X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 11 listopada 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    ja tez mysle ze to nie wyrostek bo juz pewnie lezalabym na stole operacyjnym. Owulacyjny.bol tak silny to chyba tez nie bardzo. Szczegol je ze jestem po owulce (o.ile w ogole byla). Sluz dzis juz calkowicie nieplodny. Test pozytywny tez byl pare dni temu. Teraz bol troche zelzal (a nic nie bralam). Boli tylko bardzo nisko ( tak prawie pod koscia lonowa), jak chodze. I mdlosci tez mi przeszly. Mam nadzieje ze wszystko minie a ja sie nie bede zastanawiac co to było :/
    Ja mialam podobne bóle, ale nie bylam u lekarza wiec niewiem od czego. Ale pozniej przez 3 dni bolal mnie jeszcze brzuch jak chdzilam.

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 11 listopada 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz gotuje lepiej ode mnie. Najlepiej wwychodza mu takie dania wyrafinowane... kaczki indyki :) no i na szczescie i posprzata po sobie. Co lepsze nawet sprzata po mnie gdy ja gotuje. Bo ja robie wokol siebie sporo balaganu :P szczegolnie np jak gotuje przed swietami - wszystko na raz. To moj M jest wtedy od sprzatania i zmywania nadmiaru ;)

    Malagosia, Morwa, Nusia lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, trzymam kciuki, żeby nie było nic poważnego!

    Nusia, kiedyś czytałam że zioła krwawnika na przyspieszenie, ale nie wiem czy to bezpieczne :)
    Ale podpisuję się pod tym co napisała She - za 8 mcy ;D

    Mnie też kłuje w dole podbrzusza dość mocno, ale w tym cyklu kompletnie się nie nastawiam, cycki też jak cegły, czyli jak widać takie same objawy na @ i na ciążę niestety :/

    Chica, trzymam kciuki żeby @ nie przyszła!

    Marta28, She Wolf lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz jest mistrzem w kuchni :) tyle ze nie ma czasu poszalec ale jak juz cos zrobi to mmmmmmmmmm pycha!!!

    Glowa mnie strasznie rozbolala... @ sie zbliza bo zawsze przed i w trakcie mam migrene :/

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tez jest mistrzem w kuchni, my w ogóle lubimy pichcić, ale on jest lepszy ode mnie :)

    Cassie, Madlene84 lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Moj maz jest mistrzem w kuchni :) tyle ze nie ma czasu poszalec ale jak juz cos zrobi to mmmmmmmmmm pycha!!!

    Glowa mnie strasznie rozbolala... @ sie zbliza bo zawsze przed i w trakcie mam migrene :/
    Żadna @ nie przyjdzie! Sio!

    Cassie lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 11 listopada 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Laski, jak macie regularne cykle, normalną wagę i normalną cerę, to nie ma sensu panikować. Serio :-)


    Zanim odpiszę na wszystko i przeczytam pozostałą resztę, to muszę to zacytować i się nie zgodzić. Mam regularne cykle, ładną cerę (odkąd się leczę to w okresie owulacji czasami mi coś wyskoczy) i dobrą wagę, zrobiłam sobie badania i się przeraziłam mam niedoczynność tarczycy, w zasadzie hashimoto, jak zobaczyłam moje wyniki to byłam w szoku. A naprawdę jestem szczupła, moja cera była idealna a cykle 30-31 dni, dwa razy w roku zdarzał się jakiś 33-35, ale to nadal zalicza się do regularnych.

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koncu bede miala kolposkopie :D
    Tyle ze w tym czsie bedzie sie zblizal termin @, myslicie ze to badanie bedzie bezpieczne w razie fasolki?


    Zetka, u Ciebie jeszcze nic nie wiadomo. Nadal trzymam kciuki :*


    Martika, tez jestem za zrobieniem podstawowych badan jeszcze przed staraniami nawet. Moim zdaniem czekanie rok w razie braku ciazy zeby dostac skierowanie, jest przestarzala praktyka. W tych czasach kobiety maja coraz czesciej problemy z hormonami i czekanie jest kompletna bzdura.

    Zetka lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica, po cichu gratuluję i 3mam kciuki:)

    Cassie, oby to było to, niech najbliższe dni szybko Ci zlecą:)

    Madlene, spokojnie, ja myślę, że temperatura będzie ładnie wzrastać:)

    Mambella, u mnie ciężkie piersi są po owu, takie pełne, większe niż zwykle, twardsze i faktycznie czuję jakby więcej ważyły.

    Juwelka, a ile czasu brałąś inofolik zanim się udało? To był pierwszy cykl? Od 1 dnia cyklu?

    Kamila witaj i powodzenia w nowym cyklu.

    Ameczka witaj i powodzenia:)

    Kotowa, życzę Ci takich kresek za dwa tygodnie jak te dzisiejsze, tylko na innym teście:)

    She Wolf, 3mam mocno kciuki za badanie, co do bezpieczeństwa to nie wiem.


    Naczytałam sie o tym Waszym gotowaniu i chyb pójdę odgrzać pierogi z kapustą i grzybami i barszcz, bo dostałam od teściowej, pycha :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 20:26

    Kotowa, Cassie, aneczka85m lubią tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, czytasz w moich myślach-właśnie 5 min temu zastanawiałam się czy kolposkopie można w ciąży robić :)

    Dziękuję za wiarę :) :* i wsparcie :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam:
    Badanie kolposkopowe można wykonać najwcześniej 2 dni po zakończeniu ostatniego krwawienia miesiączkowego i najpóźniej 4 dni przed spodziewanym terminem rozpoczęcia kolejnego krwawienia miesiączkowego (najlepiej pomiędzy 10 a 20 dniem cyklu - pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień krwawienia miesiączkowego).
    Przeciwwskazania:
    Brak - jednak badanie kolposkopowe może być trudne lub niemożliwe do wykonania u kobiet, które nie współżyły płciowo lub u kobiet, u których występują zmiany anatomiczne dolnego odcinka narządów płciowych.Badanie kolposkopowe może być wykonywane u kobiet w każdym wieku, również u kobiet w ciąży.Badanie kolposkopowe może być wielokrotnie powtarzane w zależność od wskazań medycznych określonych przez lekarza.

    A tutaj cały linkhttp://www.luxmed.pl/dla-pacjentow/niezbednik/wskazowki-przed-badaniami/kolposkopia.html

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam o tym infolic'u i może też bym się skusiła od następnego cyklu, chociaż narazie skupiam się na tym :p czerwone wino znów poszło w ruch ! Zapomnialam kupić migdały :/

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :)

    A gdzie Triss???

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka dobranoc :)

    Co do inofolicu, to u mnie w aptece 36zl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapytam gina co mysli na ten temat. . Clo i infolic, nie wiem czy to nie za wiele :> jeszcze biorę witaminy dla planujacych ciążę

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie witaminy dla planujących?

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femibion natal classic :)

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    She Wolf - tak zrób zobaczysz ze inofolic pomoże, jeśli masz jakiś problem z ovu;) Pomaga też przy pcos itp.

    Belive to rzeczywiście dziwne że mamy taki sam termin he he , mi ovu taki wyznaczył i Tobie też? U mnie napisane że 5 tydzień się zaczął - jupi. Oby tylko wszystko było dobrze, ja mam gina dopiero w pon i do tego czasu będę się denerwować;/


    Ale pszczólki bzzz

    Ja mam jutro, ale podejrzewam, że i tak mi nic ciekawego nie powie i każe przyjść za jakiś tydzień lub dwa. Teoretycznie serduszko będzie dopiero widoczne u mnie ok. 24.11, więc jeszcze trochę czasu.

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Femibion natal classic :)

    Dzięki :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dziewczynki macie jakieś sposoby na przyspieszenie okresu????

    Nusia, ale Ty już po terminie @? Myślę, że u Ciebie nie przyjdzie przez najbliższe kilka miesięcy :)

    Zetka, Cigaretta, Morwa lubią tę wiadomość

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ