X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Madlene, trzymam kciuki, żeby nie było nic poważnego!

    Nusia, kiedyś czytałam że zioła krwawnika na przyspieszenie, ale nie wiem czy to bezpieczne :)
    Ale podpisuję się pod tym co napisała She - za 8 mcy ;D

    Mnie też kłuje w dole podbrzusza dość mocno, ale w tym cyklu kompletnie się nie nastawiam, cycki też jak cegły, czyli jak widać takie same objawy na @ i na ciążę niestety :/

    Chica, trzymam kciuki żeby @ nie przyszła!

    Zetka, a czy ja dobrze kojarzę, że Wy sobie odpuściliście w tym miesiącu? Bo taka temperatura też często dosyć wysoka. Zawsze tak miałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Kochane, kurcze nie przeczytałam jeszcze co napisałyście przez te kilka godzin, bo dopiero wrocilam do domku...

    Believe Kochana u mnie po terminie, ale przez to że brałam tą luteinę to teraz muszę czekać na @. W sobotę wzięłam ostatnią taabletkę, mam nadzieję, że jutro już @ się zjawi, bo się już niecierpliwię, także to niestety nie jest dzidzia :(


  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Hey Kochane, kurcze nie przeczytałam jeszcze co napisałyście przez te kilka godzin, bo dopiero wrocilam do domku...

    Believe Kochana u mnie po terminie, ale przez to że brałam tą luteinę to teraz muszę czekać na @. W sobotę wzięłam ostatnią taabletkę, mam nadzieję, że jutro już @ się zjawi, bo się już niecierpliwię, także to niestety nie jest dzidzia :(

    A to @ nie powinna przyjść do 3 dni? Wybacz, nie znam się na tym, dlatego dopytuję :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believe wrote:
    Zetka, a czy ja dobrze kojarzę, że Wy sobie odpuściliście w tym miesiącu? Bo taka temperatura też często dosyć wysoka. Zawsze tak miałaś?

    Tak odpuścilismy przez antybiotyk.
    A tempki aż tak wysokiej nie miałam, ale to pierwszy cykl gdzie mierze dowcipnie więc raczej dlatego :)
    Z reguły mam różnice między linia pozioma a najwyższą temp w fazie lutealnej ok. 0,8st więc i tym razem wszystko w normie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 21:47

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:

    Co do inofolicu, to u mnie w aptece 36zl

    Martika a co to za apteka??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believe wrote:
    A to @ nie powinna przyjść do 3 dni? Wybacz, nie znam się na tym, dlatego dopytuję :)

    Nie wiem do ilu dni. Wiem, że niektóre laski dostawały nawet do tygodnia.
    Ja przeważnie na 3 dzień już miałam @, na dodatek to były 3 razy większe dawki, bo po in vitro. Jak ju8tro się nie zjawi to się wkurzę! :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Nie wiem do ilu dni. Wiem, że niektóre laski dostawały nawet do tygodnia.
    Ja przeważnie na 3 dzień już miałam @, na dodatek to były 3 razy większe dawki, bo po in vitro. Jak ju8tro się nie zjawi to się wkurzę! :)

    A może jutro teścik? Czy mocno czujesz się jak na @?

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka raczej czuję się okresowo, teraz doszedł jeszcze ból pleców, więc testu nie ma już po co robić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Zanim odpiszę na wszystko i przeczytam pozostałą resztę, to muszę to zacytować i się nie zgodzić. Mam regularne cykle, ładną cerę (odkąd się leczę to w okresie owulacji czasami mi coś wyskoczy) i dobrą wagę, zrobiłam sobie badania i się przeraziłam mam niedoczynność tarczycy, w zasadzie hashimoto, jak zobaczyłam moje wyniki to byłam w szoku. A naprawdę jestem szczupła, moja cera była idealna a cykle 30-31 dni, dwa razy w roku zdarzał się jakiś 33-35, ale to nadal zalicza się do regularnych.

    Już komuś odpisałam, że wycofuję się z tych słów :-) bo któraś miała podobnie z hashimoto :-( No nic. W każdym razie oby dziewczynom nic nie wyszło złego :-)

    Dzięki. Mam nadzieję, że krecha ściemnieje :-)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, to w takim razie mam nadzieję że szybko @ przyjdzie, czego i sobie życzę bo już chcą zacząć nowy cykl :)

    Cigaretta, Nusia lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chce w tym cyklu owulke w końcu :D

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 11 listopada 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Martika a co to za apteka??

    Apteka całodobowa Eskulap, polecam jeśli macie. Za testy ciążowe płacę od 2,60 zł:D A najdroższy coś ok 7zł (Amil). Za testy owulacyjne (5 sztuk) 10 zł :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 22:07

    Nusia, Morwa lubią tę wiadomość

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 11 listopada 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    A ja chce w tym cyklu owulke w końcu :D
    Dobrze pamiętam, że też jesteś na CLO?
    w którym dc jesteś? kiedy masz monitoring?
    ja wczoraj miałam tyle śluzu, że byłam święcie przekonana, że owu za rogiem, a test negatywny.

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Apteka całodobowa Eskulap, polecam jeśli macie. Za testy ciążowe płacę od 2,60 zł:D A najdroższy coś ok 7zł (Amil). Za testy owulacyjne (5 sztuk) 10 zł :D

    dzięki Kochana, u mnie w mieście jest, więc jutro sobie podjadę zapytać o ten inofolic, chyba że zadzwonie wcześniej i zapytam o cene

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    firanki na duszę wrote:
    Dobrze pamiętam, że też jesteś na CLO?
    w którym dc jesteś? kiedy masz monitoring?
    ja wczoraj miałam tyle śluzu, że byłam święcie przekonana, że owu za rogiem, a test negatywny.

    To moj 6 cykl z clo, dopiero 8 dc. Mam nadzieje, że w końcu będzie owulacja, a ze sluzem ciężko. .. hmm szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie miałam przezroczystego rozciagliwego :D jak narazie biały wodnisty od wczoraj :( a monitoring mam miec w 12 dc ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 22:22

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 11 listopada 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:16

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 11 listopada 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    To moj 6 cykl z clo, dopiero 8 dc. Mam nadzieje, że w końcu będzie owulacja, a ze sluzem ciężko. .. hmm szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie miałam przezroczystego rozciagliwego :D jak narazie biały wodnisty od wczoraj :( a monitoring mam miec w 12 dc ;)
    A przez pozostałe cykle nie miałaś owulacji???????
    I co Twój gin na to?

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 listopada 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka dziekuje :* w sumie to na oko bedzie 2 dni przed @, ale na pewno bede wiedziala jak przyjdzie owulka. Dobrze, ze w razie czego nie ma przeciwskazan :)

    Cigaretta, czy to ostatni cykl z CLO?

    Nusia, jak do jutra nie bedzie @ to obsikaj testa ;)

    Firanki, pewnie owulka sie zbliza, wiec dzialaj :D

    firanki na duszę, Zetka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 11 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    "jeśli wartość szczytowa hormonu LH (wartość rozpoznawana przez testy owulacyjne) w twoim ciele trwa krócej niż 10 godzin, test może pokazać wynik negatywny, a pomimo tego owulacja może wystąpić.  " a to ciekawe tak łatwo można to przegapić wiedziałyscie? Chyba zacznę testy owu robić co 8 h wtedy nie przegapie hehe nie no żarcik ☺


    Ja juz kiedys wspominalam, ze powinno sie robic 2x dziennie, zeby nie przegapic peaku :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    firanki na duszę wrote:
    A przez pozostałe cykle nie miałaś owulacji???????
    I co Twój gin na to?
    Mam monitoring praktycznie co miesiąc, raz owulka jest raz nie ma, jak jej się podoba, gin przepisał mi clo i brałam 5 cykli owulka byla może 3 razy, teraz mialam pół roku przerwy od clo i w tym cyklu znowu, no i zobaczymy co będzie dalej :> jak w tym cyklu znowu nie będzie owulki to nie wiem co jeszcze można poradzić ?

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ