X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zawsze siusiam po ;) tylko obawiam sie ze plemniki za szybko ze mnie wypadaja...

    Tez mam problemy ze snem... budze sie juz na godzine przed pomiarem i patrze na zegar... upierdliwe to...

    Zetka lubi tę wiadomość

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Witam dziewczęta :-)

    U mnie w porządku. Temperatura znów "spadła" - 36,9 - czyli nadal raczej wysoko. Kupiłam teścik do zrobienia na jutro. Bety nie zrobiłam. Chociaż poszłam do przychodni, bo chociaż tylko 26 zł, to wpadli na pomysł, że wyniki będą POJUTRZE! Wkurzyłam się i olałam sprawę. Bez sensu tyle czekać :-/
    Poza tym cycki nadal bolą, mam dziś lekkie zawroty głowy i rano miałam małe mdłości... także zaczynam nastawiać się na dwie kreski, chociaż wciąż mam wrażenie, że mówię o kimś innym niż o sobie :-)

    O rany, zawsze tak długo u nich się czeka? Nie masz żadnego innego laboratorium w okolicy? Mam nadzieję, że jutrzejszy test już pokaże Ci 2 wyraźne krechy i zobaczymy się na fioletowej stronie <3 szczególnie, że objawy są jak najbardziej ciążowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica mi sie wydaje ze u Ciebie test to tylko formalnosc ;) przegladalam Twoj wykres i widze ze mierzylas o roznych porach (pamietaj za kazde pol godziny pomiaru przed czasem dodaje sie 0,05* a za kazde pol godziny po czasie odejmujesz 0,05*). Tak czy owak jset super wysoko :)
    Sprawdzalam i sa dokladnie takie temperatury.
    Trzymam kciuki :)

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    To dlatego, że ja jakoś czuję, że jestem. Taka kobieca intuicja. W ogóle w tym cyklu prawie od początku czułam, że się uda. A jak mnie zaczęły jajniki na owu boleć to już byłam na 99% pewna ;-) Potem temperatura mnie w tym tylko upewniła. Ja w normie miewam ok. 35,9-36,3 nawet w środku dnia... więc 36,9 rano to mega dużo :-) Poza tym, chociaż wiem, że to głupie - chcieliśmy małego na urodziny mojego Diabła w marcu... a jeśli teraz się udało... to (przy dobrych wiatrach) będzie na świecie w moje urodziny w lipcu :-) Mi bardzo zależało na tym, żeby nie być w zaawansowanej ciąży w ciepłe miesiące - więc logiczne, że los mnie musiał zrobić w balona :-D

    Super, że czujesz się lepiej i wyznaczyło Ci owu! Trzymam kciuki za powodzenie w tym cyklu! :-)

    Chica, też coś takiego miałam. Chociaż starałam się zachować jeszcze trochę realizmu, żeby nie rozczarować się, że jednak się nie udało, to głęboko wierzyłam w to, że ten cykl starań jest naszym ostatnim :) też po raz pierwszy czułam mocno jajniki w trakcie owulacji i pomimo tego, że OF wyznaczył mi owu na któryś dzień, to twierdziłam, że było to 2 dni wcześniej. Potwierdził to śluz i moje samopoczucie.

    Ja też chciałam urodzić max. w maju, no ale cóż - będziemy się męczyć razem jak będzie po 30 stopni :P nam akurat się o tyle udało, że fasolka urodzi się mniej więcej w naszą rocznicę ślubu, więc z jednej strony - fajny prezent :)

    Czy ktoś jeszcze dzisiaj miał testować? Albo czy ktoś jeszcze jutro planuje? :) :)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam robić dzisiaj betę ale wieczorem kilka plamek sie pojawiło więc odpuściła... Ale @ nie przyszła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Chica mi sie wydaje ze u Ciebie test to tylko formalnosc ;) przegladalam Twoj wykres i widze ze mierzylas o roznych porach (pamietaj za kazde pol godziny pomiaru przed czasem dodaje sie 0,05* a za kazde pol godziny po czasie odejmujesz 0,05*). Tak czy owak jset super wysoko :)
    Sprawdzalam i sa dokladnie takie temperatury.
    Trzymam kciuki :)

    Najpierw musiałabym mieć termometra z przedziałem do 0,01 ;-) Ale nawet - zazwyczaj mierzę między 6:30 a 7:00 (np. 6:30, 6:40, 6:45, bo tak się sama budzę :-) ) Nie licząc wczorajszej tempki (po podróży w nocy) to zazwyczaj jednak pora jest dość stała :-)

    Też mi się wydaje, że test to formalność, ale jest stosunkowo wcześnie. Według kalkulatora ciąży - długość cyklu plus ostatnia miesiączka - wychodzi termin na 23 lipca, co w normalnych warunkach daje ponad 3 tydzień (3 tydzień i 6 dzień) :-) Także kreska może być słaba :-)
    Któraś z dziewczyn mi pisała, że jej grubas wyszedł dopiero w 20dpo na teście :-)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believe wrote:
    Chica, też coś takiego miałam. Chociaż starałam się zachować jeszcze trochę realizmu, żeby nie rozczarować się, że jednak się nie udało, to głęboko wierzyłam w to, że ten cykl starań jest naszym ostatnim :) też po raz pierwszy czułam mocno jajniki w trakcie owulacji i pomimo tego, że OF wyznaczył mi owu na któryś dzień, to twierdziłam, że było to 2 dni wcześniej. Potwierdził to śluz i moje samopoczucie.

    Ja też chciałam urodzić max. w maju, no ale cóż - będziemy się męczyć razem jak będzie po 30 stopni :P nam akurat się o tyle udało, że fasolka urodzi się mniej więcej w naszą rocznicę ślubu, więc z jednej strony - fajny prezent :)

    Czy ktoś jeszcze dzisiaj miał testować? Albo czy ktoś jeszcze jutro planuje? :) :)

    Fajnie z tą rocznicą :-)

    No i cóż, widać los tak chciał :-) My początkowo chcieliśmy odpuścić starania właśnie teraz aż do przyszłego roku, żeby faktycznie polować na marzec-maj, ale jak trafiłam na forum, to stwierdziłam, że wolę nie ryzykować, że tak będę odkładać kilka lat bez skutku. No i podjęłam decyzję i cud się zdarzył :-)

    Haha... pierwszy raz będziemy się modlić o zaledwie ciepłe lato, co? ;-)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Tak z ciekawości - jak dużo i jak często? (bo chyba nie cały czas?)

    Bo ja gdzieś znalazłam info o tym, że ocet działa odchudzająco (wspomaga znaczy), więc akurat mam butelkę w domu. Mi co prawda nie potrzeba (w dodatku teraz w tym cyklu schudłam 1,5kg chociaż wcale nie chciałam), ale mojego troszkę chcę ogarnąć :-)

    Ja pije 2 razy dziennie po lyzce stolowej przed posilkiem. Sa rozne szkoly. Jedna mowi zeby po 3 tyg. zrobic tydzien przerwy i znowu zaczac. Jak ktos ma za duzo kg to podobno pomaga schudnac. Ja to raczej pije na obnizenie testosteronu, i na sluz plodny. Zobaczymy czy sie poprawi. Trzeba tez pamietac, ze to nie moze byc normalny ocet z supermarketu, tylko niepasteryzowany, najlepiej eko i musi byc metny.
    Jest gdzies o tym caly watek. Poczytaj - zapowiada sie obiecujaco :)

    Zetka lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believe wrote:
    O rany, zawsze tak długo u nich się czeka? Nie masz żadnego innego laboratorium w okolicy? Mam nadzieję, że jutrzejszy test już pokaże Ci 2 wyraźne krechy i zobaczymy się na fioletowej stronie <3 szczególnie, że objawy są jak najbardziej ciążowe.

    Nie mam pojęcia. Część wyników bywa tego samego dnia po południu. Tu niby odsyłają do drugiej przychodni. Niby mogłabym pojechać do tamtej, bo daleko bardzo nie mam... ale mi się nie chce :-D
    Mam test, siknę sobie któregoś dnia, a i tak czuję, że jestem, więc już dziś mi to zupełnie nie robi różnicy :-D

    agata83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica, trzymam kciuki :) Powodzenia :) Daj znac jak jutro teścik...

    Chica Mala lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Ja miałam robić dzisiaj betę ale wieczorem kilka plamek sie pojawiło więc odpuściła... Ale @ nie przyszła...

    Moze jeszcze nie wszystko stracone :)mierzysz tempki?

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ja pije 2 razy dziennie po lyzce stolowej przed posilkiem. Sa rozne szkoly. Jedna mowi zeby po 3 tyg. zrobic tydzien przerwy i znowu zaczac. Jak ktos ma za duzo kg to podobno pomaga schudnac. Ja to raczej pije na obnizenie testosteronu, i na sluz plodny. Zobaczymy czy sie poprawi. Trzeba tez pamietac, ze to nie moze byc normalny ocet z supermarketu, tylko niepasteryzowany, najlepiej eko i musi byc metny.
    Jest gdzies o tym caly watek. Poczytaj - zapowiada sie obiecujaco :)

    Hmmm... no to muszę kupić nowy :-D Ale najpierw zużyję ten, bo co mi szkodzi? No mi testosteron wychodził w badaniach w normie, więc jak już to na obniżenie cukru (bo niby w normie ale bliżej górnej niż dolnej granicy) i na poprawę pH tam na dole :-) Więc może będę mogła mniejszą dawkę :-D

    Pijesz sam ocet czy rozrzedzony z wodą?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslalam co mialam napisac i mi ulecialo... ale juz wiem :)
    Robi tzw Booster metabolizmu:

    wycisniety sok z 2-3 grejpfrutow+3-4 lyzki octu jablkowego
    mozna dodac kilka listkow miety

    to podobno spalacz tluszczu, wpadlam na to 2 dni temu ;) jeszcze nie mialam okazji sporbowac

    Chica Mala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo to dokladnie (facebook) https://www.facebook.com/TrenerZdrowejDiety/photos/a.289397844537646.1073741829.261967010614063/469212289889533/

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Hmmm... no to muszę kupić nowy :-D Ale najpierw zużyję ten, bo co mi szkodzi? No mi testosteron wychodził w badaniach w normie, więc jak już to na obniżenie cukru (bo niby w normie ale bliżej górnej niż dolnej granicy) i na poprawę pH tam na dole :-) Więc może będę mogła mniejszą dawkę :-D

    Pijesz sam ocet czy rozrzedzony z wodą?


    Ten zwykly moze zawierac alkohol wiec bym z tym uwazala na Twoim miejscu - w koncu jestes w ciazy :D
    Z woda, inaczej bym nie dala rady. Moja dawka jest i tak mala. Z tego co czytalam to inne dziewczyny pija wiecej.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wy dużo piszecie :D

    believe lubi tę wiadomość

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ten zwykly moze zawierac alkohol wiec bym z tym uwazala na Twoim miejscu - w koncu jestes w ciazy :D
    Z woda, inaczej bym nie dala rady. Moja dawka jest i tak mala. Z tego co czytalam to inne dziewczyny pija wiecej.

    Hmmm... to jak to sprawdzić czy ma czy nie ma? Bo na opakowaniu nie jest napisane :-(

    eM. Tak nam jakoś wychodzi :-D

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Hmmm... to jak to sprawdzić czy ma czy nie ma? Bo na opakowaniu nie jest napisane :-(

    eM. Tak nam jakoś wychodzi :-D


    Tego to nie wiem :( a jakiej firmy ten ocet?

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Fajnie z tą rocznicą :-)

    No i cóż, widać los tak chciał :-) My początkowo chcieliśmy odpuścić starania właśnie teraz aż do przyszłego roku, żeby faktycznie polować na marzec-maj, ale jak trafiłam na forum, to stwierdziłam, że wolę nie ryzykować, że tak będę odkładać kilka lat bez skutku. No i podjęłam decyzję i cud się zdarzył :-)

    Haha... pierwszy raz będziemy się modlić o zaledwie ciepłe lato, co? ;-)

    Lepiej nie odkładać :) zima ma być ciepła, to może lato zimne? :D :D

    Chica Mala lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:16

    Chica Mala lubi tę wiadomość

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ