X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 4 listopada 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, zarodek i serduszko dobrze rokują Kochana! :) Dzidzia jest silna, skoro zrobiła takie postępy w ciągu kilku dni. Wiesz na pewno, jak my wszystkie tutaj, że plamienia, a nawet krwawienia, występują również w zdrowych ciążach i rodzą się piękne, zdrowe dzieci. Przykre jest to, w jaki sposób Cię potraktowali, bo mogli chociaż zrobić usg, żebyś zobaczyła kropka i ukoiła nerwy. Kochana, odpoczywaj. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale to chyba najlepsze, co możesz zrobić. No i jak tylko coś będzie nie tak, to jazda na pogotowie. Niech się na coś przyda ta służba zdrowia.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 4 listopada 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Emilka wiem, do tego ja jestem od miesiącu na acardzie i trzeci tydzień na heparynie... powiedziała że jakby mi się zaczęło lać i nie przestawało to mam przyjechać dopiero... muszę dotrwać do poniedziałku, mam nadzieje że to naprawdę nic poważnego i dlatego położna tak mnie potraktowała... u mnie beta już musi być koło 15000, zreszta w poniedziałek nie było na usg zarodka porządnie, a wczoraj zarodek 3,5mm i serduszko dlatego do tej przy na pewno się rozwijało ok wszystko...

    Kochana, skoro jest zarodek i serduszko, to ciąża dobrze rokuje, postaraj się jak najwięcej odpoczywać i jak najmniej denerwować. Może zaparz sobie melisę ? Na mnie dobrze działa jak się stresuję.... W ciąży można to pić. Po za tym masz może numer do swojej ginekolog ? Może ona powie coś mądrego ?

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety krwawienia, plamienia to norma w ciąży. Ostatnie zaczęło się o północy ze skrzepami, nauczony doswiadczeniem, złapałam tylko dzieci detektorem, upewniajac się że dwa serduszka biją. A rano na spokojnie spakowana na oddział.
    Teraz mam podlozone ceglowki pod nogi łóżka i żeby było śmieszniej, nie ma żadnych skurczy, brzuch cały czas mięciutki, a przez długi czas myślałam ze wystarczy poduszka pod tyłkiem.

    Pilik ja przy plamieniach mialam do 12tc, 4x1 luteina 100 i 4x1 utrogestan, plus 4x1 dupek.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 listopada 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka Wszystkiego Najlepszego z okazji 18-stki!!!

    bunia[b/] i Yosel i inne kobitki tutaj bardzo ciekawy artykuł

    www.phmd.pl/fulltxt.php?ICID=1179651

    Bunia mogę wkleić wyniki twojego M na wątku IVF? Tam są dziewczyny z wiekszym doświadczeniem i może podpowiedza dr guru od takich przypadków ?!

    Yoselyn82, Meśka lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Meśka Wszystkiego Najlepszego z okazji 18-stki!!!

    bunia[b/] i Yosel i inne kobitki tutaj bardzo ciekawy artykuł

    www.phmd.pl/fulltxt.php?ICID=1179651

    Bunia mogę wkleić wyniki twojego M na wątku IVF? Tam są dziewczyny z wiekszym doświadczeniem i może podpowiedza dr guru od takich przypadków ?!

    Pewnie ze tak. Podaj tylko proszę linka to chętnie zobaczę co tam się pisze na ten temat :)

    Dzięki za link przeczytamy wieczorem razem z Emkiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 12:04

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co nie zrobiłam tego ANA bo babki w diagnostyce nie wiedZiały jaka metodą robią. Zrobię w poniedziałek a alabie, mam pod domem. Zrobiłam tylko ta beta jak lekarz kazał, cierpliwie czekam na wynik i decyzje co dalej

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    A wiecie co nie zrobiłam tego ANA bo babki w diagnostyce nie wiedZiały jaka metodą robią. Zrobię w poniedziałek a alabie, mam pod domem. Zrobiłam tylko ta beta jak lekarz kazał, cierpliwie czekam na wynik i decyzje co dalej
    PPJ (ANA3) met. immunoblot (15 antygenów)
    PPJ (ANA9) met. IIF, typ świecenia, miano
    Ja robię w diagnostyce

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    A wiecie co nie zrobiłam tego ANA bo babki w diagnostyce nie wiedZiały jaka metodą robią. Zrobię w poniedziałek a alabie, mam pod domem. Zrobiłam tylko ta beta jak lekarz kazał, cierpliwie czekam na wynik i decyzje co dalej

    Trzymam kciuki za ładny wynik :)

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Co do teściowych moja ma mistrza... jej synuś jest najwspanialszy i najpiękniejszy. Kiedyś zmusiła nas do oglądania nagrania z wesela kuzynki i mówi tak: Boże synku jak Ty pięknie wyglądałeś, jak jakiś prezydent, ten garnitur Ci tak pasuje, wyglądałeś lepiej niż pan młody, naprawdę wszyscy patrzyli tylko na Ciebie... w tej chwili zobaczyła moją zdegustowana minę i mówi: No Ty też nie wyglądałaś źle

    Po Waszych hitoriach stwierdzam, że moja teściowa to anioł haha : P poza tym, że kiedyś zajechała mi patelnię, to jest w porządku : P nie odzwiedza nas ani nic, nie jest upierdliwa, moja mam zresztą też, albo dopiero wszystko przed nami : P


    Pilik, wierzę że wszystko jest dobrze, i maluszek jest silny i zdrowy, a to jak potraktowali Cie w szpitalu jest śmieszne, przecież pojechałaś tam, żeby poczuć się bezpiecznie i żeby Ci ktoś pomógł... Eh, strajki na każdym kroku, a zająć się pacjentem porządnie nie ma kto... Szkoda, że nie wiedzą, co się w człowieku dzieje w takiej chwili, bo gdyby wiedzieli, to by próbowali pomóc...


    Emiilka wrote:
    Izunia, też sobie zaczęłam zadawać podobne pytanie :) Ileż to kasy poszło na antykoncepcję przez te wszystkie lata. Ile razy sikałam po gaciach, że mimo tego okres się spóźnia... Jaki człowiek był głupi... Ale tak to jest, jak się zaplanuje sobie samemu życie i się myśli, że wszystko pójdzie wg tego scenariusza: nauka, małżeństwo, dobra praca dzieci. Kochana, nie lubię jak mi ktoś robi złudne nadzieje, ale 11 dpo to dobry dzień na testowanie, bo zawsze jest szansa, że za parę dni się coś pokaże, czego Ci ogromnie życzę <3

    Ja trochę pokombinowałam, bo miałam zacząć starać się o dziecko dopiero po egzaminie, który mam w marcu, nie wiem czy to dobrze, że zaczęłam w noc poślubną prawie dwa lata wcześniej, no ale... do marca pewnie i tak nie wyjdzie : )

    Ovu mi usilnie przekłądał owulacje na 17 dc, ale to jest raczej niemożliwe. W 13 dc mam idealny skok i mnie bolało, więc to jakaś głupota.
    Najgorsze jest to, że się nakręciłam : P jak co miesiąc, ale o dziwo już nie beczę.. Teraz mam na odwrót, że nie mogę patrzeć na dzieci, poprostu nie chcę oglądać szczęśliwych mamusiek... Zaczynam mieć pretensje do Boga, że robi mi coś takiego, ciekawe co będzie dalej.
    Jedno jest pewne, w tym cyklu już pogodziłam się, że przyjdzie @. Od 4 dni się czuję, jakby miała przyjść... ale cycki jeszcze bardzo bolą, więc ze 2-3 dni jeszcze minie do jej odwiedzin.

    Nie wiem czy tylko ja miałam takie głupie odruchy, ale jak zaczęlismy się starac - w 1-3 cyklu kupowałam przy okazji jakieś słodkie ciuszki dla maluszka, takie żeby były na dziewczynke i na chlopca wiem z perspektywy czasu,że było to głupie bo teraz leżą i się kurzą, mam ochote je wypierrdzielić przez okno, bo robię właśnie porządki.


    Justa0801 łącze się w bólu...


    Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa wsparcia : ) Dobrze Was mieć.

    Meśka sto latt i spełnienia największego z marzeń !!! : )

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko ale produkujecie tych stron, człowiek zaśpi i potem trudno nadrobic :)

    MamaFabianka lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja sie jeszcze kimnelam i obudzlam sie cala mokra z placzem...chyba jakies hormony mi szalaje normalnie :D


    Bunia trzymam kciuki za wysoki wynik!

    Flowwer dzieki za artykul, poczytam go sobie dzisiaj :) pytalas ostatnio mnie ktory mam dc - dzis mam 22dc :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie ładnego wyniku nie będzie, to tylko formalność :(

    Flower Dzięki za konkrety co do badań, przynajmniej nie wydam kasy na darmo

    Ja sama nie kupiłam nigdy nic dla swojego przyszłego dzidziusia, natomiast dostaliśmy od znajomych kiedyś kilka rzeczy w prezencie. Nie mogłam patrzeć juz na to i przekazałam je niedawno dalej, niech służą komuś bo nam może sie nigdy nie przydadzą

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel szkoda ze nie prowadzisz wykresu ja nie mierze temp bo to niepotrzebne.
    Raczej @ się zbliża a w głowie kłebią się nasze najgorsze obawy :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny ja sie jeszcze kimnelam i obudzlam sie cala mokra z placzem...chyba jakies hormony mi szalaje normalnie :D


    Bunia trzymam kciuki za wysoki wynik!

    Flowwer dzieki za artykul, poczytam go sobie dzisiaj :) pytalas ostatnio mnie ktory mam dc - dzis mam 22dc :)

    Yoselyn, przypomniało mi się jak 3 tygodnie temu tuż po pozywnym teście przysnęłam gdy jechaliśmy autem i też się obudziłam z załzawionymi policzkami i płacząc. Nie wiedziałam o co chodzi.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Niestety krwawienia, plamienia to norma w ciąży. Ostatnie zaczęło się o północy ze skrzepami, nauczony doswiadczeniem, złapałam tylko dzieci detektorem, upewniajac się że dwa serduszka biją. A rano na spokojnie spakowana na oddział.
    Teraz mam podlozone ceglowki pod nogi łóżka i żeby było śmieszniej, nie ma żadnych skurczy, brzuch cały czas mięciutki, a przez długi czas myślałam ze wystarczy poduszka pod tyłkiem.

    Pilik ja przy plamieniach mialam do 12tc, 4x1 luteina 100 i 4x1 utrogestan, plus 4x1 dupek.

    Moja znajoma po 6 poronieniach, gdzie nie dawali już jej żadnych szans trafiła do magika. Leżała całą ciążę, wstawała tylko do toalety i się umyć, nawet jadła w łóżku. Miała właśnie łóżko na kołkach, żeby nogi były wyżej, a co więcej na noc miała przywiązywane nogi takimi paskami do łóżka, żeby spać na plecach i nie przewracać się na boki. Ale udało się urodziła zdrowego syna.

    Flowwer, Aksamitna, staraczka1111, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia mimo wszystko tule mocno, daj znać co będzie kochana.

    Co do produkcji stron to macie mistrza :) wchodzę a tam 5 stron do nadrobienia i milion wątków, zanim dotrę do ostatniej nie pamietam co chciałam napisać w odp do pierwszej :p przynajmniej ćwiczę mózg, bo mam wrażenie że chyba wyjechał na Hawaje wraz z pozytywnym testem :) przypomina o sobie tylko w środku nocy kiedy akurat jest najmniej potrzebny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ brak. Czuje ból w dole brzucha, ale inny... Nie ma zbliżającą się @.... W dodatku ciągle latam do łazienki bo jestem tam bardzo wilgotna, biały trochę perłowy śluz....

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Yosel szkoda ze nie prowadzisz wykresu ja nie mierze temp bo to niepotrzebne.
    Raczej @ się zbliża a w głowie kłebią się nasze najgorsze obawy :(


    wiesz przy moich nieregularnych cyklach to nie wiem czy to ma sens taki pomiar.

    Ostatnio mialam @ w 25dc az bylam zdziwiona bo zazwyczaj mam troche pozniej.


    Summer to mam rozumiec ze moze to byc oznaka ciazy :D he he nie no, raczej za wczesnie jesli juz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 12:53

    summer86 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, moc no trzymam kciuki i wspolczuje starcia z taka polozna:/

    Iza, Justyna tulasy do Was lecą:** JA mam jeszcze kilka dni do testowania, ale rozsądek podpowiada, na co to babow w ogole liczysz, ehhh:/

    U u nas szpital domwy, mnie caly czas męczy przeziebienie, ale córcia to juz komplatnie rozłożona. Kaszle przeokrutnie, gorączka..więc uciekam, wieczorkiem postaram sie Was nadrobic. Buuuziole:-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 listopada 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój poziom D3 przy 5000j to 45 ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ