Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • gg88 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Mogę pojączyć ?
    Wczoraj już powoli zaczynały mnie mięśnie boleć ale dziś od 5 rano wyję z bólu czyli znów rozkłada mnie 9 dpo :( :( :( zaczyna się odrzucenie ewentualnej ciąży :( każdy centymetr ciała mnie boli i straszne drżenie mięśni czuje
    Ale przecież bierzesz kroplówkę to nie wpływa na zapobiegnięcie odrzucenia ciąży??? trzymam mocno kciuki jednak żeby mały zarodek się w ciebie wgryzał i stad takie złe samopoczucie

zubii, Karma88 lubią tę wiadomość

Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2%
  • Melevis Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, pamietam Cię z wątku styczniowych mamuś i to, jak przeżywałam Twoja stratę... ale niedługo znów zapraszam na fioletowa, juz tam zostaniesz, trzymam kciuki! I za Was wszystkie :)

l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2017, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Agniechaaa, pamietam Cię z wątku styczniowych mamuś i to, jak przeżywałam Twoja stratę... ale niedługo znów zapraszam na fioletowa, juz tam zostaniesz, trzymam kciuki! I za Was wszystkie :)

Cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Ja już przebolałam i co najgorsze przywyklam do ostrych kopniakow po dupie. Może tym razem będzie cos lepiej

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 10:48

• OjMaryś Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobiety, dołączam do wątku, odliczam dni do testowania... pierwszy test 20 lipca mam nadzieję na dwie krechy :)

zubii lubi tę wiadomość

f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Melevis Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Ja już przenolałam i co najgorsze przysyłam do ostrych kontaktów po dupie. Może tym razem będzie cos lepiej

Dzisiaj mam prenatalne, także oby wszystko było dobrze.
    A Ty wrócisz z transferu z dwoma serduszkami, które juz z Tobą zostaną. Kobieta potrafi wiele znieść, ale sa granice i ta granica juz u Ciebie została przekroczona, także teraz juz z górki - transfer, pozytywna beta, serduszka, i za 9 miesięcy bedziesz tulić maleństwa, taki plan mam dla Ciebie :)

l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    A Ty wrócisz z transferu z dwoma serduszkami, które juz z Tobą zostaną. Kobieta potrafi wiele znieść, ale sa granice i ta granica juz u Ciebie została przekroczona, także teraz juz z górki - transfer, pozytywna beta, serduszka, i za 9 miesięcy bedziesz tulić maleństwa, taki plan mam dla Ciebie :)

Trzymam kciuki za Was!!!! I dziękuję za tak Wspaniale słowa :) obys tak się stalo :)
    Daj znać po badaniach

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 10:55

• gg88 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Trzymamy kciuki za badania i czekamy po wizycie na zdjęcie :)

Morfologia nasienia 2%
  • Ruth Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta zrobiona, progesteron przy okazji też zrobiłam i czekam..po południu mają być wyniki.
    @ wciąż nie ma, ani żadnych objawów, a zawsze umierałam dwa dni przed @-migrena i bóle brzucha, piersi rozsadzało tydz przed, a tu nic.. ciekawa jestem co ta beta dziś pokaże ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 11:02

OjMaryś lubi tę wiadomość

f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • TakaSobie Koleżanka

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam:) jestem mamą rocznej Martynki i staramy się o braciszka lub siostrzyczke dla córusi:) dzis jest 27dc dzien miesiączki której jeszcze nie ma. test ujemny:( brzuch boli od kilku dni ale słabiej niż na miesiączke, czasem zaboli lewyjajnik z ktorego prawopodobnie była owulacja( nie miłąm monitoringu ale dosc dobrze wyczuwam owulke, śluz, bóle temp). 12 dc prawdopodobnie miałam owulacje. 18 dc czułam w podbrzuszu delikatne kłucia ktore zaczely sie w nocy i trwały cały dzien z przerwami. żyję nadzieją ze moze akurat? karmie nadal piersią, staram się ograniczac. to moj 4 cykl starań. miesiaczka wróciła kilka miesiacy temu. moj pierwszy cykl po porodzie trwał 29 dni. pozniej 26,25,26
    trzymajcie kciuki

TakaSobie
  • emi2016 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Flo :D to już po jutrze Śnieżynka i Śnieżynek wracają że mną aby poznać rodzinkę i cudowne e-ciocie!!! Chcę już być po transferze niewiele czemu ale tym razem się po prostu boję

Agniecha - nic dziwnego, że się boisz.. Wiele przeszłaś. Ale stanęłaś znów do walki i w końcu wygrasz :) Śnieżynka i Śnieżynek musza zostać tym razem na całe 9 miesięcy !

OjMaryś, Agniechaaaa, zubii lubią tę wiadomość

3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Moze to plamienie implantacyjne? ;)
    Niestety w 14 dc cyklu "pecherzyk" mial 3,1 na 3,5 cm wiec male prawdopodobne zeby cos z tego bylo.

Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • emi2016 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    To ostatnio do mnie do pracy przyszła kupić kobieta w ciąży piwo i papierosy a ja sobie myślę jaki ten świat jest niesprawiedliwy

Może nie dla siebie ? JA też ostatnio kupiłam piwo dla męża - ot tak zobaczyłam "dziwne" (on lubi takie rzadziej spotykane) i chciałam sprawić mu przyjemność :) Ale ja nie piję :P

3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • OjMaryś Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Beta zrobiona, progesteron przy okazji też zrobiłam i czekam..po południu mają być wyniki.
    @ wciąż nie ma, ani żadnych objawów, a zawsze umierałam dwa dni przed @-migrena i bóle brzucha, piersi rozsadzało tydz przed, a tu nic.. ciekawa jestem co ta beta dziś pokaże ;)
    3mam kciuki za Bete :D

f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • gg88 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    mocno trzymam kciuki :)

Morfologia nasienia 2%
  • gg88 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Może nie dla siebie ? JA też ostatnio kupiłam piwo dla męża - ot tak zobaczyłam "dziwne" (on lubi takie rzadziej spotykane) i chciałam sprawić mu przyjemność :) Ale ja nie piję :P
    o kolejna zaciążona która nas śledzi :) pozdrowienia dla ciebie w dwupaku i czekamy na wiruski ciążowe :) dopiero pamiętam jak nas informowałaś o II kreseczkach a tu już wkraczasz w II trymestr :) jak ten czas leci :)

Morfologia nasienia 2%
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, może tym razem intralipid i encorton dadzą radę i maluch dobrze się przyklei!! Nie śledzę wątki o immuno, ale dziewczyny polecają Paśnika. Może warto do niego zajrzeć?

Ja dzisiaj jednak idę na usg do innego lekarza, do przyszłej środy nie wytrzymam w tej niepewności. Oby pokazało się serducho. Od wczoraj męczą mnie mdłości i wymioty. Mam nadzieję, że to dobry znak.

zubii, blue00, Czrna 81 lubią tę wiadomość

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • emi2016 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    o kolejna zaciążona która nas śledzi :) pozdrowienia dla ciebie w dwupaku i czekamy na wiruski ciążowe :) dopiero pamiętam jak nas informowałaś o II kreseczkach a tu już wkraczasz w II trymestr :) jak ten czas leci :)

Jeszcze trochę do 2 trymestru, siedzę jak na bombie... I nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że wtedy trochę odetchnę...

A śledzić Was, śledzę - trzymam za Was wszystkie mocno kciuki !!! Niedawno byłam w tej samej sytuacji co Wy - w 20 cyklu już zwątpiłam, że się uda, a jednak :) Nie można wątpić !

Czrna 81 lubi tę wiadomość

3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • innamorata88 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa piątek coraz bliżej. <3 <3 <3

Agniechaaaa lubi tę wiadomość

Mikołaj 25.04.2011

• gg88 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Flowwer, może tym razem intralipid i encorton dadzą radę i maluch dobrze się przyklei!! Nie śledzę wątki o immuno, ale dziewczyny polecają Paśnika. Może warto do niego zajrzeć?

Ja dzisiaj jednak idę na usg do innego lekarza, do przyszłej środy nie wytrzymam w tej niepewności. Oby pokazało się serducho. Od wczoraj męczą mnie mdłości i wymioty. Mam nadzieję, że to dobry znak.
    Inna o której masz wizyte??

Morfologia nasienia 2%
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 12 lipca 2017, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Inna o której masz wizyte??
    O 16... mam nadzieję, że z maluchem wszystko jest ok.

Mikołaj 25.04.2011

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego