X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Flo, to beda najdłuższe dwa tygodnie. Ja ciągle trzymam kciuki i mocno wierzę ze wszystko bedzie dobrze ❤

    No alez będą emocje!!! Ja pamiętam jak Aga szła na bete :) wogole to do laboratorium nie miała ochoty iść :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Maenka Autorytet
    Postów: 1648 1987

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Te testy są w rossmanie i chyba kosztują 6,99 zł. A wiesz dopóki nie ma @jest nadzieja! :) masz pewność kiedy była owulacja?

    Prowadzisz wykres?

    Dzięki panan12 za słowa otuchy... :) no właśnie wiesz, pewności nie mam... wykresu nie prowadzę, ale rozpoznałam te dni po śluzie/samopoczuciu i nieziemskiej ochocie na seks... wiem, że nie daje to 100% pewności. Tak naprawdę to dopiero zaopatrzyłam się w testy owulacyjne i w nowym cyklu będę pierwszy raz szła do ginekologa na monitorowanie.

    Co ma być to będzie, ale rozkminu głupie mam, nie wiem po co :P

    A jak u Ciebie sytuacja wygląda?

    m3sxqqmzr2yat7k2.png

    👱‍♀️hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy; AMH 6,7; PCO; MTHFR c.1286A>C (A1298C); choroba autoimmuno; ANA+; anemia - ukryty niedobór żelaza; PAI 4G/SG hetero; podwyższone nk w macicy; niska il10.
    👨słabe parametry nasienia.

    ✨01.2019: FAMSI nr 1
    = ET + 3 ❄❄❄.
    23.02.19: ET morulki - 😥
    07.05.19: FET blastki - 😥
    21.08.19: FET 2 blastek: 2.2.3 i 3.2.2 - cb 😥

    ✨09.12.19: FAMSI nr 2
    = 2 ❄️❄️.
    04.06.20: FET 4.1.1 i 4.2.3: 6 dpt: 56🍀, 8 dpt: 189, 11 dpt: 560, 14 dpt 3300, 19 dpt: 20.000 jest 2mm wojownik, 31dpt mamy ❤ - cudzie trwaj
    03.09.20: it's a boy! 👶
    02.2021: mamy nasz cud ❤
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maenka wrote:
    Dzięki panan12 za słowa otuchy... :) no właśnie wiesz, pewności nie mam... wykresu nie prowadzę, ale rozpoznałam te dni po śluzie/samopoczuciu i nieziemskiej ochocie na seks... wiem, że nie daje to 100% pewności. Tak naprawdę to dopiero zaopatrzyłam się w testy owulacyjne i w nowym cyklu będę pierwszy raz szła do ginekologa na monitorowanie.

    Co ma być to będzie, ale rozkminu głupie mam, nie wiem po co :P

    A jak u Ciebie sytuacja wygląda?

    A powiedz czy Ty masz swoje naturalne owulacje i potwierdzalas kiedyś? Robiłaś jakieś badania? Ile się staracie?

    A u mnie mdłości, brzuch czasem boli beta się podwaja co 48h. W poniedziałek lub wtorek idę na bete i na usg. Zależy czy kolega mnie w pracy zastąpi w poniedziałek

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo tak jak pisze Lamka, gdyby z zarodkami był jakikolwiek problem, to nie planowaliby transferu, więc głowa do góry, pierś do przodu i imprezuj dziś w ostatki, bo to ostatnie na najbliższy ponad rok ;)

    Bocianiątko, Flowwer, Anna Stesia, blue00, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela gratuluje przyrostu :)

    Meska no to ladnie narobilas sobie jeszcze wiekszego bigosu, no ale co zrobisz, czasem sie tak zdarza ze nie idzie po naszej mysli :)

    Lunaris przykro mi ze test negatywny, moze jednak jeszcze nie wszystko stracone?

    Rucola trzymam kciuki za dwie piekne kreseczki!

    Flowwer to kciuki za transfer :) a z maluszkami na pewno dobrze skoro nic nie mowili :)


    Dziewczny Przykro mi z powodu I kreseczek... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 10:13

    Meśka, Lunaris lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was moje drogie :*

    Przytulam z powodu jednej kreski i @ <3 <3 <3

    gratuluję dwóch kreseczek

    Izolda nie mogę powiększyć zdjęcia i ciężko coś zobaczyć :*

    Rewelacja jeszcze raz gratuluję <3

    Flowwer wierzę w Twoje maluchy i z niecierpliwością czekam na poniedziałek i później betę <3 <3 <3 <3

    Jak kogoś pominęłam to przepraszam, jak tylko się zorientuje to od razu to naprawię :*

    Ja mam dziś 11 DC i chyba wczoraj była owu ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, Rucola trzymam kciuki za jutrzejsze testy!

    Izolda wstaw jeszcze raz zdjęcie, bo nic nie widać! A wszystkie tu spodziewamy się na nim II i chcemy się napatrzeć :)

    Flo <3

    Wszystkie, którym wyszła jedna kreska ściskam mocno :(

    A mnie dzisiaj znowu brzuch pobolewa jak na @. Już by się mogło to skończyć bo tylko stresuje bez sensu :(

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Reset też pytałam na co mam czekać bo denerwuje się tym wszystkim, mimo, że może nie wygląda. Przy tak niskiej becie nie mogą tam nic znaleźć :( alo urośnie i gdzieś coś w końcu zobaczą, albo spadnie. Lekarz mówi że nie daje 100% że jest cp, ale też nie powiedział co to moze być innego. Kurcze sama już nie wiem :/ W razie czego jestem spakowana do szpitala, gdyby coś się działo to jadę od razu. Nie wiem czy jest szansa, że ta beta w końcu sama spadnie, ale bardzo na to liczę
    Bunia skad jest Twój lekarz? tzn z jakiego szpitala kochana??

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, w poniedzialek juz dwupak!

    Izolda, nie mozna powiekszyc zdjecia, ale na wykresie widzę kropka! Super, bardzo Ci gratuluje :)

    Meśka powiem Ci...gowniana sprawa :D

    Ewela gratuluje pieknej bety :)

    Rucola, Czrna, kciukasy zaciśnięte!

    Bunia, jak sie ma sytuacja?

    Przykro mi z powodu negatywnych testów, wierzę, ze grudzień będzie łaskawy :)

    Ja jakoś chyba straciłam nadzieję kompletnie na kropka. Jakiś nijaki mam ten wykres, do północy nie moglam zasnąć bo tak mnie trzeslo z zimna! Czuje się zwyczajnie, jak zawsze. Dlaczego tak dlugo trzeba czekac?! :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 10:25

    Meśka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Czarna, Rucola trzymam kciuki za jutrzejsze testy!

    Izolda wstaw jeszcze raz zdjęcie, bo nic nie widać! A wszystkie tu spodziewamy się na nim II i chcemy się napatrzeć :)

    Flo <3

    Wszystkie, którym wyszła jedna kreska ściskam mocno :(

    A mnie dzisiaj znowu brzuch pobolewa jak na @. Już by się mogło to skończyć bo tylko stresuje bez sensu :(

    Mnie też ten cholerny brzuch pobolewa. Ej to aż tak długo będzie boleć? Ty już w 9 tygodniu i dalej boli ładnie... :/

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Mnie też ten cholerny brzuch pobolewa. Ej to aż tak długo będzie boleć? Ty już w 9 tygodniu i dalej boli ładnie... :/

    No niestety. Już na szczęście boli mnie rzadziej niż na samym początku, ale jeszcze się zdarza :/ na szczęście zwykle trwa to chwile i przechodzi. Ale zawsze mnie to martwi.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    No niestety. Już na szczęście boli mnie rzadziej niż na samym początku, ale jeszcze się zdarza :/ na szczęście zwykle trwa to chwile i przechodzi. Ale zawsze mnie to martwi.

    No mnie też i od razu mierze temperature ale ładnie się trzyma :) Malka Ty byłaś u lekarza przy jakiej becie?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Miałyśmy w niedzielę testować ;) trzymam kciuki za bete
    mąż mnie podkusił wczoraj popołudniu bo drinka chciał się napić ze mną i się nie napił :)

    Bocianiątko, pilik, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANkaG wrote:
    Ja mam || ale Ale na teście owulacyjnym dalej nie jest mega ciemna ta druga ale to pierwsze moje testy owy w tym roku więc nie będę ufać ze mo ze być owy jutro czy później i dzisiaj postaram się <3 A mam pytanie jak szybko robicie testy ciążowe po owulacji bo ja miałam robiony ostatnio e 31dc ile od owu nie mam pojęcia i była blada bardzo krecha
    to do roboty! :) rano w połdunie wieczorem i rano i pochwal się za 11 dni :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka, u mnie dziś też taki ból i ból w dole pleców. Przeleżałam do tej godziny w łóżku i trochę przeszło.
    Mi lekarz kazał brań no-spę przy takim bólu. Pytałam o to napięcie mięśniowe po no-spie itd., mówił że sporo się teraz o tym mówi, ale na tym etapie większe korzysci beda z brania niż nie brania przy bólu.

    malka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Serduszko przy jakiej becie się najczęściej pokazuje? Ja mam w poniedziałek usg
    serduszko najwcześniej 6-7 tydzien skonczony, wcześniej nie ma co się nastawiać. W 4 tygodniu to może nawet jeszcze zarodka nie być widać.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda90 wrote:
    Witam się późnym porankiem :)
    Wczoraj miałam bardzo intensywny dzień. Wróciłam dopiero po 2 ;p

    A o to mój sikanie z rana :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ea44e8f2132b.jpg[/url]
    strasznie malutka fotka ale chyba 2 kreseczi widzę. gratulacje!

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    serduszko najwcześniej 6-7 tydzien skonczony, wcześniej nie ma co się nastawiać. W 4 tygodniu to może nawet jeszcze zarodka nie być widać.

    A jak się liczy te tygodnie ciąży? Bo mi pisze 4 tydzień 6 dni a koleżanka mi mówiła że to 5 tydzień?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Malka, u mnie dziś też taki ból i ból w dole pleców. Przeleżałam do tej godziny w łóżku i trochę przeszło.
    Mi lekarz kazał brań no-spę przy takim bólu. Pytałam o to napięcie mięśniowe po no-spie itd., mówił że sporo się teraz o tym mówi, ale na tym etapie większe korzysci beda z brania niż nie brania przy bólu.
    Juz myslalam ze cos się dzieje zlego bo mam takie same bole plecow..
    Trzymam kciuki za testujace i egzaminujace :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 10:47

    3i499vvjspjyuavk.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 25 listopada 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Malka, u mnie dziś też taki ból i ból w dole pleców. Przeleżałam do tej godziny w łóżku i trochę przeszło.
    Mi lekarz kazał brań no-spę przy takim bólu. Pytałam o to napięcie mięśniowe po no-spie itd., mówił że sporo się teraz o tym mówi, ale na tym etapie większe korzysci beda z brania niż nie brania przy bólu.

    Ja tez przeleżałam w łóżku. Ja na razie nie biorę nospy bo te bóle trwają max 5-10min. To nawet tabletka nie zacznie działać. Ale jak będą się przeciągać to na pewnie wezmę.

    summer86 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 405 406 407 408 409 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ