X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, tulam, będzie dobrze zobaczysz. Luteine raczej nie zaszkodzi, nie wiem tylko czy dziewczyny nie pisały że ona podwyższa tempke.

    aneczka85m lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekoladowa wrote:
    Cześć dziewczyny podczytuję Was od początku ,zresztą już się witałam na 12 stronie:)Postanowiłam się odezwać,żeby napisać aneczka85 żeby brała po 2 tabletki luteiny 50 mg dwa razy dziennie ja tak miałam w zagrożonej ciąży i w kolejnej lekarz też kazał mi tak brać,nie zaszkodzi a może pomóc.Trzymam kciuki za wszystkie:)


    ja mam tylko 100mg w domu, zostało mi po pierwszym poronieniu, może to za duża dawka co? zadzwonię zaraz do gina i zapytam co i jak, może odbierze telefon. Dziś w mieście z tego co wiem przyjmuje jeden ginekolog ale do niego trzeba się zapisywać z przynajmniej 1 tygodniowym wyprzedzeniem....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki !
    Ledwo wstałam, boli mnie głowa ale myślę, że wypije kawkę i przejdzie.
    impreza udana, jedzenie pyszne, trochę potanczylismy, odstresowałam się ;)
    Dzisiaj robię sobie wolne od szkoły, a co tam ! Na 3 roku mnie chyba nie wyleją :p
    pozatym @ coraz bliżej. .boli podbrzusze co jakiś czas i piersi :/ yhhh

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, super :)
    Coś ta @ długo nie przychodzi.. :) na kiedy masz termin?

    Aniu, dzwon i próbuj się wcisnąć, albo pytaj.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka termin mam na pon/wt ;)
    Wczoraj na imprezie była dziewczyna w ciąży, miała super okrągły brzuszek, nie mogłam od niej oderwać wzroku i mąż też :p się rozmarzylismy...

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka85m wrote:
    ja mam tylko 100mg w domu, zostało mi po pierwszym poronieniu, może to za duża dawka co? zadzwonię zaraz do gina i zapytam co i jak, może odbierze telefon. Dziś w mieście z tego co wiem przyjmuje jeden ginekolog ale do niego trzeba się zapisywać z przynajmniej 1 tygodniowym wyprzedzeniem....
    Ale pisałam że mi zalecił 2 tabletki po 50 mg czyli wychodzi tak czy siak 100 i 2 razy dziennie więc łącznie 200mg w ciągu dnia...Nie panikuj lekarz nic więcej niż luteinę czy duphaston Ci nie zleci...

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, to przedwczorajszy test był za wcześniej. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2014, 11:26

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to już było chyba 12 dpo, ja już oczywiście niecierpliwiec :[
    i jakoś zwatpilam w ten cykl, jestem pesymistka.. nie wierzę, że się uda poprostu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia nie mow ze nie moze akurat ;) jak przegladam czasem wykresy na OF ciazowe to czasem i 5 dni predzej jest <3 i kropek na koncu ;)

    Cigaretta wytrzymasz do pon wt??? Trzymam kciuki!

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie ta stronka podoba:

    http://t-time.pl/dni-plodne?fertilex=true

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Cosma, a Tobie dobrze owulke zaznaczyło?
    wydaje mi sie ze tak czy myslisz ze dzien wczesniej byla?

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta ja trzymam kciuki :)

    Cassie, widziałam taka sama tylko po ang. Ale tak sobie myślę że z tymi 5 dniami to przy ambulatoryjnych warunkach :) różne są metody, czytałam ostatnio ze plemniki chłopcy żyją nie dłużej niż 24h,a tutaj piszą ze jak chcesz dziewczynkę to no sex w owulacje, dzień i dwa dni wcześniej. Trzy dni wcześniej jeśli test owu negatywny. Chyba troszkę przydługo :) nie wiem.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma wrote:
    wydaje mi sie ze tak czy myslisz ze dzien wczesniej byla?
    Zastanawiałam się czy nie dzień później :) ale i tak serduszka były więc super :)
    Chociaż nie, źle spojrzałam na szyjke sorki ślepa jestem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2014, 11:42

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka to sama juz nie wiem,nie znam sie,co ma byc to bedzie :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma wrote:
    Zetka to sama juz nie wiem,nie znam sie,co ma byc to bedzie :)
    Nie sorki źle spojrzałam. Ślepa jestem :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie troche dlugo bo to jednak 5dni. Ale pewnie sa mezczyzni ktorzy maja w sobie takie terminatory ;)
    Z tymi wyliczankami na dziewczynke to tez nie tak do konca, dziewczyny z forum na ktorym sie udzielam wszystkie mialy <3 w dzien owulacji jak i po i maja coreczki. Wg tej teorii powinni byc sami chlopcy ;)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    No dokladnie troche dlugo bo to jednak 5dni. Ale pewnie sa mezczyzni ktorzy maja w sobie takie terminatory ;)
    Z tymi wyliczankami na dziewczynke to tez nie tak do konca, dziewczyny z forum na ktorym sie udzielam wszystkie mialy <3 w dzien owulacji jak i po i maja coreczki. Wg tej teorii powinni byc sami chlopcy ;)

    Dokładnie, co ma być to będzie, byle zdrowe :)

    Cassie lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi, jesli lekarz robi badanie progesteronu w 21dc i 23dc +-7-9dni po owulacji to czy moze na podstawie wynikow stwierdzic ze szasna na ciaze jest albo jednak nie? Wiem ze normlanie robi sie Bete ale progesteron chyba tez ma na to jakis wplyw. Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi, mam dzisiaj problemy z logicznym wyslawianiem sie...

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 29 listopada 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekoladowa wrote:
    Ale pisałam że mi zalecił 2 tabletki po 50 mg czyli wychodzi tak czy siak 100 i 2 razy dziennie więc łącznie 200mg w ciągu dnia...Nie panikuj lekarz nic więcej niż luteinę czy duphaston Ci nie zleci...


    Wiem wiem że pisałaś 2 po 50mg x2 ale normalnie myślałam że napisałaś tylko 2x50 mg normalnie z tego wszytskiego nie przeczytałam dokładnie, ehhh no cóż nic tylko czekać, dzwoniłam do gina ale oczywiście nie odbiera... w poniedziałek ruszam na bete potem do gina z wydrukowanym wykresem i zobaczymy jak to się wszystko potoczy, mam nadzieję że żadnej z was się nie przytrafi taki spadek:(

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie, nie mam pojęcia.
    Aniu, trzymaj się, spróbuj odpocząć jak się da. Musi być dobrze.

    aneczka85m lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ