X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Jestescie.kochane ze w ogole sie chcialo Wam tam zagladnac :) dziekuje!

    U mnie dzis humor w dol wraz z temp. Wprawdzie ponizej poziomu jeszcze nie spadla ale pomaga powoli odganiac zludzenia :/ piersi bola jak zwykle przed @ - a wlasciwie prawa glownie. Z objawow ciazowych - zmeczenie, sennosc, wiecej sluzu - nie mam NIC. Mialam.dzis w trakcie zakupow.kupic tez test na poniedzialek - skreslilam z listy! Ehhh tam :(

    Mam chociaz nadzieje ze moj M zda egzamin na ktory wlasnie pojechał.

    Oby u Was humorki lepsze! Milego dnia!

    Madlenkaa gratulacje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 09:31

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 to żaden spadek. Miałam tak w ciąży że na dwa dni spadła i też straciłam nadzieję a potem skoczyła.
    A na Twoje torty to ja kiedyś już patrzyłam :) Czy Ty nie jesteś z Trójmiasta?

    Morwa, Cigaretta przytulam. Ja 3 lata temu straciłam w ten sposób mamę. Co prawda choroba trwała od wykrycia ponad rok, ale to był koszmar.

    U mnie w pracy koleżanka ma jelitowke w domu, a przyszła do pracy pracy, mam nadzieję że nie rozwinie wirusa :/

    Miłego piątku dziewczynki!

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki!
    Już prawie weekend :) u mnie dzisiaj zimno i ponuro, blee...

    Zetka jak się czujsz? bo ja kurcze jakoś dziwnie...dalej mam małe plamienia, takie brązowe, nie wiem co się dzieje, czy to po tym inofolicu...brzuch mnie boli, wczoraj wieczorem dosyć mocno bolał mnie lewy jajnik, a dzisiaj boli prawy tylko. Tak się zastanawiam, czy może miałam już owulację np. wczoraj? zglupieję! nawet nie mam siły za bardzo się starać w tym miesiącu póki co, bo te plamienia mnie dobijają i ten ból brzucha :( czuję że ten cykl będzie stracony....

    Miłego dnia Dziewczynki!
    i przepraszam za moje marudzenie, ale gdzieś muszę się wyżalić, a gdzie jak nie tu :)

    Madlene u Ciebie jeszcze nic nie wiadomo, trzymam mocno kciuki:*

    Madlenkaa gratulacje!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry w ten ponury dzień, ale mam lenia dziś :O
    trochę posprzątam, wypiję kawe z teściową i uciekam na uczelnie.
    Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce ! :(

    ps. Nusia od tego tu jesteśmy, żebyś sobie mogła pomarudzić ;)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Witajcie Dziewczynki!
    Już prawie weekend :) u mnie dzisiaj zimno i ponuro, blee...

    Zetka jak się czujsz? bo ja kurcze jakoś dziwnie...dalej mam małe plamienia, takie brązowe, nie wiem co się dzieje, czy to po tym inofolicu...brzuch mnie boli, wczoraj wieczorem dosyć mocno bolał mnie lewy jajnik, a dzisiaj boli prawy tylko. Tak się zastanawiam, czy może miałam już owulację np. wczoraj? zglupieję! nawet nie mam siły za bardzo się starać w tym miesiącu póki co, bo te plamienia mnie dobijają i ten ból brzucha :( czuję że ten cykl będzie stracony....

    Miłego dnia Dziewczynki!
    i przepraszam za moje marudzenie, ale gdzieś muszę się wyżalić, a gdzie jak nie tu :)

    Madlene u Ciebie jeszcze nic nie wiadomo, trzymam mocno kciuki:*

    Madlenkaa gratulacje!

    Nusia, ja dzisiaj 6dc dopiero. Plamienia mam ale na tym etapie miałam zawsze jako końcówka @. Natomiast od 3 dni czuje jajniki i podbrzusze ale lekko, ale to na bank od inofolicu bo zawsze dopiero 2 dni przed owulacja cokolwiek czułam. A brzuch mnie boli ale żołądek, to chyba od czego innego. A u Ciebie ból brzucha czyli podbrzusze?
    Wydaje mi się, że owu u Ciebie jeszcze nie było.


    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka boli mnie podbrzusze, źle napisałam :) te plecy mnie wkurzają najbardziej bo nie mogę się skupić na nivzym przez ten ból! rany niech już będzie po tej owulacji!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak sobie myślę, że ten tydzień mi tak szybko przeleciał, nawet nie wiem kiedy ! Mam wrażenie, że siedziałam 24/h na of, bo nie zrobiłam nic konkretnego. .. zero przygotowania do szkoły, dom nie ogarnięty. . Miałam zacząć pisać prace początkiem listopada a tu zero ! Chyba robie się starym grzybem !! Muszę się zabrać za siebie :o

    goska9789, małaMyszka, Martuś86 lubią tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek kobietki!

    U mnie tez brzydko za oknem i nic sie nie chce, ale mimo to nastawilam juz druga pralke prania.

    Morwa, Cigaretta, Zetka sciskam was mocno. Moze nie do konca wiem co czujecie, ale cos tam wiem. U mojego taty wykryli guza w nerce i mu ja usuneli. Na szczescie to nie bylo nic zlosliwego i na razie odpukac nie ma zadnych nowych zmian. Choc ostatnio wzrosla mu liczba komorek rakowych.Nie wiem dokladnie o co chodzi, bo nic mi nie chce powiedziec. Z mama tez nie mam lekko.Zachorowala 5 lat temu na bardzo zadka chorobe- jest tylko kilkadziesiat przypadkow na swiecie. Przygotowalismy sie juz na najgorsze.Leczenie bylo eksperymentalne i kobiecie, ktora z nia lezala pomoglo a jej nie. Na razie jakos sie trzyma, ale caly czas bieze maaaase lekow, chemioterapia, miala przeszczep nerki, miala miec przeszczep wlasnego szpiku, ale 3-krotne proby sie nie powiodly.Ehhh duzo mozna by o tym pisac. Wiele nocy i dni przeplakalam, ale ciagle wierze, ze jednak przyjdzie taki dzien, ze choc troche bedzie jej lepiej.

    To sie rozpisalam...

    Nusia ja w tym cyklu tez mialam jakies dziwne plamienia, ktroe nigdy wczesniej mi sie nie zdazyly. A zadnych lekow nie biore, zadnych suplementow oprocz witamin prenatalnych, wiec nie wiem skad to. Jedyne co to pilam kilka dni siemie i faktycznie sluzu bylo o wiele wiecej niz zawsze:) Dopoki nie przyjdzie nastepna @ to nigdy nie wiadomo czy cykl stracony, wiec glowa do gory :)

    Zycze wam wszystkim udanego piatku! Papa

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, ściskam :*

    agata83 lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Dziewczyny tak sobie myślę, że ten tydzień mi tak szybko przeleciał, nawet nie wiem kiedy ! Mam wrażenie, że siedziałam 24/h na of, bo nie zrobiłam nic konkretnego. .. zero przygotowania do szkoły, dom nie ogarnięty. . Miałam zacząć pisać prace początkiem listopada a tu zero ! Chyba robie się starym grzybem !! Muszę się zabrać za siebie :o

    Przybijam 5 i w pełni się z Tobą jednoczę. U mnie sprawy wyglądają podobnie :)

    Cigaretta lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się, ja właśnie wróciłam do domu i wpakowałam się do łóżka. Biorę się za nadrabianie ;)

  • kate851 Autorytet
    Postów: 1587 1233

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja Dziewczyny:) czy miała któraś z Was owulację bardzo późno? miałam zazwyczaj cykle 33 dniowe, ale ostatni miałam 42dc i wczoraj miałam 29dc i pozytywny test owulacyjny i wodnisty śluz, znów by się wydłużył cykl do 42 dni? mój wykres:
    57d44a35b1853ea71bf1a6bdd83f255c.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, Torty niesamowite, masz talent dziewczyno, nie zmarnuj go, bo nieźle możesz na nim zarobić! :) Co do temperatury, to jeszcze nie spadła, co Ty gadasz, wykresów ciążowych nie widziałaś? :D A poza tym zapomniałaś, że jesteś w ciąży? Sama to pisałaś!

    eM, przykro mi, wiem jak to jest, serce pęka z tęsknoty.

    Sóweczka, Malgosia, to będzie się działo w mikołajki :) Nie ma co zwalać tylko na mikołaja, trzeba się będzie wziąć do roboty;)

    Zetka, Morwa, Cigaratta przykro mi, że choroba zabrała Wam najbliższych, ale wierzę, że kiedyś się z nimi spotkacie.

    Nusia, głowa do góry, jajniczki pracują, będzie ładna owulka, nie myśl tylko o niej za dużo, bo ze stresu może się opóźnić.

    Agata, przykro mi, mam nadzieję, że w końcu lekarze wymyślą coś, co pomoże Twojej mamie.

    Dziewczyny u mnie teścik owulacyjny już ciemny, ale jeszcze testowa troszkę jaśniejsza od kontrolnej, chyba powtórzę dzisiaj wieczorem, żeby nie przegapić, tym bardziej, że jutro będę miała możliwość zrobienia testu dopiero po 18. U mnie niestety weekend na uczelni więc teraz się wygrzewam, żeby mi trochę przeszło to przeziębienie.

    agata83, eM, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika czyli owulka czai się za rogiem, a tak się martwiłaś :)
    ja niestety też weekend na uczelni, buuuuu...

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene jesteś niesamowita te torty są przepiękne !!!!!!!!!!!!
    Strona polubiona więc będę na bieżąco z nowościami :)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 21 listopada 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta mam nadzieję, że przyjdzie w końcu, bo już raz się zbliżała i się rozmyśliła w tym cyklu. Pewnie jeszcze ze 2-3 dni mnie poniepokoi, bo zanim test pozytywny i potem te 24-36 godzin od niego i zanim skok, ale jakoś jestem spokojniejsza. Zobaczymy jeszcze szyjkę wieczorem, wczoraj była już wysoko i otwarta, ale jeszcze jakaś twardawa.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 listopada 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:58

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 21 listopada 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, jak Twoja temperatura dzisiaj? :D

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 listopada 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:58

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 listopada 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:58

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ