X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • malka Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 10:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    A jak się liczy te tygodnie ciąży? Bo mi pisze 4 tydzień 6 dni a koleżanka mi mówiła że to 5 tydzień?

Panan bo jesteś w skończonym czwartym tygodniu szóstym dniu ciąży, co oznacza, ze leci ci już piąty tydzień.

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2017, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    to do roboty! :) rano w połdunie wieczorem i rano i pochwal się za 11 dni :)
    Justyna taki mam zamiar :D ja zawsze Długo czekam z testami w porównaniu do Was a i tak zawsze mam tw myśli że za wcześnie

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2017, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w tej poprzedniej ciąży bezzarodkowej w 5tc+0 nie było widać nic do 6tc0 i potem potwierdzona ciąża a w 10tc okazało się że jest pusto w pęcherzyku

• StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna14, Izolda! Gratuluję!
    Ewela <3 jest super!

Lunaris, reset, lamuś i pozostałe jednokreskowe testowaczki - ehh :( No to grudzień!

Malka, fajnie, że rocznica się wam udała! Przypomniał mi się dżołk:
    Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki: 

- Jak tam Twój wczorajszy sex? 
    - Beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 
    minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie? 
    - No u mnie rewelacja - mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na 
    przepyszną, romantyczną kolację, potem przez godzinę wracaliśmy do domu 
    spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej, 
    potem godzina zajebistego sexu, a na koniec wyobraź sobie, że godzinę 
    rozmawialiśmy! Bajka po prostu !! 

W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów... 
    - Jak tam Twój wczorajszy sex? 
    - No zajebiście! Przychodzę do domu, obiad na stole; zjadłem, 
    wybzykałam, zasnąłem ! A u Ciebie? 
    - Kurwa, u mnie beznadzieja. Przychodzę - nie ma prądu, bo zapomniałem 
    zapłacić za rachunek. Zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie 
    beznadziejne, było kurwa tak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę 
    powrotna i musiałem zapierdalać do domu na piechotę. Przychodzimy 
    - kurwa przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece !! Byłem 
    tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć, a potem 
    kurwa przez godzinę nie mogłem się spuścić. Na to wszystko tak się 
    wkurwiłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem

Meśka, dla Ciebie też coś mam na pocieszenie w tej gównianej sytuacji:

W fabryce rakiet pracuje dwóch kolegów, którzy bardzo lubią sobie popić po pracy. Piją służbowy spirytus do czyszczenia podzespołów. Pewnego razu szybko zabrakło spirytus, a pić się dalej chciało. Spróbowali płynu odrzutowego, pachniał jak wóda. Jak się już rozeszli do swoich domów, w nocy jeden dzwoni do drugiego.
    - Wania, a ty już srał?
    - Nie. - Odpowiada tamten.
    - To nie sraj i uważaj na siebie.
    - A skąd dzwonisz, że tak słabo Ciebie słychać? - pyta Wania.
    - Ja już srałem i jestem w Nowym Jorku.

A dla wszystkich co dziś sprzątają, taki dżołk na przestrogę:

Co mówi kobieta:
    - To miejsce to śmietnik! Do roboty! Ty i ja musimy tu posprzątać! Twoje rzeczy lezą na podłodze! Jeśli nie zrobimy teraz prania, to
    pozostaniemy bez czystych ubrań!
    Co slyszy mężczyzna:
    - ble, ble, ble, DO ROBOTY, ble, ble, ble, ble, TY I JA,
    ble, ble, ble, ble, NA PODŁODZE, ble, ble, ble, ble, TERAZ, ble, ble,
    ble, ble, BEZ UBRAŃ!

summer86, pilik, Bocianiątko, Meśka, Malgonia, Jedna_z_Wielu, madwitka, ANkaG, Flowwer, Lena21, lamka, Amy333, malka, blue00, 91Ewela09 lubią tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • panan12 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Panan bo jesteś w skończonym czwartym tygodniu szóstym dniu ciąży, co oznacza, ze leci ci już piąty tydzień.

No rozumiem :) może jutro pęcherzyk zobaczę? Ostatnio widziałam ale był bardzo malutki

f2w3k0s3plke7odf.png
  • justyna14 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    A jak się liczy te tygodnie ciąży? Bo mi pisze 4 tydzień 6 dni a koleżanka mi mówiła że to 5 tydzień?
    Ginekolodzy licza skonczony czyli u Ciebie 4 a my kobietki zaczete czyli 5 :-)

relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2017, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 19 ;) maluchy pływają w brzuchu, macica juz powyżej pępka. Rozstępy juz pięknie sie pojawiły. Poza stresem z szyjką, to drugi trymestr jest super :)

gratuluje pozytywów, i najmocniej tule dziewczyny które dalej walczą.

Bocianiątko, Malgonia, Lunaris, Jedna_z_Wielu, summer86, StaraczkaNika, KateHawke, Lusesita, Flowwer, Lena21, lamka, Izolda90, malka, Jadranka, Kargo31, Anna Stesia, blue00, Czrna 81, JustynaG, staraczka1111, Sarna84, Madżka89, pawojoszka, Selina lubią tę wiadomość

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    U mnie dzisiaj 19 ;) maluchy pływają w brzuchu, macica juz powyżej pępka. Rozstępy juz pięknie sie pojawiły. Poza stresem z szyjką, to drugi trymestr jest super :)

Buziaki dla małych pływaków <3

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2017, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:

Ja nadal rano i wieczorem podczas modlitwy skaladm Was w opiece :) tak samo jak proszę o dzieciaczki Flo i zeby u Buni sie sprawa wyjaśniła :(

Gratuluje pozytywów :D ja czekam na M i lecę pisać

Flowwer, Rucola, Anna Stesia lubią tę wiadomość

• Malgonia Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umarłam ze śmiechu (wlasnie sprzątam), az se nospe wzielam na rozluznienie ;)

Amy333 lubi tę wiadomość

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitku oby tak dalej :) buziaki dla rozrabiaków <3 <3
    Flo w poniedziałek wielki dzień- wszystko musi się udać. Jutro jest Twój ostatni dzień kiedy nie jesteś mamą! Co będziecie robić z eMkiem? :)

IZOLDA uratowałaś honor sikaczek :D wielkie gratulacje <3 wiedziałam że dziś ktoś musi się załapać na kumulację :P

Pozbyłam się nocujących gości i teraz mogę sobie bezkarnie tu z Wami posiedzieć zanim domownicy wrócą z podwórka (wywaliłam Ciastka z synem na plac zabaw :P). Kawcia i OF :)

Bocianiątko, pilik, Flowwer, malka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was w sobotnie południe. Dopiero się wygramolilam z łóżka :-P

Nika świetnie dowcipy. Od razu mam.lepszy humor a musze sprzątać bo wieczorem goście :-P a co do psiny to nic mu nie jest bo on właściwie to pogryzl ten termometr i mąż zbierał jego części :-P

Flo wszystko będzie piękne! I w poniedziałek juz będzie podwójny kwiatuszek - musisz podmienic avatarek heh :-)

Ewela piękna beta! :-)

Izolda jak to dwie krechy to gratuluję z całego serca!

Wszystkie negatywy mocno przytulam :-( ale zaraz święta to będzie magiczny czas :-)

Summer jest weekend - całe dnie możesz odpoczywać :-)

Zabieram się za bałagan w domu :-( Miłego Dnia!

91Ewela09 lubi tę wiadomość

👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • AlicjaJ Ekspertka

Wysłany: 25 listopada 2017, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda serdecznie gratuluję :)
    Wszystkie dziewczyny z jedną kreseczką, bardzo mi przykro :( ale walczymy dalej!

Wy macie duże doświadczenie więc może pomożecie mi wyjaśnić zagadkę, jaką jest mój wykres w tym cyklu.

Otóż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że była owu: był śluz płodny, był pozytywny test, cycki bolą jak zawsze od daty (zakładanej) owulacji, nawet tempka coś tam skoczyła. Ale...owu nie było i nie będzie. Gin na monitoringu w 8dc wykrył pęcherzyk 13 mm w prawym jajniku, niestety do 12dc pęcherzyk nic a nic się nie powiększył. Owu powinna być ok 13dc.

Czyli że te wszystkie pomiary i obserwacje tak naprawdę niewiele nam mówią, a nawet mogą nas zmylić? :( Dotychczas myślałam, że skok temp jest pewnym wyznacznikiem owulacji, chyba że komuś pęcherzyk urósł odpowiednio duży, ale nie pękł - co u mnie nie miało miejsca.

Mogłaby któraś z Was dobre duszyczki zerknąć na mój wykres i spróbować jakoś mi to wyjaśnić? :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 12:26

cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaJ, kluczowe jest USG, jeśli pęcherzyk nie rósł to niestety mała szansa na owulkę :( często w cyklach bezowulacyjnych wykresy są dwufazowe i wyglądają jakby owu była.
    Miałaś jeszcze USG po tym 12 dc?

Jeśli w kolejnym cyklu sytuacja się powtórzyła (oby nie!), wówczas warto rozważyć stymulację owulacji.

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja niestety temperatura i śluz jak i testy nie dają pewności. Monitoring jest dużo pewniejszy. A i tak wielu lekarzy uważa że jedynym 100% potwierdzeniem owulacji jest ciąża ;)... czasami nie ma co się zagłębiać w wykres, a szukać przyczyny dlaczego owu nie było

ds022el.png

u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2017, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda wyślij jeszcze raz fotę, chcę się napatrzeć <3 zasnęłam z moją Runą, bo bardzo słabo się czuję i śniły mi się trzy testy ciążowe z ||. Mamy Izoldę, Justynę, kto trzeci? :-D

Nika padłam, ale Twoje żarty są takie prawdziwe (pierwszy).
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/323517c1a92c.jpg

KateHawke, summer86, Flowwer, StaraczkaNika, malka, Lena21, Lunaris, Jedna_z_Wielu, blue00, Czrna 81, staraczka1111, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

• Izolda90 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, udało się wysikać II :) Chyba coś źle skopiowałam. Spróbujmy teraz.
    https://naforum.zapodaj.net/ea44e8f2132b.jpg.html

summer86, Flowwer, lamka, Malwas, malka, Lena21, olik321, Kaczorka, JuicyB, panan12, Lunaris, Jedna_z_Wielu, Anna Stesia, blue00, Paulina.G, Czrna 81, KateHawke, Rucola, MamaFabianka, Selina, Yoselyn82, Barbarka1984, Bunia86, Bocianiątko lubią tę wiadomość

gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2017, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda eleganckie <3 super się cieszę.

AlicjaJ lubi tę wiadomość

• summer86 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2017, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda, pięknie! Bardzo sie cieszę :)

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • AlicjaJ Ekspertka

Wysłany: 25 listopada 2017, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, czyli w zasadzie trzeba by mieć monitoring co miesiąc :/ Później miałam jeszcze monitoring w 17 dc i pecherzyk nadal ani drgnął :( Ale gdzieś tam się łudziłam, że może gin coś przeoczył, głupia ja.
    Ostatnio bardzo skoczyła mi prolaktyna, może to jest przyczyna... Mam na poziomie 47,55 a gin zapisał mi tylko 1/2 tabletki bromka, jak myslicie, to nie za mało?
    Dzięki za pomoc dziewczyny, przynajmniej już wiem, że na 100% nie ma się co nakręcać w tym cyklu ;) Niech już przyjdzie @.

cb7w90bv95yvg0mo.png
    5 c.s. o pierwsze maleństwo - szczęśliwy <3
    7 lutego - jest serduszko! <3
    MTHFR 677C-T homo, PAI-1 4G homo -> Clexane, Acard
‹‹ 406 407 408 409 410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ