X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Morwa ty nam tu nie mdlej! Moze sprobuj poodpoczywac troche- siooo od kompa :) Ja bym tez na twoim miejscu poszla do lekarza. Lepiej isc o 1 raz za duzo niz za malo- tak mi kiedys lekarz powiedzial. Daj jutro znac jak ci poszlo.

    Martika, She ktos musi w tym miesiacu zazielenic ta strone, wiec wy jestescie pierwsze na liscie :) Niech wam sie uda tym razem!

    A co do miesiaca, to wlasnie juz jest grudzien, a my nadal na watku listopadowym hehe. Ale widze, ze wszystkim sie tu podoba :):) I fajnie, bo ja tez nie chce sie nigdzie wybierac :)

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Dziś byłam znów u dermatologa, powiedziałam, że staramy się o dzidzie, zawiesilismy kuracje antybiotykiem i spróbujemy czegoś nowego. Dodatkowo wzięłam skierowanie na krew: Testosteron i parę innych rzeczy. Pójdę w piątek przed praca.
    Oczywiście, że chce pozbyc sie problemu, ale dzidzia jest ważniejsza. Poza tym problem mam tak długo, że nic się nie stanie, jak trochę z tym poczekam. Póki co nikt nie wymyślił rozwiązania, wiec nie mam jakiegoś wielkiego parcia :-)

    Kotowa a co to za nowosci masz probowac? Bo jestem ciekawa. Moze mi by cos pomoglo!? Wiesz ja tez stwierdzilam, ze tradzik moze sobie poczekac. Szkoda tylko, ze dopiero po fakcie...No ale czasu juz nie cofne. Ide do przodu! I wlasnie zabieram sie za wysylanie kolejnych ofert o prace :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Agatka :)
    a jakiej pracy TY szukasz Kochana? :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko, nie mam pojęcia co to za badania.

    Morwa, koło się nakręca kurcze wiec koniecznie do lekarza. Psychika na pewno też Ci dokłada (wiem po sobie) ale to wszystko z niczego by się nie wzięło. Mam nadzieje ze jutro się czegoś mądrego dowiesz i powiedzą Ci co robić.

    Martika mam nadzieje ze objawy ciążowe są podobne do tych na @ i ze właśnie to pocenie u Ciebie wskazuje Groszka zielonego.

    Ja fisiuje się tempka jutrzejsza. Jak będzie niska to kiszka :( może progesteron zbadać? W 7dpo? Akurat niedziela u mnie wypada :)

    Mąż wrócił, ale z kolei moje libido dzisiaj to minus osiemset :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 20:13

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka nie martw się na zapas ! :) napewno temp będzie wysoko, musisz myśleć pozytywnie!

    Morwa bidulko, nie wiem co to Ci może dolegac, pierwszą myślą było, że moze jakieś zapalenie ucha albo zęba, ale nic nie boli i nie masz gorączki, więc dziwna sprawa, najlepiej iść do lekarza :*

    Martika, She wolf trzymam kciuki za zielone zakończenie :)

    A ja postanowiłam, że nie będę brała już Clo, cała nadzieje pokladam w inofolic'u i conceive plus, dodatkowo po @ zacznę mierzyć temp. Uznałam, że i tak nie dam rady w tym cyklu iść na monitoring, więc branie clo było by trochę ryzykowne. . Coś miałam jeszcze napisać, ale mi wypadło :/
    Ide do wanny, może mi się przypomni :p

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Aneczka, ja Ci o tych badaniach pisalam chyba w niedziele. O lekach ktore sie bierze tez. Jesli masz stwierdzony zespol antyfosfolipidowy to bierze sie Acard + Clexane. Dodatkowo lekarz moze przepisac progesteron, Encorton zwiekszona dawke kwasu foliowego jesli masz mutacje MHFTR. Duzo na ten temat jest na forum Bocian, albo poronienie.pl.
    Przewaznie po jednym poronieniu nie zaleca sie tych badan, ale po dwoch lub wiecej - jak najbardziej


    Martika to prawda, te plamienia mialam wczesnie w poprzednich miesiacach. Dzis na szczescie oprocz tych kilku kropeczek nic wiecej nie bylo, wiec sie ciesze :)


    a no tak pamiętam już że pisałaś o tym:) z tego co czytałam dziewczyny to te badania są bardzo ważne jeśli się poroniło więcej jak raz, w dodatku dobrze jest zrobic badanie kariotypu, poczytajcie o tym. Zastanawiam się ile to bedzie kosztowało - az mnie głowa boli jak sobie pomyślę, bo na NFZ pewnie nie mam co liczyc... w styczniu chce zaczac staranka i do tego czasu musze wiedzieć co mi jest że zachodzę w ciąże a nie potrafię jej utrzymać, czasem mam wrażenie że nie mogę mieć dziecka o określonej płci, chłopca mam wiec raczej to nie tu leży błąd, może to były dziewczynki... czytałam też o takiej możliwości, dlatego pasowałoby zrobić ten kariotyp....

    A te pocenie to ewidentny objaw ciążowy, mówię wam, ja w tych ciążach ostatnich miałam tak od momentu zagnieżdżenia i pociłam się strasznie, ba parowałam normalnie dlatego mówiłam że czyję się jakbym miała menopauze...., nie mogłam wejśc do żadnego sklepu, w domu co jakiś czas zalewały mnie poty

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, u jednych ciążowy, u drugich okresowy. Ja tak zawsze miałam przed @, teraz też już drugi dzień mam uderzenia gorąca, ale tak też już miewałam, nie zaznaczam na wykresie, bo mnie ten detektor wkurza.

    Co do wątku to proponuję żebyśmy założyły sobie jakiś typu "stare wyjadaczki" i już w nim zostały już do zaciążenia przez wszystkie, bo tak to przyjdzie marzec, a będziemy nadal w listopadzie. Tylko musi go założyć ktoś, kto sporo jest na forum i ewentualnie będzie edytował pierwszy post jeśli sobie zrobimy jakąś liste. To mój pomysł, ale jeśli większość chce zostać tu lub pójść na grudzień to też możemy tak zrobić, albo założyć swój grudniowy, gdzie przejdziemy wszystkie.

    Nusia, Cassie lubią tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh martika dobrze mówisz post Stare wyjadaczki jak najbardziej mi pasuje, bo inaczej bedziemy tak co miesiąc zmianiac posty a tk juz bedziemy sobie siedzie w jednym dopóki nie zaciążymy wszystkie:)

    Ja porponuję post pt "Nowe nadzieje"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 20:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika ja jestem za :) i lista wyjadaczek z listopada 2014 na pierwszej stronie :)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha wiem co chciałam napisać. Nie wiem czy sobie poradzę z prowadzeniem wykresu, bo to będzie mój debiut :p

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Aha wiem co chciałam napisać. Nie wiem czy sobie poradzę z prowadzeniem wykresu, bo to będzie mój debiut :p


    Poradzisz sobie napewno:)

    Cigaretta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwyżej was będę zameczac głupimi pytaniami :D ale spokojnie. . Dopiero za 4 dni zaczynam :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta byle byś o tej samej godzinie mierzyła.

    Ja to bym proponowała jakiś taki śmieszny tytuł z jajem, bo "nadzieje" to takie mdłe.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:33

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dawajcie propozycje i zrobimy głosowanie :D

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:33

    Nusia, aneczka85m, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha Morwa <3 Jestem za!

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:33

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem za śmiesznym wątkiem :) pustą głowę mam :/

    Cigaretta, super. Zameczaj nas po to tu jesteśmy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 21:32

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:33

    Nusia lubi tę wiadomość

‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ