X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    MYsle ze tylko beta jest mairodajna, raz moglas wiecej pic raz mniej, raz sluzasz pezerwa w siusiu raz krotsza. Beta prawde Ci powie. A test to tylko na pamiatkw, nie analizoqalabym teraz codziennie koloru kreski.
    Dzięki. Idę na betę jak tylko otworzą Diagnostykę. Nie mam jak iść do tego samego labu i nie wiem, czy wynik przyrostu będzie miarodajny, więc oczywiście, też się zamartwiam, jak to będzie. Chyba przyszła pora zainwestować w melisę

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Cos ostatnio spac nad ranem nie moge:-(
    Też nie mogę i budzę się przed budzikiem. A budzik mam na 5

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 listopada 2017, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dzięki. Idę na betę jak tylko otworzą Diagnostykę. Nie mam jak iść do tego samego labu i nie wiem, czy wynik przyrostu będzie miarodajny, więc oczywiście, też się zamartwiam, jak to będzie. Chyba przyszła pora zainwestować w melisę
    Mam ta sama sytuacje, wczoraj oddalam krew na bete tsh i prog ale w innym lab. Dzis odbieram i sie martwie czy inny lab nie bwdzie mial wplywu :-( oj i ja sie zaopatrze w melise :-)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 listopada 2017, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, darowałabym sobie już robienie testów, bo to niepotrzebny stres, a grubośc kreski zależy też od stężenia moczu, więc może po prostu więcej wieczorem piłaś.
    Jedynie beta prawdę Ci powie :) Trzymam kciuki za piękny wzrost!

    justyna14 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 listopada 2017, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Też nie mogę i budzę się przed budzikiem. A budzik mam na 5
    Mnie zawsze dzieci budzily ok 6 , a teraz przed 5 mam oczy jak 5 zl :-( oby to nie poczatki ciazowej bezsennosci :-(

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 28 listopada 2017, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, zostaw te testy w spokoju ! ;P
    Teraz możesz patrzeć na betę. Właśnie dlatego ja nie robiłam w weekend bety, bo byłoby w innym laboratorium i marrwilabym się pewnie przyrostem.

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruszam dupę do labu. Progesteron też zbadać, nie? Coś jeszcze?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 28 listopada 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Trzymam kciuki za dzisiejsze bety i wizyty.

    Flower wzywam do wiary w swojego kropka, cała Polska wierzy i trzyma kciuki, z takim dopingiem nie może być inaczej- będzie pozytywna i koniec!!!!!

    Bunia ciesze się, że lepiej się czujesz, trzymam kciuki za dzisiejszy spadek.

    Bajkaaa, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Trzymam kciuki za testy i bety dziś <3

    Kochane można aspirynę w drugiej fazie ? Pomoże na chorobę (kaszel,katar) ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika Ty chyba świeżo przebadana z każdej możliwej strony więc ja bym samą betę zrobiła ;) dziewczyny pisały że prog tak wczesne bez sensu, może zestresować niska wartość przez porę...
    Ci do testów - ważne że jest kreska. Nie ma co porównywać. Sama widzisz jak wysechł wczorajszy, a jak przedwczorajszy. Są zupełnie inne i nie ma co przykładać. Mówię to ja która siknęłam na 12 testów z ciekawości i przełożenia to do bet nigdy nie miało ;)
    Trzymam kciuki za wszystkie dzisiaj <3
    Bunia cudownie że dobrze się czujesz!

    Jedna - aspiryna to w sumie jak acard tylko mocniejsza, więc myślę że nie powinna zaszkodzić w nie dużej ilości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 07:07

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Mam ta sama sytuacje, wczoraj oddalam krew na bete tsh i prog ale w innym lab. Dzis odbieram i sie martwie czy inny lab nie bwdzie mial wplywu :-( oj i ja sie zaopatrze w melise :-)

    Justyna nie martw się!! Ja pierwszy wynik robiłam w diagnostyce, później ze względu na cenę i cito przeniosła się do punktu w szpitalu i wszystko bardzo ładnie wychodzi. Miałam 12,30 w diagnostyce a 48 h później robiłam gdzie indziej wyszło 37,5... Nie ma dużej różnicy napewno

    justyna14 lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Nika Ty chyba świeżo przebadana z każdej możliwej strony więc ja bym samą betę zrobiła ;) dziewczyny pisały że prog tak wczesne bez sensu, może zestresować niska wartość przez porę...
    Ci do testów - ważne że jest kreska. Nie ma co porównywać. Sama widzisz jak wysechł wczorajszy, a jak przedwczorajszy. Są zupełnie inne i nie ma co przykładać. Mówię to ja która siknęłam na 12 testów z ciekawości i przełożenia to do bet nigdy nie miało ;)

    Mi kiedyś w laboratorium mówiły Panie że się z rana robi ze jest największy wyrzut

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik kochana, a powiedz mi jeszcze czy coś da te objawy moje ? Orientujesz się? Przypomniałam sobie o niej, bo dawniej zawsze w domu była, ale na co to nie pamiętam :/

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika testy to juz sensu nie maja :) tylko beta a kolorem paska sie nie sugeruj ;p

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Życzę samych pozytywnych wiadomości w dniu dzisiejszym i życzę dużo spokoju przy oczekiwaniu na wyniki badań :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeeść :-)

    Nika - czekamy na betę i nie sikaj już więcej :-D

    Jedna - na Ciebie też przyjdzie czas wcześniej niż się spodziewasz :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja dzisiaj całą noc miałam koszmary :/ dzieci sie wiercily, brzuch bolał. Musze sie napić z milion litrów melisy i może odeśpie

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja już szykuję się do lekarza, łapie mnie stres. Z tego wszystkiego też nie mogłam spać.
    Odezwę się później. ❤

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Czeeeeść :-)

    Nika - czekamy na betę i nie sikaj już więcej :-D

    Jedna - na Ciebie też przyjdzie czas wcześniej niż się spodziewasz :-)

    <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Hej :)
    Ja już szykuję się do lekarza, łapie mnie stres. Z tego wszystkiego też nie mogłam spać.
    Odezwę się później. ❤
    Powodzenia <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
‹‹ 464 465 466 467 468 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ