Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • Malagosia Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    ja tez mysle ze to nie wyrostek bo juz pewnie lezalabym na stole operacyjnym. Owulacyjny.bol tak silny to chyba tez nie bardzo. Szczegol je ze jestem po owulce (o.ile w ogole byla). Sluz dzis juz calkowicie nieplodny. Test pozytywny tez byl pare dni temu. Teraz bol troche zelzal (a nic nie bralam). Boli tylko bardzo nisko ( tak prawie pod koscia lonowa), jak chodze. I mdlosci tez mi przeszly. Mam nadzieje ze wszystko minie a ja sie nie bede zastanawiac co to było :/
    Ja mialam podobne bóle, ale nie bylam u lekarza wiec niewiem od czego. Ale pozniej przez 3 dni bolal mnie jeszcze brzuch jak chdzilam.

• Madlene84 Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz gotuje lepiej ode mnie. Najlepiej wwychodza mu takie dania wyrafinowane... kaczki indyki :) no i na szczescie i posprzata po sobie. Co lepsze nawet sprzata po mnie gdy ja gotuje. Bo ja robie wokol siebie sporo balaganu :P szczegolnie np jak gotuje przed swietami - wszystko na raz. To moj M jest wtedy od sprzatania i zmywania nadmiaru ;)

Malagosia, Morwa, Nusia lubią tę wiadomość

Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, trzymam kciuki, żeby nie było nic poważnego!

Nusia, kiedyś czytałam że zioła krwawnika na przyspieszenie, ale nie wiem czy to bezpieczne :)
    Ale podpisuję się pod tym co napisała She - za 8 mcy ;D

Mnie też kłuje w dole podbrzusza dość mocno, ale w tym cyklu kompletnie się nie nastawiam, cycki też jak cegły, czyli jak widać takie same objawy na @ i na ciążę niestety :/

Chica, trzymam kciuki żeby @ nie przyszła!

Marta28, She Wolf lubią tę wiadomość

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 listopada 2014, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz jest mistrzem w kuchni :) tyle ze nie ma czasu poszalec ale jak juz cos zrobi to mmmmmmmmmm pycha!!!

Glowa mnie strasznie rozbolala... @ sie zbliza bo zawsze przed i w trakcie mam migrene :/

• Zetka Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tez jest mistrzem w kuchni, my w ogóle lubimy pichcić, ale on jest lepszy ode mnie :)

Cassie, Madlene84 lubią tę wiadomość

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Moj maz jest mistrzem w kuchni :) tyle ze nie ma czasu poszalec ale jak juz cos zrobi to mmmmmmmmmm pycha!!!

Glowa mnie strasznie rozbolala... @ sie zbliza bo zawsze przed i w trakcie mam migrene :/
    Żadna @ nie przyjdzie! Sio!

Cassie lubi tę wiadomość

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Laski, jak macie regularne cykle, normalną wagę i normalną cerę, to nie ma sensu panikować. Serio :-)

Zanim odpiszę na wszystko i przeczytam pozostałą resztę, to muszę to zacytować i się nie zgodzić. Mam regularne cykle, ładną cerę (odkąd się leczę to w okresie owulacji czasami mi coś wyskoczy) i dobrą wagę, zrobiłam sobie badania i się przeraziłam mam niedoczynność tarczycy, w zasadzie hashimoto, jak zobaczyłam moje wyniki to byłam w szoku. A naprawdę jestem szczupła, moja cera była idealna a cykle 30-31 dni, dwa razy w roku zdarzał się jakiś 33-35, ale to nadal zalicza się do regularnych.

• She Wolf Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koncu bede miala kolposkopie :D
    Tyle ze w tym czsie bedzie sie zblizal termin @, myslicie ze to badanie bedzie bezpieczne w razie fasolki?

Zetka, u Ciebie jeszcze nic nie wiadomo. Nadal trzymam kciuki :*

Martika, tez jestem za zrobieniem podstawowych badan jeszcze przed staraniami nawet. Moim zdaniem czekanie rok w razie braku ciazy zeby dostac skierowanie, jest przestarzala praktyka. W tych czasach kobiety maja coraz czesciej problemy z hormonami i czekanie jest kompletna bzdura.

Zetka lubi tę wiadomość

b3Xi.png
    Encorton, Clexane, Acard, Cyclogest

25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] <3 <3

41 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • martika Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica, po cichu gratuluję i 3mam kciuki:)

Cassie, oby to było to, niech najbliższe dni szybko Ci zlecą:)

Madlene, spokojnie, ja myślę, że temperatura będzie ładnie wzrastać:)

Mambella, u mnie ciężkie piersi są po owu, takie pełne, większe niż zwykle, twardsze i faktycznie czuję jakby więcej ważyły.

Juwelka, a ile czasu brałąś inofolik zanim się udało? To był pierwszy cykl? Od 1 dnia cyklu?

Kamila witaj i powodzenia w nowym cyklu.

Ameczka witaj i powodzenia:)

Kotowa, życzę Ci takich kresek za dwa tygodnie jak te dzisiejsze, tylko na innym teście:)

She Wolf, 3mam mocno kciuki za badanie, co do bezpieczeństwa to nie wiem.

Naczytałam sie o tym Waszym gotowaniu i chyb pójdę odgrzać pierogi z kapustą i grzybami i barszcz, bo dostałam od teściowej, pycha :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 20:26

Kotowa, Cassie, aneczka85m lubią tę wiadomość

• Zetka Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, czytasz w moich myślach-właśnie 5 min temu zastanawiałam się czy kolposkopie można w ciąży robić :)

Dziękuję za wiarę :) :* i wsparcie :)

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam:
    Badanie kolposkopowe można wykonać najwcześniej 2 dni po zakończeniu ostatniego krwawienia miesiączkowego i najpóźniej 4 dni przed spodziewanym terminem rozpoczęcia kolejnego krwawienia miesiączkowego (najlepiej pomiędzy 10 a 20 dniem cyklu - pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień krwawienia miesiączkowego).
    Przeciwwskazania:
    Brak - jednak badanie kolposkopowe może być trudne lub niemożliwe do wykonania u kobiet, które nie współżyły płciowo lub u kobiet, u których występują zmiany anatomiczne dolnego odcinka narządów płciowych.Badanie kolposkopowe może być wykonywane u kobiet w każdym wieku, również u kobiet w ciąży.Badanie kolposkopowe może być wielokrotnie powtarzane w zależność od wskazań medycznych określonych przez lekarza.

A tutaj cały linkhttp://www.luxmed.pl/dla-pacjentow/niezbednik/wskazowki-przed-badaniami/kolposkopia.html

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 listopada 2014, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam o tym infolic'u i może też bym się skusiła od następnego cyklu, chociaż narazie skupiam się na tym :p czerwone wino znów poszło w ruch ! Zapomnialam kupić migdały :/

• Zetka Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :)

A gdzie Triss???

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 21:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka dobranoc :)

Co do inofolicu, to u mnie w aptece 36zl

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 listopada 2014, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapytam gina co mysli na ten temat. . Clo i infolic, nie wiem czy to nie za wiele :> jeszcze biorę witaminy dla planujacych ciążę

• Zetka Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie witaminy dla planujących?

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 listopada 2014, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femibion natal classic :)

• believe Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    She Wolf - tak zrób zobaczysz ze inofolic pomoże, jeśli masz jakiś problem z ovu;) Pomaga też przy pcos itp.

Belive to rzeczywiście dziwne że mamy taki sam termin he he , mi ovu taki wyznaczył i Tobie też? U mnie napisane że 5 tydzień się zaczął - jupi. Oby tylko wszystko było dobrze, ja mam gina dopiero w pon i do tego czasu będę się denerwować;/

Ale pszczólki bzzz

Ja mam jutro, ale podejrzewam, że i tak mi nic ciekawego nie powie i każe przyjść za jakiś tydzień lub dwa. Teoretycznie serduszko będzie dopiero widoczne u mnie ok. 24.11, więc jeszcze trochę czasu.

• Zetka Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Femibion natal classic :)

Dzięki :)

82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • believe Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2014, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dziewczynki macie jakieś sposoby na przyspieszenie okresu????

Nusia, ale Ty już po terminie @? Myślę, że u Ciebie nie przyjdzie przez najbliższe kilka miesięcy :)

Zetka, Cigaretta, Morwa lubią tę wiadomość

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego