X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy! Dzisiaj nie ma krwawienia, w środku jeszcze sporo takiego brunatnego śluzu. Ale brzuch nie boli co mi pozwala mieć nadzieje...
    Co do wczoraj jeszcze - to usg na którym serduszko widziałam to właśnie w szpitalu przy krwawieniu mi zrobili. Powiedzieli że wizyta kontrolna ma sens za 7-10 dni, ale nie dam rady tyle przeczekać na pewno.

    Flower wszyscy z niedoborami D3 - ja też, ale słyszałaś coś o skutkach nadmiaru? Czytałam że jak jest za dużo jednak to może zatrzymywać wapń przez co np. mogą się robić kamienie na nerkach. Analizuje temat, bo od roku jak nie więcej suplementuje D - 4000, a w zeszłym tygodniu problem z nerkami dał mi do myślenia (i czytania). Wczoraj zrobiłam badanie kontrolne i jestem ciekawa jaki mi poziom wyjdzie. Wyjściowo (ale z cztery lata temu) miałam 12!

    Bunia trzymam za Was bardzo kciuki i mam nadzieję że tez takie atrakcje tylko niepotrzebne Ci serwuje!

    O nadmiarze czytałam ale nie spodkałam się nigdy z tym a d3 bierze się łącznie z K2MK7 bo on wiąże wapno do kości.
    Cieszę się że plamienie przeszło <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke akurat byłam ostatnio na wykładzie o badaniach układ krzepnięcia. Babka twierdził że zaniżone aptt o niczym nie świadczy. Nie można na tej podstawie wnioskowac o żadnej chorobie. Zaniżone wyniki są zazwyczaj spowodowane pobraniem krwi, układ krzepnięcia w tym momencie się aktywuje i bardzo trudno o miarodajne wyniki.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha beta negatywna :(
    Kochana trzymaj się !! Jeszcze zaświeci słońce !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia, ja również trzymam kciuki za Ciebie i za fasolkę. Tak jak piszą Dziewczyny, skoro lekarz nie przekreśla to trzeba mieć nadzieję, bo beta rośnie.

    Karolina, tak jest dobrze :) przechodziłaś już zakażenie a w ciąży cytomegalia jest najgroźniejsza przy pierwotnym zachorowaniu.

    Bunia86, Karolina90 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bertha beta negatywna :(
    Kochana trzymaj się !! Jeszcze zaświeci słońce !!

    :( :(

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha :’(
    Flower wiem wiem, tak biorę ;). Ciekawa jestem wyniki. Bo na dawcę 2000 w trzy miesiące mi skoczyło z 12 do 27, ale zaczęło lekko spadać i potem podniosłam dawkę na sezon jesienno/zimowy kiedy więcej przeziębień, ale już nie kontrolowałam wzrostu

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka bardzo dziękuję :)

    Bertha naprawdę mi przykro... tulę mocno :(

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha bardzo mi przykro :( ściskam mocno
    :*

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wam dziewczyny dziękuję z całego serca. Z tyloma kciukami i takim wsparciem jesteśmy milion razy silniejsi :)

    Odpoczywam, mąż od początku zajmuje się wszystkim ja mam zalecone leżeć
    Wprawdzie non stop z kuchni słyszę jakieś ku*** Ale obiadek przynosi z uśmiechem na twarzy :D choć wiem że z wszystkiego na świecie najbardziej nie cierpi gotowania :)

    KateHawke, Flowwer, Jedna_z_Wielu, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bertha beta negatywna :(
    Kochana trzymaj się !! Jeszcze zaświeci słońce !!
    :( :( Nie umiem nic mądrego napisać :( tak mi przykro :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 17:22

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    :( :( Nie umiem nic mądrego napisać :( tak mi przykro :(

    Chce Ci jeszcze raz podziękować za Pana W gdyby nie Ty w życiu bym się do niego nie przekonała. Oni inaczej traktują swoje pacjentki a inaczej np koledze pomoga żeby np zrobić komuś usg. Jestem prze zadowolona on zwraca uwagę na pewne rzeczy na które Mirocki nie zwracał super :)

    Jeszcze Raz dziękuję że jesteś i dajesz nam tyle siły :**

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 17:30

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierze któraś z Was ovarin? Mi gin kazała kupić i od wczoraj łykam. Ciekawa jestem czy to cos daje... w ogole jeszcze jedna ciekawa rzecz o której mówiła to taka, ze lepsze i z większa szansa na dziecko są cykle w których w drugiej fazie nie bolą piersi. Słyszałyście cos takiego od swoich? Co o tym myślicie? :) mnie zazwyczaj bolą

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie sutki trochę mniej bolą i zaczynam sie tym martwić :/

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam za wszystkie zycznia :* jestescie cudowne :*
    Jestem padnieta po tym dniu. Odezwe sie jutro:*

    KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie niee, Aga, potem juz jak najbardziej mogą!! :) tylko niby mówiła ze jako dobry objaw ciąży to mozna traktować po terminie miesiączki a wcześniej nie świadczy zazwyczaj za dobrze. Zdziwilo mnie to

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni to był mój pierwszy cykl z ovarinem :) zdecydowanie zauważyłam już w pierwszym cyklu poprawę śluzu, ale nie wiem czy to akurat przez ovarinem czy jakaś zbierznosc tylko. No ale najważniejsze że cykl zakończył się sukcesem!

    Agniechaaa nie martw się, mnie na początku raz bardziej a raz mnie bolały. Teraz w sumie sutki już nie bolą za bardzo tylko całe cycki, tak inaczej. Po boku i od spodu.

    Bunia, emek będzie musiał się przyzwyczaić do gotowania! Da radę chłopak, czego się nie robi dla rodziny. 8 miesięcy przed nim! Dojdzie do wprawy! Tego się trzymamy :)

    Ja dzisiaj do południa strasznie źle się czułam. Ból głowy i mdłości jak tylko podniosłam się z łóżka. Ale po 16 zmobilizowałam się do wypicia kawy i teraz już mam upieczone dwie blachy żytnich ciasteczek :)

    Bunia86, nowa na dzielni, Flowwer lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A mnie sutki trochę mniej bolą i zaczynam sie tym martwić :/
    nie martw sie mnie przestały boleć w 8 tygodniu, w 12 mega powrót i sine otoczki. Teraz bolą tylko jak wstaję bez stanika

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 listopada 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczka, oooooh!
    A ja się zamknęłam w sypialni i nie mam dostępu do żywności. A tu pora obiadowa minęła, kiszki zaczynają do mnie zagadywać. Przysięgam, przed chwilą słyszałam "heeeeeeelp". Wkurzyłam się na męża, bo zamiast pomocy i wsparcia ostatnio jest naskakiwanie na mnie codziennie. Wczoraj było nawet jak wracaliśmy autem ze szpitala. Postanowiłam iść się obrazić, żeby nie było że mu tak wolno.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dwa tygodnie już 5 miesiąc <3 na poczatku odliczalam do 12 tygodnia , bo potem juz bezpiecznie. Teraz odliczam do 26 bo to bedzie 3 trymestr, musze to podzielić na kawałki bo zwariuje leżąc.

    KateHawke, malka, Flowwer, Anna Stesia, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 4 listopada 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A mnie sutki trochę mniej bolą i zaczynam sie tym martwić :/
    Nie martw się ;) Wszystko jest i będzie dobrze :)
    Wiem , ze co kobieta to inna ciąża i objawy. Mnie akurat jeszcze piersi nie zaczęły boleć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 18:11

    3i499vvjspjyuavk.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ