X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf uda się, nie waż się myśleć inaczej!! :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w to pochmurne popołudnie, synek sobie śpi więc mogę troszkę odpocząć:) oczywiście dziś też testowałam i chyba mogę się już zacząć cieszyć bo kreseczka jest mocniejsza niż wczoraj, ale robiłam dziś innym testem:)


    z tymi orzechami to i ja sie zastanawiałam czy je dalej jeść i jem po 1szt. dziennie:)

    Kotowa 3mam kciuki za II kreseczki:)

    http://iv.pl/images/97833800247995321449.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 13:25

    Nusia, Martuś86, Cassie, juwelka, Kotowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka to już oficjalnie gratuluję :) zazdroszczę ;)

    Aneczka w którym dniu cyklu miałaś owulację?? podglądam Twój wykresik i tak mnie ciekawi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 13:41

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka pieknie sie na to patrzy.

    She zdażysz zdązysz dam glowe :D

    Soweczka ja w Mikolajki to moooze zaczne z testami owu dopiero... takze teraz spokojne bezstresowe, winkowe 2 tygodnie, a pozniej powoli zaczne wypatrywac owu.

    Ciesze sie ze Wy jestescie i moge wypatrywac Waszych testow dziewczyny :D Pozytywnych of course!

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) też testuję na dniach :) w piątek muszę dostać się na betę chyba, bo w poniedziałek mam wizytę u laryngologa i chcę wiedzieć, czy moze mi zrobić rentgena.

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :) mam masakrę w pracy.
    Aniu gratuluję :) Kotowa będzie dobrze :) Nusia, She, mam nadzieje ze owulki były owocne :*
    Madlene, to na święta zafasolkujemy :)

    Dziewczynki, siemienia pijecie łyżkę czy łyżeczkę? Bo ja tak sobie posypuje ze trzy i się zastanawiam czy to nie od tego nieustannie boli mnie żołądek pod mostkiem takie uczucie kamienia w zoladku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 14:42

    Kotowa, She Wolf lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Aneczka to już oficjalnie gratuluję :) zazdroszczę ;)

    Aneczka w którym dniu cyklu miałaś owulację?? podglądam Twój wykresik i tak mnie ciekawi :)


    powiem szczerze że sama nie wiem kiedy ta owulacja była, raz mi się wydaje że w 16 dc sądząc po śluzie a raz że 18 dnia bo wtedy też mikroskop afrodyta pokazał mi paprocie i nie wiem kompletnie, w dodatku pierwszy raz 3 dni pod rząd miałam dodatnie testy owulacyjne, zawsze jak robiłam to miałam test dodatni w 14 dc a potem już negatywny, brałam tabletki LIGUNIN (siemie lniane w kapsułkach regulujące gospodarkę hormonalną) i piłam duuuuużo wody, poza tym w tym miesiącu po przytulanku leżałam minimum godzinę z poduszką pod pupą aby nic nie wypłynęło, do tej pory zawsze latałam od razu do łazienki bo mi się siusiu chciało:) i jak mąż stwierdził przytulanie tylko co dwa dni a nie częsciej, sam wyczytał w necie że jak za często to plemniki słabsze:)

  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chciałabym powinkować- mam pyszny miód w szafce, a ja uwielbiam miody pitne. Cóż, nie wolno łączyć alkoholu z bromergonem, więc muszę obejść się smakiem. ;( Jak myślicie, powinnam zrobić badanie prolaktyny w tym miesiącu? W zeszłym była nieźle przekroczona, dwa miesiące temu mniej. Jak zrobię to chociaż zobaczę czy biorę odpowiednią dawkę bromergonu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie: czy negatywne testy ciążowe też zwykle zaznaczałyście na wykresach, czy dopiero te pozytywne (zaznaczycie/zaznaczyłyście)?
    Ja do wczoraj miałam negatywne, na razie ponownie nie testowałam, ale się zastanawiam, czy mieć jeszcze iskrę nadziei :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 15:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sóweczka ja badalam prl praktycznie w każdym cyklu, teraz od jakiegoś czasu jest w normie, biorę po pół tabletki norprolacu. Mi bromergon nie pomagał ;) myślę, że powinnaś zbadać poziom i myślę ,że lampka wina na pewno nie zaszkodzi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka ja piję tak 2 łyżeczki, na początku piłam 1 ale wydawało mi się jakieś takie wtedy słabe w smaku :) no właśnie, czy jeśli jestem po owulce to powinnam juz przestać je pić???

    Aneczka no ja w tym cyklu też sobie leżakuję, coś w tym napewno jest :)
    no i też mi się wydaje, że nie ma co przesadzać z tym serduszkowaniem, bo plemniki faktycznie potem mogą być słabsze. Albo poczekać dopiero na dni płodne i działac codziennie, żeby za wcześnie męża nie wymęczyć :)

    Sóweczka jak masz być spokojna to zrób, zobaczysz na czym stoisz.

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w tym cyklu leżakowałam i to dość długo więc mam nadzieję, że tym razem może się i nam uda :)

    Madlene84, aneczka85m lubią tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Zetka ja piję tak 2 łyżeczki, na początku piłam 1 ale wydawało mi się jakieś takie wtedy słabe w smaku :) no właśnie, czy jeśli jestem po owulce to powinnam juz przestać je pić???

    Aneczka no ja w tym cyklu też sobie leżakuję, coś w tym napewno jest :)
    no i też mi się wydaje, że nie ma co przesadzać z tym serduszkowaniem, bo plemniki faktycznie potem mogą być słabsze. Albo poczekać dopiero na dni płodne i działac codziennie, żeby za wcześnie męża nie wymęczyć :)

    Sóweczka jak masz być spokojna to zrób, zobaczysz na czym stoisz.

    Ja chyba po owu odpuszczę siemię a do owu będę pić mniej zobaczę może nie będzie bolało.

    Ja testy zaznaczalam negatywne.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka a może to od tego wiesiołka boli Cię brzuch?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Ja też w tym cyklu leżakowałam i to dość długo więc mam nadzieję, że tym razem może się i nam uda :)

    Oby oby :) trzymam kciuki :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Zetka a może to od tego wiesiołka boli Cię brzuch?

    Właśnie juz nie wiem. Wiesiołka biorę juz kilka mcy, z tym że gdzieś od miesiąca biorę 4 kaps a wcześniej 2. A siemię poje od około miesiąca z przerwą. Nie wiem kurcze ale wkurzające bo praktycznie non stop boli. Juz kiedyś miałam robiona gastroskopie i usg i wyszło ok a to było 5 lat temu. I potem mi przeszło a teraz od półtora tyg powtórka z rozrywki. Może stres.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki u mnie niby teoretycznie owulka była wczoraj, a dzisiaj nadal czuję lewy jajnik, kłuje co chwila, brzuch boli mnie też, teraz zaczęły plecy pobolewać, nie powinny już te objawy ustąpic???

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Ja też w tym cyklu leżakowałam i to dość długo więc mam nadzieję, że tym razem może się i nam uda :)

    Ja się boję tego leżakowania żeby znowu zapalenia pęcherza nie dostać.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dziewczynki u mnie niby teoretycznie owulka była wczoraj, a dzisiaj nadal czuję lewy jajnik, kłuje co chwila, brzuch boli mnie też, teraz zaczęły plecy pobolewać, nie powinny już te objawy ustąpic???


    Nie, dopiero sie zaczną, przygotuj się :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Nie, dopiero sie zaczną, przygotuj się :)


    haha Zetka :) ja się tylko zastanawiam, czy ta owulka rzeczywiście była :) na dodatek wczoraj się pokłóciłam z mężem i dzisiaj nici z serduszkowania :( a dla pewności powinnam jeszcze dzisiaj...jak nie urok to ...

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ