Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Hej :)
    Ja już szykuję się do lekarza, łapie mnie stres. Z tego wszystkiego też nie mogłam spać.
    Odezwę się później. ❤

Ja też się już ogarniam. Najpierw na bhcg i później nw usg. Też mam cykora. Będą dziś dwie piękne fotki moja i Twoja ten sam dzień ciąży :)) życzę sobie i Tobie powodzenia :)

f2w3k0s3plke7odf.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Na kaszel i katar jak są bardzo mocne a nie chcesz ryzykować to są preparaty dla kobiet w ciąży (np. syrop prenalen i sól morska do płukania nosa zamiast kropli). Poza tym ja bym zwiększyła na kilka dni dawkę wit D (przez kilka dni po 10000 można zabrać) i oczywiście domowe syropy - mój ulubiony imbir (najlepiej świeży starty), cytrynę (ja daje plastry bez skórek) i czosnek (też starty) zalewasz miodem i następnego dnia po łyżce trzy razy dziennie. Poza tym cuda działa też czosnek+cytryna, jeżeli Twój organizm sobie dobrze z czosnkiem radzi :) a jak w gardle drapie to płukać - pół szklanki wody i dwie łyżki wody utlenionej

Bardzo dziękuję, wiem ze wygląda to śmiesznie, ale wolałam zapytać :)
    Miód sobie daruję bo go nie znoszę, ale z reszty skorzystam <3

wallbash.gif

down.gif

Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Ty mnie tu nie kuś bo miałam 03.12 testować :D
    AAAA już wiem co mi się śniło!!! Śniło mi się że dwie tłuste krechy wysikałam! A to oznacza że pewnie będzie biel na teście...
    Nieeeee! Ten sen oznaczał, że Ty po prostu wysikasz bladzioszka 30.11! :D

pilik, KateHawke, Flowwer, Amy333 lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    2. ICSI (OviKlinika): styczeń 2021 - CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    1.ICSI (nOvum): lipiec 2019 - ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    stan zapalny endometrium, test Be Ready - endometrium prereceptywne
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, mięśniaki hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • Kargo31 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Dziewczyny ja się zastanawiam, które z weteranek będą mi towarzyszyć w grudniu. Bociek, Lunaris, Czrna, Monika, Amy testuje wkrótce :), reset, lamka, Emilka, Meśka, Izape, Yose, Hope, Bajka
    Trzeba przyznać, że niewiele nas zostało :)

Hej!

Ja tez się muszę dopisać. Dziś miał być test, ale moja @ była na tyle łaskawa, że pozwoliła mi zaoszczędzić 10 zł i test został chyba na "za 100 lat"...

I własnie przywitałam 10 cykl starań, a w nocy śnił mi się mały dzidziuś... ehh... tylko się poryczeć...

*50 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 3 :(
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.
  • bazylkove Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Trzymamy! A wiesz już, który doktor ma dużur?
    Jeszcze doktora nie było, mam nadzieje ze ordynator dr Maciejewski - polubiłam go ;)

KateHawke, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Nika, nie porównujemy testów!!!!!! Beta prawdę Ci powie, a przyrost będzie piękny! Na chłopca :)

Ewela, bardzo mocno trzymam kciuki! :* i czekam na info <3

Jedna, kciuki za wizytę! :) i piękne ciało żółte! :) Skarbie, spróbuj trochę wyluzować... Hormony masz ok, a badanie ich co drugi dzień nie na sensu bo wprowadza u Ciebie tylko dodatkowy stres... a stres = prolaktyna i kolo się zamyka...
    Jeśli chcesz szukać dalej to szukaj, zrób homocysteine, coś z immunologii, trombifilię ale w hormonach nie trzeba, bo jest ok :)
    A aspiryna teraz spokojnie możesz wziąć :) jest niebezpieczna dla maluszka jak juz się narządy wykształcaj a teraz nie zaszkodzi :, moja gin powiedziała ze do pozytywna mogę brać :)

:****
    Kochana, nie pamiętam gdzie to wyczytałam/ czy usłyszałam że ponoć dobrze jest sprawdzić te dwa hormony 3 x w cyklu, więc taki mam zamiar :) co drugi dzień , to nie ja ;)
    Wiem, że pewnie jestem powodem do śmiechu, ale wolałam zapytać. Po takim czasie już wolę dokładniej zwracać na ta uwagę :)
    Po za tym wbrew pozorom wcale mnie nie stresuje to, że coś badam :) więc PRL nie powinno być większe, choć i bez stresu związanego z badaniami mam 502. Homocysteine badalam i też skontroluje czy jest zmiana bo dopiero się w to zagłębiam jak ja "zbić"

<3 <3 <3 <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 08:15

wallbash.gif

down.gif

Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero wróciłam z osiedlowej Diagnostyki - chyba przez clexane, albo może przez ogólne zakłucie żył pani się coś nid podobało i nie chciała mnie po pobraniu wypuścić. Czekałam chyba z pół godziny i patrzyłam na łokieć :/

Wynik dobiero między 14 a 17, bo mają problemy tdchniczne i pierwszy kurier odbierze od nich próbki dopiero po 10! Ten dzień to próba cierpliwości i kara za to że wczoraj pół dnia pośpieszałam w myślach Flowwer, żeby wreszcie nam napisała, że już ma dziecinkę gdzie jej miejsce.

A dziś idę do genetyka i nie wiem co mu powiedzieć, żeby mnie nie olał i nie nakrzyczał, że po co w takim razie blokuję miejce. Ale wiecie, nikt mi nie obiecał happy endu, więc wolałabym się skonsultować.

Flowwer lubi tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • agulineczka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia na wizytach!

Nika kciuki za piękny przyrost!!! <3

StaraczkaNika lubi tę wiadomość

oeuagywllgo70qby.png

Synek 2016 💚
    Córka 2018 ❤️

👼👼

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochana, nie pamiętam gdzie to wyczytałam/ czy usłyszałam że ponoć dobrze jest sprawdzić te dwa hormony 3 x w cyklu, więc taki mam zamiar :) co drugi dzień , to nie ja ;)
    Wiem, że pewnie jestem powodem do śmiechu, ale wolałam zapytać. Po takim czasie już wolę dokładniej zwracać na ta uwagę :)
    Po za tym wbrew pozorom wcale mnie nie stresuje to, że coś badam :) więc PRL nie powinno być większe, choć i bez stresu związanego z badaniami mam 502. Homocysteine badalam i też skontroluje czy jest zmiana bo dopiero się w to zagłębiam jak ja "zbić"

<3 <3 <3 <3
    Ja wiem, że progesteron dobrze zbadać na początku cyklu, przed owu i ok 7 dpo. Ja zawsze miałam pięknid wysoki i dopiero jak zbadałam przed owu wyszło, że za wysoki i może blokować naturalną owu. Jestem za tym, żeby badać tak jak instynkt podpowiada - to my najlepiej znamy swoje ciało, widzimy gdzie może być problem i jeśli czujemy, że coś trzeba spawdzić, to trzeba to sprawdzic i koniec :)

Immunożka kazała powtarzać homocysteinę co 6 tyg. Ja z nią walczę b-complex od aliness i TMG Swansona, z tym że TMG już odstawiłam tak na wszelki wypadek

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 08:23

Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • panan12 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Dziewczyny powodzenia na wizytach!

Nika kciuki za piękny przyrost!!! <3

A Ty kiedy robisz bete?

f2w3k0s3plke7odf.png
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo31 wrote:

I własnie przywitałam 10 cykl starań, a w nocy śnił mi się mały dzidziuś... ehh... tylko się poryczeć...

Poryczmy razem. Mnie dobił sen o dwóch kreskach i wiem, że to będzie biel taka że na jej podstawie stworzą nowy odcień najjaśniejszej bieli na świecie. A jak juz poryczymy to trzeba podnieść nasze pupska i walczyć dalej. Ja już mam plan bo najpierw antyki jak @ przylezie a potem stymulacja. A jak Twoje plany?

08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Karolajna8919 Znajoma

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pomóżcie Na 5 dni przed spodziewanym okresem a 9 dni po owulacji nie wytrzymałam i zrobiłam właśnie przed chwilą. Co myślicie? Udało się?

https://zapodaj.net/958b1ebeb84f2.jpg.html

malka, justyna14, StaraczkaNika, Agniechaaaa, blue00, Czrna 81 lubią tę wiadomość

• Karma88 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela powodzenia na wizycie. :*

Nika ogromniastej bety! :*
    bazylkove wrote:
    Dziewczyny jestem juz przyjęta na oddział, proszę trzymajcie kciuki :) mam lekkiego cykora

Kciuki i za Ciebie dzisiaj bazylkove.
    Kargo31 wrote:
    Hej!

Ja tez się muszę dopisać. Dziś miał być test, ale moja @ była na tyle łaskawa, że pozwoliła mi zaoszczędzić 10 zł i test został chyba na "za 100 lat"...

Kargo ojej :( Może grudzień świąteczny będzie łaskawszy? Przytulam Cię. :*

bazylkove lubi tę wiadomość

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajna8919 wrote:
    Kochane pomóżcie Na 5 dni przed spodziewanym okresem a 9 dni po owulacji nie wytrzymałam i zrobiłam właśnie przed chwilą. Co myślicie? Udało się?

Na moim kompie widzę bladego bladzioszka :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 08:35

08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    Co Ci wyszło z wróżby? :)
    A wiecie, że jest taka wróżba na liczbę dzieci z pięści? Trzeba policzyć małe zmarszczki i nasady małego palca.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cd9c37b2290a.jpg
    Ja mam 2, ale mąż 1, co zapewne znaczy, że kiedyś go zdradzę i będę mieć dziecko z innym... Oh, to mi przypomina, że zaniedbałam Outlander i muszę nadrobić ze 3 odcinki!

KateHawke, lamka lubią tę wiadomość

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajna8919 wrote:

Widzę! Jest bladzioszek! :) :) :)

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Jeszcze doktora nie było, mam nadzieje ze ordynator dr Maciejewski - polubiłam go ;)
    Ja miałam HSG u Jasińskiego - bardzo sprawny, obył się bez kulociągu i w ogóle szybko, więc jeśli na niego trafi, to też jesteś w dobrych rękach :)

bazylkove lubi tę wiadomość

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kargo31 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Poryczmy razem. Mnie dobił sen o dwóch kreskach i wiem, że to będzie biel taka że na jej podstawie stworzą nowy odcień najjaśniejszej bieli na świecie. A jak juz poryczymy to trzeba podnieść nasze pupska i walczyć dalej. Ja już mam plan bo najpierw antyki jak @ przylezie a potem stymulacja. A jak Twoje plany?

Nie wiem... Najzupełniej w świecie po prostu nie wiem.

Odebrałam wyniki M-ka i wszystkie są w normie, ale jestem zła, bo w tym pakiecie nie określali morfologii. Mój M sam się umawiał na badanie i to przegapił. I tu mam pytanie. Czy pomimo tego, że wyniki są dobre, bo plemników jest dużo, są ruchliwe i 88% jest żywych, to czy morfologia może wyjść zła? Bo znów zaczęłam się martwić.

Jeśli chodzi o mnie, to ciągle bromek i od połowy tamtego cyklu biorę glucophage, więc może w tym cyklu pobudzi już pęcherzyki, żeby normalnie rosły, bo do tej pory zawsze był pęcherzyk, ale rósł bardzo wolno i pękał jak był jeszcze za mały. więc za jakieś 10 dni monitoring. W tym cyklu podwójnie mi szkoda, bo pierwszy raz były dwa pęcherzyki, a ja marze od zawsze o bliźniakach.

*50 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 3 :(
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.
  • agulineczka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajna witaj w klubie ;) wczoraj mialam podobnego bladzioszka. Tez 9dpo.

Panan ja jutro powtorze bete, bo pierwsza robilam wczoraj.

Karolajna8919 lubi tę wiadomość

oeuagywllgo70qby.png

Synek 2016 💚
    Córka 2018 ❤️

👼👼
  • emi2016 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Jestem u rodziców i nie bardzo mam czas zaglądać i nadrabiać, ale nieustannie trzymam kciuki <3
    Zaglądam dziś i tu takie wieści !!!!
    Maja - gratuluję z całego serducha <3 <3 <3
    Flo - musicie już zostać w dwupaku, na święta będziesz już miała piękną, pierwszą fotę fasolinki lub fasolinka <3

Gratuluję pozytywnych testów, tulę po negatywnych i przesyłam wiruski dla potrzebujących:
    [email protected]$%^&*&^%$#@@#$%^&^%$#@$%^&#@

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 08:53

KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
‹‹ 466 467 468 469 470 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego