Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Na fioletowej dostaje się miesiąc Premium gratis. I tam mam do 22 listopada. Zobaczę czy będzie spora różnica, bo jak nie to po co przepłacać ;)
    Ja nie mam premium na fioletowej :/

Dzis 17dpo powinnam rano dostac @. Dzieki Bogu niema :)

Bocianiątko, Lunaris, pasiasta, Czrna 81 lubią tę wiadomość

• Paulina.G Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Ja nie mam premium na fioletowej :/

Dzis 17dpo powinnam rano dostac @. Dzieki Bogu niema :)
    Jak zaznaczyłam ciaze na wykresie i kliknęłam w "Sledzenie ciąży ", to automatycznie wyskoczyl mi prezent z abonamentem na jeden miesiąc... Wiec nie wiem czemu Tobie się nie pokazało

3i499vvjspjyuavk.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Hej Kochane!
    Musze się Wam pożalić- zaczęłam dzisiaj dzień z przytupem:/
    Nie dość ze jestem cała obolała, bo łamie mnie jakoś tak grypowo, gile wiszą mi do pasa, to jeszcze się przewróciłam!:/
    Rety, tak poleciał nagle na kolana, nie wiem nawet dlaczego, chyba zakrętu a korytarzu nie wyrobiłam. Nikogo na szczęście nie było- tylko portier, ale mam nadzieje, że akurat w te kamere nie patrzył ;-)

Kochana życzę szybkiego powrotu do zdrowia <3
    Przy upadku mam nadzieję, że nic sobie nie zrobiłaś ? <3

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • Bunia86 Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowa ten pies to faktycznie znak :) nam też się marzy, mieliśmy czekać aż dom wybudujemy Ale całkiem możliwe że szybciej się zdecydujemy :)

Na chyba na fioletowej nigdy żadnego Premium nie miałam, a może nie zwracałam uwagi

U mnie plamienie mocniejsze, ból brzucha też mocniejszy/wczoraj wieczorem był naprawdę mocny/ tam więc straciłam całkiem nadzieję już :( dam znać wieczorem po wynikach i lekarzu

Paulina.G, staraniowa lubią tę wiadomość

ojxeej28a64grrny.png

* Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • myssss Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pisalam Wam ostatnio ze lekarka kazala mi zrobic AMH, LH, Estradiol i progesteron. Boje sie ze zle zrozumialam. Jestem na poczatku cyklu. Czy badanie progesteronu ma jakis sens teraz?

gyxwqps6hogdm1kg.png
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Staraniowa ten pies to faktycznie znak :) nam też się marzy, mieliśmy czekać aż dom wybudujemy Ale całkiem możliwe że szybciej się zdecydujemy :)

Na chyba na fioletowej nigdy żadnego Premium nie miałam, a może nie zwracałam uwagi

U mnie plamienie mocniejsze, ból brzucha też mocniejszy/wczoraj wieczorem był naprawdę mocny/ tam więc straciłam całkiem nadzieję już :( dam znać wieczorem po wynikach i lekarzu
    Tule :( i czekam na wieści! Niech się stanie cud! Niech to nie będzie to o czym myślisz :(

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Melevis Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:

Bunia kochana, serce mi pęka jak to czytam i w dodatku widząc podpisy w Twojej stopce :( trzymam kciuki, zeby było wszystko dobrze!

l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Paulina.G Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam po wynik bety. W tamten poniedziałek było 212 a w ten już 7560, wiec przyrost 175%. Kolejna wizyte mam 9.11 i zastanawiam się czy powinnam isc jeszcze raz w poniedziałek na bete...

Lunaris, Zielona1911, KateHawke, Bocianiątko, Karolina90, Karma88 lubią tę wiadomość

3i499vvjspjyuavk.png
  • Paulina.G Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:

Kochana wszystko bedzie dobrze ❤ Przez przypadek dalam lubie to

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 09:44

3i499vvjspjyuavk.png
  • madwitka Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a nie boicie sie , ze jak napierw będzie piesek, to bedzie zazdrosny o dziecko, bo on był pierwszy na swoim terytorium? Pytam dlatego, bo kiedys był reportaz albo w dzień dobry tvn albo w pytaniu na śniadanie właśnie na ten temat, i tam sugerewali, ze pierwsze powinno niby być dziecko, a później niby wprowadza sie psa, zeby wiedział gdzie jego miejsce w domu. Ale zupełnie nie wiem jak sie to ma do rzeczywistosci, i jak to wygląda w praktyce:)

Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że juz wczoraj nie odpisywałam ale zasnęłam z telefonem w ręku jak próbowałam Wam odpisać. Ketonal i brak snu rozłożyły mnie jak małe dziecko :P

Maja dzięki za info. Bałam się, że tylko mnie tak boli. A jednak nie jestem sama :) Wczoraj spanikowałam bo myślałam, że to wyrostek.

Malka dzięki może w końcu zapamiętam XD weNFLon :)
    Flowwer wrote:
    Jaki masz poziom wapnia ? A wit C bierzesz?

Wapń nie mam pojęcia ale jak kiedys badałam to nie było z nim problemu. A wit. C na pewno mam w normie bo uwielbiam kwaśne rzeczy: jabłka, cytryny, inne owocki, w Femibionie też jest chyba wit. C. Teraz znów kupię D3+K2 więc wchłanianie wapnia się polepszy.
    malka wrote:
    KateHawke a mogę zapytać czy planujesz laparo zeby usunąć ta torbiel?

Jasne że możesz :) Jak ostatnio byłam u mojego lekarza to stwierdził że spróbujemy podejść jak najszybciej do in vitro. Skoro torbiel była 35x45mm to nie było konieczności laparoskopii. Bał się że rezerwa jajników pójdzie mi mocno w dół. W piątek mam wizytę to zobaczymy co dalej :)

08.05.2020 - II na teście 💕
    c55f9jcgwm6tmib4.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja tak jak sie spodziewalam test negatywny ;( @ nie ma, a miala byc wczoraj, wiec czekam dalej, ale juz bez nadziej bo jak by byla ciaza to powinien test pokazac.

• staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 trzymam kciuki bardzo za Ciebie żeby było wszystko dobrze. :*

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:

Kochana wspieram i trzymam kciuki, że to nie to o czym myślisz <3 <3

O której wyniki i wizyta ?

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja bym nie powtarzała- beta przepiękna <3 gratulacje :)

KateHawke a jak po nocy? przeszło Ci?

Paulina.G lubi tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa0801 wrote:
    Hej. Ja tak jak sie spodziewalam test negatywny ;( @ nie ma, a miala byc wczoraj, wiec czekam dalej, ale juz bez nadziej bo jak by byla ciaza to powinien test pokazac.
    Który to u Ciebie cykl starań? Robiłaś już jakieś badania? Dopóki nie ma @ jest nadzieja :* może później owulacja była

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Paulina.G Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Paula ja bym nie powtarzała- beta przepiękna <3 gratulacje :)

KateHawke a jak po nocy? przeszło Ci?
    Dziękuję ❤ i wysyłam moc wirusków :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 09:58

Lunaris lubi tę wiadomość

3i499vvjspjyuavk.png
  • kahanka Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2017, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, możecie mnie wykreślić z poniedziałkowego testowania, bo dziś przyszła @. Wcześniej niż powinna, ale równie okrutna jak zawsze. Wam życzę powodzenia.

36 lat, 5 lat starań, 4 x IUI :(
    Hiperprolaktynemia - Norprolac 75
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50
    MTHFR c677T hetero - metylofilolian
    PAI-1 homo - Acard, Neoparin po FET
    Leczenie immuno: Intralipid, Encorton
    IVF długi protokół (Macierzyństwo):
    23.03 punkcja: 7 zarodków
    28.03 ET: 2x 5.1.1 CB :(
    31.05 FET (S): 4.2.1 i 3.2.2 :(
    02.07 FET (N): 2x bl2 :(
    23.09 FET (S): ostatni 3.3.2 :(
    14.11 histero - przewlekłe zapalenie
    endometrium: antybiotykoterapia
    II IVF (Artvimed) - długi protokół:
  • Kejt Ko Znajoma

Wysłany: 2 listopada 2017, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa0801 wrote:

Jesteśmy w identycznej sytuacji! A jak się Czujesz?

Wysłany: 2 listopada 2017, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahanka wrote:
    Hej, możecie mnie wykreślić z poniedziałkowego testowania, bo dziś przyszła @. Wcześniej niż powinna, ale równie okrutna jak zawsze. Wam życzę powodzenia.
    Tulę :*

kahanka lubi tę wiadomość

0dash2.gif 0zlosc.gif
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego