X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 listopada 2017, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)

    Kciuki za dzisiejsze testy, badania i wizyty <3

    I specjalne kciuki za Flowwer, będę tu zaglądać niecierpliwie czekając na wieści :)

    Rucola, Flowwer lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo specjalnie zagladam po zarzyciu leków aby napisać. TRZYMAM KCIUKI!!!! BEDĄ DORODNE JAJCA A JUTRO TELEFON, ŻE MACIE PIĘKNE ZARODKI <3

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 22 listopada 2017, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    U nas tez kiepsko, 3% prawidłowych , ale na szczescie fragmentacja dna w porzadku, tylko ze nam lekarz powiedział , ze przy takich wynikach to w ciąze nie zajde, ale u mnie dodatkowo wykryli endometrioze, wiec to juz dwie rzeczy które sie skladają na brak ciaży. Daj znac czy po suplach sie poprawi, bo chętnie bym odpatrzyła jakies dobre witaminki dla mojego ( jak to mówią: a nóz ,widelec:) ) mój brał 6 m-cy body max plus i kwas foliowy,ale po tym zadnej poprawy:(
    Jasne,ze dam znac. U mnie niby nie ma przeszkod,ale ten 1% u Mka,eh tez na naturalsa marne szanse

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 listopada 2017, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset - w moim szczęśliwym cyklu miałam taki ewenement z temperaturą, że te wieczorne wartości były niższe niż poranne. Pamiętam, że mnie to nurtowało i nawet próbowałam tu dociekać o co chodzi. Ale nikt nie wiedział :p

    Flowwer - kciuki zaciśnięte!

    Aga - za Ciebie też będą po 15 :)

    Wszystkim testującym dzisiaj życzę dwóch kresek :)
    Zawsze się dziwię, że macie tyle cierpliwości, by czekać do 12dpo, a zapominam, że sama robiłam test 13 dpo :p

    Lunaris - zakupy mega! Mi mąż w H&Y kupił na urodziny kocią kosmetyczkę :) w taki sam wzór jak mam poduchę ciążową :p
    Może kiedyś powiększę kolekcję.
    Tylko jak przyniosę do domu kolejny kubek to mnie domownicy pogonią! :p mnożą się one jak te króliki z kampanii PiSowskiej ;)

    reset, Lunaris lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 22 listopada 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Mam 30,40 czyli takie minimum. Ja sobie zwiększę do max 2000, bo skoro przy 1000 j.m. nie ma dramatu, to nie chcę przegiąć. Za kilka miechów powtórzę badanko i zobaczymy :)
    Ja mialam 2msa temu 26. Laduje teraz 5000 Vigantolu,bo ten moj poziom to nie zachwycal;)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Transport do domku karetka, wszystko na leżąco. W domku zero stresu, brzuszek sie nie spina, dzieci spokojne. Zamierzam leżeć do 31 tc, i wybrać się na prenatalne.

    olik321, StaraczkaNika, Flowwer, Bocianiątko, reset, 91Ewela09, Emilkap11, Karma88, Meśka, Czrna 81, Jadranka, staraczka1111, blue00, innamorata88, Selina, by7mistake, Agniechaaaa, Bea25, Jedna_z_Wielu, Lunaris, Anna Stesia, Sarna84, malka, -Monika- lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Ja mialam 2msa temu 26. Laduje teraz 5000 Vigantolu,bo ten moj poziom to nie zachwycal;)

    U mnie też Vigantol. 16 kropelek.

    Nawiedziły mnie bóle miesiączkowe... :(
    Aż mam ochotę się zebrać i pojechać na betę ale sama nie dam rady a nikt mnie zawieźć nie może... cycki od kilku dni też mniej bolą :( schizuję :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    nadal niestety widzę jedną kreskę, także powoli się ewakuuję na grudzień. Ale jakie mam za to piersi ładne, szok :-D

    Kciuki ogromne za pozostałe testujące i badające :-) <3

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka może jeszcze jest szansa..
    skoro piersi takie ładne ;)

    Flo trzymam kciuki
    Ewela również
    Aksamitna ciesze się ze w domku spokojniej

    mi dziś ovu dał zagwostkę:
    po dzisiejszym pomiarze temp ovu przesunął mi owulację z pt 17.11 na niedzielę 19.11
    od poniedziałku 20.11 biore duphaston 10mgx1.. ciekawe czy nie zatrzymałam sobie owulacji??
    byłam pewna, iż nastąpiła w pt ( bół jajników w czwartek nitki krwi w sluzie, w pt pozytywny test ovu, gin również typowała pt/sb ponieważ we wtorek na usg pęcherzyk miał 18mm).. eh martwie sie teraz..
    i nie wiem kiedy robić kontrolnego proga 7dpo w pt czy w niedziele?...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 07:12

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Transport do domku karetka, wszystko na leżąco. W domku zero stresu, brzuszek sie nie spina, dzieci spokojne. Zamierzam leżeć do 31 tc, i wybrać się na prenatalne.
    To posuń się, leżymy z Wami ;) Duchem przynajmniej. Ciało, niestety, brutalnie wyrwane ze snu jedzie właśnie potwierdzać wizyty na nfz (na 6.2019!) i oddawać krew do badań a potem do pracy :(

    Aksamitna lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Swatka Autorytet
    Postów: 949 1424

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Używała któraś testu plytkowego z apteki corax? Zrobiłam go dzisiaj rano po 4 dniowym spoznieniu okresu i wynik negatywny, dzisiaj tez się nie zapowiada na @ zero bólu, szyjka wysoko , 2 dni temu byla twarda twraz miękka

    age.png

    age.png
    AMH - 1.18 ng/ml
    NK 29%
    05.01.2021 r. - transfer 8A
    8 dpt - beta hcg 2.31
    10 dpt - beta hcg 22.92
    13 dpt - beta hcg 88.17
    15 dpt - beta hcg 233.90
    17 dpt - beta hcg 629.40
    22 dpt pecherzyk ciążowy
    27 dpt zarodek z ❤
    16.02 - całe 1.63 cm szczęścia 💗
    4.03 - 3.79 cm 💗
    13.03 - 4.80 cm 💗 rośnie kruszynka
    16.03 - prenatalne, zdrowy chłopczyk ❤
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka póki @ nie ma jest nadzieja :)

    Flowwer trzymam strasznie mocno kciuki <3

    Aksamitna bardzo się cieszę <3 <3

    Agniechaaaa za twoją wizytę też trzymam kciuki <3

    A całej reszcie życzę pozytywnych bet, sikancow a jeśli któraś dostanie @ pamiętajcie że magiczny miesiąc grudzień przed nami :)

    lamka lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna ogromne kciukasy, odpoczywaj.

    Olik - jednak więcej wskazuje, że wcześniej miałaś tę owulację, więc nie panikuj :-)

    olik321 lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset - ja zaczynałam z endometrium 4,5mm po owulacji! Dostałam na to w pierwszej fazie oeparol 3x2, w drugiej fazie acard (chociaż cały cykl go brałam). Do tego piłam czasem wino i starałam się jeść codzienne migdały. W cyklu w którym się udało, endometrium na dzień przed owu miało 7mm. Trzymam za Ciebie kciuki

    Lunaris - ja mam mdłości tylko popołudniowe i wieczorne :p (nie wymiotuje, a jestem -3kg póki co ;))

    Nika artykuł dla Ciebie o naturalnym zabijaniu TSH http://www.pepsieliot.com/jak-pozbyc-sie-niedoczynnosci-tarczycy-naturalnie/
    Tutaj większość z nas bierze D w dawcę 4000, a co do witaminy K znowu podobno przy problemach z krzepliwością lepiej jej nie brać. Ja sobie zapas kupiłam i teraz przy każdej tabletce zastanawiam się czy brać czy nie brać ;)...

    Lamka przykro mi że biało. Ale sama pisałaś że najlepiej poczekać z testem do czwartku! Trzymam kciuki nadal :)
    mogłabym na priv mieć kilka pytań do Ciebie?

    Flo trzymamy wszystkie kciuki! I dzisiaj i jutro i w sobotę <3

    Bea powodzenia na rozmowie!!

    Bocianiątko ja ostatnio miałam 14 testów to obsikania :p chyba tylko jeden nie siknięty został, Haha. Kciuki za wizytę :)

    Agniecha trzymam kciuki za wizytę!

    Tyle od wczoraj naskrobane że wybaczcie jeśli kogoś pominęłam. Koszmarna noc za mną. Zasnęłam koło 4, a po 6 już pobudka. Dobrze że może uda się dospać w dzień...
    Miłego dnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 07:27

    Flowwer, Bocianiątko, Lunaris lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a ja za usg zajączków !!
    Aksamitna nie ma to jak w domu i nic nie rób bo inaczej po pupie dostaniesz ode mnie!!

    Lamka ani cień cienia ? Masz bobo ?
    Ania takie bóle to normalne na początku ciąży.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, super wieści! <3

    Lampka, wciąż jeszcze jest czas na pozytywny wynik, temperatura u Ciebie wciąż pięknie w górze!

    U mnie też wyszła biel vizira, ale jeszcze będę testować, bo to dopiero 9 dpo.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik - pewnie, zaraz Cię przyjmę :-)

    Flower - no pacze pacze i nawet cienia cienia nieistniejącego cienia nie widzę, mam bobo, stąd moje przeczucie, że jednak raczej nie tym razem.

    Reset - jeszcze sporo testów przed Tobą :-) :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2017, 07:30

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset na wątku o letrizolu jest dziewczyna która zaszła w ciążę przy endometrium 4mm, ciąża prawidłowo się rozwija !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny, lecę na badania

    Flo to Twój dzień :) szczęśliwych jajcowych zbiorów :)

    Aga czekam na wizytę.

    Ja dziś w nocy nie byłam chyba sikać, bo nie pamietam i zamiast się cieszyć to się zaczynam martwić ze cos jest nie tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Aga a ja za usg zajączków !!
    Aksamitna nie ma to jak w domu i nic nie rób bo inaczej po pupie dostaniesz ode mnie!!

    Lamka ani cień cienia ? Masz bobo ?
    Ania takie bóle to normalne na początku ciąży.

    Wiem, ale chyba życie w niewiedzy będzie mnie bardziej stresować niż pojechanie na ten głupi wynik i poczekanie do 13 na podwojoną betę i wyższego proga niż ostatnio.

    Dopóki nie mam na papierze, to ciężko mi się nie denerwować że wszystko jest ok...

‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ