X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wstrzemięźliwość jest i będzie na bank, o nie chcę tam nikomu przeszkadzać sie zadomawiać :P

    Nie wiem ja tam czuję różnicę bardzo dużą w szyjce w płodne i niepłodne, ale jasne, ze po owu nie ma co gmerać, a wcześniej trzeba to robić delikatnie, bez paznokci i w dużej higienie.

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Wy to chyba sie bardzo nudzicie, ze znow tyleeee do czytania;) Wy tam lepiej do roboty :) Dzis nie mam jak nadrabiac, bo mam gore do prasowania, ale postsram sie jutro. Mam jednak pytanko- jakos dziwnie sie czuje od 3 dni. Zadnych objawow @ za bardzo nie mam ani ciazowych. Jednak caly czas mnie kluje brzuch u dolu i po bokach i czuje mega rozciaganie. OF wyznaczyl mi @ na 3 grudnia ale wg moich obliczen powinna byc w niedziele 30 listopada bo ja nigdy nie mialam cyklu dluzszego niz 29 dni. Co wy o tym sadzicie? Bo nie pametam jak to bylo przy pierwszej ciazy:(

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:49

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze chcialam testowac dopiero w niedziele. Ale dzis jestem mega senna, wiec triche sobie pospalam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk ! Jest tu kto ? Wszystkie <3?

    Uciekam spac, dobranoc i owocnej nocy :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 listopada 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zmykam, dobranoc :)

    Cigaretta, mam nadzieję, że jutro przywitasz nas wspaniałymi wiadomościami;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    No wstrzemięźliwość jest i będzie na bank, o nie chcę tam nikomu przeszkadzać sie zadomawiać :P

    Nie wiem ja tam czuję różnicę bardzo dużą w szyjce w płodne i niepłodne, ale jasne, ze po owu nie ma co gmerać, a wcześniej trzeba to robić delikatnie, bez paznokci i w dużej higienie.
    Polecam ci najzwyklejsz lubrykant (nie unimil czy durex) z apteki dadzą ci bezzapachowy itd jak nic nie będziesz stosować a masz otarcie to zacznie Ci to dokuczac piec itd :-)
    Dobranoc wszystkim ;-)

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 28 listopada 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.
    Testowała ktoraś dzisiaj? Czekam na was na fioletowej stronie bo poki co to tam nic nie ma...

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 28 listopada 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :)

    Martika, może bepanthen? U dzieci małych na otarcia się stosuje, ja stosowałam również. A ostatnio sobie na taki dyskomfort kupiłam provag żel, ale to raczej na infekcje.

    Co u Was?

    Zrobiłam przed chwila test owu, zwykle robie wieczorem ale dziś zrobię dwa. Kreska blada, wiec pewnie owu dopiero sb wieczór niedziela. Mąż wyjeżdża dzisiaj wieczorem chyba :/

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 28 listopada 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, objawy ciążowe na tym etapie takie same jak na @. A i nasza głowa swoje dodaje. Dwa cykle temu miałam wszystkie objawy przed @ łącznie z zadyszka i mdłościami :]
    Jeżeli termin masz jutro, to ja bym zatestowala jutro, chyba że dziś juz testowałas :) powodzenia, mam nadzieję że dwie kreseczeki zobaczysz. Koniecznie daj znać :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten mroźny poranek :)
    coś mnie brzuch boli, sutki chyba zaraz odpadna. Czuje, że @ przyjdzie wcześniej.
    Jade za moment po teściowa na miasto, to jeszcze ból głowy dojdzie do tego wszystkiego :D

    miłego dnia wszystkim :*

    Zetka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Milego dnia :*

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Jade za moment po teściowa na miasto, to jeszcze ból głowy dojdzie do tego wszystkiego :D

    miłego dnia wszystkim :*
    Oj tak, znam to :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Odebrałam infolic. Czy można to pić do chłodnej herbaty? Nie lubię pić wody czy soku, chyba że do biegania, ale to się nie liczy. Jak to pijecie?
    Mam dziwne wrażenie, że owu będzie w tym cyklu wcześniej. Jest jakoś inaczej- mam więcej śluzu i z kremowego przechodzi w wodnisty. Jest 9dc a owu zazwyczaj mam 17dc.
    Życzę wszystkim wspaniałego dnia pełnego marzeń i dążenia do ich spełnienia!

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije rozpuszczony w letniej wodzie.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie piątkowo :)

    Sóweczka ja tez pije inofolic z letnią wodą. Możesz rozpuścić w małej szklaneczce.

    Zetka to działajcie jesxcze dzisiaj :)

    Ja dzisiaj znowu na szkoleniu, pije wlasnie kawke i oby do 16.
    Miłego dnia!

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, a jak Ty się czujesz? Jak Twoje jajniki?
    Mamy zamiar działać, ale ostatnio z moim mężem coś się dzieje, jakas słaba kondycję ma. Nigdy tak nie ma, a teraz pewnie czuje presję :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2014, 09:38

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka to jeszcze dzis do dziela i bedzie dobrze.

    Moja owu tez by mogla przychodzic wczesniej... bo w 23dc to niektore juz powoli o testowaniu mysla... a u mnie testowanie conajwyzej owulacyjnymi.

    Synka inhaluje... narazie wciaz ten kaszel meczy.... :(

    Milego dnia dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2014, 09:48

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka powiem Ci ze moj maz tez tak ma. Jak nirmalnie mogl serduszkowac i 5 razy dziennie jakbym ja dala rade. To juz w ostatnim cyklu widzialam ze z kondycja slabiej....

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie najlepiej <3 co dwa dni, wtedy na pewno owulacji sie nie przegapi a i zonierzyki beda w lepszej kondycji ;) lekarz tez tak mowi.
    Ja poszlam z zolnierzykami spac zeby mialy wieksza szanse dotrzec do jajeczka, wiem, czuje ze owulacja byla albo w nocy albo dzisiaj rano. Wczoraj podczas <3 bolaly mnie oba jajniki.

    Dobra lece szykowac sniadanie ;)

‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ