X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Oo nie tylko ja nie śpię ;)

    Czrna, co u Ciebie? jak plany weekendowe?

    Ja muszę chałupę w końcu ogarnąć no i mam w planach upichcic coś dobrego.
    Ja do 12-stej jestem w pracy. Po południu chcemy ruszyć na jakieś zakupy i do kina.

    Izape_91 tulę ♡♡♡

    Meśka sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam! :-D Wszystkiego najlepszego! ♡

    Meśka lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape tule :(

    9 lat temu przez CC przyszedl na swiat moj syn...aaaaaa jak to zlecialo.

    Bocianiątko, Meśka, Karma88 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w piekny sloneczny dzien, w koncu sloneczko wyszlo i od razu lepiej :)

    Izape_91 przykro mi bardzo, rozumiem co czujesz.. jesli nie zdaza pomyslec i juz ciaza a inni staraja sie i nie widac efektu..


    Meśka wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń. Życzę Ci żebyś w następne urodziny tuliła swoje maleństwo :)

    Bajka trzymaj sie..

    pilik dobrze ze juz nie masz krawienia, lez, odpoczywaj, zazywaj leki.. ja po crio bralam nawet dupka 3x2 :)

    Bajkaaa, Meśka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka, sto lat kochana! Spełnienia wszystkich planów i marzeń <3

    Izape, tulę Cię mocno i wiem jakie to uczucie. Z drugiej strony może jeszcze za wcześnie na test? Mi ciężko to określić, bo prawie zawsze czekałam do terminu @. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i wszystkie z Was!

    Hope, pięknie napisane!

    pilik, współczuję bardzo tych plamień i stresów. Najważniejsze, że fasolka się rozwija. Dupka bym zwiększyła do 3x1, pogadaj ewentualnie z lekarzem na wizycie czy nie dołożyc jeszcze np. luteiny?

    Meśka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Słońce! U mnie w końcu świeci słońce! :) :)

    Izape :(

    Pilik trzymaj się!

    Flo niestety na podstawie pojedynczego wyniku nie można stwierdzić zespołu antyfosfolipidowego. Jak jak powtarzałam po czasie to wyszły wyniki na granicy, ale w normie. Lekarz mówi, że one mogą ujawianc się u mnie tylko w ciąży. Dlatego teraz jak byłam na badaniach to zrobiłam dodatkowo p/c antykardiolipinowe w klasie M i p/c przeciw beta-2-glikoproteinie w klasie M. Zobaczymy co wyjdzie. Jeśli coś będzie dodatnie to mam nadzieję, że będzie mógł dać refundację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 08:37

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose mi w szpitalu przy poronieniu na podtrzymanie jeszcze dawali właśnie 3x2 plus luteinę.
    Summer na pewno pogadam co i jak. Musi mnie jakoś uspokoić bo oszaleje. Jeszcze się boje że to przez heparynę bo biorę neoparin zamiast clexane (późno jechałam, chciałam włączyć jak najszybciej a tylko zamiennik mieli), ale byłam u dwóch lekarzy którzy zapewnili że to dokładnie to samo...
    malka dziękuje! A Wy jak się czujecie?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape tule Kochana :* może jednak trochę za wcześnie na test? 11 dpi to dosyć wcześnie

    Pilik co za głupia baba. A powiedzieli czy widać jakoes miejsce krwawienia, cokolwiek?
    Tak czy inaczej odpoczywaj teraz dużo,leż, czytaj oglądaj filmy cokolwiek co lubisz :)

    Meśka STO LAT !! Nie będę oryginalna, ogromnego brzucha Ci życzę :D


    Malka ja dostałam refundację tylko na podstawie PAI, widać co lekarz to inne podejście

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 08:50

    Meśka lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz trochę tak z doskoku, muszę odpocząć kilka dni od myśli, a potem podjąć jakieś nowe działania
    Dziś zrobię to badanie ANA, przynajmniej już czuje że coś robię, trochę mi to pomaga..

    Milego słonecznego weekendu :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Ja teraz trochę tak z doskoku, muszę odpocząć kilka dni od myśli, a potem podjąć jakieś nowe działania
    Dziś zrobię to badanie ANA, przynajmniej już czuje że coś robię, trochę mi to pomaga..

    Milego słonecznego weekendu :)
    Możesz jeszcze zrobić subpopulacje limfocytów :) tylko to trochę drogie... ale to nasza niezastąpiona Flo wie więcej na ten temat ;)

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia nic. Powiedziała że szyjka ok, wszystko sklepione, macica odpowiadająca 6tc... dopóki nie krwawię cały czas i nie mam ostrych boli nie ma po co przyjeżdżać bo to „normalne” w pierwszym trymestrze... mam nadzieję że ma racje...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I sobote rozpoczynam od zlych wiesci. Test negatywny. Wiec to juz pewnie przesadzone bo mam 34 dc, zazwyczaj 29-30. Liczylam chociaz ze w listopadzie zdarze drugi raz zatestowac, ale oczywiscie nie. Jakie to wszystko jest wredne.

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Bajka badz dzielna, na pewno Ci ciezko ale dasz radę:*

    Izape przykro mi :( ilez mozna ogladac tylko jedna kreske ??????

    Ja dzis kończę 31 lat i w tym dniu jestem sama - M. w szkole wiec zabralam sie za pieczenie i porzadki. Ladna pogoda to moze jakis spacer z Małym zaliczymy. Milego dnia Kochane :*
    Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń ♥️

    Meśka lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Yose mi w szpitalu przy poronieniu na podtrzymanie jeszcze dawali właśnie 3x2 plus luteinę.
    Summer na pewno pogadam co i jak. Musi mnie jakoś uspokoić bo oszaleje. Jeszcze się boje że to przez heparynę bo biorę neoparin zamiast clexane (późno jechałam, chciałam włączyć jak najszybciej a tylko zamiennik mieli), ale byłam u dwóch lekarzy którzy zapewnili że to dokładnie to samo...
    malka dziękuje! A Wy jak się czujecie?
    Ale to może być przez heparyne. Czy to kleksa czy zamiennik to nie ma znaczenia. Większość dziewczyn z heparyna plami ale to są plamienia bez znaczenia dla ciąży. Poza tym szyjka macicy jest mocno ukrwiona i wystarczy ze pęknie naczynko.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa0801 wrote:
    I sobote rozpoczynam od zlych wiesci. Test negatywny. Wiec to juz pewnie przesadzone bo mam 34 dc, zazwyczaj 29-30. Liczylam chociaz ze w listopadzie zdarze drugi raz zatestowac, ale oczywiscie nie. Jakie to wszystko jest wredne.

    Przykro mi.... :( Trzymam kciuki aby w następnym cyklu się udało

    3i499vvjspjyuavk.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope dziękuje za wsparcie! Mam nadzieję że tak jest. Czekam do poniedziałku, skonsultuje się w końcu z moją gin i może mnie uspokoi i postawi do pionu

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa0801 przykro mi bardzo :( Trzymam kciuki za kolejny cykl!

    Coś póki co nie przynoszę Wam szczęścia w tym listopadzie :/

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Izape tule Kochana :* może jednak trochę za wcześnie na test? 11 dpi to dosyć wcześnie

    Pilik co za głupia baba. A powiedzieli czy widać jakoes miejsce krwawienia, cokolwiek?
    Tak czy inaczej odpoczywaj teraz dużo,leż, czytaj oglądaj filmy cokolwiek co lubisz :)

    Meśka STO LAT !! Nie będę oryginalna, ogromnego brzucha Ci życzę :D


    Malka ja dostałam refundację tylko na podstawie PAI, widać co lekarz to inne podejście

    Bunia ale PAI to jest mutacja, tego powtórny wynik nie zmieni. A z przeciwwcialami jest różnie. Poprostu są wytyczne rozpoznania zespołu antyfosfolipidowego i jak na razie ja nie spełniam kryteriów. To nie wymysł mojego lekarza niestety. On jak tylko może to daje wszystko z refundacja, ale musi mieć podstawy bo ponoć go męczą kontrolami za te recepty na refundację.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka! 100 lat! Spełnienia wszystkich marzeń i pamiętaj! Nie jesteś sama, my tu Wszystkie jesteśmy z Tobą :) wszystkiego najlepszego!

    Meśka lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka spełnienia wszystkich marzeń! Nie tylko tego jednego o którym śnimy. Także tych które w natłoku starań zeszły na dalszy plan. Oby wszystkie się spełniły <3
    Izape tulę... Wiem jak to jest kiedy człowiek zaczyna wchodzić w ten etap wkurzenia i rezygnacji. Ale tak jak dziewczyny mówią: nie dajmy sobie szansy żeby żałować że nie postarałyśmy się te parę cykli więcej. Że nie zrobilyśmy jeszcze tych kilku badań. W końcu się uda, życzę ci żeby to było już za chwilę <3
    Justa przykro mi... Tulę :(
    Pilik trzymam kciuki żeby przestało plamić. Będzie dobrze- tylko spokojnie :) :*

    Meśka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Justa0801 przykro mi bardzo :( Trzymam kciuki za kolejny cykl!

    Coś póki co nie przynoszę Wam szczęścia w tym listopadzie :/
    Nieprawda. Jakby na to nie patrzeć to mój ból torbieli sprawił że będzie zabieg z którego się cieszę. Bo wczesniej łamałam się co będzie jak stymulacja spowoduje ból torbieli, jak się przestymuluje ten jajnik. A tak będę podchodzić ze spokojną głową i czyściutkim endometrium :) mi przyniosłaś szczęście ;)

    summer86, Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ