X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANkaG wrote:
    Dzięki Hope ale nie rozumiem na czym Ty jesteś? A Lunaris Ty jesteś już w ciąży? Dobrze widzę?

    Mam taką nadzieję :D to tylko taki przesąd- jak sobie wpiszę to może się spełni ;) marzyć dobra rzecz!

    Bocianiątko, ANkaG, Amy333 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak myślałam że na anty Ale jak testy owy jak bierze anty ? I zwątpiłam... A ja dostałam okres 10.11

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ewela cudowne wiadomości, gratulacje !!!!!!!! Wreszcie sie udało: ) co miesiac odchodzi jakaś weteranka wiec Flower, nie ma siły zeby sie nie udało! Robiłaś betę?:

    Hej Iza :)
    No w końcu się udało ❤
    Jutro rano lece na betę i proga. Mam nadzieję że wszystko będzie wysokie.
    Ja ciągle trzymam za Was kciuki &&&
    Powodzenia w tym cyklu ❤❤

    lamka, Lunaris, Agniechaaaa, Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kciukamy również za Twoją betę jutro! :)

    91Ewela09 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela obstawiam proga gdzieś z 35 :-)

    AnkaG - witaj na wątku, jeśli Ci to pomoże to ja jutro siknę na test ciążowy dla towarzystwa :-D
    Dobrze, że śpię dzisiaj z psem, to mnie pocieszy w razie czego.

    Dobranoc Kochane, jutro dzień pełen emocji <3 Flo, Aga, Pilik!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 22:33

    91Ewela09, Bocianiątko, olik321, Flowwer, ANkaG, Lunaris, reset, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o sikanie na owu, to ja też mogę. Tylko ze u mnie wychodzą fałszywie dodatnie ;)

    lamka lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Raczej czwóra z plusem:-) Na TSH mnóstwo rzeczy ma wpływ, tak samo na antyTPO i antyTG, na szczęście przy IO masz porządną dietę, a ona też ma tutaj znaczenie. Badałaś prolaktynę? Dopóki TSH nie przekroczy Ci 2,5 nie masz co się przejmować. I nie czytac o tym w internetach, bo tam wszyscy piszą, że musi być około 1, co nie jest prawdą (ale zbiorowa histeria się nakręca i mnóstwo dziewczyn niepotrzebnie bierze syntetyczną leworytoksynę). Znacznie ważniejsze jest ft4, a u Ciebie jest w normie. Zrób sobie w tzw. międzyczasie usg tarczycy, by wykluczyć Hashimoto, ale przeciwciała masz tak nieznacznie podwyższone, że raczej nie musisz bać się wyników. Ja od roku mam skaczące TSH, mam Hashimoto i jestem w ciąży - teraz nie mogę zejść poniżej 3, mimo że podwyższam ciągle dawkę. Ale mój endo to bardzo fajny gość (w odróżnieniu od poprzedniej lekarki, która omal nie doprowadziła mnie do przełomu tarczycowego) i uspokaja mnie, że dopóki ft4 jest w normie to gra gitara. TSH próbujemy zbijać, ale się nie zamartwiamy. Ty również - trzymaj rękę na pulsie, ale nie martw się, bo wyniki masz naprawdę ok.

    Widzę, że jesteś znawcą tematu. Czy możesz zerknąć na moje wyniki? U endokrynologa będe dopiero w poniedziałek.

    TSH - 3,060 uU/ml (wiem, za wysokie dla staraczki)
    FT3 - 4.95 pmol/l (Wartość referencyjna: 3.1 - 6.8)
    FT4 - 13.4 pmol/l (Wartość referencyjna: 12.0 - 22.0)
    antyTPO - 16 (Wartość referencyjna: < 34)
    antyTG -14 (Wartość referencyjna: < 115)

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przepraszam, że tak na szybko ale praca daje mi w kość i po powrocie głównie śpie - organizm chyba dopomina się o swoje.

    Yoselyn - wszystkiego najcudowniejszego z okazji urodzin <3 zdrowia, szczęścia, miłości oraz spełnienia wszystkich marzeń, w tym tego najważniejszego, które łączy nas wszystkie! I cudownego zblizającego się urlopu :)

    Flowwer - jutro całe forum z Tobą! I tak przez 2 tygodnie <3 wszystko pójdzie dobrze, zobaczysz!

    Agniechaaa, pilik - trzymam mocno kciuki za jutrzejsze wizyty.

    Aksamitna - cieszę się, że idziecie do domku <3 ale kciuków nie puszczam!

    Czytałam dziś z doskoku i nie wszystko pamiętam po całym dniu, ale ściskam Was mocno wszystkie :)

    Agniechaaaa, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia wrote:
    Ten krzyk o tej 9 50 wlasnie usłyszalam w czwartek wiec to jest jakis znak.<3
    Może to znak ?!!! OBY !!
    Agniechaaaa wrote:
    Flo!!! Tak na jutro!!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4228a7d5a970.jpg
    MamaStasia wrote:
    Przestawiam wam mojego kawalera Stanisław Julian. Jutro o 9 50 konczy 5 msc <3
    Już 5 mies !!! ale czas ucieka !!! Oczko w głowie taty ?
    by7mistake wrote:
    Flower, Aga powodzenia jutro :)
    Aksamitna- uważajcie na siebie <3
    Summer, Bocianiatko- przyjmujecie jeszcze życzenia urodzinowe? Spełnienia marzeń!
    Oczywiście gratulacje dla nowych fasolek:)

    Zaraz zabieram się za nadrobienie ostatnich kilku godzin, ale zanim to zrobię poproszę was o pomoc. W tym cyklu startuję z duphastonem. Gin przepisał mi go na wydłużenie fazy lutealnej (ostatnie 2 cykle po laparo trwały 23 i 21 dni) i dodatkowo w razie ewentualnej niedomogi progesteronu. W 10dc mialam 2 pecherzyki 15mm i lekarz zalecil branie go od 16 do 26 dc 2xdziennie. Czyli wychodzi na to, ze od jutra i teraz jestem w kropce. Generalnie nie znam się na tym, ale z tego co was podczytuję wnioskuję, ze powinno się brać kilka dni po owulacji, tak? Ja niestety ze względu na pracę nie mam możliwości wykonania monitoringu czy faktycznie pęcherzyki albo chociaż jeden z nich pękły. Temperatura w tym cyklu jakas dziwna, zawsze byla bardzo niska w pierwszej fazie, a teraz tylko jeden dzien spadku. Generalnie mocniejsze bole jajnika zaczely sie w poniedzialek i wczoraj bol byl mocny, ciągnący, chwilami nawet bolalo cale podbrzusze tak jak podczas okresu. Podejrzewam ze może być juz po owu, ale nie wiem czy brać juz jutro ten duphaston czy wstrzymać sie jeszcze jeden dzień tak żeby ewentualnie tam czegos nie zablokować. Jestem zielona w tym temacie a wiem ze wiele z was ma doświadczenie z dupkiem.

    Mam nadzieje ze czytając mojego posta nie weźmiecie mnie za drugiego trolla, który niby sie stara a nie wie podstawowych rzeczy:P

    A masz możliwość zbadania prog ? bo jak będzie więcej niż 2 to możesz już brać dupka jęśli nie to możesz zachamować ovu

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Święte słowa!!! :***
    Jak się czujesz Skarbie? :)

    Dziękuję, Bociusiu kochany, że pytasz. Czuję się nieźle, jestem po prenatalnych (bardzo dziwnych, lekarz niekontaktowy itp.), krwawienia i plamienia ustały. Dzidziuś duży, zwiercony, parametry w normie (jesli wierzyć tak przeprowadzonemu badaniu), doktor podobno coś widział między nóżkami, ale to jeszcze wcześnie, więc się nie przywiązuję do tego. Mam jakąś infekcję, czekam na wyniki posiewów.

    Czytam, że u Ciebie cykl na wymuszonym nieco okolicznościami zewnętrznymi luzie? Kto wie, kto wie, co Ci Mikołaj przyniesie :-) Byłaś w tym roku bardzo grzeczna i ślicznie robiłaś wszystkie badania, więc może jakąś ładną w końcu betę Ci sprawi?


    Mam też dla Was świetnego niusa - dogadałam się z chmurkami i zawsze, gdy z nieba będzie na Was padał śnieg wraz z nim będa spadały wiruski ode mnie! Wyglądajcie więc śniegu!

    Bocianiątko, Lunaris, lamka, summer86, JustynaG, Bajkaaa, Lena21, Emilkap11, Czrna 81, Izolda90, Bunia86, Amy333, KateHawke, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka to za CIebie jutro tez kciukasy <3 daj koniecznie rano znac

    Ewela na Twoje wyniki tez czekamy :)

    Reset i Lunaris nie kusi Was jutro siknąć? ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 22:39

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka jak tu jutro wejdę to chcę widzieć że sikałaś na test ;) Powoli zaczyna się wielkie testowania.

    Bocianiątko, reset lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Widzę, że jesteś znawcą tematu. Czy możesz zerknąć na moje wyniki? U endokrynologa będe dopiero w poniedziałek.

    TSH - 3,060 uU/ml (wiem, za wysokie dla staraczki)
    FT3 - 4.95 pmol/l (Wartość referencyjna: 3.1 - 6.8)
    FT4 - 13.4 pmol/l (Wartość referencyjna: 12.0 - 22.0)
    antyTPO - 16 (Wartość referencyjna: < 34)
    antyTG -14 (Wartość referencyjna: < 115)

    Wiesz, znawcą nie jestem, ale tyle, ile rozumiem, to Ci powiem. TSH faktycznie odrobinę za wysokie i bez lewotyroksyny się nie obejdzie (ideałem jest poniżej 2,5). FT3 przyzwoite, ale ft4 na granicy normy, myślę, że tu również pomoże sztuczny hormon. Przeciwciała masz super, raczej nie masz autoimmunologicznego zapalenia tarczycy, a jedynie lekką niedoczynność. Pamiętaj, że jeśli dostaniesz lewotyroksynę, musisz kontrolować TSH i ft4 co 4-6 tygodni (nie częściej, bo to będzie niemiarodajne).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 22:43

    JustynaG lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, no cały czas staram się jakoś ludziom życie urozmaicać, wyrobiłam się na tym troszkę. A jak się "moje dzieci" wyrabiają przy mnie - nie chwaląc się, pfff, najbardziej pyskate i wygadane w szkole te moje bestyjki, poradzą sobie potem ładnie. Ale stand-upu bym o szkole nie zrobiła. "Moi starzy" już i tak za często chcą mnie pozywać, albo conajmniej, żeby minister edukacji na mnie nakrzyczała, ewentualnie żebym przestała się uśmiechać (tak, marzą o tym, źli ludzie). Jak dobrze, że tu jest tyle prawniczek! A jaka była ostatnio afera o apel patriotyczny! Aż nam pani dyrekcja zaczęła się obrzucać mięchem i ziemniakami z brygadą RR (rada rodzicielska znaczy się)! Było epicko, dzieci potem przepraszały za matki i zapewniały, że to nie od nich matki znają takie słowa!

    Anna Stesia, Emilkap11 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANkaG wrote:
    Dzięki Hope ale nie rozumiem na czym Ty jesteś? A Lunaris Ty jesteś już w ciąży? Dobrze widzę?
    Na tabletkach antykoncepcyjnych :D :D :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Lamka to za CIebie jutro tez kciukasy <3 daj koniecznie rano znac

    Ewela na Twoje wyniki tez czekamy :)

    Reset i Lunaris nie kusi Was jutro siknąć? ;p

    Kusi, choć to totalnie bez sensu:/ mam tylko badziewny test z Allegro, więc w sumie i tak nie wyjdzie, nawet jakby to była ciąża bliźniacza;) jutro może kupię jakiś lepszy test, żeby czekał w domu:)
    No i zobaczę rano jak temperatura... Jakbym miała taki ładny wykres jak Lamka czy Lunaris to bym sikała na pewno!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Kusi, choć to totalnie bez sensu:/ mam tylko badziewny test z Allegro, więc w sumie i tak nie wyjdzie, nawet jakby to była ciąża bliźniacza;) jutro może kupię jakiś lepszy test, żeby czekał w domu:)
    No i zobaczę rano jak temperatura... Jakbym miała taki ładny wykres jak Lamka czy Lunaris to bym sikała na pewno!
    Dżizzzzz... ja nakupiłam ostatnio tyyyyyyle testów, że nie wiem kiedy ja to zużyję! Mam jeszcze chyba 5 allegrowych i 2 zachomikowane pre-testy ktore były szczęśliwe dla kojej przyjaciółki :) przy okazji zakupów w Gemini kupiłam 5 nordtestów które chwaliła Ania i jeszcze dzisiaj dokupiłam bobo i pinka bo były w promocji w rossmannie! Głupia ja!

    ANkaG, reset, Ania1003, Bunia86 lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu teraz się dzieje na mnie już czas bo mąż już w łóżku i jutro testujemy ;)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia, dzięki za informacje :)
    StaraczkaNika wrote:
    Wiecie, no cały czas staram się jakoś ludziom życie urozmaicać, wyrobiłam się na tym troszkę. A jak się "moje dzieci" wyrabiają przy mnie - nie chwaląc się, pfff, najbardziej pyskate i wygadane w szkole te moje bestyjki, poradzą sobie potem ładnie. Ale stand-upu bym o szkole nie zrobiła. "Moi starzy" już i tak za często chcą mnie pozywać, albo conajmniej, żeby minister edukacji na mnie nakrzyczała, ewentualnie żebym przestała się uśmiechać (tak, marzą o tym, źli ludzie). Jak dobrze, że tu jest tyle prawniczek! A jaka była ostatnio afera o apel patriotyczny! Aż nam pani dyrekcja zaczęła się obrzucać mięchem i ziemniakami z brygadą RR (rada rodzicielska znaczy się)! Było epicko, dzieci potem przepraszały za matki i zapewniały, że to nie od nich matki znają takie słowa!

    Nika, a w jakim wieku uczysz dzieciaki?
    I czego uczysz?

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Dżizzzzz... ja nakupiłam ostatnio tyyyyyyle testów, że nie wiem kiedy ja to zużyję! Mam jeszcze chyba 5 allegrowych i 2 zachomikowane pre-testy ktore były szczęśliwe dla kojej przyjaciółki :) przy okazji zakupów w Gemini kupiłam 5 nordtestów które chwaliła Ania i jeszcze dzisiaj dokupiłam bobo i pinka bo były w promocji w rossmannie! Głupia ja!
    Ja też teraz mam z Gemini zapas 3 ciążowe i paczka owu:D

‹‹ 334 335 336 337 338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ