X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Podziwiam, ja wpakowalam ziemniaki z cebula i mięsem do piekarnika i tyle z moich dzisiejszych obiadowych starań :-)

    A ja wczoraj przy okazji robienia spagetti, zrobilam tez mielone i obiad gotowy :)

    Cassie lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, no to ja tez mam bzyczka :):)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf a ja dzisiaj robię spagetti :) i zrobiłam zupkę ziemniaczaną, bo miałam ogromną ochotę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bzyczace forum ;D bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam obiadek od wczoraj ;) a poznym popoludniem frytki + cordonble? Kotlety z serem i czyms tam ;)

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    She Wolf a ja dzisiaj robię spagetti :) i zrobiłam zupkę ziemniaczaną, bo miałam ogromną ochotę :)

    U mnie tez dzis spagetti :)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az sie glodna robie, a dopiero co jadlam ;)


    Ciezko mi teraz odroznic kto jest kim przez te pszczolki :D


    Cholera, laptop mi siadl :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski! Właśnie sobie uświadomiłam, że jutro jest środa!!! (a byłam przekonana, że dziś a jutro czwartek) To cudownie, bo będę się mogła wybrać do tej mojej gin-endo i ją zapytać o bromka (którego dzisiaj nie wzięłam już), wyciągnąć może skierowanko na betę i takie cuda! :-)
    Wstaję rano i lecę. Może się w kolejkę wcisnę (jako ciężarna ;-))! Nawet jej wydruk chyba z wykresu zrobię. Niech ma i myśli co dalej! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 14:58

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Morwa wrote:
    Believe a tak czekałam na twoją wiadomość iii opłacało się ☺ tak to opisałas ze wszystko widziałam jak na dłoni to strasznie wzruszające chyba podlapie od Ciebie ten pomysl☺ jeśli oczywiście nie masz nic przeciwko ☺ i jeśli oczywiście mi się uda ;)

    Oczywiście, że się uda :) pomysł polecam. Wiem, że byłyście zdziwione, że aż tyle wytrzymałam, ale ja po prostu czekałam na odpowiedni moment. Ja od zawsze marzyłam, żeby w ten sposób powiedzieć mężowi o tym, że zostanie ojcem. To tak ważny moment w życiu, że warto chyba się postarać, żeby zakomunikować mu go w wyjątkowy sposób :)
    juwelka wrote:
    Belive ja wg terminu ost @ termin mam na 14 lipca, jutro zaczynam 5 tydzień, matko jak to brzmi;))

    Juwelka, ja też mam termin na 14 lipca!! <3 ale u mnie w czwartek zaczyna się szósty tydzień. Dziwne to wszystko :P

    Witaj Matleena :) warto czekać. Trzymam w takim razie za piątkowy test i obyś na tym ujrzała 2 kreski!
    Chica Mala wrote:
    Miałam taki sam pomysł!!! :-) Ale nie wiem czy wypali, bo mnie mój męczy o test jutro, a nie mam bucika :-( ;-)

    I też się zgadzam z tym kłóceniem. Szkoda cyklu i nerwów. Oni inaczej do tego podchodzą i będą, bo są po prostu inni. Nie będą też z nami przeżywać tak, bo nie mają macicy. Lepiej się z tym pogodzić niż psuć sobie humor i staranka.
    Kotowa, głowa do góry i bierz go jutro w obroty! :-)

    Ja za bucikami ganiałam po całym mieście i nie mogłam znaleźć, bo albo jakieś byle jakie, albo różowe, albo niebieskie i nie mogłam znaleźć takich, które akurat na tą okazję by pasowały.

    A ta teście jak się wpatrzę, to też widzę jakiś cień cienia! Zatestuj jeszcze jutro dla pewności, a jak nie, to zrób betę.

    Cassie, a no to jasne, poczekaj dla pewności do poniedziałku :) ja tylko poleciłam betę, bo przynajmniej u mnie było tak, że bardzo mnie uspokoiła, bo jednak testy czasami zawodzą, dlatego jak ja zobaczyłam dwie kreski to bardzo się ucieszyłam, ale nie byłam jeszcze pewna na 100% tego, że się udało.
    juwelka wrote:
    Belive, Nona, Dzasta ? Jak tam u Was jakieś nowe objawy? u mnie nic, zmęczona jestem i ciąglę trochę boli brzuch - mam ochotę na jajka z majonezem i już mi mąż gotuje -śniadanie w łóżku uf;)))

    miłego dnia bzzz:))

    U mnie dalej nic nowego. Cały czas zmęczenie, senność, kłócie w podbrzuszu. W kółko to samo :) jutro wybieram się do ginekologa w końcu zapytać o te badania i ew. umówić się na pierwszą wizytę.
    Ania24 wrote:
    Kurczę dziewczyny ogromniaste gratulacje!!!!!! Tylko trochę mnie nie było a tu tak zielono się zrobiło :) chyba i ja zmienię avatara na tą zapylającą pszczółkę :) może w końcu i mi się uda :)

    Aniu, witaj z powrotem :)

    Same pszczoły tutaj :D

    Miłego dnia dziewczyny :)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro testować nie będę, bo nie mam czym :-/ Ostatni test zużyłam dzisiaj. Jak pisałam wyżej, ocknęłam się, że jutro środa, więc polecę pogadać z moją gin. Może coś wymyśli lub sama da skierowanie na betę :-) Za pierwszym razem dostałam od gin bez problemu, bo było tak wcześnie, że nawet na USG nic nie widziała, a chciała mieć pewność - też brałam bromergon i kazała nawet pójść do apteki po test, żeby odstawić bromka jak wyjdą 2 kreski. Także wolę się upewnić ze względu na leki :-)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie nie wiem która pszczoła to która :)

    believe, agata83 lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Jutro testować nie będę, bo nie mam czym :-/ Ostatni test zużyłam dzisiaj. Jak pisałam wyżej, ocknęłam się, że jutro środa, więc polecę pogadać z moją gin. Może coś wymyśli lub sama da skierowanie na betę :-) Za pierwszym razem dostałam od gin bez problemu, bo było tak wcześnie, że nawet na USG nic nie widziała, a chciała mieć pewność - też brałam bromergon i kazała nawet pójść do apteki po test, żeby odstawić bromka jak wyjdą 2 kreski. Także wolę się upewnić ze względu na leki :-)

    No to nawet lepiej, że nie masz testu, bo może wypali Ci pomysł z bucikami <3

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Normalnie nie wiem która pszczoła to która :)

    Mam to samo. Nie wiem z kim piszę i kto co napisał :P

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mógłby mi już ten okres przyjść bo siedzę tak i się zastanawiam czy te objawy to na zbliżającą się @ czy może na fasolinkę.. :)
    Równo tydzień temu zaczęło mnie tak dziwne kłuć w podbrzuszu nigdy jeszcze nie miałam takiego czegoś. Jeszcze kilka razy w ciągu tego tygodnia tak mi się zdarzyło,(pokłuje kilkakrotnie i przechodzi) prócz tego jest jeszcze jakiś taki ćmiący ból w podbrzuszu no i jajniki.. Te to jakby mi ktoś napompował jak leże prosto lub stoję to jest ok a jak tylko podkulę nogi lub usiądę to dają się we znaki..

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believe wrote:
    No to nawet lepiej, że nie masz testu, bo może wypali Ci pomysł z bucikami <3

    Mam taką nadzieję. Chociaż przy dzisiejszym teście był i on nie przyjmuje do wiadomości innej wersji niż moja ciąża :-D M.in. dlatego testowałam w piątek, choć było tak wcześnie - wyjeżdżaliśmy do Berlina i chciałam wiedzieć czy kupować buciki i zabierać na wyjazd :-) A tak będzie musiał poczekać pomysł :-)

    W ogóle byłoby super, bo Bąbel miałby szanse urodzić się w moje urodziny :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 16:04

    believe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bzz bzzz ;)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    She Wolf - tak zrób zobaczysz ze inofolic pomoże, jeśli masz jakiś problem z ovu;) Pomaga też przy pcos itp.

    Belive to rzeczywiście dziwne że mamy taki sam termin he he , mi ovu taki wyznaczył i Tobie też? U mnie napisane że 5 tydzień się zaczął - jupi. Oby tylko wszystko było dobrze, ja mam gina dopiero w pon i do tego czasu będę się denerwować;/


    Ale pszczólki bzzz


    Tylko ze ja nie wiem czy mam jakis problem. Cykle regularne, tempka wskazuje ze owulacja byla. Monitoringu nie mialam wiec nie wiem czy pecherzyki pekaja.
    Musze nad tym pomyslec, ale dziekuje Ci i tak :*

    Nie denerwuj sie, wsystko jest ok. Nie sadzisz jednak ze wizyta u gina bedzie troche za wczesnie? Na tym etapie nie bedzie za wiele widac i mozesz sie tylko zdenerwowac. Wiem z doswiadczenia.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie staram nie nakrecac objawami bo moglabym powoli ksiazke o nich napisac :p
    Piersi dotknac sie dzisiaj nie moge i zasypiam na stojaco.
    Bole krzyza, podbrzusza, jajnikow cudownie sie uspokoily.

    Zwariuje do tej soboty...

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to już będzie 6 tydzień bez jednego dnia, zobaczymy co będzie widać:) jeśli nic to się zapiszę na jeszcze następny tydzień.
    Ale będę też spokojniejsza że jestem pod obserwacją gina, może da mi skierowania na jakieś badania czy coś;)

    Cassie, Chica Mala lubią tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ;)
    Ja sie w sumie nie nastawiam na pozytywny final tego cyklu. Zrobilam wszystko co moglam a co ma byc to bedzie ;)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ