinę dopochwowa 3x2.

    Czy ten progesteron faktycznie jest bardzo niski ? Jak uważacie ?

    Milkaa, przede wszystkim gratulacje! :)
    Progesteron nie jest bardzo niski, ale biorąc pod uwagę cb, dobrze że gin zalecił dodatkowe wspomaganie.
    Wszystkiego dobrego :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • milkaa Przyjaciółka
    Postów: 112 63

    Wysłany: 31 lipca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę powtórzę betę by sprawdzić przyrost.
    Ehh.... planowałam ze będzie bezstresowo a wyszło jak zawsze....
    Jednak gin mnie trochę nastraszył bo powiedział ze progesteron powinien wynosić ok 30ng//ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2017, 21:23

    atdci09kpce1t64c.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 31 lipca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Panie ostatnie godziny lipca i zamykamy miesiąc.

    Staraniowa bardzo mi przykro :( sama ostatnio czułam to co Ty a jak jeszcze usłyszałam, że muszę iść na zabieg to zamiast się cieszyć, że może to rozwiąże problem (polip) to się zdołowałam. Czasem mam tak dość, że chciałabym już to zostawić wszystko w cho..re! te leki, termometry, sprawdzanie śluzu... i wtedy zawsze wpadam na jakąś koleżankę z noworodkiem, widzę te małe rączki, nóżki, paluszki, takie małe usteczka w dziubek... i nie mogę, no nie mogę! i myślę sobie-jeszcze jeden cykl....
    Ech, żeby nam ktoś dawał 500+ za każdy miesiąc, w którym zamiast 2 kresek dostałyśmy @... były by rajskie wakacje :P

    Yoselyn82, innamorata88, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Anushkie Znajoma
    Postów: 18 17

    Wysłany: 31 lipca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    my tylko bobo test ale on ma czułość 25 ale potrafi wykryć wszystko !:)
    Haha okey będę pamiętać

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Anushkie
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowałam - doprowadzę ten cykl do finału i pójdziemy do Invicty. Dużo o nich dobrego czytałam. Może warto znów zmienić lekarza.

    Lunaris, Bocianiątko, Flowwer, innamorata88, summer86, Czrna 81, never_lose_hope lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Zdecydowałam - doprowadzę ten cykl do finału i pójdziemy do Invicty. Dużo o nich dobrego czytałam. Może warto znów zmienić lekarza.
    Tak trzymaj :) najważniejsze to się nie poddawać! w końcu musi się udać !!!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Zdecydowałam - doprowadzę ten cykl do finału i pójdziemy do Invicty. Dużo o nich dobrego czytałam. Może warto znów zmienić lekarza.
    Ja się właśnie waham pomiędzy Invicta a Bocianem... zadzwonię jutro i zobaczę jak z terminami...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2017, 22:44

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 31 lipca 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Ja się właśnie waham pomiędzy Invicta a Bocianem... zadzwonię jutro i zobaczę jak z terminami...
    W Wawie zdecydowanie Invicta, albo FertiMedica/nOvum :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2017, 23:18

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 201 202 203 204 205
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ