X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnam zwami pić winko, bo mam spory zapas, bo na slubie dostawaliśmy, ale jakos nam nie wchodzi i dopiero jedno wypiliśmy :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo teraz, owulka sie przesunela wiec do 06.08 moglo by sie male urodzic

    Zetka lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, u mnie też podobno oba działają i nie należy sugerować się tym bólem, ale trochę to dziwne :)

    Nimfomanki normalnie :)))

    martika lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Albo teraz, owulka sie przesunela wiec do 06.08 moglo by sie male urodzic
    To do dzieła :)

    Cassie lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszecie o powrocie do ćwiczeń... Ja przed rozpoczęciem starań przebiegłam maraton- ukończyłam go w kwietniu. Nie trenuję od czerwca i mam już niezłą depresję- nie tyle z powodu braku ciąży co braku biegania :( Już nie wiem jak sobie radzić, antydepresanty wykluczają staranie się. Czuję ciśnienie na ciążę. Jak Wy sobie radzicie psychicznie? Macie ciśnienie?

    Cassie lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:13

    Malagosia, Kotowa, Madlene84, Nusia, Cassie lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:13

    Cassie lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sóweczka wrote:
    Piszecie o powrocie do ćwiczeń... Ja przed rozpoczęciem starań przebiegłam maraton- ukończyłam go w kwietniu. Nie trenuję od czerwca i mam już niezłą depresję- nie tyle z powodu braku ciąży co braku biegania :( Już nie wiem jak sobie radzić, antydepresanty wykluczają staranie się. Czuję ciśnienie na ciążę. Jak Wy sobie radzicie psychicznie? Macie ciśnienie?


    Mamy ciśnienie ;) Biegać można, byle się za bardzo nie przemęczać, ale jeśli masz kondycję, to na ewno w staraniach to nie przeszkodzi, ewentualnie pomoże. :)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, pewka, ze tak ;) Chwytajmy dni dziewczyny ;)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:13

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:13

    Kotowa, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 12 listopada 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    powiedzcie mi może któraś się zna , od czego może boleć po lewej stronie podbrzusza , to tak niemalże jak jajnik ale rzekomo to nie on boli , a ja mam tam dyskomfort już trochę i sama nie wiem czy to w mojej psychice leży czy coś naprawdę jest na rzeczy, ból nie jest jakiś straszny to raczej tak jak pisalam dyskomfort , kurde może to coś bakteryjne albo wirusowe no albo jakieś inne paskudztwo już sama nie wiem :(

    Ja miewam od kilku lat problemy z brzuchem, głównie boli z lewej, ale czasem też z prawej... Nachodziłam się po lekarzach swego czasu. W moim przypadku to uchyłki jelita, potwierdzona ich obecność za pomocą kolonoskopii.
    Ból może być też od jajnika, a może to po prostu jelito drażliwe, a może jednak uchyłek? To takie błądzenie w ciemności trochę dopóki się nie wyjaśni. Na pewno warto odwiedzić ginekologa, zrobić usg brzucha itd.


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 12 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dzisiaj minęło nam 4 lata i 9 miesięcy od kiedy jesteśmy z mężem razem☺ a ja dopiero teraz to zauważyłam idę zająć się mężem bo jemu pewnie smutno bo zapomniałam a on pewnie to wiedział bo już tak ma.. dobranoc dziewczyny do jutra☺

    Wszystkiego najlepszego ;) nam wczoraj minęły 3 lata od zaręczyn,a 4 dni temu 4 lata i 7 miesięcy razem :D

    Dobranoc dziewczyny, idę w kimę :) Serduszkujcie namiętnie i owocnie ;) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 22:30

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 12 listopada 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)

    Znowu z 10 stron do nadrobienia, ale dałam rady chyba :P jeśli o kimś zapomniałam, to z góry przepraszam.
    Nusia wrote:
    Witajcie Dziewczynki!

    No to już oficjalnie zaczynam dzisiaj nowy cykl...
    umieram z bólu a na dodatek nie mam w domu nic przeciwbólowego :( boli okrutnie...

    Dzisiaj wieczorem jedziemy na spotkanie odnośnie naprotechnologii, może w ten sposób uda mi się zajść w ciążę...chcę się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat i może akurat zdecydujemy się na takie leczenie...

    Miłego dnia dla wszystkich!

    Chica gratulacje! :)

    Nusia, przez zmianę avatara nie wiedziałam, że to Ty napisałaś tego posta. Bardzo mi przykro, bo nie tak to miało się ułożyć :( ale trzymam kciuki za nowy cykl i wysyłam wiruski <3 <3 musi się udać!!
    Cassie wrote:
    Odnosnie termometru to ja mam nie owulacyjny ale zwlyczajny elektroniczny z dwoma miejscami po przecinku. Pierwszy lepszy kupilam i sie sprawdza.

    Ja sobie wlasnie uswiadomilam ze nie mam tamponow w domu... musze sie na zakupy wybrac...

    Moj test z dzisiaj tez negatywny, przed chwilka mialam dluga nitke krwi w sluzie tak jak miesiac temu wiec za 2 dni bede plywac :p

    Psychicznie przygotowywuje sie juz do nowego cyklu. Mam tylko nadzieje ze tym razem mezowi nie trafi nocna zmiana podczas owulacji :/

    Cassie, w takim razie też trzymam kciuki za nowy cykl. Oby był ostatnim! :)
    mała2930 wrote:
    hejka ja dzisiaj od 5 rano czaiłam sie na testowanie i w końcu zatestowałam z zielonym skutkiem czego i wam życzę:)

    Mała, gratuluję!! <3

    She, wszystkiego zielonego z okazji imienin!! <3 <3
    Chica Mala wrote:
    Kotowa, jak mi się skończy Nivea i ta GineIntima to poszukam czegoś nowego :-) Albo wybiorę jakąś butlę specjalnie dla kobiet w ciąży, bo już widziałam, że są :-)

    Na razie wciąż waham się czy testa powtarzać jutro czy w piątek, bo nie chcę znów bladej krechy :-/

    Chica, powtórz jutro :) nic nie szkodzi, a i tak kreska powinna być ciemniejsza niż ostatnio.

    Morwa, świetnie podejście! Chociaż mam nadzieję, że nie trzeba będzie wszystkiego realizować, tylko część swojego czasu poświęcisz na ciążę i dziecko, bo musi się udać! :)

    No i tyle po mnie tutaj. Nie mam coś ostatnio w ciągu dnia do Was zajrzeć.

    Dobrej nocy wszystkim życzę <3

    Nusia, Cassie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku przepraszam Was Dziewczynki, że jestem dzisiaj taka zakręcona :)

    Morwa oczywiście chodziło mi o CIebie a nie o Kotową :) wybacz :)

    chyba pójdę spać, bo już dzisiaj gadam głupoty, ten dzień był dla mnie ciężki...
    dobrej nocki Kochane, no i miłego serduszkowania :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc kobitki :) ;*

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 12 listopada 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja przez te starania popadnę w alkoholizm ;p jak tak mam pić to winko do owulacji ;p powiedzcie pół lampki dziennie starczy czy zwiększyć dawkę? ;p

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 12 listopada 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka w takim razie nie ma co sie zmuszac ;)

    Cassie zycze Ci zeby to bylo w tym cyklu w takim razie :*

    Morwa skoro tak sie czujesz to pewnie, ze lepiej zyc jak dotad, bo skoro sie zle czujesz w tym momencie, to pewnie nie pomoze w zaciazeniu.

    Believe dziekuje :*

    Ania pol starczy chyba, ja tez tylko mala lampke pije, bo nie lubie czerwonego



    Stosunkowo udanej nocki :*

    Cassie lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Chyba dam się przekonać i rzeczywiście zrobię :-) Jestem coraz bardziej pewna tego, że jednak w tym cyklu się udało. Choć nadal nie do końca wierzę, że to JA miałabym być w ciąży. Nie mniej, fajnie będzie mieć potwierdzenie i pamiątkę i prezent dla mojego :-) O samym fakcie, że zostanę mamą już nawet nie wspomnę :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dałam się przekonać! :-)
    Aaaaaaa nie wierze normalnie!!!!
    Z dzisiaj:
    d5voh4c0j111_t.jpg

    Porównanie z poprzednim!
    lio5f6o7tphf_t.jpg

    Nie mam już wątpliwości! Pichcę dziś pyszny obiadek, stawiam świeczki i pakuję smoczek z testem! :-) Normalnie spać nie mogę z wrażenia :-)))))

    Kotowa, Cassie, agata83, believe, Czarna_88, Madlene84, Cigaretta lubią tę wiadomość

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ