Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 lipca 2017, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Yosel to jesteś prekursorem w Provita tramsferu na naturalnym cyklu w takim razie <3
    Dr O nie miałam do czynienia.
    A progesteron lepiej polować.
    Ja na pewno bedę biegać jeszcze przed transferem do labu jak ze sraczką. Tak to mam jak co robic to na cały gwizdek ;)

Aga teraz czekamy na Pigwinka !! Jednak chcesz bliźniaki zabrać ?
    Tak chce spróbować z dwoma, nie powiem, ze sie nie boje bo wiadomo i dla dziec jest to większe zagrożenia ale chce spróbować moze akurat Bóg pozwoli dwójce zyc zdrowo iszcselsiwie

• summer86 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Czas na nowe nadzieje :) stwierdziliśmy z M ze teraz jednak bedzie transfer PINGWINKOW :) i oto Nasz optymistyczny avatar

Agniechaaa, uwielbiam Twój awatar <3

Ja właśnie gotuję bób, o endo nie mam co dbać, ale trzeba korzystać póki sezon ;)

Agniechaaaa, Flowwer, Karma88 lubią tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Yosel to jesteś prekursorem w Provita tramsferu na naturalnym cyklu w takim razie <3
    Dr O nie miałam do czynienia.
    A progesteron lepiej polować.
    Ja na pewno bedę biegać jeszcze przed transferem do labu jak ze sraczką. Tak to mam jak co robic to na cały gwizdek ;)

Aga teraz czekamy na Pigwinka !! Jednak chcesz bliźniaki zabrać ?

wiesz lekarka chciala inaczej spróbowac i ladnie wyhodowalam pecherzykow, oby ladnie cialka daly progesteron. A najwazniejsze zeby sie udalo. No naturalny to moze nie do konca bo mam stymulowany :D no ale mozna tak powiedziec
    Na innym forum jedna z dziewczyn tez miala na cyklu naturalnym tzn tak jak ja teraz.

A kiedy mam zrobic ten progesteron jak bedzie tzn "punkcja" czy jak?

preg.png

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, a kiedy masz mieć transfer? Pytam, bo będę zaciskać kciuki :)

3i49mg7yu2aqel15.png
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Yoselyn, a kiedy masz mieć transfer? Pytam, bo będę zaciskać kciuki :)

mozliwe ze w sobote, w poniedzialek mam jeszcze wizyte, na ktorej pewnie powie kiedy mam dac sobie zastrzyk na pekniecie pecherzykow i wyznacza mi transfer. Wiec jak bede wiedziala co i jak to bede myslala kiedy intralipid sobie podlaczyc

summer86 lubi tę wiadomość

preg.png

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, życzę aby tym razem wszystko poszło idealnie i na 9 m-cy. Będę mocno trzymać kciuki! <3

Yoselyn82 lubi tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel właśnie intralipid ehhh jutro lub w poniedziałek mam ovu a intralipid we wtorek. Mam nadzieję że nie za późno ale z drugiej strony brać go ? Jak marne szanse ma fasolkę.

W sierpniu będą emocje !!! I życzę wam fasolek
    Sammer my poczekamy jeszcze trochę ;)

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, poczekamy i się doczekamy :)

Flowwer, Rucola, Czrna 81 lubią tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Yosel właśnie intralipid ehhh jutro lub w poniedziałek mam ovu a intralipid we wtorek. Mam nadzieję że nie za późno ale z drugiej strony brać go ? Jak marne szanse ma fasolkę.

W sierpniu będą emocje !!! I życzę wam fasolek
    Sammer my poczekamy jeszcze trochę ;)

wiesz do poki jest nadzieja to mysle ze warto. Mi tez sie udawalo zajsc a endo nie bylo do konca ok i byla ciaza, wiec u ciebie nic straconego. Wiec mysle zebys wziela intralipid. A ile masz jeszcze tych buteleczek?

A jutro nie podepniesz sobie intralipu czy w poniedzialek?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2017, 19:26

preg.png

❤️❤️❤️
  • Karma88 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer mialam nadzieje tylko na dobre wiesci po Twojej wizycie. Przykro mi, ze sie wszystko tak przesuwa u Ciebie. :*

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobijające to wszystko...najgorzej, jak się przesuwa w czasie, bo pojawia się dodatkowa frustracja. Ale zobaczycie, najdalej na Gwiazdkę 2018 wszystkie będziemy tulily maleństwa!

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 lipca 2017, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiepsko dzis z moim byciem na forum @ strasznie daje czadu :( boli brzuch okropnie :( i teraz sobie przeliczyłem, ze transfer bede miała kilka dni przed weselem ma które idziemy :/ No nic przynajmniej sie najem

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Dobijające to wszystko...najgorzej, jak się przesuwa w czasie, bo pojawia się dodatkowa frustracja. Ale zobaczycie, najdalej na Gwiazdkę 2018 wszystkie będziemy tulily maleństwa!
    I tego się trzymam !!
    A myslałam że na wiosnę z wózeczkiem wyjdę na spacer ;)

Agniechaaa damy radę a na weselu będziesz grzeczna ;) a jak co wymyśl anginę albo zapalenie zatok i antybiotyk bierzesz ;)

Uratuje nas spokój w stylu Zen albo dobre winko :D

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, a kiedy masz to wesele?

• Kazio14 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    najlepiej to skonsultuj z rodzinnym na szybko, bo i tak to wysokie wartości jak nawet po posiłku ja sobie sprawdzam czasem jak mam wyrzuty sumienia po ciastach,ciasteczkach,tortach ;) ale nigdy p.c nie miałam większy niż 115 mg/dl
    Zastanowię się ale jak pilnuję diety to jest dobrze. Właśnie najbardziej frustrujące było dla mnie, że wiem że może to zaszkodzić, na codzień trzymam dietę, unikam słodkiego a tu taka bomba cukrowa. Tylko paski bez recepty drogie :P

Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • by7mistake Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 23:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem że w tym moim obecnym cyklu bardzo was zanudzam :P u mnie dalej temperatura w górze. Zawsze mam cykle 28 dniowe, poprzedzone 2-3 dniowym plamieniem, a tu dziś cisza - 28dc, śluz kremowo-lepko-wodnisty, i jak co dzień pobolewanie jajników z ciągnięciem jakby do nóg. Jeszcze do tego w środę kropeczka świeżej krwi i w czwartek kropeczka brązowa. Nie chce się nakręcać, a im bardziej o tym nie chce myśleć, to tym więcej wyszukuję sobie objawów. Chociaż powinnam się palnąć w łeb, bo przecież gin wyłapał w jajniku niepęknięty pęcherzyk.
    Ale mam jeszcze dwa testy jakieś allegrowe, takie badziewka, więc jeśli jutro dalej temperatura się utrzyma to spróbuję zatestować. Tzn wiem że już samym pisaniem o tym przywołuję na pewno okres, już nie mówiąc o tym że najlepiej go będzie wywołać zrobieniem testu, ale przynajmniej niech już przychodzi bo za tydzień weselę, więc nie chciałabym się wtedy jeszcze użerać z tą wredną @ :)

starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 23:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake ciężko coś doradzić u mnie przy torbielach cykl się wydłużał ale jest i możliwość że miałaś późną ovu dlatego temp jest w górze. Jest też możliwość że sam torbiel wytwarza progesteron i stąd wysokie temp.
    Ciężko coś stwierdzić ale póki brak @ nadzieja jest.
    Dupka bierzesz ?

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 23:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer który to twój dc dziś ze juz masz takie duże pęcherzyki? Mój dziś 9dc.

preg.png

❤️❤️❤️
  • by7mistake Autorytet

Wysłany: 29 lipca 2017, 23:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, właśnie takiego sprowadzenia na ziemię potrzebowałam ;) Dupka nie biorę, żaden z ginów u których byłam mi nie zalecił. Tzn nawet nie było nigdy o nim mowy, chociaż wspominałam o plamieniach

starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 lipca 2017, 23:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemowa wrote:
    Malinowaemi nie byłam, bardzo dużo pracy. Ale @ dalej nie ma wiec czekam. Ale na nic sie nie nastawiam. Ale zastanawia mnie całkowity brak apetytu.. Miałam fazę na mieso ale jak już miałam mieso to zjadłam kawałek i już nie miałam ochoty na więcej i koniec. O słodyczach jak pomyśle to mnie nie rusza. Mam ochotę na warzywa zrobię i już nie mam ochoty. Prawie nic nie jem a chce mi sie tylko pic.
    Wiem jak szycie jest czasochłonne bo moja siostra szyje suknie ślubne. Sukienka napewno będzie piękna :-) wiesz, jak masz tak pierwszy raz to może coś znaczyć :-) no i ten cień musiał mieć powód. Kiedy masz termin @? Może zrób jeszcze jutro z rana test.
    U mnie brzuch pobolewa jak na @...

‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego