X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki, nie było mnie przez weekend wcale i nawet nie miałam jak Was czytać, bo byłam na wyjeździe bez neta. Ale teraz już Was nadrobiłam, tak więc:

    Morwa, jak się czujesz, lepiej troche? Kuruj się! :)

    Nusia Ty już po 3 dniu czujesz jajniki, a u mnie bez szału, w ogóle nie czuję, żeby coś się tam działo, a piję inofolic i ziółka, nie wiem, może powinnam zwiększyć do dwóch saszetek. Przykro mi, że masz doła, ściskam Cię serdecznie. Może spraw sobie jakieś zakupy na pocieszenie, spa domowe, albo jakiś wypad z mężem..

    Klaudia, przykro mi z powodu @ i 3mam kciuki za nowy cykl ;)

    Cigaretta gratulacje:) Przykro mi z powodu infekcji :/

    Sóweczka 3mam kciuki mocno :)

    Agata zdrówka! :)

    Patrycja wróciłaś :) Co u Ciebie?

    Witajcie nowe dziewczyny, powodzenia!

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka no ale w sumie z drugiej strony to dobrze, że czuć jajniki, to znaczy że pracują i coś tam się dzieje....ja raczej nie miałam problemów z owulką, tylko że do tej pory funkcjonował mi tylko prawy jajnik, lewy był "uspiony" po operacjach sprzed kilku lat...potem po mega dużych dawkach leków do in vitro lewy jajnik się "obudził" i od 2 cykli czuję go wyraźnie, wcześniej owulka tylko i wyłącznie z prawego jajnika....

    Martika to może powinnaś rzeczywiście 2 saszetki pić? A odnośnie mojego doła, to już mi przeszło :) chyba... kończymy teraz robić drugą łazienkię w domku, więc jutro cZekają nas zakupy typu umywalka, kobelek itd :) wcześniej pojadę sobie do galerii i pochodzę :)

    miłego wieczorku Laseczki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika a Ty zawsze masz takie długie cykle? bo widzę u Ciebie w notatkach, że dopiero od ok. 15 dc zaczniesz robić testy owu??? późno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dziewczyny nic mi się dzisiaj nie chce , chce żeby ten dzień się jak najszybciej skończył i żeby kolejny był lepszy:( jestem dzisiaj zła jak osa na wszystkich się wdzieram z byle powodu aż mi głupio:( boli mnie prawa pierś i jestem straszne zmęczona, normalnie len patentowany wejście po schodach sprawia mi trudność czuje się jak stara baba:( Na samą myśli ze mam jutro wyjść z domu robi mi się niedobrze:( do tego miałam dzisiaj strasznie podłe sny wszystkie moje znajome były w ciąży i nic sobie z tego faktu nie robiły :( a ja byłam płaska jak decha i jeszcze w tym śnie mąż odmawiał mi seksu co mu się nigdy nie zdarza. Normalnie koszmary jak tra lala. właśnie zaparzylam sobie ziołka i jak przestygna to je wypije i kładę się spać ... mam nadzieje ze szybko zasnę i obudzi się jutro w lepszym stanie ciała i ducha ☺

    Morwa Kochana a może to u Ciebie już 1 objaw ciąży? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Morwa Kochana a może to u Ciebie już 1 objaw ciąży? :)
    Nusia chciałam napisać to samo :)

    Nusia, Zetka lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja coś czuję, że będzie zielona kropka na końcu :)

    Zetka lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, to dobrze, że drugi jajnik sie obudził :) na pewno ten inofolic nie zaszkodzi.
    Owocnych zakupów jutro :)

    Morwa, trzymaj się i lepszego jutra!

    Morwa lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka no zaszkodzić to pewnie nie zaszkodzi :) a mam nadzieję, że pomoże :)
    Kochana owocnego nowego cyklu Ci życzę :)

    Zetka lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* Liczę na obie zielone nasze kropki w podobnym czasie :)

    Nusia lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka nie miałabym nic przeciwko :)

    Morwa obyś się dobrze czuła :)

    Zetka lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:03

    Zetka, Nusia, Martuś86, Kotowa, Madlene84, agata83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dobrze by było najlepiej u nas wszystkich ☺ to przeniesiemy się wszystkie razem na ?sierpniowki? i tam założymy super wątek ☺
    Byłoby cudownie ! :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dobrze by było najlepiej u nas wszystkich ☺ to przeniesiemy się wszystkie razem na ?sierpniowki? i tam założymy super wątek ☺
    Jestem za! :)
    Będzie wyż demograficzny ;]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2014, 21:35

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem za :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja mam pytanie: czy jeśli owulacja jest dosyć wcześnie, to pęcherzyk zdąży dorosnąć do odpowiednich rozmiarów?? czy komórka może być wtedy na tyle dojrzała aby była w stanie się zapłodnić???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja nie mam pojęcia, ale mam inne może głupie pytanie, ale jeśli są 2 pęcherzyki jeden na lewym, drugi na prawym jajniku, to pęka ten dominujący np na lewym a co wtedy z prawym pecherzykiem ? Też peka czy się wchłonie?

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się ze tak, ponieważ pecherzyk pęknie dopiero wtedy gdy ma odpowiedni rozmiar, a z tego wynika że po prostu szybciej rośnie.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, nie wiem, ale słyszałam, że były przypadki, gdy dziewczyna uprawiała seks jeszcze w czasie miesiączki i zaszła w ciążę... nie wiem, czy to prawda, ale przecież Matka Natura potrafi zaskakiwać...
    Przydałby się tu ktoś mądry, kto miał monitoring owu wcześnie i zobaczył dojrzały pęcherzyk wcześnie - ktoś, kto podzieliłby się z nami doświadczeniem.

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ