X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Ja również polecam Gemini, naprawdę o wiele taniej.

    believe, termin mi pokazuje na sobotę, to będzie 29dc ale mam różnie czasami 31 dni a czasami 26. Sądząc po trybie życia mojego męża to raczej niestety nie :(

    A ja po <3 znów czuje dyskomfort, podmywalam się oczywiście ale już mi dziś jakoś dziwnie na dole. Boję się że w okolicach owulacji znowu mnie pęcherz zaatakuje jak w tym cyklu. Jak zasugerowałam lekarce czy to może mąż mnie zaraza to powiedziała że nawet jeśli to on ma bakterie na skórze i żaden antybiotyk dla niego nie zadziała :/

    Witam się z rana :)

    Dziewczynki trzymam kciuki za Wasze owulacje :)

    Nusia, jak u Ciebie dzisiaj?

    Sen o pszczołach - Cassie nieźle się uśmiałam :)

    A ja mam Gosia z tempkami, budzę się w nocy i myślę o mierzeniu, strasznie się nie wysypiam :/ jak przyjdzie @ to chyba sobie zapodam na sen hydroksyzyne żeby wreszcie się wyspać.

    Miłego dnia :)
    Co do chorego pęcherza po serduszkowaniu, to oolecam oprocz umycia się zrobienie siku tak niedlugo po. Naprawde pomaga wczesniej po kazdym razie mialam infekcje a od kiedy to praktykuje to ani razu takze polecam. Moj mąz to gdzies wyczytal i mi powiedzial.
    A co do mierzenia temp mam tak samo budze sie w nocy i mysle czy to juz mam mierzyc :-)

    Zetka, Cassie lubią tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiu, ja też siusiam po :)
    I zgadzam się z Tobą że to bardzo pomaga, kiedyś też miewają takie dolegliwości i odkąd zaczęłam siusiam to przez 8 lat ani razu, ale teraz jakoś nie wiem co jest ze mnie łapie :/

    Cassie lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, trzymam w takim razie kciuki za kolposkopie :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, gratulacje! :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Małgosiu, ja też siusiam po :)
    I zgadzam się z Tobą że to bardzo pomaga, kiedyś też miewają takie dolegliwości i odkąd zaczęłam siusiam to przez 8 lat ani razu, ale teraz jakoś nie wiem co jest ze mnie łapie :/
    To moze jakas żurawina by Ci pomogla

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagosia wrote:
    To moze jakas żurawina by Ci pomogla
    Jem, pije sok :) biorę uromaxin i dupa :) ale dziękuję za podpowiedź :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dzień dobry ;)

    Hahaha Cassie super sen, ale to chyba one Ciebie powinny gonić :p

    Chica jak tam dzisiaj u Ciebie?

    Witam dziewczęta :-)

    U mnie w porządku. Temperatura znów "spadła" - 36,9 - czyli nadal raczej wysoko. Kupiłam teścik do zrobienia na jutro. Bety nie zrobiłam. Chociaż poszłam do przychodni, bo chociaż tylko 26 zł, to wpadli na pomysł, że wyniki będą POJUTRZE! Wkurzyłam się i olałam sprawę. Bez sensu tyle czekać :-/
    Poza tym cycki nadal bolą, mam dziś lekkie zawroty głowy i rano miałam małe mdłości... także zaczynam nastawiać się na dwie kreski, chociaż wciąż mam wrażenie, że mówię o kimś innym niż o sobie :-)

    Zetka, Cassie lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:16

    believe lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica, będą dwie :) siknij jutro :)

    Chica Mala, Cassie lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Witam się z rana ☺ z tym siku to prawda ☺ w ogóle siku trza robić często najlepiej co 3 h, nie wstrzymać i pić dużo wody wtedy jest z tym łatwiej , a cewka moczowa regularnie się oczyszcza i nie pozwala namnazac bakteriom , takie coś czytalam☺ no i nie przesadzać z podmywaniem się a jak coś to robić to zwykła woda albo naparem z rumianka ,bądź szarym mydlem używanie mydel niszczy naturalna florę bakteryjną, warto też pomyśleć o zmianie diety , odkwaszac organizm, bo w środowisku kwaśnym bakterie mają super środowisko i pole do popisu , z zasadowym juz nie za to zasadowe środowisko pochwy sprzyja plemnikom wiec jeszcze bardziej pomożecie sobie ☺

    Dzięki Morwa :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagosia wrote:
    Co do chorego pęcherza po serduszkowaniu, to oolecam oprocz umycia się zrobienie siku tak niedlugo po. Naprawde pomaga wczesniej po kazdym razie mialam infekcje a od kiedy to praktykuje to ani razu takze polecam. Moj mąz to gdzies wyczytal i mi powiedzial.
    A co do mierzenia temp mam tak samo budze sie w nocy i mysle czy to juz mam mierzyc :-)

    Ja też to gdzieś wyczytałam i potwierdzam, że jest znacznie lepiej. Nawet jak mi się coś tam podrażni, to następnego dnia mija i nic się nie dzieje - zero upławów już od jakiegoś czasu :-)

    Zetka lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziewczyny!


    Mała gratuluję!

    ChicaMala masz cierpliwość, ja bym chyba oszalała!

    ja dzis się czuje dobrze - ani sladu po wczorajszym wybryku mojego organizmu. Do tego tempka w gorę, wreszcie OF wyznaczyl owu - wiec się ciesze ze byla i moge zaczac odlicza - 12 dni! Boje sie troche tylko, ze ten wczorajszy bol mogl pogrzebac ten cykl... ale zamartwianie sie niczego nie zmieni :/

    Zetka z żurawina i uromaxinem sie nie rozstawaj. Chociaz zaryzykowalabym ze to troche Twoja podswiadomosc...

    martika - zdecydowanie wolę ten Twój awatar :)

    Miłego dnia!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Witam się z rana ☺ z tym siku to prawda ☺ w ogóle siku trza robić często najlepiej co 3 h, nie wstrzymywać i pić dużo wody wtedy jest z tym łatwiej , a cewka moczowa regularnie się oczyszcza i nie pozwala namnazac bakteriom , takie coś czytalam☺ no i nie przesadzać z podmywaniem się a jak coś to robić to zwykła woda albo naparem z rumianka ,bądź szarym mydlem używanie mydel niszczy naturalna florę bakteryjną, warto też pomyśleć o zmianie diety , odkwaszac organizm, bo w środowisku kwaśnym bakterie mają super środowisko i pole do popisu , z zasadowym juz nie za to zasadowe środowisko pochwy sprzyja plemnikom wiec jeszcze bardziej pomożecie sobie ☺

    Ja tam mam jakiś żel do higieny intymnej GineIntima czy coś takiego - dostałam do testowania, jakieś przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Ma działać profilaktycznie. W sumie mam wrażenie, że odkąd stosuję to jest nieco lepiej. Na pewno nie pojawiają się upławy.

    Chociaż ja raz się tak uparłam, że zapach mi nie pasuje (przewrażliwiona jestem, bo był MEGA delikatny, prawie niewyczuwalny), pH nie wychodzi dobrze (chociaż za cholerę nie ogarniam paska z testu), że mimo stwierdzenia lekarki po badaniu, że nic się nie dzieje (nie miałam upławów, a świeży śluz nie dawał zapachu), mimo cytologii prawidłowej... ponoć w posiewie wyszedł jakiś grzybek (muszę wyciągnąć z karty wyniki, bo mi zapomnieli dać) :-)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka, wspolczuje Ci. Ja mam czesto uczucie ze mam cos z pecherzem zaraz przed @, a tak to jest ok.
    Co do tempki to mam tak samo. Teraz nie mierze i spie jak dziecko :D od jutra znowu sie zacznie nerwowka. Jesli ten miesiac tez sie nie bede wysypiac przez to mierzenie to chyba zrezygnuje. Sen jest wazniejszy przy staraniach niz tempki i wykresy ;)


    Morwa dobrze mowisz :) a na odkwaszenie dobry jest ocet jablkowy :)

    Chica Mala, Zetka, believe, Morwa lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Witam się dziewczyny!

    ChicaMala masz cierpliwość, ja bym chyba oszalała!

    ja dzis się czuje dobrze - ani sladu po wczorajszym wybryku mojego organizmu. Do tego tempka w gorę, wreszcie OF wyznaczyl owu - wiec się ciesze ze byla i moge zaczac odlicza - 12 dni! Boje sie troche tylko, ze ten wczorajszy bol mogl pogrzebac ten cykl... ale zamartwianie sie niczego nie zmieni :/

    Miłego dnia!

    To dlatego, że ja jakoś czuję, że jestem. Taka kobieca intuicja. W ogóle w tym cyklu prawie od początku czułam, że się uda. A jak mnie zaczęły jajniki na owu boleć to już byłam na 99% pewna ;-) Potem temperatura mnie w tym tylko upewniła. Ja w normie miewam ok. 35,9-36,3 nawet w środku dnia... więc 36,9 rano to mega dużo :-) Poza tym, chociaż wiem, że to głupie - chcieliśmy małego na urodziny mojego Diabła w marcu... a jeśli teraz się udało... to (przy dobrych wiatrach) będzie na świecie w moje urodziny w lipcu :-) Mi bardzo zależało na tym, żeby nie być w zaawansowanej ciąży w ciepłe miesiące - więc logiczne, że los mnie musiał zrobić w balona :-D

    Super, że czujesz się lepiej i wyznaczyło Ci owu! Trzymam kciuki za powodzenie w tym cyklu! :-)

    Madlene84, believe lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene nie zamartwiaj sie, mysl pozytywnie - owulka byla, teraz czekamy na testowanie :*

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica trzymam kciuki zeby Twoje przeczucie Cie nie zawiodlo i czekam na pozytyw jutro :)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Witam się dziewczyny!


    Mała gratuluję!

    ChicaMala masz cierpliwość, ja bym chyba oszalała!

    ja dzis się czuje dobrze - ani sladu po wczorajszym wybryku mojego organizmu. Do tego tempka w gorę, wreszcie OF wyznaczyl owu - wiec się ciesze ze byla i moge zaczac odlicza - 12 dni! Boje sie troche tylko, ze ten wczorajszy bol mogl pogrzebac ten cykl... ale zamartwianie sie niczego nie zmieni :/

    Zetka z żurawina i uromaxinem sie nie rozstawaj. Chociaz zaryzykowalabym ze to troche Twoja podswiadomosc...

    martika - zdecydowanie wolę ten Twój awatar :)

    Miłego dnia!

    Też się tego obawiam :/ psycha mi siada :d

    Trzymam kciuki za odliczanie, najważniejsze że owulacja była, będzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 09:51

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    [...] a na odkwaszenie dobry jest ocet jablkowy :)

    Tak z ciekawości - jak dużo i jak często? (bo chyba nie cały czas?)

    Bo ja gdzieś znalazłam info o tym, że ocet działa odchudzająco (wspomaga znaczy), więc akurat mam butelkę w domu. Mi co prawda nie potrzeba (w dodatku teraz w tym cyklu schudłam 1,5kg chociaż wcale nie chciałam), ale mojego troszkę chcę ogarnąć :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Chica trzymam kciuki zeby Twoje przeczucie Cie nie zawiodlo i czekam na pozytyw jutro :)

    Jak był cień cienia, to już raczej może tylko ciemnieć ;-)

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ