X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Czuje się matką chrzestna tego testu :) aż się wzruszyłam :)
    A żebyś wiedziała ;) Ale jeszcze się nie cieszymy - jeden test ciąży nie czyni. Kupiłam 3 bobki i jednego pinka, tylko póki co w ogóle mi sie nie chce sikać. Pierwsza z 4 godzin czekania na wyniki minęła!

    ANkaG lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG ja absolutmie nikogo nie oceniam?, napisała tylko, że wspólczuję kobietom które ryzykuja ciaza dla pracy. Rozne sa sytuacje i niestety nie kazda kobieta ma ten komfort, ze jesli pojdzie na ciazowe L4 to pozniej pracodawca przyjmie ja z otwartymi rekami i pracuja mimo, ze nie powinny. Jesli ktos sie dobrze czuje i nie ma przeciwskazan to niech pracuje, myslalam o sytuacjach gdy ta praca jednak ciazy nie sluzy.

    AnkaG - seksik z rana jak smietama. Ka bym jeszcze sprobowala.

    Nika gratulacje, piekny widok z rana :)

    StaraczkaNika, ANkaG lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdałam
    :D

    lamka, summer86, Czrna 81, innamorata88, Kargo31, malka, Izolda90, PodwojnaMamaWdwupaku, StaraczkaNika, Lunaris, Paulina.G, olik321, MamaStasia, Bocianiątko, blue00, ANkaG, Karma88, Sarna84, KateHawke, Selina, Koteczka82, Lena21, Malgonia, emi2016, Madżka89, Anna Stesia, Jedna_z_Wielu, Bajkaaa, Aksamitna, Amy333, Yoselyn82, bazylkove, Lejka, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika <3 ogromnie się cieszę, czekam na betę i odświeżam co 2min :-) najwspanialsza wieść z rana. Dawaj bobo, sikniesz te 5ml chociaż już nie udawaj :-P

    Czarna przykro mi, ale grudzień jest nasz!


    Anka - to jakieś kiepskie te testy masz skoro nie pokazują ciemniejszej kreski od testowej. Zmolestuj jeszcze rano męża, bo owulacja może wystąpić nawet 48h po piku.

    Hope - zazdroszczę ust, mój mąż ma identyczne usta jak Angelina Jolie, piękne są. Mam nadzieję, że jak będziemy mieć córkę to będzie miała po nim, bo ja mam smutne dżdżownice :-P

    Agniecha gratulacje <3 świętuj!

    My dzisiaj mamy świętować półrocznicę ślubu, a eMek na kacu po wczorajszej imprezie. Brawo on.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 09:42

    Czrna 81, ANkaG lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A żebyś wiedziała ;) Ale jeszcze się nie cieszymy - jeden test ciąży nie czyni. Kupiłam 3 bobki i jednego pinka, tylko póki co w ogóle mi sie nie chce sikać. Pierwsza z 4 godzin czekania na wyniki minęła!
    Odswiezam forum tak często jakby to była strona labu ;)
    Nie pogratulowalam bo obie wiemy jak to czasem jest z testami ale kreska o czasie daje dużo nadziei. Bardzo dużo. A co Twój gorylek na to?

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, mam pytanko - czy robiłaś test Harmony lub Nifty?
    Któraś z Was myśli o tym badaniu w ciąży?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, gratulacje! :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Inna, mam pytanko - czy robiłaś test Harmony lub Nifty?
    Któraś z Was myśli o tym badaniu w ciąży?
    A kariotypy badalas? Masz ok? Generalnie fajne badanie. Znam jeden przypadek gdzie dało mocno fałszywy wynik ale kobieta miała kariotyp mozaikowy.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, do kariotypów nie dotarliśmy.

    Wstępnie ustalaliśmy, że jeśli PAPP-A i usg wyjdą ok, to nie robimy dalszych badań, ale nadal się waham. Szkoda, że te badania są aż tak drogie..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Inna, mam pytanko - czy robiłaś test Harmony lub Nifty?
    Któraś z Was myśli o tym badaniu w ciąży?
    Ja mam gorzej No harmony nie robią w ciazy bliźniaczej po in vitro a NIFTY powie jedynie ze jest Ok lub nie ale nie określi z którym maluchem :/ ale i tak rozmyślamy o nifty
    O papie naczytałam sie juz tyle, ze chyba nie chce tego wróżenia z fusów :/ a podobno przy braniu proga jeszcze bardziej niewiarygodny wynik wiec chyba sie nie zdecyduje :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 09:48

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Jaka wspaniała wiadomość z rana! Nika gratulacje !!! :-) I to wcale nie jest taki bladzioszek, będzie już ładna beta ;-) To mąż też w szoku,co?
    Obudziłam go o 6 i pytam - czy jak Cię obudzę tak całkiem, to mnie gdzieś zawieziesz na 8. On - Powodzenia.
    - A zakład, że się obudzisz? I kazałam mu oglądać krechy. Obudził się w minutę, ale jemu też się ręce trzęsły i się bałam kiedy prowadził. Po badaniu jakoś napięcie zeszło. Teraz to już nie jest w naszych rękach. Zaklepuję wasze kciuki do 1ej!

    summer86, pilik, lamka, Czrna 81, blue00, Karma88, Sarna84, Flowwer, KateHawke, Lena21, Koteczka82, aiwlys, Malgonia, Anna Stesia, Jedna_z_Wielu, Bajkaaa, mi88, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ale wiesz ze ovulaki się robi po 10 rano? Nawet jeśli wczoraj wyszedł najciemniejszy to nie znaczy ze juz po ovu. Może być dziś, może być jutro. Jeśli wcześniej był sex to plemniki spokojnie 3 dni mogą zaczekać na jajo.
    Dzięki za podpowiedź czyli nawet jak wczoraj były bóle jajników i śluz się lał a dzisiaj nic to może być jeszcze owu ? Po 10 dodam zdjecia moich testów i zrobie kolejny a <3 nie było bo mieliśmy jielitówke a ja jak mam jaki kolwiek problem żołądkowy to mam wrażenie że umre ponieważ mam refleks

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja mam gorzej No harmony nie robią w ciazy bliźniaczej po in vitro a NIFTY powie jedynie ze jest Ok lub nie ale nie określi z którym maluchem :/ ale i tak rozmyślamy o nifty
    O papie naczytałam sie juz tyle, ze chyba nie chce tego wróżenia z fusów :/ a podobno przy braniu proga jeszcze bardziej niewiarygodny wynik wiec chyba sie nie zdecyduje :/
    Ale daje wiedzę o stanie łożyska. Trudne to wszystko ale wg mnie im więcej badań tym lepiej się śpi.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Inna, mam pytanko - czy robiłaś test Harmony lub Nifty?
    Któraś z Was myśli o tym badaniu w ciąży?
    Przez fatalną Pappa harmony test :) generalnie od nifty praktycznie niczym się nie różni :) na wynik czekaliśmy 10 dni roboczych.

    Hope niestety prawidłowy kariotyp rodziców nie świadczy o tym, że z dzieciaczkiem będzie wszystko ok :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ale daje wiedzę o stanie łożyska. Trudne to wszystko ale wg mnie im więcej badań tym lepiej się śpi.
    Racja. U nas liche pappa wróżyło późniejsze problemy ze zbyt szybki starzeniem się łożyska. Już w 24tc mieliśmy II stopień w III stopniowej skali.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 09:54

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Obudziłam go o 6 i pytam - czy jak Cię obudzę tak całkiem, to mnie gdzieś zawieziesz na 8. On - Powodzenia.
    - A zakład, że się obudzisz? I kazałam mu oglądać krechy. Obudził się w minutę, ale jemu też się ręce trzęsły i się bałam kiedy prowadził. Po badaniu jakoś napięcie zeszło. Teraz to już nie jest w naszych rękach. Zaklepuję wasze kciuki do 1ej!
    Hiehie pewnie biedny miał nadzieję na lodzika :D

    summer86, innamorata88, StaraczkaNika, blue00, Sarna84, aiwlys, Malgonia lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Hiehie pewnie biedny miał nadzieję na lodzika :D

    Hope, uwielbiam Cię :D

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Hiehie pewnie biedny miał nadzieję na lodzika :D
    Hahaha nie wiem czemu, ale też to mi przyszło do głowy. :D:D:D:D:D:D:D

    StaraczkaNika, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Przez fatalną Pappa harmony test :) generalnie od nifty praktycznie niczym się nie różni :) na wynik czekaliśmy 10 dni roboczych.

    Hope niestety prawidłowy kariotyp rodziców nie świadczy o tym, że z dzieciaczkiem będzie wszystko ok :(
    Wiem Inna. Chodziło mi tylko o to ze przy kariotypie mozaikowym te nifty pokazały kolezance ze dziecko będzie miało wadę letalna. A nie miało. I tylko dlatego pytam o kariotyp bo wtedy nie ma sensu robić badania.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika! Piękne krechy, nie żadne bladziochy. Trzymam kciuki za betę :) mega się cieszę :)

    summer86, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ