X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 14:34

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:18

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:19

  • beata.k Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje drogie dziwne rzeczy mnie spotykają zaczne znowu od tego ze owulacje miałam 31 października test owulacyjny od 29 wychodzil pozytywny i tak w niedziele 2.11 stoje w kościele i strasznie mi duszno było jakiś starszy dziadek ustapil mi miejsce przed spojrzał na mnie od góry do dolu później koeljna sprawa bylam na zakupach w większym markecie ide do kasy z mama patrzymy duza kolejka przy innej kasie podchodzimy kobieta nas w sumie zaprosila liczy ja patrze kasa dla kobiet w ciąży :D i kolejna sprawa impreza rodzinna siedzimy mowie ze ja kieruje ze nie pije i wszyscy w ciąży jesteś ktoś z rodziny dojechal i mowi o chłopak na pewno będzie...;| jakos z miesiąc temu miałam sen którego interpretacja mowila cos o dziecku ciąży itd. czy która miała podobne przypadki?.

    Beata.k
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 14:34

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 10 listopada 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beata.k wrote:
    moje drogie dziwne rzeczy mnie spotykają zaczne znowu od tego ze owulacje miałam 31 października test owulacyjny od 29 wychodzil pozytywny i tak w niedziele 2.11 stoje w kościele i strasznie mi duszno było jakiś starszy dziadek ustapil mi miejsce przed spojrzał na mnie od góry do dolu później koeljna sprawa bylam na zakupach w większym markecie ide do kasy z mama patrzymy duza kolejka przy innej kasie podchodzimy kobieta nas w sumie zaprosila liczy ja patrze kasa dla kobiet w ciąży :D i kolejna sprawa impreza rodzinna siedzimy mowie ze ja kieruje ze nie pije i wszyscy w ciąży jesteś ktoś z rodziny dojechal i mowi o chłopak na pewno będzie...;| jakos z miesiąc temu miałam sen którego interpretacja mowila cos o dziecku ciąży itd. czy która miała podobne przypadki?.

    Przepraszam, ale Twój post jest dosyć zabawny. Interpretacja snu? Każdy może sobie powymyślać senniki i interpretować sny jak mu się podoba. A też często nasze sny wiążą się z tym o czym dużo myślimy, miałam tak milion razy. To miło, że starszy pan ustąpił Ci miejsca, widocznie był kulturalny i jako mężczyzna ustąpił miejcsca kobiecie, albo zobaczył,że gorzej się poczułaś, na pewno dwa dni po owulacji nie dostrzegł tego, że jesteś w ciąży o ile jesteś. Przy kasie dla kobiet w ciąży byłam milion razy, ba! nawet widziałam tam facetów, to jest kasa dla wszystkich klientów, tyle, że kobiety w ciąży mają pierwszeństwo i należy je przepuszczać. Skoro wiedzą, że planujecie dziecko, albo nawet nie wiedzą, ale jest to generalnie normalną koleją rzeczy to jakoś mnie nie dziwi, że się pytają czy jesteś w ciąży jak nie pijesz. Życzę Ci żebyś była w tej ciąży jeśli jesteś na nią gotowa, ale to co piszesz to masakra i uprzedzam Cię, że jak się nie uda, a zajść w ciąże wcale nie jest tak łatwo, to będziesz bardzo rozpaczać jak się tak nakręcasz i to takimi durnotami i doszukiwaniem się znaków nie wiadomo skąd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2014, 23:32

    Chica Mala, Morwa lubią tę wiadomość

  • beata.k Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 10 listopada 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie będę plakac bo będzie dobrze jak zajde i jak nie zajde

    Beata.k
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Nie chce być zawsze strona, która wyciąga ręke... Jestem zawiedziona, dałam mu znać, że musimy się teraz przyłożyć, do czego usilnie mnie sam wcześniej namawiał. Dziś wrócił po pracy lekko wciety, bo imieniny szefa. Nawet nie zapytał o wizytę u gina... Czasem mam wrażenie, że mu nie zależy, chyba na razie sobie odpuszczę...

    Kochana, każda z nas coś podobnego przechodzi. Też wiem, jak to boli. Mój ogląda dzieciaki, córkę znajomej trzymał za rączkę i mówił, że myślał, jak będzie wyglądać nasze, ciągle powtarza, że chce mieć ze mną dziecko, ale.... Jak mówię mu, że trzeba się bzyknąć, najlepiej kilka dni pod rząd, bo może owu będzie, to on się obrusza, że on tak nie działa na zawołanie i że nie jest jakimś reproduktorem - że on musi chcieć a nie musieć.
    To mu powiedziałam, że to niestety nie jest takie proste, że nawet jak chce jeść, to MUSI kupić lub zrobić. Jak chce pograć w coś, to MUSI włączyć kompa czy ps3. A jak chce mieć dziecko, to MUSI bzykać się podczas owu, a nie np. przed okresem...
    Zdaje się, że zrozumiał :-D
    Ale też bywa mi ciężko i nie chcę go tym zamęczać, dlatego siedzę tu z Wami :-*

    Zetka, Kotowa, believe lubią tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 11 listopada 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 02:50

    Chica Mala, Morwa, Cassie, Kotowa, Madlene84 lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believe wrote:
    Dobry wieczór dziewczyny :)
    [...]
    Mąż już wie :D Polecam każdemu taką formę przekazania tej cudownej informacji. Ja przygotowałam romantyczną kolację ze świecami, a po wszystkim wyciągnęłam pudełeczko z bucikami i z testem. Był zachwycony :) Jutro planujemy powiedzieć rodzicom.

    Kotowa, nie ma się co kłócić. Później oboje będziecie żałować, że przez to starania przesunęły się o miesiąc. Czasami po prostu trzeba przeboleć i wyciągnąć rękę jako pierwsza. Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że czasami jest to niemożliwe. Dlatego trzymam kciuki za to, żeby jednak się wszystko poukładało. Faceci już tacy są. Mój też na początku nie potrafił zrozumieć czym ja się przejmuję. Nie wyjdzie w tym miesiącu, to wyjdzie w następnym. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jak my to przeżywamy.

    [...]

    Miałam taki sam pomysł!!! :-) Ale nie wiem czy wypali, bo mnie mój męczy o test jutro, a nie mam bucika :-( ;-)

    I też się zgadzam z tym kłóceniem. Szkoda cyklu i nerwów. Oni inaczej do tego podchodzą i będą, bo są po prostu inni. Nie będą też z nami przeżywać tak, bo nie mają macicy. Lepiej się z tym pogodzić niż psuć sobie humor i staranka.
    Kotowa, głowa do góry i bierz go jutro w obroty! :-)

    Morwa, Kotowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wyszedł mi cień cienia. Nie chcę się nakręcać, chociaż nawet mój go widział... Hehe, on bardziej niż ja nie przyjmuje do wiadomości, że mogę nie być w ciąży :-) Ja potraktowałam początkowy brak drugiej kreski spokojnie, ale potem wzięłam prysznic i mówię "spojrzę jeszcze raz" i zobaczyłam cień...

    http://zapodaj.net/ea209b1ed9966.jpg.html

    na tym widać słabo, ale jednak jakaś tam smuga jest... Na wykresie chyba nie zaznaczę nic. I tak się zastanawiam, może ten skok to było zagnieżdżenie?

    Kotowa, believe lubią tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Chica Mala, no faktycznie niezbyt cos tam widac, ale jednak jakis cien sie pojawil :) Nie chce robic ci niepotrzebnej nadziei, lecz juz mi sie buzia usmiecha! :) Zrob test jeszcze jutro, a moze nawet pojutrze to zobaczymy co wyjdzie :)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) milego dnia!
    U mnie temp poleciala na twarz :( chyba nic z tego w tymcyklu nie bedzie. Ide Was nadrobic

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie, poczekaj jeszcze dzien lub dwa i zobaczysz jak bedzie sie zachowywac temp. Jeden spadek jet dozwolony.

    Dziewczyny ponawiam pytanie odnosnie badan. U mnie TSH, T4 i toksomplazmoza ok, musze wiec robic prolaktyne? I jak czesto powtarzac te badania? Poza tym widze, ze wiele z was bierze dupka. Jak ja zapytalam o niego po poronieniu swoja gin to mi powiedziala, ze nie trzeba. No i ta mysl ciagle nie daje mi spokoju. Wy go bierzecie bo same chcialyscie czy lekarz wam zalecil? Moja gin ma fiola na punkcie naturalnosci, mowi abym jadla awokado, pila zielona herbate itd. No a z badan to powiedziala, abym zrobila tylko te 3 powyzsze. A przeciez sa jeszcze inne jak rozyczka, cytomegalia, progesteron, prolaktyna wlasnie...

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa kampania wyborcza dziala ;) od samego wejscia zauwazylam ze jestescie bardzo sympatyczne :)

    Kotowa nietoperza? O matko i jak sobie z nim poradziliscie?
    Propos meza najlepiej pogodzic sie w lozku ;)

    klaudia1534 czesc :)

    Buniowa ja mialam 2pozytywne w tym cyklu w 12dc i 21dc ten drugi potwierdzony temp. Mam chwilowo najdluzszy cykl zycia...
    Tez jestem niskotemperaturowcem, przy chorobie 37 to dla mnie tak jak dla innych 40*
    Kreska na tescie owulacyjnym musi byc tak samo ciemna albo i ciemniejsza niz kontrolna wtedy jest +
    Mi pozytywny wychodzi w ciagu kilku sekund nie musze czekac 5min.

    beata.k wszyscy mi mowili na urlopie w Polsce ze wygladam jakbym w ciazy byla, bociany nade mna lataly itp. i jakos ciazy nie ma...

    Czesc Agata83 :) ja tez jestem z rocznika 1983

    believe piekna beta :) dlaczego ja nie chce robic? Bo chce z tym poczekac do poniedzialku. Na sobote mam termin @

    Chica Mala ja mialam cien cienia w 7 i 8dpo a w 9 negatyw. Nie wierze juz w te cienie...

    _____________________

    Nadrobilam, mysle ze w wiekszosci odpisalam ;)


    Chica Mala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 zielona herbata raczej jest nie wskazana podczas staran, tak samo jak duze ilosci kawy, czarnej herbaty, alkohol i nie wiem co jeszcze.
    Moze udaj sie na konsultacje to innego lekarza?
    Naturalnosc naturalnoscia ja jestem za ale po co tracic kolejne cykle?

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie jest miec kogos ze swojego rocznika :):)

    Cassie, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam na godzinke, obowiazki wzywaja.

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :*


    Chica widze cos :) Moze zrob bete?

    Cassie ten spadek chyba za wczesny na @ ile trwa Twoja fl?

    Agata, ja bym zmienila lekarza, w koncu powinna sie zajmowac medycna a nie wrozeniem z reki. Naturalnosc tak, ale to nie zawsze wystarczy.

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:

    Cassie ten spadek chyba za wczesny na @ ile trwa Twoja fl?

    Fl W ciagu ostatniego roku 14-15, cykle 27-30.
    To moze byc proba implantacji, wczoraj myslalam ze umre z bolu dolu plecow, jajniki szalaly i podbrzusze tez. Dzisiaj jest cisza.
    Czy proba udana czy nie okaze sie za 3-4dni.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 08:20

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ