X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A wiecie, że jest taka wróżba na liczbę dzieci z pięści? Trzeba policzyć małe zmarszczki i nasady małego palca.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cd9c37b2290a.jpg
    Ja mam 2, ale mąż 1, co zapewne znaczy, że kiedyś go zdradzę i będę mieć dziecko z innym... Oh, to mi przypomina, że zaniedbałam Outlander i muszę nadrobić ze 3 odcinki!
    Haha jakbym siebie widziała, też mam dwie a mój jedną i się uśmiałam jak na mnie spojrzał :) kiedyś to gdzieś już było i sprawdzałam hahaha

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja wiem, że progesteron dobrze zbadać na początku cyklu, przed owu i ok 7 dpo. Ja zawsze miałam pięknid wysoki i dopiero jak zbadałam przed owu wyszło, że za wysoki i może blokować naturalną owu. Jestem za tym, żeby badać tak jak instynkt podpowiada - to my najlepiej znamy swoje ciało, widzimy gdzie może być problem i jeśli czujemy, że coś trzeba spawdzić, to trzeba to sprawdzic i koniec :)

    Immunożka kazała powtarzać homocysteinę co 6 tyg. Ja z nią walczę b-complex od aliness i TMG Swansona, z tym że TMG już odstawiłam tak na wszelki wypadek
    <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 listopada 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo31 wrote:
    Nie wiem... Najzupełniej w świecie po prostu nie wiem.

    Odebrałam wyniki M-ka i wszystkie są w normie, ale jestem zła, bo w tym pakiecie nie określali morfologii. Mój M sam się umawiał na badanie i to przegapił. I tu mam pytanie. Czy pomimo tego, że wyniki są dobre, bo plemników jest dużo, są ruchliwe i 88% jest żywych, to czy morfologia może wyjść zła? Bo znów zaczęłam się martwić.

    Jeśli chodzi o mnie, to ciągle bromek i od połowy tamtego cyklu biorę glucophage, więc może w tym cyklu pobudzi już pęcherzyki, żeby normalnie rosły, bo do tej pory zawsze był pęcherzyk, ale rósł bardzo wolno i pękał jak był jeszcze za mały. więc za jakieś 10 dni monitoring. W tym cyklu podwójnie mi szkoda, bo pierwszy raz były dwa pęcherzyki, a ja marze od zawsze o bliźniakach.

    Amy tak miała. Wyniki bardzo dobre a morfologia niezbyt duża. Ale androlog ją pocieszył że resztą wyników nadrabia. Grunt to suplementowanie eMka - musisz mu kupić witaminki, np.AndrovitPlus. A badał twój eMek hormony? Warto byłoby jeszcze pobrać krew. Może to troche powiedzieć o kondycji hormonalnej eMka - nawet jesli ma dobre wyniki.
    U ciebie może rzeczywiście ten Glucophage musi mieć czas żeby je pobudzić. Może po prostu fasolka na "grudzień cudów" czeka :) <3

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkowe kciukam!!!

    bazylkove lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 listopada 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A wiecie, że jest taka wróżba na liczbę dzieci z pięści? Trzeba policzyć małe zmarszczki i nasady małego palca.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cd9c37b2290a.jpg
    Ja mam 2, ale mąż 1, co zapewne znaczy, że kiedyś go zdradzę i będę mieć dziecko z innym... Oh, to mi przypomina, że zaniedbałam Outlander i muszę nadrobić ze 3 odcinki!

    U mnie 3 :p z tym, że jedna gruba a 2 cienkie. Czy to znaczy, że będę miała jedno grube dziecko? ;)
    Mąż chce mieć trójkę.. niezłe wyzwanie.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh ja mam jedną. I wszystko jasne ;) przeyebane na maxa dziewczyny! Koniec, apokalipsa i armagedon!

    Bazylku trzymam kciukosy!

    Jedna Tobie to już nie pisze ze trzymam bo to oczywiste!

    Kciuki za bety i bladziochy!

    bazylkove, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 28 listopada 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochana, nie pamiętam gdzie to wyczytałam/ czy usłyszałam że ponoć dobrze jest sprawdzić te dwa hormony 3 x w cyklu, więc taki mam zamiar :) co drugi dzień , to nie ja ;)
    Wiem, że pewnie jestem powodem do śmiechu, ale wolałam zapytać. Po takim czasie już wolę dokładniej zwracać na ta uwagę :)
    Po za tym wbrew pozorom wcale mnie nie stresuje to, że coś badam :) więc PRL nie powinno być większe, choć i bez stresu związanego z badaniami mam 502. Homocysteine badalam i też skontroluje czy jest zmiana bo dopiero się w to zagłębiam jak ja "zbić"

    <3 <3 <3 <3
    Jedna nie wiem czy wiesz, ale przy badaniu prolaktyny należy unikać <3 przed pobraniem krwi, zwłaszcza jeżeli Twój Emek lubi pobawić się twoimi cycuszkami. Drażnienie sutków powoduje wyrzut prolaktyny i często wynik wychodzi zafałszowany.

    Bazylkowe powodzenia. Ewelka, Panam miłych widoczków.<3
    Nika wypasionej bety dla Ciebie i niziuteńkiej dla Buni.
    Kciukasy za pozostałe dziewczyny testujące i betujące.
    Tule te z was które zdrzyły się z bielą na testach. Wiem jakie to przykre.

    bazylkove, Jedna_z_Wielu, Flowwer lubią tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela kciuki za wizytę <3 Maja super ta wczorajsza beta :O Nika, czekamy na betę wypasioną w kosmos <3 :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Ja za to od tygodnia nie mogę zmusić się do wstawania... Potem szaleję po mieszkaniu żeby jak najszybciej wyjść z domu. A tu na zewnątrz niespodzianki w stylu białych szyb na aucie :)
    Moje auto ma na szczescie garaz ale maz skrobie. Kupilam mu w lidlu ta mate na szebe ale tylko na przod wiec musze dokupic na tyl bo sprawdza sie. Wystarczy rolozyc i choc przodu nie skrobie :-) a zaraz dojdzie odsniezanie :-)
    Ja z rana ostatnio mam duzo czasu syna do przedszkola na spokojnie wyszykuje odwioze sama do pracy na spokojnie nawet dzis sniadanie w domu zjadlam :-)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja miałam HSG u Jasińskiego - bardzo sprawny, obył się bez kulociągu i w ogóle szybko, więc jeśli na niego trafi, to też jesteś w dobrych rękach :)

    Jestem w Wejherlandzie mam nadzieje że nie spieprzą tego jak w Redlowie :p

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajna8919 wrote:
    Kochane pomóżcie Na 5 dni przed spodziewanym okresem a 9 dni po owulacji nie wytrzymałam i zrobiłam właśnie przed chwilą. Co myślicie? Udało się?

    https://zapodaj.net/958b1ebeb84f2.jpg.html

    Widać blada kreskę.
    Ja miałam identyczną w 24 dniu cyklu :-)
    Poczekaj do terminu @ i powtórz.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilkap11 wrote:
    Jedna nie wiem czy wiesz, ale przy badaniu prolaktyny należy unikać <3 przed pobraniem krwi, zwłaszcza jeżeli Twój Emek lubi pobawić się twoimi cycuszkami. Drażnienie sutków powoduje wyrzut prolaktyny i często wynik wychodzi zafałszowany.

    Tak, wiem :D ale dziękuję <3




    Hope <3 <3 <3 przypadkiem w to nie wierz ( tym bardziej, że nie po naszej myśli ;) )

    Emilkap11 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Jestem w Wejherlandzie mam nadzieje że nie spieprzą tego jak w Redlowie :p
    Zdecydowanie - wyszerpałaś juz limit nieszczęść w tym zakresie - więcej nie przysługuje!

    bazylkove lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyznać się - która ma jakiś zmieniacz czasu :D Proszę o przestawienie na niedzielę. A przynajmniej na sobotę (zajmę czas sprzątaniem :P )

    Zośkaaa, Amy333 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny przyznać się - która ma jakiś zmieniacz czasu :D Proszę o przestawienie na niedzielę. A przynajmniej na sobotę (zajmę czas sprzątaniem :P )


    Tez chetnie przygarnę taki zmieniacz:) jakos wyjątkowo mi się dłuży ten cykl. Pewnie dlatego ze wiem ze byly dwa dorodne pecherzyki;) ale z kolei przez to tez mam chyba podwójne pms bo jestem jak tykająca bomba :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 09:32

    KateHawke, lamka lubią tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    U mnie 3 :p z tym, że jedna gruba a 2 cienkie. Czy to znaczy, że będę miała jedno grube dziecko? ;)
    Mąż chce mieć trójkę.. niezłe wyzwanie.
    To trzymam kciuki, żeby to grubsze szło jako ostatnie :)
    Ja tam w to nie wierzę, w tarota też nie, ale zawsze się można pośmiać, jeśli się sprawdzi ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze bety, wizyty, badania i zabiegi <3

    Ja siedze w robocie ale czuje sie jakby mnie ktos przezul i wypluł. 7dpo i juz PMS ? Marzy mi sie w tym momencie bezludna wyspa...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    To trzymam kciuki, żeby to grubsze szło jako ostatnie :)
    Ja tam w to nie wierzę, w tarota też nie, ale zawsze się można pośmiać, jeśli się sprawdzi ;)

    Akurat wychodzi jako drugie ;)
    Ale u mnie i tak tylko CC wchodzi w grę, więc luzik ;)

    A że takie "wróżby" z przymrużeniem oka trzeba traktować to się wie :)
    Chociaż po zeszłorocznych Andrzejkach jestem bardziej skłonna w nie uwierzyć :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka - ja miałam ostatnio pms przez cała fazę lutealną, więc Cię rozumiem :(

    Dziewczyny, mam pytanie techniczne - próbuję zmienić stopkę oraz dodać do analizowania ostatni cykl (klikam w ten kwadracik "uwzględnij w analizach") i gdy daję zapisz zmiany, to one się nie zapisują :( Pisałam do OF, ale mnie olali. Macie na to jakiś patent?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:

    Dziewczyny, mam pytanie techniczne - próbuję zmienić stopkę oraz dodać do analizowania ostatni cykl (klikam w ten kwadracik "uwzględnij w analizach") i gdy daję zapisz zmiany, to one się nie zapisują :( Pisałam do OF, ale mnie olali. Macie na to jakiś patent?
    Mi "ptaszki" zostały jak zaznaczyłam. Spróbuj osobno zmienić stopkę i zapisać a potem osobno zaznaczyć cykle.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 467 468 469 470 471 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ