X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Tego to nie wiem :( a jakiej firmy ten ocet?

    Kamis :-)
    believe wrote:
    Lepiej nie odkładać :) zima ma być ciepła, to może lato zimne? :D :D

    No zdaje się, że już nie odłożymy ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki!

    No to już oficjalnie zaczynam dzisiaj nowy cykl...
    umieram z bólu a na dodatek nie mam w domu nic przeciwbólowego :( boli okrutnie...

    Dzisiaj wieczorem jedziemy na spotkanie odnośnie naprotechnologii, może w ten sposób uda mi się zajść w ciążę...chcę się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat i może akurat zdecydujemy się na takie leczenie...

    Miłego dnia dla wszystkich!

    Chica gratulacje! :)

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane

    ja juz pełną para przygotowana na nadejście @@@ jutro lub w piątek, no max sobota (od maja obserwuję cykle i ostatni mi sie raz przydarzył 29dc...tak to albo 28 albo 27dni).
    powiedzcie mi prosze jaki termometr jest najlepszy niedrogi z allegro?
    chyba zacznę mierzyć tempkę od kolejnego cyklu - i gdzie najlepiej mierzyć? pod językiem można czy trzeba dowcipnie?

    powiedzcie mi czy to normalne ze mam mega ciasno tam na dole od kilku dni...no normalnie nie mogę sobie "pogrzebać" tak jest ciaskno....i taka opuchnięta, napęczniała w srodku jestem....mam tak pierwszy raz przed @ i zastanawiam sie czy to normalne, a moze to przez infekcje którą miałm kilka dni temu i biorę globulki homeopatyczne?

    czy któraś dzisiaj testuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 11:33

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Witajcie Dziewczynki!

    No to już oficjalnie zaczynam dzisiaj nowy cykl...
    umieram z bólu a na dodatek nie mam w domu nic przeciwbólowego :( boli okrutnie...

    Dzisiaj wieczorem jedziemy na spotkanie odnośnie naprotechnologii, może w ten sposób uda mi się zajść w ciążę...chcę się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat i może akurat zdecydujemy się na takie leczenie...

    Miłego dnia dla wszystkich!

    Chica gratulacje! :)


    Nusia, wielka szkoda! Daj znac jak bylo na spotkaniu i co tam ciekawego mowili.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:16

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnosnie termometru to ja mam nie owulacyjny ale zwlyczajny elektroniczny z dwoma miejscami po przecinku. Pierwszy lepszy kupilam i sie sprawdza.

    Ja sobie wlasnie uswiadomilam ze nie mam tamponow w domu... musze sie na zakupy wybrac...

    Moj test z dzisiaj tez negatywny, przed chwilka mialam dluga nitke krwi w sluzie tak jak miesiac temu wiec za 2 dni bede plywac :p

    Psychicznie przygotowywuje sie juz do nowego cyklu. Mam tylko nadzieje ze tym razem mezowi nie trafi nocna zmiana podczas owulacji :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem dziewczynki, trudno się mówi...ale...nowy cykl nowe nadzieje...

    Agatka pewnie, że dam znać :) sama jestem ciekawa na czym to polega

    Cassie lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica - tak wlasnie myslalam. Tam w skladzie nie ma alko podanego, ale czytalam ze w jednak go zawiera. Nie pij go :*


    Nusia :* nieeeee :( ja sie nie zgadzam! Bardzo Ci kibicuje! Oby naprotechnologia pomogla :*


    Morwa, ja tez mysle ze smakuje jak woda z cytryna, gdyby nie zapach! Ale nawet to mi juz tak bardzo nie przeszkadza :)


    Zabka, a czemu takie nastawienie? Moze @ wcale nie ma zamiaru przyjsc?

    Nusia, Chica Mala lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf - jakos poprzednie cykle i serduszkowanie w tych samych dniach ie przynosiły rezultatów, wiec jakos nie mam nadziei....:-/
    niby test w domu jeden jeszcze mam ale chyba nie ma sensu go marnować...

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, bardzo mi przykro :( ale zobaczysz, grudzień będę nasz :)
    Cassie, póki nie ma @ to jest nadzieja, kibicuje :)
    Chyba też się skuszę na ten ocet jabłkowy, miałam z rossmana, fajny był do kuchni ale nie próbowałam samego.
    Żabka, kciukam!

    Nusia, zabka11, Cassie lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka11 wrote:
    She Wolf - jakos poprzednie cykle i serduszkowanie w tych samych dniach ie przynosiły rezultatów, wiec jakos nie mam nadziei....:-/
    niby test w domu jeden jeszcze mam ale chyba nie ma sensu go marnować...


    Zabka, moze wczesniej nie zatrybilo, ale teraz jest nowa szansa i nadzieja. Glowa do gory, nie ma @ - moze byc ciaza :)

    zabka11, Cassie, Chica Mala lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:16

    Zetka lubi tę wiadomość

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję, jesteście kochane :-)

    a czy macie takie uczucie ciasności tam na dole???? czy tylko ja tak mam???

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, też się nie mogłam przyzwyczaić do tamtego, zresztą za dużo tych pszczół się zrobiło :P

    Dziewczyny, tak myślę, że na waszym miejscu bym całkowicie zrezygnowała z mierzenia temperatury skoro aż tak to przeżywacie i się budzicie, bo to znaczy, że dużo o tym myślicie i nie jest dobrze, że budzi to taki niepokój i stres (bo skoro się tak budzicie w nocy to podświadomie tak pewnie jest), to nie sprzyja staraniom na pewno.
    Pojawiają sie niesprzyjające emocje więc mózg dostaje sygnał, że to nie jest dobry czas na dziecko, to może utrudniać Wasze starania.

    Nusia, bardzo mi przykro :( Daj koniecznie znać co tam na spotkaniu z napro, trochę mnie interesuje ta tematyka :)

    Żabka ja po owulce zawsze jestem ciasna, nie wiem czemu tak jest.

    Morwa, ja próbowałam dwa razy zrobić ocet i dwa razy zanim się zrobił to się zepsuł, ale może dlatego, że latem go robiłam i było gorąco.

    Nusia, Cassie lubią tę wiadomość

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, ależ musiałam się naczytać postów od wczoraj :) u mnie dziś tempka poszła w góre więc owólka zapewne była tylko nie jestem pewna w którym dniu, dopiero zaczęłam poznawać metodę termiczną bo do tej pory wszystko było na spontana:) teraz musze czekac na testowanie, oby tym razem się udało:) z octem to ja nie próbowałam jeszcze ale wiele dobrego słyszałam o ziołach ojca sroki na pracę jajników, niektóre dziewczyny w miesiącu w którym zaczynały pic te zioła zachodziły w długo wyczekiwana ciążę więc może warto spróbować:) męża faszeruję salfazinem na poprawę plemniczków:) może wkońcu się uda:)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ja piję zioła Ojca Sroki nr 3 drugi cykl. Widzę delikatne zmiany, zobaczymy co będzie :)

    Stawiałabym, że owulka była 17dc, ale mogła być tez 16go albo 18go.

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka ja tez jestem ciasna po owulce, az sie <3 czasem odechciewa, bo az boli.

    Martika, to dobrze ze wrocilas do swojego avatorka. Nie moge odroznic kto jest kto :(
    Wlasnie dlatego mierze tempke ostatni miesiac i zobacze jak bedzie ze spaniem. Najgorszy byl pierwszy muesiac, po 5 razy w nocy sie budzilam zeby sprawdzic ktora godzina!



    Moj T pojechal do szpitala oddac nasienie do badania. Taki prezent na moje imieniny wypadl :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 13:12

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, zatem jestem na 90% pewna ze @@@ sie zbliża.....:-/
    cóż....w grudniu trzeba sie przyłożyć

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadalam wczoraj pytanie ale nie dostalam odpowiedzi: jak sie skonczy listopad to gdzie bedziemy pisac? Nadal w tym watku czy zalozymy nowy?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 12 listopada 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, ja na razie mojego jeszcze nie wysyłam, on sam mówi, że jak chce to zrobi, ale ja wiem, on jest strasznie wrażliwy i jakby nie były super idealne to jego samopoczucie i stres utrudniłyby nam jeszcze bardziej starania. Nie pali, nie pije zbyt dużo, zdrowo się odżywia, młody jest więc mam nadzieję, że jest ok. Na wszelki w łyka salfazin, jak do nowego roku nam się nie uda to ruszymy z badaniami.

    Cassie, założymy grudniowy ;)

    Idę grzać pierogi i barszcz bo jestem głodna jak wilk.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 13:05

    Cassie, She Wolf lubią tę wiadomość

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ