X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 października 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ibuprofen w trakcie @ jak najbardziej można brać. Pytałam Manki. Ważne żeby po @ do owu nie brać takich leków.


    Ja jeszcze polecam orzechy brazylijskie na endo. Jem tylko te orzechy plus wino i zawsze jest ładne:)
    już mało co zawału nie dostałam, bo moja @ też bolesna i sięgnęłam po metafen a tam też w składzie iuprofen i paracetamol :P

    właśnie zajadam rybkę na śniadanie, a co, dbam o endo od początku :)

    Poproszę o wpisanie mnie na 11 listopada, będzie świątecznie :)

    summer86 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A w jakiej kwocie starasz się o dofinansowanie?
    Ja też miałam unijne dofinansowanie ;-)
    220tys.:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    już mało co zawału nie dostałam, bo moja @ też bolesna i sięgnęłam po metafen a tam też w składzie iuprofen i paracetamol :P

    właśnie zajadam rybkę na śniadanie, a co, dbam o endo od początku :)

    Poproszę o wpisanie mnie na 11 listopada, będzie świątecznie :)
    W trakcie @ można nawet morfine xD byleby po @ przed owu nie brać:D nie wpadajmy w paranoje

  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 14 października 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny. Wvzoraj odebrałam wyniki martwi mnie stosunek lh do fsh. Wynosi 0.54.
    W czerwcu było podobnie.
    Czy ma to wpływ a moja płodność? :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    220tys.:)
    Łoooooooo, to życzę Tobie aby rozpatrzyli pozytywnie twój wniosek. ;-)

  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 14 października 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny i ja ląduje w listopadowym wątku. Panna @ przylazla ciągnąc za sobą smutek i rozczarowanie. Mój cykl jak nigdy trwał 34 dni (zwykle 28-29) widzę że starania to niezwykle stresujące zajęcie ;) bo żadnego innego stresora w tym miesiącu nie miałam.

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 14 października 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulame wrote:
    Cześć Dziewczyny i ja ląduje w listopadowym wątku. Panna @ przylazla ciągnąc za sobą smutek i rozczarowanie. Mój cykl jak nigdy trwał 34 dni (zwykle 28-29) widzę że starania to niezwykle stresujące zajęcie ;) bo żadnego innego stresora w tym miesiącu nie miałam.
    Cos czuje, ze ten cykl bedzie nasz !! będziemy testować mniej wiecej w tym samym czasie co ?? Ja mam plan taki na ten miesiąc... dzien dzisiejszy - czerwone wino ;D przed owu wiesiołek, siemię lniane. Po owu tak jak dziewczyny pisały, suszone morele, ananas :) naturalne wspomaganie aaa i plus ja i maz witaminki . no i oczywiście bede robic testy owulacyjne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 12:03

    Lulame lubi tę wiadomość

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 października 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer proszę o wpisanie mnie na 16.11 a co tam :) szwagierka zwalnia wtedy brzuszek więc może mi się uda

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 14 października 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Cos czuje, ze ten cykl bedzie nasz !! będziemy testować mniej wiecej w tym samym czasie co ?? Ja mam plan taki na ten miesiąc... dzien dzisiejszy - czerwone wino ;D przed owu wiesiołek, siemię lniane. Po owu tak jak dziewczyny pisały, suszone morele, ananas :) naturalne wspomaganie aaa i plus ja i maz witaminki . no i oczywiście bede robic testy owulacyjne :)

    Oj nawet nie wiesz jak mi dziś potrzebne takie wsparcie i zachęta do działania:). Chyba rzeczywiście testowanie wypadnie nam podobnie o ile moje cykle mnie znów nie zaskoczą:).
    Mierzysz temperaturę?
    A ten wiesiolek to w jakiej formie?
    Robiłaś badania Lh, estfadiol, fsh, progesteron?
    W zeszłym cyklu robiłam testy owulacyjne w tym też będę ale tym razem zacznę koło 8dc i regularnie, słyszałam żeby robić 2x dziennie to nie przesada?

  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 14 października 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też rozpocznę cykl czerwonym winem :) także wieczorem toast za pomyślny cykl ;)

    Aaeemm lubi tę wiadomość

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 14 października 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulame wrote:
    Oj nawet nie wiesz jak mi dziś potrzebne takie wsparcie i zachęta do działania:). Chyba rzeczywiście testowanie wypadnie nam podobnie o ile moje cykle mnie znów nie zaskoczą:).
    Mierzysz temperaturę?
    A ten wiesiolek to w jakiej formie?
    Robiłaś badania Lh, estfadiol, fsh, progesteron?
    W zeszłym cyklu robiłam testy owulacyjne w tym też będę ale tym razem zacznę koło 8dc i regularnie, słyszałam żeby robić 2x dziennie to nie przesada?
    Ja robiłam jedynie badania tarczycy, ogole morfologii i miałam sprawdzana owulacje i śluz u gin, czy jest pecherzyk i czy pęka. I wszystko jest Ok. Temperaturę chyba zacznę mierzyć od 5 dnia cyklu. Wiesiołek to z tego co czytałam to w formie oleju. Co do testów to rzeczywiscie ja robię rano i wieczorem :) zobaczysz musi sie udać.... przypomnij mi ile sie staracie, ze juz az tyle badań miałaś zleconych ?? Bo moj gin mowil, ze na razie mam przestać myślec o rożnych badaniach, lekach itp on twierdzi, ze powinno sie udać raz dwa. Ja mam cykle 28 dni, wiec teoretycznie 9 listopada testowanie :)

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 14 października 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam o te badania bo zastanawiałam się sama czy robić :). Jeszcze nie robiłam szczegolowej diagnostyki chyba dam sobie jeszcze ten cykl skoro mówisz że tem będzie szczęśliwy:)).
    Dla mnie listopad tak jak dla Ciebie to 2cs

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 14 października 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulame wrote:
    Pytałam o te badania bo zastanawiałam się sama czy robić :). Jeszcze nie robiłam szczegolowej diagnostyki chyba dam sobie jeszcze ten cykl skoro mówisz że tem będzie szczęśliwy:)).
    Dla mnie listopad tak jak dla Ciebie to 2cs
    A byłaś u gin ? Masz potwierdzone, ze owulacje i śluz u Ciebie występują ? :) a na takie badania moze sie skuszę w sumie :) z czystej ciekawości

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Łoooooooo, to życzę Tobie aby rozpatrzyli pozytywnie twój wniosek. ;-)
    Nie może być inaczej

  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 14 października 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    A byłaś u gin ? Masz potwierdzone, ze owulacje i śluz u Ciebie występują ? :) a na takie badania moze sie skuszę w sumie :) z czystej ciekawości
    Byłam u gin pół roku temu, zawsze chodzę koło 13 dc za każdym razem widziała pęcherzyk, śluz płodny obserwuję u siebie w okolicach owulacji którą zwykle też odczuwam jako ból podbrzusza. Nie martwił am się więc do tej pory. A teraz chciałam się umówić do swojej i dopiero może w moim 20dc :/

  • Lulame Przyjaciółka
    Postów: 78 33

    Wysłany: 14 października 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Ciebie jakoś szczegolnie sprawdzał ten śluz?

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 14 października 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulame wrote:
    A u Ciebie jakoś szczegolnie sprawdzał ten śluz?
    Nieee sprawdzał po prostu czy jest i mowil ze jest spora ilość :)

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 14 października 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bez zabiezpieczen będziemy sie kochać dopiero 2 miesiąc. Wcześniej były tabletki przez 9 lat ;/ i prezerwatywy stad lekarz na razie nic nie mowil o jakichś bardziej szczegółowych badaniach.

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 14 października 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, Cheresta dopisałam Was do listy :) życzę powodzenia!

    Bobisia, stosunek powinien być w okolicach 1, przy wartościach poniżej 0,8 należy sprawdzić w czym leży przyczyna. Ja bym się przeszła do dobrego lekarza. Te rzeczy są do wyprostowania.
    Na pewno te badania robiłaś w 2-3 dc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 16:42

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 14 października 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki summer za odpowiedź. Badała w 3 dniu cyklu. Byłam już z tym wynikiem w czerwcu u lekarza teraz powtórzyłam dla siebie. Lekarz mówił ze badania w porządku.
    Jednak podejrzewam chociaż nie bawie się w lekarza niedomogę Lutealna. Plamienia przed miesiączka conamniej dwa dni przed i dwa dni po. Bardzo krótki okres maks 2,5 dnia. I krótki cykl 25 dni. I bardzo bolace piersi od razu po owulacji.
    Jednak badałam progesteron i wynosi 15.5 7 dpo.
    Posłucham Ciebie summer w poniedziałek idę do innego lekarza. Dzięki❤❤❤❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ