X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Szkoda. Sytuację pamiętam. Ciekawe czy się dalej starają? Ona miała takie mutacje jak ja.
    Myślę że się nie poddała, bo raczej parła do celu.
    Ja mam mutację PAI1 homo, Mthfr hetero do tego Ana1 i 2 pozytywne, mam zrobić jeszcze Ana3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 16:31

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Piszesz o tym co w lipcu się jej udało i zaczynała od niskiej bety, że w labie u niej > 2 to ciąża ?

    Kurde ja z tym samym kojarzę. A może to była inna dziewczyna...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Piszesz o tym co w lipcu się jej udało i zaczynała od niskiej bety, że w labie u niej > 2 to ciąża ?
    Tak dokładnie

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, witam się po intensywnym dniu pracy. Przyznaję się bez bicia, ze nie miałam dziś tu czasu zaglądać. Podglądałam tylko dziś jeden wykres za który z całych sił trzymam od kilku dni kciuki.

    Nika, piękne wyniki i cieszę się, że Twoja immuno jest przyjazna fasolkom :)


    Cały dzień w pracy myślałam o pajdzie ze smalcem.. wracając z pracy poszłam po wiejski chleb, smalec i ogórki kiszone. Dobrze mi teraz :)

    lamka, reset, olik321, Karolina90, Lunaris, KateHawke, Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Aniu mam wyniki ft4=1,75 a norma 0,9-17 przy TSH 6,5 dawnka Eutyroks 175mg zamiana od 5 dni na 150mg
    poprzednie wyniki ft4= 1,81 przy TSH 0,266 z 13 października 2017 dawka Letrox 200mg

    prolaktyna tak jak wcześniej pisałam w normie

    Masz normę do 17? Czy do 1,7? Jak do 1,7 no to ciągle troszkę za wysoko. Czy lekarz ostatnio Ci powiedział, z czego wynika u Ciebie to podwyższone ft4? Miałaś robione usg tarczycy? Mówi się, że podwyższone ft4 raczej wskazuje na nadczynność (pewnie polekową) i to poprzednie TSH (0,266) również na to by wskazywało, ale teraz Ci podskoczyło do 2,9, więc ft4 też powinno się powolutku wyrównywać. Powiem Ci, co ja bym zrobiła - pobrałabym zmniejszoną dawkę eurhytoksu jeszcze przez niecałe 4 tygodnie, potem poszła na badanie TSH i ft4 i dopiero wtedy do lekarza. Po odstawieniu hormonów potrafią dziać się dziwne rzeczy, ale tak naprawdę będziesz miała obraz swoich problemów gdy upłynie właściwy czas pozwalający na ich miarodajną ocenę.

    olik321 lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset lubię za crocsy w piaskownicy ;)
    Operacji i problemów wspolczuje :(

    reset lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Kochane wróciłam! Mąż kupił mi botki (CCC, nie lubię bardzo, ale te mi się spodobały i jest szansa że nie będą masakrycznie niewygodne), szalik i kalosze na wypady z sunią. Kto zgadnie jakie są moje ulubione kolory? :-D Odebrałam również ciuszki dla piesła.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/59293ad34992.jpg

    Lamka powiedz gdzie kupilaś kalosze? Własnie o takich marzę :D Również na pise wypady :D
    Też uwielbiam szarości! I brązy :) Super zakupki :D a czarne botki mam prawie indentyczne kupione 2 sezony temu w venezii ale super się trzeymają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 16:50

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Masz normę do 17? Czy do 1,7? Jak do 1,7 no to ciągle troszkę za wysoko. Czy lekarz ostatnio Ci powiedział, z czego wynika u Ciebie to podwyższone ft4? Miałaś robione usg tarczycy? Mówi się, że podwyższone ft4 raczej wskazuje na nadczynność (pewnie polekową) i to poprzednie TSH (0,266) również na to by wskazywało, ale teraz Ci podskoczyło do 2,9, więc ft4 też powinno się powolutku wyrównywać. Powiem Ci, co ja bym zrobiła - pobrałabym zmniejszoną dawkę eurhytoksu jeszcze przez niecałe 4 tygodnie, potem poszła na badanie TSH i ft4 i dopiero wtedy do lekarza. Po odstawieniu hormonów potrafią dziać się dziwne rzeczy, ale tak naprawdę będziesz miała obraz swoich problemów gdy upłynie właściwy czas pozwalający na ich miarodajną ocenę.

    Normę ft4 mam do 1,7
    usg tarczycy miałam, wszytsko ok jak na Hashimoto
    tez mówił, że to polekowa nadczynność
    Dziękuję Aniu za odpowiedź :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 16:49

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Kurde ja z tym samym kojarzę. A może to była inna dziewczyna...
    Myślę, że to ta sama ;)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tych zwykłych crocsach to ja tylko po działce chodzę ;)
    Mam takie i one super wyglądają na stopie i to jest wg mnie najwygodniejszy model crocsow :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/22d29ba86c98.png

    pilik, Lunaris, summer86, Jedna_z_Wielu, Yoselyn82, lamka, Amy333 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer ja jak napisałam na innym wątku o wodzionce to takiego smaka sobie narobiłam że muszę dzisiaj w końcu ją zrobić :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 16:57

    summer86, Flowwer, Lena21 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Myślę że się nie poddała, bo raczej parła do celu.
    Ja mam mutację PAI1 homo, Mthfr hetero do tego Ana1 i 2 pozytywne, mam zrobić jeszcze Ana3
    To mutacje mamy takie same :) ja mam ana ujemne za to io hashi i niedoczynność. A rok temu nie brałam żadnych leków i uważałam się za absolutnie zdrową :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    W tych zwykłych crocsach to ja tylko po działce chodzę ;)
    Mam takie i one super wyglądają na stopie i to jest wg mnie najwygodniejszy model crocsow :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/22d29ba86c98.png

    O to to! Najlepsze! Uwielbiam <3

    reset, _Hope_ lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik, nie ma sprawy, sama swoje też pomęczyłam się z tarczycą (a i dalej jest nieidealnie), najważniejsze, to trafic na dobrego lekarza, który duzo tłumaczy i ma doświadczenie np. w szpitalu.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, jesteś ze Sląska? Ja się dopiero niedawno dowiedziałam, co to jest wodzionka :-D

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Kate, jesteś ze Sląska? Ja się dopiero niedawno dowiedziałam, co to jest wodzionka :-D
    Z samego serca Śląska :D wodzionkę znam od dziecka, mamę zawsze torturowałam robieniem tego na kolację :D

    Anna Stesia, malka lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo kobietki :-) W końcu nadrobiłam.
    Ewela trzymam kciuki za wysoką betę! Napewno taka będzie :-)
    Bunia kochana, u Ciebie wprost przeciwnie, mam nadzieję że będzie w końcu niska.
    Lamka przykro mi ze wzgledu na @ :-( Za to zakupy Ci się udały :-)
    Karma nie wiem jak Cię pocieszyć... Wiem że dzisiaj wszystko jest do dupy :-( I wiem jeszcze że jeśli teraz odpuścisz to kiedyś będziesz żałowała tej decyzji. Żeby to szło odpuścić tak w połowie... Wyłączyć się psychicznie przy jednoczesnym staraniu. Trzymam za Ciebie kciuki <3

    Anna Stesia, lamka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to co to jest ta wodzionka?
    u nas w domu była snelka...

    Aniu chodzę do end do wro do dr Gawrysia niby bardzo dobry... niby

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Z samego serca Śląska :D wodzionkę znam od dziecka, mamę zawsze torturowałam robieniem tego na kolację :D

    A możesz podac jakiś fajny przepis? Chętnie bym spróbowała, ale znalazłam kilka przepisów na sieci i jakoś nie brzmią zachęcająco :-D

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Hallo kobietki :-) W końcu nadrobiłam.
    Ewela trzymam kciuki za wysoką betę! Napewno taka będzie :-)
    Bunia kochana, u Ciebie wprost przeciwnie, mam nadzieję że będzie w końcu niska.
    Lamka przykro mi ze wzgledu na @ :-( Za to zakupy Ci się udały :-)
    Karma nie wiem jak Cię pocieszyć... Wiem że dzisiaj wszystko jest do dupy :-( I wiem jeszcze że jeśli teraz odpuścisz to kiedyś będziesz żałowała tej decyzji. Żeby to szło odpuścić tak w połowie... Wyłączyć się psychicznie przy jednoczesnym staraniu. Trzymam za Ciebie kciuki <3

    Karmisiu, słuchaj się Czarnej, bo to bardzo mądra dziewczyna. Pamiętaj, że po najciemniejszej nocy wychodzi słońce. Dla Ciebie też wyjdzie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 17:33

    Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość

‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ