X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ogólnie mam ochotę go zastrzelić :D
    Mój M ma zerową intuicję która się kończy na kupnie dobrego Karchera ;)

    Mój ostatnio też się nie popisał :/ w pewnym momencie zauważyłam że traktuje mnie gorzej niż nasza córkę w takim sensie że do niej z czułością mówił a do mnie odszczekiwal i jeszcze mi wmawiał że to ze mną jest coś nie tak :D ale w końcu przywołam go do porządku.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poratujcie informacją proszę! Czy pregnyl lub ovitrelle działa tylko na jeden jajnik???
    Mam po dwa duże pęcherzyki na jednym i na drugim jajniku + jakieś mniejsze. Pani dr powiedziała że na lek zadziała jeden jajnik... To prawda? Z biźniaków to bym się nawet cieszyła ale czworaczki mnie przerażają!! Fizycznie nie dałabym rady.

    Czarna81
    22 cs.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer a może coś na rzeczy jest? Trzymam kciuki! :-) Ja miałam straszne wzdęcia po transferze, progesteronu itp a brzuch na 4-5 miesiąc.

    Odnośnie ureaplazmy ja leczył 3 tygodnie dwoma antybiotykami. Z tym że jeden bralam co drugi dzień.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    https://ovufriend.pl/graph/8faf2bbd762c11fd02cd659e6a6c4294

    Dziewczyny tak mnie korci żeby zrobić już test.... HELP
    Wiem, ze za szybko, ale chyba nigdy nie miałam tak równej i wysokiej temp

    Wygląda super ! Ja taki wykres miałam 2 razy raz nic z tego nie było i dlatego teraz myślałam że też nic z tego a tu dwie kreski ale nie rób jeszcze testu mi wyszedł 11 dpo i to cień a moja II faza trwała zawsze max 11 dni.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_pra wrote:
    Ja miałam wczoraj straszny dzień. Mój dziadek zmarł... Więc może lepiej, że jednak beta negatywna, bo mam teraz strasznie dużo nerwów
    Przykro mi.. rok temu to przechodziłam i wiem jakie to jest trudne...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć, mamy wtorek zaczynam dzis startować z lekami i ... :) mamy 2rocznice ślubu. Serio tak bardzo wiezylam, ze dzis to juz będziemy w 3 :/ No ale los ma dla Nas inne plany.

    Kolejny dzien z kalendarza skreślony i coraz bliżej piatek:)

    My 9 lipca mielismy 12 rocznice bycia razem.. co roku w wigilie maz mi zyczy zebysmy kolejna spedzili w trojke..

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane witam się po urlopie. Nie było mnie prawie 3 tygodnie- przez ostatni 3 dni nadrabiałam forum, oj było tego sporo:)

    Gratuluje nowym Mamusiom i przytulam te do których @ przyszła. U mnie już 7 dpo, ale cykl prawie bez leków, z obserwacjami dopiero od kilku dni, taki totalnie na luzie.

    Inna, wpisz mnie proszę na testowania na 19.07 ;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już nie kminie mojego organizmu po nocy problem przeszedł... może ja przedawkowałam wczoraj ilość wody... asekuracyjnie poszłam do apteki i kupiłam urosept... mój organizm już totalnie świruje...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja startuje dzis z letrozolem.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa Ja miałam w maju rocznicę ale zamiast świętować to płakałam i byłam w szpitalu :-( no ale mam nadzieję że kolejna rocznicę spędzimy już we trójkę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 09:15

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_pra wrote:
    Ja miałam wczoraj straszny dzień. Mój dziadek zmarł... Więc może lepiej, że jednak beta negatywna, bo mam teraz strasznie dużo nerwów
    Przechodziłam to w poprzedniej ciąży. Poszłam na pogrzeb a ostatnio mi bratowa zasugerowała że to dlatego straciliśmy córeczkę. Na szczęście to brednie bo genów nasze dziecko w dniu pogrzebu nie zmieniło. A teraz w dniu kiedy zrobiłam test zadzwoniła mama z informacją że zmarł mój chrzestny. No i teraz zgodnie z zabobonem że w ciąży się na pogrzeby nie chodzi to pewnie znowu byłaby moja wina że coś nie tak. Oczywiście nie dopuszczam do siebie takich myśli bo przecież Bóg mnie nie pokarze poronieniem czy czymś podobnym za to że uczciłam pamięć wujka.
    Strasznie Ci współczuję. Nawet jak się spodziewamy śmierci bliskiej osoby to nigdy nie jesteśmy na nią gotowi...

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Dziewczyny poratujcie informacją proszę! Czy pregnyl lub ovitrelle działa tylko na jeden jajnik???
    Mam po dwa duże pęcherzyki na jednym i na drugim jajniku + jakieś mniejsze. Pani dr powiedziała że na lek zadziała jeden jajnik... To prawda? Z biźniaków to bym się nawet cieszyła ale czworaczki mnie przerażają!! Fizycznie nie dałabym rady.
    Działa na wszystkie pecherzyki jednocześnie ale mogą wszystkie pęknąć lub część.

    Kasia_pra przykro mi bardzo :(

    Amy nareszcie wróciłaś !! Będziesz badać progesteron? Wypoczęta?

    Yose za tydzień mnie zaleje ale Menopur czeka ;)
    Gg może to znak ?!!

    Ann jak słyszę święta mam ciarki :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Działa na wszystkie pecherzyki jednocześnie ale mogą wszystkie pęknąć lub część.

    Kasia_pra przykro mi bardzo :(

    Amy nareszcie wróciłaś !! Będziesz badać progesteron? Wypoczęta?

    Yose za tydzień mnie zaleje ale Menopur czeka ;)
    Gg może to znak ?!!

    Ann jak słyszę święta mam ciarki :(

    Taa żeby brać się do roboty z M ;p bo wczoraj to powiedział że mnie nie tknie :PP

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzedniej ciąży w dniu zrobienia testu dowiedziałam się, że moja babcia zmarła. Byłam na pogrzebie. Ciąża się nie rozwinęła..
    W tej postanowiłam, że na żaden pogrzeb nie pójdę. Nawet jeśli są to tylko bzdurne zabobony.
    A i jeszcze strasznie mi kwiatki doniczkowe popadały w tamtym czasie.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:

    Amy nareszcie wróciłaś !! Będziesz badać progesteron? Wypoczęta?


    Teraz już będę tu regularnie, strasznie się za Wami stesknilam:)
    W tym cyklu nie badam, musiałabym dzisiaj leciec, a mam taki tyły w pracy, ze nie ma opcji.
    Na kolejny cyykl mam już umówionego gina. Pewnie będzie monitoring, ovitrelle, to i pare badam przy okazji trzasnę;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer ja też powinnam lada dzień mieć, chociaz wiadomo chciałabym żeby było inaczej :-) w każdym bądź razie maluszek na mnie czeka i nie mogę się doczekać jak go wezmę ze sobą :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_pra wrote:
    Ja miałam wczoraj straszny dzień. Mój dziadek zmarł... Więc może lepiej, że jednak beta negatywna, bo mam teraz strasznie dużo nerwów

    Przykro mi, trzymaj się!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki dzisiaj śpiący dzień, pogoda do bani.. Masakra!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas też pada :/ pogoda paskudna

    Wieczór będę sama obchodziła rocznicę M nie ma bo musi być w czwartek w domu żeby piątek mieć wolny więc nadrabia pracę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to zabobon mowi ze nie wolno widziec zmarlego jesli jest sie w ciazy a nie ze nie wolno isc na pogrzeb.
    Ja w to nie wierze- na pogrzebie mojej mamy i kilku innych osob z rodziny zawsze jest 1-2 ciezarne i wszystkie rodzily zdrowe dzieci.
    Generalnie mozna zauwazyc zbieznosc ze kiedy ktos umiera to krotko po nim ktos zachodzi w ciaze w rodzinie. Lub na odwrot. Ktos jest w ciazy i po jakims czasie ktos umiera. Starsi robia miejsce mlodym..

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ