X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze nie chca w ciazy podawac lekow i leczyc bo boja sie ze zaszkodza dziecku. Ale nie wiem czy to takie dobre rozwiazanie. Wg mnie lepiej w ciazy leczyc matke zeby dziecko sie nie zarazilo. I obojetnie jaka choroba bo co szprycowac dziecko po porodzie skoro mozna leczyc w lonie matki.
    Moze sie myle, nie jestem lekarzem ale takie mam zdanie w tym temacie.

    Owu wyznaczyl mi owulacje wg testow :) jesli to prawda co tam zaznaczyl to wstrrzelilismy sie :) kurcze mialam sie nie nakrecac ale zaczynam odliczac dni do testowania :)

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Aniu, to zależy w którym tygodniu ciąży miałaś robione badania. Jeżeli późno to pewnie nie dali leków, chociaż moim zdaniem powinni, a już na pewno powinnaś się przeleczyc po ciąży. A synek miał robione po porodzie, prawda?

    A 3 grudnia idziesz z nim robić wyniki czy do jakiegoś lekarza?


    powiem Ci że własnie siedze z tymi wynikami i wychodzi na to że na początku ciąży mmiałam to cholerstwo, bo 11 czerwca 2012 roku dowiedziałam się o ciąży a 10 lipca miałam robione badania na toxo. Synek miał po porodzie robione badania i miał wysokie przeciwciała, był pod opieka poradni neonatologiczną dopóki mu nie spadły wyniki. Do lekarza mamy w styczniu w związku z moją żółtaczką typu C ale przy okazji zrobię badania na toxo i pare innych.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:43

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, jeżeli taka jest sytuacja to jasne ze tak. Twarda z Ciebie babeczka :)

    Cassie, super :) :) :) będziemy odliczać razem :) Chociaż mnie coś prawie nie boli jajnik, leciutko tylko a zawsze nachrzania. Mam nadzieje ze moja owu się nie rozmyśli tfu tfu :)

    Cassie lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja Twojego meza rozumiem bo to jest takie uderzenie w meskosc, w meskie ego.
    Nie mozesz zalowac ze wzieliscie slub bo w tym momencie przekreslasz Wasz wspanialy zwiazek, milosc, przynaleznosc itd.
    Macie siebie, rozumiecie sie a to jest naprawde bardzo wazne.
    Nie oddalajcie sie od siebie. Wsparcia potrzebujecie teraz oboje wzajemnie.

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka85m wrote:
    powiem Ci że własnie siedze z tymi wynikami i wychodzi na to że na początku ciąży mmiałam to cholerstwo, bo 11 czerwca 2012 roku dowiedziałam się o ciąży a 10 lipca miałam robione badania na toxo. Synek miał po porodzie robione badania i miał wysokie przeciwciała, był pod opieka poradni neonatologiczną dopóki mu nie spadły wyniki. Do lekarza mamy w styczniu w związku z moją żółtaczką typu C ale przy okazji zrobię badania na toxo i pare innych.

    To całe szczęście ze synkowi się nic nie stało. Moim zdaniem powinnaś dostać rovamycyne. Ona jest bezpieczniejsza to antybiotyk ale nie przenika przez łożysko.
    Teraz zrobisz badania i zobaczysz jak się sprawy mają. Będzie dobrze.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mysle ze bedzie dobrze. Wiem ze pomyslisz latwo sie Wam mowi ale glwoa do gory wszystko bedzie dobrze!

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa chyba pisała ze to było wtedy w tym kryzysie po pół roku. Teraz na pewno jest super, zobacz na ich serduszka :) :) :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:43

    Cassie, aneczka85m, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka zalapalam po czasie jak juz posta wystawilam...
    Katar mi komorki mozgowe zatyka ;) wybaczcie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ciesze sie :) fajnie sie to czyta :)

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    To całe szczęście ze synkowi się nic nie stało. Moim zdaniem powinnaś dostać rovamycyne. Ona jest bezpieczniejsza to antybiotyk ale nie przenika przez łożysko.
    Teraz zrobisz badania i zobaczysz jak się sprawy mają. Będzie dobrze.

    no widzisz jak u mnie w mieście wygląda leczenie.... jak sobie pomyślę że mogło coś być nie tak przez tą zarazę to aż mni ciarki przechodzą po ciele

    w poniedziałek lece na badania i zobaczymy co w trwie piszczy, już psychicznie troszkę lepiej się czuję jak z Wami piszę:) brzuch boli co raz bardziej, krew się leje jak z cebra, mąż liste zakupów robi bo znajomi maja niedługo wpaść, aj może sie odstresuję trochę.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:43

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka zakupy to najlepsze lekarstwo jakie znam ;)
    Odnosnie badan, porob wszystkie zebys miala pewnosc co sie dzieje, co zagraza, co mozezs zmienic zeby takie sytuacje sie nie powtorzyly.

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Cassie super już zaciskam kciuki i odliczam z Tobą :*:* zielonosci ☺

    <3

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:43

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli juz mowa o progesteronie - prawde mowiac mam o nim kiepskie pojecie...
    POwiedzcie mi tak na babski rozum, jesli progesteron jest za niski to jak sie zachowuje wykres temperatur po owulacji?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:43

    Cassie, Nusia, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka super, bardzo się cieszę że troszeczkę Ci lepiej :)

    Cassie :)

    Cassie, aneczka85m lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 listopada 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Jesli juz mowa o progesteronie - prawde mowiac mam o nim kiepskie pojecie...
    POwiedzcie mi tak na babski rozum, jesli progesteron jest za niski to jak sie zachowuje wykres temperatur po owulacji?

    Chyba niższa temperetura jest w fl.

    Morwa, ja dzisiaj jeszcze ostatni kieliszek winka o ile owu mi nie spłata figla i przyjdzie jutro :) Zaraz jeszcze test siknę za pół godzinki. Jeśli będzie ciemny, to wypiję ten kieliszek, a od jutra post :)

    Cassie lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ