X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 13 października 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, jak bardzo jesteście kochane i jaka macie duża wiedzę i chciałam nieśmiało Was poprosić o pomoc. Jak juz napisałam dzis przyszła @, wiec zaczynamy nowy cykl :) i tu moja prośba, moze rzucicie jakimiś radami co do naturalnych sposobów na zwiększenie szans zajścia w ciąże ??? Moze zle zadałam pytanie, ale wiele z Was pisze o migdałach, wiesiołku, winie, suplementach... cieżko tylko z powodu mojej niewiedzy i braku czasu usystematyzować to, w sensie co i kiedy i na co działa ;) jeśli któraś z Was podzieliłaby sie swoimi doświadczeniami bardzo bym była wdzieczna. Pytam teraz bo jest nowy cykl nowe możliwości ;)

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 13 października 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeem,

    wiesiołek i napar z siemienia lnianego i picie dużej ilości wody - poprawa śluzu, ale wiesiołek tylko do owulacji!

    czerwone wino, migdały, tłuste ryby (można już zacząć w trakcie @) - poprawa endometrium.

    Po owu suszone morele i świeży ananas z twardym środkiem (2-3 plasterki dziennie).

    To takie podstawy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2017, 15:08

    Aaeemm, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 13 października 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Aaeem,

    wiesiołek i napar z siemienia lnianego i picie dużej ilości wody - poprawa śluzu, ale wiesiołek tylko do owulacji!

    czerwone wino, migdały, tłuste ryby - poprawa endometrium.

    Po owu suszone morele i świeży ananas z twardym środkiem (2-3 plasterki dziennie).

    To takie podstawy :)
    Ooo super dziękuje ❤️❤️❤️❤️

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 października 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dawno nie miałam tak bolesnej @...zwijam się z bólu jak za czasów gimnazjum zanim zaczęłam brać hormony. Ehh :( A to już trzeci dzień. Byle do wtorku. Może do doktorek wydedukuje co jest ze mną nie tak.

    Może macica się czyści po długim podwójnym cyklu. Nowe endometrium, nowe jajeczko, nowe możliwości.
    A to czy się uda to musi być te rozdanie genetyczne i brak fizycznych przeszkód.
    Chodzisz do b.dobrego gina wiec trzeba czekać na rezultaty a przy staraniach nie brać imuprofenu bo hamuje ovu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2017, 15:14

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 13 października 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Aaeem,

    wiesiołek i napar z siemienia lnianego i picie dużej ilości wody - poprawa śluzu, ale wiesiołek tylko do owulacji!

    czerwone wino, migdały, tłuste ryby (można już zacząć w trakcie @) - poprawa endometrium.

    Po owu suszone morele i świeży ananas z twardym środkiem (2-3 plasterki dziennie).

    To takie podstawy :)
    Super rady. Tez skarzystam.
    Dziewczyny a uzywalyscie żelu conceive?
    Macie jakieś doświadczenia z tym żelem?

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 13 października 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia wrote:
    Super rady. Tez skarzystam.
    Dziewczyny a uzywalyscie żelu conceive?
    Macie jakieś doświadczenia z tym żelem?
    My w tym cyklu działaliśmy z conceive :) ale ja byłam po clo wiec miałam bardzo mało własnego a poza tym u nas w pct wyszedł wrogi śluz wiec próbujemy to przewalczyć ;) i teraz czekam na efekty, jeszcze tydzień ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2017, 15:34

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Może macica się czyści po długim podwójnym cyklu. Nowe endometrium, nowe jajeczko, nowe możliwości.
    A to czy się uda to musi być te rozdanie genetyczne i brak fizycznych przeszkód.
    Chodzisz do b.dobrego gina wiec trzeba czekać na rezultaty a przy staraniach nie brać imuprofenu bo hamuje ovu ;)
    Ibuprofen w trakcie @ jak najbardziej można brać. Pytałam Manki. Ważne żeby po @ do owu nie brać takich leków.


    Ja jeszcze polecam orzechy brazylijskie na endo. Jem tylko te orzechy plus wino i zawsze jest ładne:)

    Aaeemm, Flowwer lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziwna ta @ :/ w sumie potrwala jakieś 2,5 dnia, jasna krew bez skrzepow ale z brązowym sluzem. Mój organizm mnie zaskakuje

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 13 października 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli moj gin mowil, ze widzi śluz i jest wszystko Ok w sensie z ilością to jedt sens stosować jakies zele ?

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    A jeśli moj gin mowil, ze widzi śluz i jest wszystko Ok w sensie z ilością to jedt sens stosować jakies zele ?
    Jak masz swój to po co :p

  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 13 października 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    My w tym cyklu działaliśmy z conceive :) ale ja byłam po clo wiec miałam bardzo mało własnego a poza tym u nas w pct wyszedł wrogi śluz wiec próbujemy to przewalczyć ;) i teraz czekam na efekty, jeszcze tydzień ;)
    Super. Mam nadzieje ze tydzień szybko i miłe Tobie zleci a efektem będzie piekna fasolka:) a ja zakupie zel bo ostatnio u mnie też śluzu jak na lekarstwo chociaż żadnych leków nie biorę.
    Frelcia tez myślę że taki długi cykl mógłby mieć wpływ i na intensywność i bolesność @

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 października 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam Conceive w 3 cyklach -mam straszną lipę ze śluzem, ale bez efektu. Tyle że u mnie polip więc trudno ocenić. Brałam też wiesiołka ale nie za wiele wniósł. Poprawiło się znacznie z siemieniem lnianym oraz w cyklach z Ziołami o.Sroki. W tym cyklu tylko siemię i ACC dorzucam (syropy wykrztuśne-rozrzedzające poprawiają śluz) i zobaczymy jak będzie.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 października 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie rowniez... jak wszystko dobrze pojdzie to ja w listopadzie tez bede testowac :) a ze to moj miesiac narodzin to moze bedzie dla mnie szczesliwym :)

    Aaeemm, summer86, staraczka1111 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie ile może być krwi podczas ciąży

    http://ponton.org.pl/pl/strona/czy-mozna-byc-w-ciazy-i-miec-okres

    nawet nie wiedziałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Patrzcie ile może być krwi podczas ciąży

    http://ponton.org.pl/pl/strona/czy-mozna-byc-w-ciazy-i-miec-okres

    nawet nie wiedziałam.
    Frelcia jak tam przygotowania do otwarcia nowego biznesu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Frelcia jak tam przygotowania do otwarcia nowego biznesu?
    a gites malina :) strażaka już załatwiłam, jeszcze kominiarz, sanepid i wpis do ewidencji żłobkowej. Mebelki zamówione. Remont tuż tuż. Wniosek o dofinansowanie złożony. Zmęczona trochę jestem. Nie mogę się doczekać konca załatwiania. Chcę już dzieciaczki bawic.

  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 13 października 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze własne biznesy są trudne. Ale żłobek super sprawa. A o krawieniu w ciąży tez słyszałam nieraz. :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    a gites malina :) strażaka już załatwiłam, jeszcze kominiarz, sanepid i wpis do ewidencji żłobkowej. Mebelki zamówione. Remont tuż tuż. Wniosek o dofinansowanie złożony. Zmęczona trochę jestem. Nie mogę się doczekać konca załatwiania. Chcę już dzieciaczki bawic.
    a wniosek na dofinanspwanie z pup ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    a wniosek na dofinanspwanie z pup ?
    Z Unii europejskiej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Z Unii europejskiej :)
    A w jakiej kwocie starasz się o dofinansowanie?
    Ja też miałam unijne dofinansowanie ;-)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ