X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcecie wiedzieć ile ja mam testów ciążowych :D :D :D

    olik321, reset, Bocianiątko, summer86, Jedna_z_Wielu, Karma88, Zośkaaa lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Dżizzzzz... ja nakupiłam ostatnio tyyyyyyle testów, że nie wiem kiedy ja to zużyję! Mam jeszcze chyba 5 allegrowych i 2 zachomikowane pre-testy ktore były szczęśliwe dla kojej przyjaciółki :) przy okazji zakupów w Gemini kupiłam 5 nordtestów które chwaliła Ania i jeszcze dzisiaj dokupiłam bobo i pinka bo były w promocji w rossmannie! Głupia ja!

    Dziś w almie widziałam pretest w promocji dwa za jeden, ale uznałam, że jak kupie to jutro zrobię, a to dopiero 9 dpo. Coś czuję, że i tak zrobię;) a potem jak kupie Bobo test na zapas, to będę walczyć z sobą, by nie sikać wieczorem. No chyba że mnie temperatura jutro złudzeń pozbawi:/

    Ale uśmiałam się szczerze z tych zapasów:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 22:59

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 21 listopada 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ale przzecież Twój wykres tez jest ładny, tem cały czas wyższa niz w I fazie chyba ze coś nie kumam do końca..

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Lamka to za CIebie jutro tez kciukasy <3 daj koniecznie rano znac

    Ewela na Twoje wyniki tez czekamy :)

    Reset i Lunaris nie kusi Was jutro siknąć? ;p
    NIEEEEEEEEEE -jestem tchórzem i dalej myślę że to szaleństwo hormonów. Testuję w sobotę! Wolę @ niż białość białości i jeszcze bielsza biel Vizira :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Reset ale przzecież Twój wykres tez jest ładny, tem cały czas wyższa niz w I fazie chyba ze coś nie kumam do końca..

    Ja wiem że niby wyższa, ale u Was tak ładnie rośnie w górę, wyraźnie się pnie,a u mnie tak ledwo co... Pocieszam się jeszcze tym, że ostatnie dwa pomiary robiłam o pół godziny wcześniej niż zwykle z uwagi na obowiązki zawodowe.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    NIEEEEEEEEEE -jestem tchórzem i dalej myślę że to szaleństwo hormonów. Testuję w sobotę! Wolę @ niż białość białości i jeszcze bielsza biel Vizira :P

    Ja za to jestem w gorącej wodzie kąpana i podziwiam te z Was, które potrafią czekać... Inna sprawa że u mnie ten cykl jest dziwny i chyba się przez to nakręciłam.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja uciekam spać! Wszystko mi dziś dolega więc najlepiej to przespać :P jutro będzie lepiej i byle do soboty! Dobrej nocy i do jutra :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ja za to jestem w gorącej wodzie kąpana i podziwiam te z Was, które potrafią czekać... Inna sprawa że u mnie ten cykl jest dziwny i chyba się przez to nakręciłam.
    mnie przeszło po 7 latach starania o syna :P teraz wolę miłą niespodziankę niż mega rozczarowanie :P ja te testy bardzo przeżywam.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez uciekam.. moze jeszcze poczytam troche, ale pewnie usnę z książka na głowie <standard>
    Dobrej nocy

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Amy nie wiem czy pamiętasz, mój emek ma mega kiepskie wyniki. Zalecone ma fertilman plus i proxeed plus póki co.

    Doatkowo wcoraj robił:
    badania z krwi: LH, FSH, Prolaktyna, TSH, Testosteron, Estradiol, Insulina, Glukoza, Lipidogram, kwas moczowy
    Oraz na grzyby i bakteria
    - posiew z nasienia
    - posiew z moczu
    - wymaz z napletka
    - wymaz z cewki moczowej - dodatkowo na ureaplasma mycoplasma chlamydia

    Może coś pomogę w razie czego :)


    Dzięki Kochana:*
    My hormony zrobilismy, ma w normie wszystko poza testosteronem- ktorego ma za duzo?!
    Wymazow jeszcze nie robilismy, ale moze nam zleci lekarz w sobote. No i licze na jakies dopalacze;-)
    A powiedz, mowil Wam cos lakarz o czestotliwosci stosunkow w czasie okołoowulacyjnym, cos sugerowal?

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Anna Stesia, dzięki za informacje :)



    Nika, a w jakim wieku uczysz dzieciaki?
    I czego uczysz?
    Jestem językowcem głównie w LO, trochę NKJO. Kiedyś pracowałam z mniejszymi dziećmi, ale psychika mi siadała, więc stopniowo przerzucam się na coraz starszych ;)

    pilik lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oglądałam Korteza u Kuby i muszę powiedzieć, że go uwielbiam :)

    Może jutro wreszcie wstanę na czas żeby podjechać do labu zrobić badania ciążowe, nurtuje mnie tylko pierwszy poranny mocz bo teraz w ciąży sikam ok 4 razy w nocy i nie wiem, który to będzie :):) chyba ten nad ranem... jeden kij

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A masz możliwość zbadania prog ? bo jak będzie więcej niż 2 to możesz już brać dupka jęśli nie to możesz zachamować ovu
    Czas za szybko ucieka. A nie dawno taki malutki byl ;-) A teraz kawal chlopa z niego. Nie tylko taty. :-) Cala rodzina oszlala na jego punkcie.

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Ja oglądałam Korteza u Kuby i muszę powiedzieć, że go uwielbiam :)

    Może jutro wreszcie wstanę na czas żeby podjechać do labu zrobić badania ciążowe, nurtuje mnie tylko pierwszy poranny mocz bo teraz w ciąży sikam ok 4 razy w nocy i nie wiem, który to będzie :):) chyba ten nad ranem... jeden kij
    Ja zawsze robilam z tego ostatniego czyli krotko przed badaniem.

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nie chcecie wiedzieć ile ja mam testów ciążowych :D :D :D
    A właśnie, że chcę ;)

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 21 listopada 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki kciukam za jutro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 23:44

    Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zapas jeszcze 3 Pinków i chyba ich już na razię nie zużyję :D

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 22 listopada 2017, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziwadłem - nie mam żadnego testu, jakoś mnie te moje wyniki do zakupów podobnych artykułów nie zachęcają. Termometr przestawił mi się na fehrenheity, nie ma to jak zacząć dzień z kalkulatorem i przeliczaniem jednostek. Działa bardzo ożywczo! Mam pytanie - obudziłam się godzinę przed czasem - zadziałał odruch, zmierzyłam, potem już nie zasnęłam, ale zmierzyłam temp. O mojej normalnej porze - z dwojga złego - co lepsze: temp. mierzona 1h za wcześnie, czy mierzona po godzinie wiercenia się w łóżku?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Jestem dziwadłem - nie mam żadnego testu, jakoś mnie te moje wyniki do zakupów podobnych artykułów nie zachęcają. Termometr przestawił mi się na fehrenheity, nie ma to jak zacząć dzień z kalkulatorem i przeliczaniem jednostek. Działa bardzo ożywczo! Mam pytanie - obudziłam się godzinę przed czasem - zadziałał odruch, zmierzyłam, potem już nie zasnęłam, ale zmierzyłam temp. O mojej normalnej porze - z dwojga złego - co lepsze: temp. mierzona 1h za wcześnie, czy mierzona po godzinie wiercenia się w łóżku?

    Ja tam mierzyłam i po godzinie ;) Najważniejsze to nie schizować przy każdym pomiarze :D
    Jak chcesz, to dodaj do tej pierwszej tempki 0,10 i możesz zaznaczyć wtedy temp. o stałej porze.

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 22 listopada 2017, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko o której wizyta? Czekam na obszerną relację! Ja idę w piątek do immunolożki z invimedu, ale nic o niej nie słychać na mieście, młoda jest i w ogóle. Ale miała szybkie terminy, a te większe sławy każą na siebie czekać 2 miesiące! Lepszy rydz niż nic... A dzisiaj muszę zawieźć moje skierowania do centrum klinicznego i upuścić krew w ramach reklamacji. Trzymajcie kciuczki!
    Ja trzymam kciuki za poranny mocz - oby miał moc!
    Miłego dnia, dziewczyny, nie zapomnijcie czapek!
    Aksamitna, jak tam się trzymacie, kobietki? Dobrze zniosłaś przeniesienie do własnego łóżka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 05:45

    summer86, Bocianiątko, Zośkaaa, Lunaris lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ