X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki z Wasze owulki oczywiscie owocne owulki <3

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 30 listopada 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    wiecie co ja dopiero teraz zauważyłam ze w wiekszości swoich postów wrzuca mi jakieś głupie minki zamiast tej :) a to dlatego , że piszę z głównie z tabletu a teraz weszłam na kompa bo musiałam coś teściowej sprawdzić i patrzę ,że zamast tej minki :) uśmiechniętej wrzuca jakąś małą i niewiadomo czy śmiejącą się czy smutną więc przepraszam :)

    Mi przekreca słowa bo ja ciągle albo z telefonu albo z tabletu i nie zawsze zauważam :)

    Cassie dzięki :)

    Cassie lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 listopada 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:42

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 30 listopada 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kochane dziewczyny witam sie z Wami w niedzielny- juz nie poranek.


    Ja wstalam z godzinkę temu i teraz dopiero nadrobilam czytanie calego wczorajszego dnia. Wczoraj nie mialam kiedy zajrzec. Najpierw prace domowe, pozniej moje dziecko mialo zajecia, poznym popoludniem okazalo sie, ze sie wybieramy na Andrzejki (Maz mnie laskawie poinformowal :)), wiec trzeba bylo cos do jedzenia naszykowac, zeby nie isc z pustymi rekami..... i powiem Wam ze sobie odpuscilam, wypilysmy z sasiadka trooooche cytrynowki, przez co tempka dzis do zignorowania :D Spac poszlam ok 2.00. Synciu wciaz kaszle, niby nie tak czesto, ale kaszel wciaz brzydki, chyba jutro spowrotem do lekarza.... a dzis leze przed TV i niiiic nie robie :)

    Soweczka gratuluje ksiazki, jestesmy z ciebie dumne :)

    Zetka trzymam kciuki za ta owulke, i za skok temperatury, zeby to bylo jasne i oczywiste kiedy!

    Morwa za Twoja owulke tez trzymam, nie zazdroszcze takiego dlugiego cyklu :/

    A co tam za wszystkie owulki trzymam kciuki!

    czekoladowa gratulacje, spokojnej ciazy!

    Aneczko tulę, bardzo mi przykro :(

    Ania? Where are you?

    juwelka moja pierwsza ciaza tez tak wygladalam, nie moglam jesc, wymioty i mdlosci prawie od samego poczatku.... i tak lezenie az do konca, mozna miec tego dosc, ale wiadomo ze warto. Trzymam jednak kciuki, aby u Ciebie jak najszybciej sie uspokoilo i abys mogla cieszyc sie tym czasem! Daj znac po wizycie u gina! Ja pamietam, ze w takiej wczesnej ciazy USG to mi robili dopochwowo, chyba nawet w 13 tyg....

    kotowa najpiekniejszego i kolejnych dluuugich lat razem <3


    Jak o kims zapomnialam wybaczcie, ale naskrobalyscie od wczoraj :)

    Milej niedzieli!!! <3<3<3

    aneczka85m, Kotowa lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 30 listopada 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w to mroźne popołudnie, ja dziś nie zmróżyłam oka, kręciłam się z boku na bok, myślałam stale że już druga dzidzia moja sie nie utrzymała, to takie strszane:( leje się ze mnie jak z kranu (sorki za dosłowność) :(


    Zastanawiam się teraz co mam zacząć brac czy infolic czy zioła ojca sroki czy jeszcze coś innego... winko zaczynam pić wieczorem, nie cierpię wytrawnego wina ale może jakoś się zmuszę.... mąż pewnie pomyśli że piję po stracie fasolki... jutro zrobie tylko toxoplazmozę i cytomelagię bo na wizyte u gina chce juz miec wyniki, a teraz mam @ więc wizyta u gina odpada.

    Czekoladowa GRatulacje, zdrowej i spokojnej ciąży Ci życzę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 13:51

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 listopada 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:42

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 30 listopada 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Aneczka może jeszcze nie pij tego wytrawneo winka bo ono bardziej rozrzedza krew ja bym zazeła po @ dopiero:)


    Morwa, dzięki za uwagę, nie wiedziałam, że tak to działa, zrobię tak jak mówisz:)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 listopada 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:38

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 30 listopada 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Aneczka może jeszcze nie pij tego wytrawneo winka bo ono bardziej rozrzedza krew ja bym zaczeła po @ dopiero:)
    A co do ziół o. Sroki nu 3 to ja piję ;p Martika pije zioła i bierze inofolic więc jedno z drugim można łaczyć i miała piękną owu w tym miesiącu i pewnie będzie u niej zielony finał :)


    ja czytałam że nie można brać innych leków jak się pije zioła, że można się przestymulować i wkońcu nie wiem jak to jest naprawdę? heheh najwyżej będę miała 5-raczki:)


    aha i powiedzcie mi jak bedę miała tą toxoplazmozę to ile czasu trwa leczenie tej toxoplazmozy?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 14:36

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 30 listopada 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, aspiryna to chyba tez na zagnieżdżenie.

    Madlene, mam nadzieje ze synek szybko wróci do zdrówka. Ponieważ u mojego synka zawsze zaczyna się katarem a on wydmuchiwac jakoś nie może się nauczyć to stosujemy katarek :) to tak w razie gdybyś z tym też miała problem. A na katar który jest bardzo gesty polecam mucofluid.

    Aniu, leczenie toxo to różnie. W ciąży brałam rovamycyne przez 7 mcy i wyniki nie spadły mi tak jak powinny. Nie dlatego że on był słabszy i bardziej chodziło o to żeby dziecko się nie zaraził a nie o moje wyleczenie. Natomiast 4mce temu wystarczyła mi jedna kuracja (chyba 20dni) i mi spadły wyniki. Brałam Dalacin C.
    Daj znać koniecznie jak będziesz miała wyniki.

    aneczka85m lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po aspirynie zawsze serce wariuje wiec jej unikam jak ognia.
    Po winie mam zawsze bole zoladka...
    Ananasa nie lubie a do acardu nie mam w DE dostepu :/

    Gotuje wlasnie obiadek a po poludniu chyba zrobie budyn czekoladowy - chodzi za mna od dluzszego czasu.

    A tak poza tym lubie leniwe niedziele ;)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 listopada 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:38

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my już dawno po obiedzie u mojej mamy jak co niedzielę :)

    Tak sobie myślę nad tym wszystkim i przeraża mnie fakt, że jutro już 1 GRUDZIEŃ !:O kolejny miesiąc starań, czekania i stresu. . Nie wiem czy to ma jeszcze sens. Te wszystkie suplementy, lekarstwa, i wydawanie kupy kasy na lekarza i tabletki.. yhhh ile to jeszcze potrwa :( ...

    Cassie lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:38

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    A my już dawno po obiedzie u mojej mamy jak co niedzielę :)

    Tak sobie myślę nad tym wszystkim i przeraża mnie fakt, że jutro już 1 GRUDZIEŃ !:O kolejny miesiąc starań, czekania i stresu. . Nie wiem czy to ma jeszcze sens. Te wszystkie suplementy, lekarstwa, i wydawanie kupy kasy na lekarza i tabletki.. yhhh ile to jeszcze potrwa :( ...

    Pewnie ze ma sens :)
    Jak będzie dzidzia to będzie wydawanie kasy na szczepienia, lekarstwa, przedszkole, zabawki :) :) :)

    Morwa, Cigaretta lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa to mój 6 cykl z Clo i znów bezowocny :/ gin pytał się mnie czy chcę jeszcze raz spróbować z Clo ale mu odmowiłam, bo ileż można. I właśnie myślę, czy zażyć w przyszłym cyklu to nieszczęsne Clo, czy zainwestować w infolic ?? Czy to ma sens hmm

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, inofolic w Gemini 28zl. Nawet jak z wysyłka roku chyba kolo 40zl.a widziałam w innych aptekach ze nawet po 70zl za niego chcą.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka a myślisz, że mam zacząć brać infolic, czy już 7 raz Clo ? Czy to i to? Choć co za dużo to nie zdrowo.

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kochana, nie znam się na clo. Wiem tylko ze mój gin powiedział ze jak ktoś ma jakiś problem z owulacja to ten inofolic dwie saszetki i on go poleca. Ale czy można z clo to nie mam pojęcia.
    A czemu Ty już obecny cykl spisuje na straty? Jeszcze @ przecież nie ma :) mam nadzieje ze Cię pozytywnie zaskoczy :)

    Cigaretta lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już czuję ból podbrzusza jak na @, a cycki mi się już nie mieszczą w staniku :p wszystko mnie boli..

    dobra, postanowiłam, że zainwestuje w ten infolic jak @ przyjdzie :)
    Dzieki Zetka <3

‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ